Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 67
  1. #1
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default Halodrol Liquigel Απο Την Gaspari Nutrition

    Halodrol Liquigel Απο Την Gaspari Nutrition

    παιδια πηρα αυτο το συμπληρωμα το οποιο υποσχεται πολλα.Απο τα συστατικα του δε λεει και κατι το ιδιατερο.διατηρωντας τις θερμιδες σταθερες κ την προπονηση στα ιδια επιπεδα πηρα μια καρτελα με αμπουλεσ
    2 την ημερα για 1 εβδομαδα.τα αποτελεσμα κατπληκτικο!τρελη δυναμη σε ολες της ασκησεις μυικοτητα κ αρχισαν να φαινοντε οι φλεβες.Ειναι τοσο καλο?δεν εχω διαβασει κ τις καλυτερες κριτικες στο εξωτερικο.επιπλεον ανυσυχω μηπως εχει τιποτα αλλο!!γιατι τοσο σχημα στο σωμα μου μονο για συμληρωμα δεν μου κανει?

  2. #2
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Το Gaspari stack θέλω να το δοκιμάσω και εγώ αργότερα και περιλαμβάνει και το Halodrol.
    Αν μπορείς να ενημερώσεις για τα αποτελέσματα θα το εκτιμούσα...

  3. #3
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Αν ειναι αυτο που κυκλοφορει τωρα νομιμα,δεν νομιζω να περιεχει κατι "κακο".Αν ειναι το halodrol-50...Ειναι απλα στεροειδες.Αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι το "απλο".

  4. #4
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    Το απλο κλασικο HALODROL LIQUID GEL με συστατικα Blend: 480mg ?
    Arachidonic Acid (40% In A Proprietary Fatty Acid/oil Blend), 6-OXO? (4-Etioallocholen-3, 6, 17-Trione), DHEA, 20-Hydroxy-Ecdysterone, -(-)3, 4-Divanillytetrahydrofuran
    . Η μονη μου φαινεται παρενεργεια ειναι λιγη ακμη στο πρωσωπο αλλα πολυ λιγη.?(η οποια μπορει να ειναι απλα τυχαια[:-idea]).το εκανα στακ με την κρεατινη κ το πλασματζετ.

  5. #5
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Άντε φίλε...κράτησε μας αν είναι ενήμερους.Πάντως το site
    της Gaspari έχει πληροφορίες για το σε τι δόσεις να τα σκατάρεις και να τα συνδυαζεις...

  6. #6
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΚ ΙΣΩΣ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΤΑ ΚΑΛΛΗΤΕΡΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ[:-thumbu].ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ BSN ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ NO-XPLODE TO ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ Γ... ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ_Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ,ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΣΤΑΚ ΤΟΥ GASPARI ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΔΩ Κ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ 1+ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΑΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΖΕΤ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΜΟΝΟ (ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ NITRIX) ΑΛΛΑ Η ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.Η SIZE ON ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΘΟΛΩΝΕΙ(ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ)ΑΛΛΑ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΙ ΜΠΟΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΗ ,ΤΩΡΑ Η ΠΡΟΤΕΙΝΗ ΤΗς INTRA PRO ΕΛΑΦΡΙΑ Κ ΔΕ ΤΗΝΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ HALODROL [:-timebm] MIA KARTELA PHRA K ΜΟΥ ΦΙΑΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ DHEA MOY FAINETAI OTI TO AA ΟΞΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ[:-thumbd] Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ[:-weepn] ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΠΛΗΡΩΣΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ.

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    μαν αυτο το stackακι το εψαχνα πριν μπω σε κυκλους με legal gear για το λογο οτι δεν μπορεσα να το βρω και απο αμερικη δε ρισκαρω...

    μπορεις να μου πεις τιμη και σελιδα η μερος απο οπου το αγορασες.

    υ.γ: γραψε αν ειναι απο σελιδα ποσο καιρο εκανε να φτασει...

  8. #8
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    βασικα να ρωτησω το στακ τησ lg καλο?εχει σποτελεσματα?δυναμη κ ογκο?

  9. #9
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Άμα ξέρει κανείς και για το stack της anabolic xtreme ας πει τίποτα.
    Τόσο καλά η Gaspari ε;; Όσο για τα προϊόντα της τα έχει στο discount αλλά
    δυστυχώς δεν τα έχει όλα..όχι ακόμα τουλάχιστον (όπως και της anabolic xtreme).
    Παντως το συγκεκριμένο stack θέλω να το βάλω για όταν βγαίνω από κύκλο να δω πως δουλεύει... (από ελλάδα;;; Για πες τιμές να τρελαθούμε...)

  10. #10
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    ειναι πολυ καλα συμπληρωματα..τωρα οι τιμες τους 130 size on k super250,60 to plasmatzet γνωμη μ αξιζει κ παραπανω!,halodrol 70,το περιμενω μερες γιατι εχει ελλειψη στην αμερικη,k 50 η προτεινη.τωρα οσο για το halodrol liquidgel μου φαινεται οτι ειναι αρκετα καλο αλλα διαβασα ενα αρθρο στο φορουμ σχετικα με το Νovedext k την επιμολυνση του με αασ http://www.bodybuilders.gr/data/main.............με βαζει σε υποψιες η ακμη που μου προκαλεσε[:-magnify]..

  11. #11
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Δεν τραβάς και φωτογραφιούλες να δούμε τι διαφορές θα σου κάνει;; Αν δεν σου είναι και πολύ κόπος δηλαδή για εμάς που θα μπούμε αργότερα.

  12. #12
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by JasonBlack

    Δεν τραβάς και φωτογραφιούλες να δούμε τι διαφορές θα σου κάνει;; Αν δεν σου είναι και πολύ κόπος δηλαδή για εμάς που θα μπούμε αργότερα.
    </blockquote id=quote>

    H πρωτεΐνη τους καλή; Αν τη δοκίμασες;

  13. #13
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    η πρωτεινη ειναι καλη ελαφρια στο στομαχι κ σε γευση καλη πηχτη οχι ομως syntha-6...μου αρεσει οτι εχει βιταμινες μεταλλα κ καθολου υδατανθρακες...

  14. #14
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-08-08
    Location
    thessaloniki, greece.
    Posts
    16

    Default

    θα ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς καταστήματα σε θεσσαλονικη και αθηνα που να πουλούν προιοντα gaspari?

  15. #15
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Μολις μου ηρθε το σκευασμα . Απο οτι ειδα εχει DSHEA . Γραφει οτι το προιον δεν ειναι προορμονικο οπως γνωριζουμε . Επισης προτινει κυκλο

    Halodrol Liquigels
    Week 1 - Week 6
    3 χαπακια per day

    Sizeon
    Week 1 - Week 8
    1 serving per day after workouts . on non training days use 30-60 minutes before bed .

    Novedex XT
    Week 4
    2-3 capsules per day

    Week 5-6
    3 capsules perd day

    Week 7-8
    2 capsules per day

    Μου ειπαν οτι αποθεραπια δεν θελει το συγκεκριμενο σκευασμα . Αν και η εταιρια οπως βλεπω προτινει το novedex αν και γραφει οτι το προτινει (containing a proprietary blend of three independently and clinically proven anti-aromatase compounds demonstrated to maximally boost endogenous bioavailable testosterone levels).

    Τι περιεχει τωρα το σκευασμα
    1 καψουλα :
    Arachidonic Acid (40% in a proprietary fatty acid/oil blend)
    6-OXO (4 -etioallocholen-3 6,, 17-trione), DHEA
    20-hydroxy-ecdysterone, -(-)3,4dicanillytetrahydrofuran 480mg

    Μετα απο 6 βδομαδες προτινει 30 μερες αποχη .
    Απαγορευει την χρηση σε γυναικες και σε ατομα κατω των 21 .


    Εμενα αυτο που με φοβιζει ειναι το DSHEA αλλα διαβασα οτι επιτρεπετε απο το κρατος .

  16. #16
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Θα το βάλεις μόνο του η θα πάρεις ολόκληρο το stack;;;

  17. #17
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Κοιτα σκεφτομουν να το βαλω ετσι . Αλλα θα βαλω και τα αλλα . Αν και θα βαλω δικη μου κρεατινη και οχι την size on . Απλα δεν ξερω ποτε θα μπω στην διαδικασια γιατι αυτη τη στιγμη με ενδιαφερει να βγαλω λιπος και να κανω πολυ αεροβια . Φυσικα το συγκεκριμενο μου ειπαν οτι βοηθαει και στην γραμμωση . Τωρα δεν εχω αποφασισει ακομα παντος θα βγαλω φοτο και θα σας πω και απο θεμα δυναμης πως τα πηγε . Αν οντως ειναι τοσο καλο οσο λενε .

  18. #18
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Ισχύει ότι η size on λειτουργεί ανάλογα με celltech και έχει πολύ ζάχαρη;;; Γιατί αν είναι έτσι ίσως μια cell mass θα πήγαινε καλύτερα....

  19. #19
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Δεν νομιζω να επιρεαζει αυτο στο ποσο θα λειτουργησει . Πιστευω οτι ειναι λεπτομερια και δεν το εχω κοιταξει οποτε θα σε γελασω . Παντος το μονο λογικο ειναι η gaspari να σου προτινει δικο της προιον . Παντος αυτο που εχω διαβασει ειναι οτι αν το βαλεις και θες να δεις "καλα αποτελεσματα" πρεπει να βαλεις κρεατινη . Τωρα απλα ικασιες κανουμε με το τι εχει γραφτει .

  20. #20
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    size on[:-bigmouth] καμια σχεση με celltech.h ζαχαρη ειναι ενας ειδικος υδφατανθρακας καινοτομια της εταιριας κ οχι δεξτροζη.
    h cellmass δουλευει αλλα μονο για δυναμη οχι ογκο.

  21. #21
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Για δώσε φίλε μου καμιά παραπανήσια πληροφορία για αυτό....δηλαδή η size on δεν θα σε γεμίσει νερά;;
    Η cellmass δεν βοηθάει στον όγκο;;;

  22. #22
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    υδατανθρακεσ=ζαχαρη=λιπος οχι νερο
    η φυση της κρεατινης δειχνει την πιθανη προσληψη νερου ενδομυικα.
    τωρα η σελλμασσ (η νεα φορμουλα) δεν κανει καθολου κατακρατηση νερου αλλα αυξανει την δυναμη κ με αποτελεσμα=μυικη αναπτυξη
    size on αυξανει το μυικο ογκο του κυτταρου κοιτα σελλτεκ αλλα ΧΩΡΙΣ ζαχαρη αμεσης απορροφησης=ζαχαρη.
    τωρα να γινω κακος λιγο το σκανδαλο με τη σελλμασσ το ξερετε?κ το φαρμακακι που ειχε μεσα?

  23. #23
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    http://hc-sc.gc.ca/ahc-asc/media/adv...3-eng.php#more για δειτε εχει ενα ωραιο φαρμακακι συμφωνα με το φαρμακοποιο μου που λεπτενει το αιμα σαν την ασπιρινη.....αλλα κ ειναι α κλασης απελει για ενα υγιει οργανισμο...μηπως παρατηρησατε τιποτα περιεργο με την χρηση της????[:-bigeyes2][:-bigeyes2][:-bigeyes2]

  24. #24
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    κ κατι ακομα ξερετε οτι η σελλμασσ ειχε μονουδατικη απλη κρεατινη αντι τησ εθυλεστερικης?2ο σκανδαλο

  25. #25
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    α και το nitrix+no-xplode eixan coumarin απλα η σελλμασ σε μεγαλες ποσοτητες!!!!!!!!!

  26. #26
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Τι λες τώρα....και έχω και τρία κουτιά NOXPLODE και άλλα τρία CELLMASS για τον ερχόμενο μου κύκλο....
    ακόμα ισχύει αυτό η μετά την αποκάλυψη "ίσιωσε" η BSN;;;

  27. #27
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    δεν ξερω αν ισωσε παντος υπαρχει κ κατι ΑΚΟΜΑ....υπαρχουν δυο ειδη kουτια της bsn.τα αμερικανικα που η συσκευασια το κοκκινο κουτι γραφει bsnonline.net k κατι αλλα που γραφουν κατι fortied κατι τετοιο.δηλαδη μια συντηα-6 η μια σελλμασ βγαινει σε ιδια συσκευασια αλλα κ σε μια αλλη ιδια αλλα απο κατω δεν γραφει bsnonline.net αλλα κατι αλλο....το συμπερασμα δικο σας[:-sonar][:-snorkel]

  28. #28
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Παιδιά αν θέλετε δείτε k αυτό το site είναι αγγλικό αξιόπιστο k δεν θα "χετε" πρόβλημα με τελωνείο k πάνω από 150 λίρες αγορά στα στέλνει δωρεάν.. Για τα συγκεκριμένα γκασπάρι προϊόντα ακούω παρα πολύ καλά λόγια τώρα το τι προβλήματα μπορεί να προκαλέσουν γιατί γιατί θα φανούν μακροχρόνια αν φανούν ο θεός k η ψυχή του.

  29. #29
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Παιδια να ρωτησω κατι εχω διαβασει απειρες φορες τις οδηγιες αλλα πουθενα δεν λεει ποτε πρεπει να παρουμε τα 3 χαπακια που προτινει την ημερα ; Ξερει κανεις ;

    Ευχαριστω

  30. #30
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    το DHEA δε ξερω αν το φοβασε/στε παντως εγω το χρησιμοποιω συνεχως και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος, χωρις παρενεργειες με σωστη χρηση και το χρησιμοποιω απο τη στιγμη που εκανα κυκλο με προορμονικα..οκ μπορω να πω πως με εφεραν σε ενα β' επιπεδο για α' δεν θα το χαρακτηρησω α' επιπεδο μονο με ασ/αασ μπορω να πω οτι θα εχω και τις λοιπες ακολουθες του εργασιες. τεσπα

    το DΗEA παντως απο μονο του δε θα σε σκοτωσει, δε θα σε πειραξει γενικα αν δε το ξεφτυλλισεις...προσοχη υπομονη στις δοσολογιες και μπορεις να εισαι μεσα σε συνεχη χρηση "συνεχως". οπως και να το κανουμε εχει μια αρκετα καλη εως παρα πολυ καλη διαφορα απο μονο του.

    οσον αφορα το GHS(gaspari halodrol liquidgel) στειλε μου ρε συ 1 PM με λοιπα στοιχεια, περι αγορας, τιμης, τοπο αγορας κ.λ.π...κ.λ.π θα περιμενω...ή εστω οποιος κατεχει πληροφοριες αγορας του.


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •