Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 91 to 120 of 173
  1. #91
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    το ιδιο και για το noxpump του dy!
    Ένα δείγμα ήταν αρκετό για να πάει την σχέση μου με την λεκάνη της τουαλέτας στο επόμενο στάδιο.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  2. #92
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    NanoVapor πορτοκαλι, σαν χαλασμενος εμετος.
    Ομοιως και Superpump λεμονι.
    Τop fuel Launch (αντιστοφως αναλογη του αποτελεσματος).
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #93
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Νοx-pump DY! Μακράν ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει...αλλά ίσως είναι το μόνο που ένιωσα να δουλεύει έτσι....και η Gold Whey Standard της ΟΝ γεύση βανίλια...ήταν η πρώτη μου πρωτείνη δε ξέρω τώρα αν έχουν βελτιώσει τη γεύση...τότε ήταν εμετός!
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  4. #94
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    ON 100% whey gold σοκολατα,σαν λιγμενο κακαο.

  5. #95

    Default

    muscletech anabolic halo,θα μου πεις τα θελες και τα παθες,αλλα οχι και ετσι,μυρωδια χλωρινης και γευση ασβεστης με απορυπαντικο.ελεος.ακομα και το λεμονι το στιμενο ειναι νοστιμοτερο.

  6. #96

    Default

    Η χειρότερη γεύση που έχω δοκιμάσει σε συμπλήρωμα είναι η L-Leucine της PrimaForce. Και αυτό γιατί είναι pure L-Leucine . Ήταν και πρώτη και η τελευταία φορά που πήρα συμπλήρωμα χωρίς να διαβάσω reviews και logs. Στην αρχή σκέφτηκα ότι κάτι δεν πάει καλά , αλλά μετά διάβασα τα reviews και κατάλαβα . Μιλάμε για δηλητήριο δεν υπήρχε καν γεύση, χώρια που δεν διαλυόταν ούτε σε ζεστό νερό. Δυστυχώς όσοι το δοκίμασαν είχαν την ανάλογη εμπειρία. Δύσκολα αντέχεται. Τι να κάνουμε όμως έτσι είναι η pure L-Leucine.

  7. #97
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Μαλιστα... και ειναι στην επομενη παραγγελια μου. Θα ταιριαζει ωραια με τα υπολοιπα υγρα μπαταριας - BCAA
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  8. #98
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Μαλιστα... και ειναι στην επομενη παραγγελια μου. Θα ταιριαζει ωραια με τα υπολοιπα υγρα μπαταριας - BCAA
    Παρε τα ajinomoto της primordial να βρεις την υγεια σου πασα μου.Καμια σχεση με bulk,warriorlab και λοιπα υγρα μπαταριας.

  9. #99

    Default

    Ένα φιλαράκι δεν ήξερε ότι είναι έτσι νευρίασε και την πέταξε στην τουαλέτα. Να φανταστείς αυτός ήταν και τύπος που δεν έδινε καμία απόλύτος σημασία στην γεύση ( του άρεσαν και τα ωμά αυγά) . Προσπάθησε να την διαλύσει ακόμα και μέσα σε βραστό πράσινο τσάι και ακόμα και τότε οι κρύσταλλοι επιπλέανε. Και μου έκανε πλάκα και με ρωτούσε αν είμαι σίγουρος ότι δεν είναι ενέσιμο!Ένας άλλος πάλι μου είμαι ότι αυτό δεν είναι L Leucine , μοιάζει με κρακ! ? xaxa
    Last edited by ROCKY III; 12-04-11 at 12:49.

  10. #100
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Cycle Assist της Anabolic Innovations.
    Τα BCAA των bulk έχουν πολύ καλύτερη γεύση από κακόγευστα flavoured συμπληρώματα, τα πίνω πολύ άνετα.

  11. #101
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Piraeus
    Posts
    6

    Default

    all stars WHEY-PLEX WPC-80 γευση cookies cream. Ενω η σοκολατα που δοκιμαζω αυτη τη περιοδο ειναι μια χαρα, η cookies cream περα απο τη φανταστικη μυρωδια, ειχε εμετικη γευση. Χαλι μαυρο.

  12. #102
    Bodybuilding Newbie mikekir82's Avatar
    Join Date
    27-03-08
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Καζεΐνη απο bulkpowders. Μυρωδιά σαν λιωμένος πλαστικός Bic, γεύση (έτσι όπως το φαντάζομαι) πολτοποιημένης φορεμένης κάλτσας, υφή ασβέστη. Τι άλλο να ζητήσει κανείς από ένα συμπλήρωμα. :P
    "With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

  13. #103
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    Μια whey της nutrabolics (απο εξτριμ την ειχα παρει)...αθλιοτητααααααααααααααα

  14. #104
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Η χειρότερη πρωτείνη που έχω δοκιμάσει είναι της maximuscle η cyclone σε γεύση σοκολάτας....δεν υπάρχει χειρότερη!!!

  15. #105
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    οποιος εχει δοκιμασει το nox-pump(dy) μονο αυτος καταλαβαινει τι σημαινει "χειροτερη γευση συμπληρωματων διατροφης bodybuilding"......χαχαχα

  16. #106
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris95 View Post
    Η χειρότερη πρωτείνη που έχω δοκιμάσει είναι της maximuscle η cyclone σε γεύση σοκολάτας....δεν υπάρχει χειρότερη!!!
    Γιατι το λες; Απλα ηταν υπερβολικα γλυκια.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  17. #107
    Bodybuilding Newbie billcrx's Avatar
    Join Date
    03-04-08
    Posts
    9

    Default

    HELL NO της STACKER......απλά άθλιο.

  18. #108
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Optimum health whey σοκολατα.

  19. #109
    Pumping Iron nikos_kavala's Avatar
    Join Date
    07-04-09
    Location
    Καβάλα
    Posts
    644

    Default

    Η whey της ΟΝ σε γευση Βανιλια. Εκανα προσευχη, εκλεινα την μυτη, την επινα και μετα ανεβαινε ο εμετος! Ευτυχως, την ειχα βαλει σε ενα μικρο ταπερ στο εξοχικο, μπηκε μια μερα ο σκυλος στο σπιτι, την πηρε και την αδειασε ολη στο γκαζον, και ησυχασα!!



    (το γκαζον εγινε τουμπανο μετα).

  20. #110
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-09-11
    Location
    thessaloniki
    Posts
    13

    Default

    ρε παιδια εγο το noxpump μια χαρα μονο στο δευτερο σινεχομενο κοθτι μοθ ερχοταν στα τελευτεα φακελακια αναγουλα....για μενα anabolic halo δεν ιπαρχι χιροτερο σαν βερνικι το πεταξα φισικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ μετα ενα προιον τισ SUN alla de thimame onoma!!

  21. #111
    New Member
    Join Date
    24-08-11
    Location
    CHANIA - KRHTH
    Posts
    34

    Default

    για εμένα micro whey reflex φράουλα....εχω τραυματικές αναμνήσεις απο αυτή.... απο τοτε δεν θελω να βλεπω ουτε κανονικές φράουλες...

  22. #112
    New Member
    Join Date
    09-12-11
    Posts
    45

    Default

    εθυλεστερικη κρεατινη της gold touch αηδια σκετη σαν χαλασμενη ασπιρινη

  23. #113
    Junior Bodybuilder Δανάη's Avatar
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by mikekir82 View Post
    Μυρωδιά σαν λιωμένος πλαστικός Bic, γεύση (έτσι όπως το φαντάζομαι) πολτοποιημένης φορεμένης κάλτσας, υφή ασβέστη
    χαχα! δινετε κατι περιγραφες!

  24. #114
    New Bodybuilder
    Join Date
    29-12-11
    Posts
    1

    Default

    Quote Originally Posted by BODYMPAL View Post
    για εμένα micro whey reflex φράουλα....εχω τραυματικές αναμνήσεις απο αυτή.... απο τοτε δεν θελω να βλεπω ουτε κανονικές φράουλες...
    φίλε επειδή έχω πάρει αυτή την βλακεία, έχει κατι μικρά μαύρα μέσα που κάθονται στο τέλος του σεικερ και δίνουν μια πικρή γεύση...δεν ξέρω αν είναι χαλασμένη (γιατί την είχα 1 χρόνο αποθήκη) ή έτσι είναι κανονικά...θυμάσει μήπως?
    επειδή έχει κάτι πεπτίδια κτλ αυτή

  25. #115
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Η πρωτη μου πρωτεϊνη-πριν χρονια- ηταν μια της All-Star...Θυμαμαι οτι εκλεινα τη μυτη μου για να την πιω...Μαρτυριο....

  26. #116
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Ala bulk, απο MP, πρωτη γουλια και ενιωσα ενα τσουξιμο στον λαιμο & πνιξιμο, τσουξιμο στην μυτη και καταροη, δακρυσαν και κοκκινισαν τα ματια μου...
    Αρωμα βιτριολι με αζαξ για τζαμια και δυο τζουρες ληγμενο χυμο λεμονιου με καργα συντηρητικα.

    Το προτεινω ανεπυφυλακτα να το παρετε δωρο στις πεθερες σας και σε οσους θελετε να εξοντωσετε γενικα.
    Επισης ειναι μια καλη προταση για να εξοπλισει καποιος το βαλιτσακι βασανισμων του, μαζι με τα ξυραφια-αγκυστρια-καρφια-τρυπανια...
    Last edited by Slack `N Track; 29-12-11 at 14:12.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  27. #117
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Το προτεινω ανεπυφυλακτα να το παρετε δωρο στις πεθερες σας και σε οσους θελετε να εξοντωσετε γενικα.
    Επισης ειναι μια καλη προταση για να εξοπλισει καποιος το βαλιτσακι βασανισμων του, μαζι με τα ξυραφια-αγκυστρια-καρφια-τρυπανια...
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ !!!!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  28. #118
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Ala bulk, απο MP, πρωτη γουλια και ενιωσα ενα τσουξιμο στον λαιμο & πνιξιμο, τσουξιμο στην μυτη και καταροη, δακρυσαν και κοκκινισαν τα ματια μου...
    Αρωμα βιτριολι με αζαξ για τζαμια και δυο τζουρες ληγμενο χυμο λεμονιου με καργα συντηρητικα.

    Το προτεινω ανεπυφυλακτα να το παρετε δωρο στις πεθερες σας και σε οσους θελετε να εξοντωσετε γενικα.
    Επισης ειναι μια καλη προταση για να εξοπλισει καποιος το βαλιτσακι βασανισμων του, μαζι με τα ξυραφια-αγκυστρια-καρφια-τρυπανια...
    χαχαχα αμα το πηρες συντομα πολυ κακως, γιατι εχω προειδοποιησει σε αρκετα τοπικ, τη να πω και εγω που πηρα 3 σακουλακια, το ηπια κανα 3ρι φορες για δοκιμη αλλα δεν παλευετε, η πρωτη φορα ειναι η καλυτερη που δεν ξερεις τη να περιμενεις και αρχιζεις και πνιγεσε χαχαχα.

    παντως με ελτα για 400 γρ π ρωτησα περιπου παει 5 ευρω κατι να το στειλεις αγγλια, και κοντα 7 ευρω για να παει συστημενο.. και εχω κανει φορμα για να στειλω πισω τα 2 που εχω κλειστα, εντω μεταξυ απο iHerb δεν βγαινει και ιδιαιτερα ακριβοτερο σε χαπι απλα ειπα να παραγγειλω bulk και την πατησα

  29. #119
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    χαχαχα αμα το πηρες συντομα πολυ κακως, γιατι εχω προειδοποιησει σε αρκετα τοπικ, τη να πω και εγω που πηρα 3 σακουλακια, το ηπια κανα 3ρι φορες για δοκιμη αλλα δεν παλευετε, η πρωτη φορα ειναι η καλυτερη που δεν ξερεις τη να περιμενεις και αρχιζεις και πνιγεσε χαχαχα.

    παντως με ελτα για 400 γρ π ρωτησα περιπου παει 5 ευρω κατι να το στειλεις αγγλια, και κοντα 7 ευρω για να παει συστημενο.. και εχω κανει φορμα για να στειλω πισω τα 2 που εχω κλειστα, εντω μεταξυ απο iHerb δεν βγαινει και ιδιαιτερα ακριβοτερο σε χαπι απλα ειπα να παραγγειλω bulk και την πατησα
    Σταθη, ειμαι ποιο παλιος εγω στις γαργαρες με το βιτριολι. Θυμαμε αυτα που εγραφες αλλα εγω ειχα παρει αυτο το σιχαμα κανα μηνα πριν...δεν εγραψα εντυπωσεις γιατι δεν ηθελα να παρασυρω αρνητικα κανεναν.

    Εγω μετα την πρωτη δοση επειδη καταλαβα οτι θα περασω δραματικες στιγμες με την μαλακια αυτη, παρηγγειλα και R-Ala καψουλες παλι απο MP. Οποτε τωρα ειμαι on caps...Την σκονη την εχω για να κερναω κανα φιλαρακι (σαν τον yanniz440) να δροσιζοντε...
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  30. #120
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    χαχα ρε φιλε επρεπε να το πεις να μην πανε τσαμπα ta λεφτα οχι τπτ αλλο απλα τωρα πρεπει να ξανα μπω στη διαδικασια να παραγγειλω


 
Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός ημερήσιας λήψης συμπληρωμάτων διατροφής bodybuilding
    By bigsteve in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 510
    Last Post: 17-11-15, 22:19
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Tips διατροφης,συμπληρωματων διατροφης,προπονησης
    By extremist in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 19-01-09, 22:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •