Λοιπόν αρκετοι πρώην παχύσαρκοι όπως εγώ που έχω προβλημα τρελό χαλάρωσης στο δέρμα . Πραγματικα υπάρχουν πολλά παιδιά όπως εμένα που λόγω του προβληματός τους δεν βρίσκουν τις κατάλληλες συμβουλες για να ξεφύγουν του προβληματος τους.

Επίσης Έχω πρόβλημα κυρσών στα πόδια . Εάν γνωρίζεται τι σημαίνει αυτο εχω δηλαδή βουλώμένες τις αρτιρίες στα πόδια με αποτέλεσμα να μην ενδεικνεταί κίολας τον έντονο τρέξιμο.

Αυτό επίσης το έχουν παιδία που ήταν παχύσαρκοι σε μικρή ηλικία η απλά έιχαν την γενετική κιόλας προδιάθεση.


Εγώ έχοντας ξεφύγει χρόνια απο τα 135 κιλά που είμουν στα 16 μου δεν μπορώ να πώ ότι δεν κυνδινευώ ακριβώς ακομα απο την παχυσαρκία.

Η παχυσαρκία εγω σαν παθον θα την κατέτασα στις ψυχολογικές αρρώστιες και έτσι είναι . Είναι μία παραμύθα όπως τα ναρκωντικά,το κάπνισμα και ότι αλλό είδος εξάρτησης υπάρχει. Η άσχημη και αρνητική σκέψη σε ξανα οδηγεί να ξεσπασεις πάλι ακριβώς εκεί που την έπαθες. Θυμάμαι όσο σκεφτόμουν ποσο χοντρος είμαι, πόσο κοινωνικά απομωνομένος είμαι τόσο ξεσπαγα στο φαί.

Κατα καιρους έκανα ότι είδους μαλακίες μπορειτε να φανταστειτε. ουσίες ξενυχτια ποτά τσιγαρα σαποιοφαγητά καί οσο έψαχνα να ξεσπάσω κάπου και όσο έψαχνα να βρώ την ευτηχία μου καπου τοσο χειρότερα γινόμουν.

Στα 25 μου τώρα ξέρω ποια είναι τα λάθοι μου, μπουχτισα να κάνω τα ίδια λάθοι και παώ απο την αρχη με νέα ελπιδα, μέ άλλη λογική.

Ξέρω μέσα μου ότι για να απαλλάγω τελειώς αυτη την φορά 8α πρεπει να εξαλείψω το προβληματα αυτά . έστω και έαν χρειαστεί να πληρώσω και ειδικους , πλαστικους χειρούργους και ινστιτουτα Βοδυλινε και τα λοιπά.
Φυσικά για να πάω εκει θα πρέπει να έχω πάει τον ευατό μου σε ένα καλο σημέιο.



Λοιπών θα ζητησώ καποιες συμβουλες σε Γυμναστικη που πιθανών να βοηθανε στην επιδερμική Σύσφηξη. καθώς και Σε διατροφή


Ένας κολλιτός στηρίζει τα κρύα μπάνια.

που δεν ενδικνονται για το προβλημα μου με τους κυρσους


Εάν ρίξω αρκετά τα ποσοστα λίπους βοηθαει να μοιώσω την επιδερμικη χαλάρωση?

Άμα ανεβάσω τον όγκο των καθαρών μυών μου να βοιηθάει και άλλο σε ένα καλυτερό αποτέλεσμα?


Τί λέτε για τα μηχανίματα παθητικής Γυμναστικής , λέγεται ότι προσφερουν πολύ καλή Συσφιξη.
Πόσο πάει η επισκεψή ?


Η ζώνη εφιδρώσης ??


Οι λυποδιαλύτες μήπως δεν ενδικνονται για το κυκλοφορικό μου προβλημα στα πόδια ?


Άσκησεις Για Σύσφιξή στην κοιλία? ξέρετε καμία


Έιμαι 1.84 με 93 κιλά 21% λυπος 68 % Μυες

Τι Στατς πρέπει να πιάσω?


Ευχαριστο για τις Συμβουλές εκτο Προτέρων