Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default USN Amino Pro (BCAA Amino Stack) & USN Fuel Mass

    θα ειμαι συντομος, ειχα παρει πιο παλια μια πρωτεινη της ιδιας εταιριας και ειχα μεινει ευχαριστημενος. Θελω να μπουκωσω το σωμα μου τωρα που χειμωνιαζει, και θελω να μου πειτε εαν αυτα τα 2 προιοντα {USN Amino Pro (BCAA Amino Stack) & USN Fuel Mass} η' εστω 1 απο τα 2 τα εχει χρησιμοποιησει κανεις. Φυσικα σε συνδιασμο με διατροφη ελπιζω να μπαζωσω το σωμα μου σωστα. Εδω και το σχετικο site του μαγαζιου http://www.gnc.co.uk/home/index.htm με τα προιοντα που προανεφερα. Οποιος εχει ορεξη και διαθεση να τα τσεκαρει και να κανει ενα σχολιο ειναι ευπροσδεκτος. Ευχαριστω παιδια!!

    ΥΓ: "MEGA AMINO NANO STACK" γραφει πανω στο κουτι των αμινοξεων. Μπορει καποιος να με διαφωτησει? τι διαφορες εχουν απο τα απλα BCAA? Ευχαριστω παιδια!!!
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    κανεις ρε παιδια???
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  3. #3
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Δυστυχως Κωστα δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα απο τα 2 της εταιριας αυτης ουτε ξερω καποιον που να εχει χρησιμοποιησει και δεν μπορω να εκφερω γνωμη αλλα αφου σε επιασε η πρωτεινη τοτε θα ειναι αξιοπιστη εταιρια το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι απλα να τα δοκιμασεις μετα να παρεις μια αλλη εταιρια να δοκιμασεις και να συγκρηνεις

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    ευχαριστω ρε γιαννη, να εισαι καλα. Τα πηρα, στην προσπαθεια μου να βαλω κιλα σε συνδιασμο παντα με διατροφη. Οταν γυρισω αθηνα θα ερθω να σε βρω να τα πουμε (εαν εχεις χρονο), και να μου πεις εαν εχω κανει προοδο. Και παλι σ'ευχαριστω πολυ!!
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  5. #5
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by akillas28

    ευχαριστω ρε γιαννη, να εισαι καλα. Τα πηρα, στην προσπαθεια μου να βαλω κιλα σε συνδιασμο παντα με διατροφη. Οταν γυρισω αθηνα θα ερθω να σε βρω να τα πουμε (εαν εχεις χρονο), και να μου πεις εαν εχω κανει προοδο. Και παλι σ'ευχαριστω πολυ!!
    </blockquote id=quote>Συγχαρητηρια στην ποσπαθεια σου Κωστα σε περιμενω να τα πουμε απο κοντα


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •