Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11

Thread: ADS Pronabolin

  1. #1
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default ADS Pronabolin

    Βρηκα αυτο το συμπληρωμα κ θελω πολυ να το δοκιμασω....
    με την 1η ευκαιρια θα το παραγκειλω μεσω ενος κοινου γνωστου απο ενα μαγαζι που φερνει συμπληρωματα.

    οποιος εχει ιδεα η καποια γνωμη η ακομα αν καποιος το εχει δοκιμασει θα ηθελα την αποψη του παρακαλω....

    ευχαριστω προκαταβολικα!!!
    το λινκ ειναι http://www.ads-nation.com/product_pronabolin.html

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    δε ξερω αλλα μου ακουγεται καπως beta ειναι τελειως καινουργιο και αν διαβασεις παρακατω θα διαπιστωσεις οτι λεει να κανεις sign για να ενταχτεις στο experimental sample program (πειραματικο δοκιμαστικο προγραμμα) τους δηλ να κανεις register για να το δοκιμασουν/σεις επανω σου δωρεαν.

    αν θες να γινεις πειραματοζωο παρε θεση και γινε ο πρωτος απο εδω μεσα...παντως εγω σε προιοντα τα οποια λενε η αναφερουν την φραση experimental sample program δε μπαινω αν και το προιον μου ακουγεται καλο.

    αλλα..

    οπου ακους για πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι..γιατι τα παλικαρια ουτε τιμη ουτε τπτ δεν γραφουν για το προιον αυτο μονο για αγορα χωρις να αναγραφει τιμη η αν ειναι εγκεκριμενο και να κανεις sign για να το δοκιμασεις.

    εξαλλου το λεει καθαρα "SIGN-UP TP BE A PRODUCT TESTER"

    EDIT: παντως σταυρο καλο ή μαλλον σχεδον τελειο φαινεται αλλα ακομα εχω τις αμφιβολιες μου γι'αυτο...αν εχεις καποιες πληροφοριες xtra για το προιον....μπορει να βοηθησουν οποτε αν εχεις ποσταρε τις εδω, γιατι αν ειναι τοοσο καλο και οχι βλαβερο, αν κανει δουλεια οντως και δεν ειναι μουφα, τοτε μπορει να το παραγγειλω και εγω.

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Ουτε εγω το εχω ξαναδει . Παντος Σταυρο σε διαφορα site που διαβασα λενε πολυ καλα λογια . Εκανα ενα search στο google και το παρουσιαζουν σαν test boosting and estrogen reducing compound and a great anti-oxident Anabolic Innovations PCS and Stked both contain tran-Resveratrol . Παντος σαν συσκευασια κανει πολυ hardcore .

  4. #4

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Ρε παιδιά με το συμπάθιο , αλλά να δουμε τα πράγματα , ένα - ένα

    Λοιπόν πάμε στα "εμπεριεχόμενα" (Ingredients)

    Λένε λοιπόν οι "μάγκατοι" οτι έχει Testofen ...
    Ε και λοιπόν? , είναι το γνωστό Testofen που είναι trade mark/name για εκχύλισμα Fenusid απο το (γνωστο) φυτό Fenugreek που εν ολιγοις περιέχει τα γνωστά Πρωτο-διοσκίνες , Διοσγενίνες , Σαπονίνες και τα υπόλοιπα συναφή και οι μέλετες λένε οτι βοηθά στήν ομαλή εκκριση τεστοστερόνης και ΑΥΞΗΣΗ / ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ τής libido
    Εγώ δέν λέω οτι δέν δουλεύει , αντε να δουλεύει , αλλα ΟΤΑΝ βλέπω να φιγουράρει πρώτο-πρώτο συστατικό σε (και καλά) κάτι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ την στιγμή που το βγάζουν ακομα 45 εταιρείες , Ε!!! ...είναι κάπως ...
    Ασε δηλαδή που αυτή η Ιστορία οτι ΥΨΗΛΗ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ = LIBIDO πρέπει κάποτε να σταματήσει γιατί η LIBIDO έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες ένας εκ τών οποίων είναι και οι τέστο

    Παμε τώρα στο δεύτερο τήν ρεσβερατρόλη .....ΣΙΓΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ,
    Φυσικά κι έχει αποδειχθεί οτι είναι ένα πανίσχυρο ΑΝΤΙ-ΩΞΕΙΔΩΤΙΚΟ και ναι παίζει ρόλο στήν απομάκρυνση των γνωστών-αγνώστων ελεύθερων ριζών , αλλά αυτό δέν μπορεί να έχει σχέση με ένα συμπλήρωμα με το ονομα -bolin .... (που φυσικά παραπέμπει σε κάτι ...αλλο)

    Και το τρίτο μαργαριτάρι , οποία!!! ονομασία βιοχημική με σασπένς , φαντασία και ...υποσχέσεις (ευτυχώς οχι υγρές , μολονότι φιλόξενες )
    Και διαβάζει κανείς : ... N-Acetyl-5-Methoxytryptamine και σκέφτεται κανείς : Πώωωωω ρε μάνα μου ...για να είναι μονο 0.5mg οταν το άλλο είναι 600mg και το άλλο 10mg , σκέψου ποσο καλό και δυνατό είναι ....
    ....και νομίζει και υποφέρει ...και γεννητικά οργανα απο ευνουχισμένο τερμίτη
    Διότι οι α-Θεόφοβοι , δεν εγραψαν τήν ΓΝΩΣΤΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ που είναι η γνωστή και μη εξαιρετέα ΜΕΛΑΤΟΝΙΝΗ , ορμόνη που έχει σχέση με τα στάδια του υπνου και κατ επέκταση με τή έκκριση GH , συνέπεια τής ορθής χρονικά υπναγωγίας

    Και για να τα βάλουμε σε μιά σειρα , ΟΛΑ αυτά που περιέχει , ΝΑΙ κάνουν κάποια δουλειά (ισως) σάν συμπληρώματα και ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ που τα βγάζουν , μπορεί οχι ολα μαζί , αλλά σίγουρα ξεχωριστά και σε αρκετές δοσολογίες / παραλλαγές (στην ποσοτητα εκχυλισματος )
    Οποτε δέν νομίζω οτι αυτό που προβάλλει η εταιρεία είναι ΚΑΤΙ ξεχωριστό
    Και ΝΑ ο λογος που μπορεί κάποιος να γίνει εύκολα δοκιμαστής του προϊόντος τήν στιγμή που ΟΛΑ τα συστατικά έχουν περάσει απο τον FDA και έχουν πάρει έγκρισση

    ....ΕΛΕΟΣ πιά με τούς ουτιδανούς που θέλουν να μας παρουσιάσουν μεταχρονολογημένους νεωτερισμούς

  5. #5

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    ΕΙΔΑΤΕ? οι πληροφοριες που ελεγα πιο πριν?

    ε ηρθαν και μαλιστα full loaded...

  7. #7
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    πολυ χαιρομαι που απεκτησα πληροφοριες απο ολους εσας κ σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!
    οσο για το αν φοβαμαι να δοκιμασω κατι το οποιο ειναι κ συμπληρωμα διατροφης,πολυ φοβαμαι πως οχι...στα νιατα μου δοκιμασα igf κ τωρα θα κολλουσα σ ενα συμπληρωμα;;;;;

    βεβαια τωρα πια δεν εχω τους ιδιους παλιους στοχους αλλα προσπαθω να βρω κατι ιδιαιτερο σε συμπληρωμα κ καποια στιγμη θα το βρω...

    ευχαριστω πολυ κ παλι για την βοηθεια!!!

  8. #8
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Σταυρο απο συμπληρωματα που ανεβαζουν ορμονες,με φυσικο ομως τροπο,αυτα που ακουγονται περισσοτερο ειναι τα Activate Extreme απο Designer Supplements,Stoked απο Anabolic Innovations και Max Out απο iForce.Υπαρχουν κι αλλα βεβαια,αν ψαξεις σε ξενα forums θα δεις αρκετα ;)

  9. #9
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    σ ευχαριστω αδερφε!!!

  10. #10
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    12-07-05
    Location
    Of The Art, Greece.
    Posts
    2,173

    Default

    Αυτος ο MATZ δεν παιζεται... :D


    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by DusWS

    ΕΙΔΑΤΕ? οι πληροφοριες που ελεγα πιο πριν?

    ε ηρθαν και μαλιστα full loaded...
    </blockquote id=quote>

    οχι.. δεν ειδατε! [:-tong2]

  11. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    α καλα whiz μαλλον εσυ ζεις στο smallvile προφανως γιατι αργεις να λαβεις τα συνθηματα εδω μεσα....αντε κουραγιο και προσοχη στους μετεωριτες...:D


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •