@ qwuytru1. χαλαρωσε λιγο...
δεν χρειαζεται να προσθεσω τιποτα παραπανο γιατι συμφωνω αυτα που εγραψαν τα παιδια, οπου ειναι και οι πιο λογικοι που γραφουν στα συγκεκριμενα θεματα. Οτι και να πω θα ειναι επαναληψη των παραπανω.
Οπως ειπε και ο kusta80 μαλλον δεν εχεις παει καν σε σχολη να δεις το παιζει πραγματικα, ουτε εχεις παρακολουθησει κανενα μαθημα, το πολυ πολυ να εχεις δει μερικα βιντεο στο ιντερνετ και στην τηλεοραση.

Γενικα επειδη εισαι κατα, για προσωπικους σου λογους, και θελεις να εισαι και λογικος τοσο απεναντι στους αλλους αλλα και στον εαυτο σου, γιατι δεν πας 1-2 μηνες σε μια σοβαρη σχολη πολεμικων τεχνων να δεις το παιζει, και στο κατω κατω της γραφης να επικυρωσεις οτι πιστευεις το σωστο (οτι ειναι αχρηστες, συμφωνα με εσενα) ή να ανακαλυψεις οτι τελικα εχεις λαθος εντυπωση. Δεν ειναι τπτ δυο μηνες, δεν εχεις κατι να χασεις. Απλα μην μενεις κολλημενος σε αποψεις οταν εισαι σχεδον εξω απο τον χορο. Μια πολεμικη τεχνη με φιλοσοφια σε μαθαινει και αλλα πραγματα που ο στοιβος, το μπασκετ, το ποδοσφαιρο δεν θα μπορουσε να σου μαθει, στο οχι γιατι το εχω διαβασει, αλλα γιατι το εχω δει.

Μιας και μενεις Αθηνα και δυτικα προαστια, που εχει πολλες σχολες να σε βοηθησουμε αν θελεις να βρεις μια σχολη να ασχοληθεις.

Ακομα για το αν θα σου κατσει στραβη στο δρομο, μετρανε πολλα, απο το που συχναζεις εως και την εμφανιση σου, ποτε κανενα ξεχωριστα, ολα ως μεταβλητες που δουλευουν ταυτοχρονα, κακα τα ψεματα. Αν πας σε πιο κακοφημα μερη εχεις πιο πολλες πιθανοτητες να σου ζητησει για πλακα το λογο καποιος και να ψαχνεται για καυγα, ακομα και αν δειχνεις ησυχος, μαζεμενος ανθρωπος και ειναι ενας τυπας που θελει να στο παιξει τσαμπουκας για να πουλησει μουρη σε ενα γκομενακι που γουσταρει, ή απλως για να επιβαιβεωσει τον εγωισμο του. Και στο λεω βασει παραδειγματων που μου εχουν συμβει σε μερη με το super face control και με τον "καλο κοσμο". Ε αν εισαι τωρα 2 μετρα και εισαι 90 κιλα και εισαι ο απολυτα γυμνασμενος, ο αλλος που πηγαινει και πουλαιει τσαμπουκαδες σε κοσμακι δεν ειναι τοσο ***** να σου πουλησει και εσενα τσαμπουκα, γιατι οπως καταλαβαινει δεν θα μασησεις και πιθανοτατα θα τις φαει και θα γινει και ρεζιλι.....


Φιλικα παντα, και συγνωμη για τις λεξεις που χρησιμοποιησα.. αλλα εδω γινεται συζητηση και ειναι λογικο να ακουμε τις αποψεις των αλλων και να μην κανουμε quote σε οτι λενε και μας απαντουν