Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 265

Hybrid View

  1. #1
    Bodybuilding Newbie bledi's Avatar
    Join Date
    18-07-08
    Location
    zografoy, athina, Greece.
    Posts
    38

    Default Πολεμική Τέχνη Για Αυτοάμυνα "δρόμου"..

    ιασας παιδια ψαχνω ια καμια αποτελεσματικη πολεμικη τεχνη ια αυτοαμυνα δρομου,τελευτεα λογο το οτι δουλευω και βραδυ αλλα μου ετυχε και 1 ασχημο περιστατικο νιωθω ανασφαλεις.
    Εκανα παλια πιγμαχια και παγκρατιο παιδια να σας πω αληθεια δεν εχω ιδεα απο πολεμηκες τεχνες δεν ξερω τη σκοπο εχει το καθενα,και δεν εχω σκοπο να ασχοληθω με φιλοσοφιες η χορευτικα κομματια ειμε 25 χρονων δεν εχω χρονο ια τετοια αυτο που με ενδειαφερει εινε να μαθω αυτοαμυνα αμεσα, την αυτοαμυνα θελω να την μαθω ια παρτη μου και οχι ια τσαμπουκα,ψαχνω μια πολεμηκη τεχνη ευκολη στην πρακτικη χρηση και να μιν εινε πολι χρονοβορα στη μαθηση, ακουασα ια kravga manga,hapkido,hung fou,das streetfighting kai αλλες εσεις τι μου προτεινετε και, πειτε μου και καμια διυθηνση αθηνα

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    27-03-12
    Posts
    1

    Default

    αδερφέ η γνώμη μου ελπίζω να σε βοηθήσει...
    είμαι εκπαιδευμένος σωματοφύλακας VIP προσώπων.
    έχω κάνει krav maga...
    εντάξει δεν θα το βγάλω και τελείως σκάρτο αλλά δεν σου προσφέρει τίποτα αν δεν έχεις πάρει μια δυνατή γνώση μαχητικού καθαρά αθλήματος!
    σου προτείνω ανεπιφύλαχτα τα εξής...μελέτα τα να δεις τι ταιριάζει στο στυλ σου!
    κικ μποξ-ντας στριτφαιτ-ρωσικη πολεμικη τεχνη(ρ.μ.α. στα λατινικα)-ογιαμα καρατε.
    τα εχω κανει ολα αυτα!
    όλα πάντα σε συνδυασμό με πυγμαχία γιατί τα χέρια μόνο ένας αποκλειστικά πυγμάχος μπόρει να στα φτιάξει!!!!

  3. #3
    New Member
    Join Date
    11-03-13
    Location
    Βόλος
    Posts
    30

    Default

    Εχω ρωτησει για το συγκεκριμενο... και θα συμφωνησω απολυτα με το απο πανω σχολιο... πρωτα μαθε καπια πολεμικη τεχνη.. και μετα οτι παραπανω πιστευςι μπορει να σε βοηθησει

  4. #4

    Default

    παιδιά μιας ψαχτήτε για combatives... ειναι βασισμένο σε αυτό που γράφει ο achilezz απο πάνω. combatives .gr ειναι το σιτε και πέρα απο κάτι βιντεάκια έχουν πολύ ενδιφέρων τα άρθρα.

  5. #5

    Default

    black dragon κυριοι εγγυηση
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •