Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-02-07
    Location
    .
    Posts
    98

    Default Ερώτηση Για Το Λιποτροπικό Ripped Fuel

    Γεια Σας!

    Θελω εδω και καιρο να παρω ενα λιποτροπικο διοτι εχο κολλησει στα κιλα και δεν κατεβενουν αλλο ουτε με τη διατροφη που κανω ουτε με την αεροβια , ρωτησα να μου προτεινουν ενα και μου ειπαν για το rippex προφανως εννουν το ripped-fuel (το εψαξα στο νετ και δεν βρηκα κανενα rippex).Εχει αποτελεσμα ? το εχει παρει κανεις να μου πει? Εχετε καποιο αλλο να προτεινετε??? Χ Ω Ρ Ι Σ ΕΦΕΔΡΙΝΗ!!!!
    EXV ακουσει και για το hydroxycut.....

    Θελω να χασω ακομα 5-6 κιλα για να μπω σε ογκο αλλα οπως σας ειπα εχω κολλησει και δεν κατεβαινει με τπτ ......

    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΩ ΧΡΟΝΟ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Κοιτα πιστευω οτι για να μην πεφτεις σε κιλα καλυτερα να εψαχνες τι δεν κανεις σωστα στην διατροφη και στην αεροβια και να δεις καποιο cheat (υπαρχουν πολλα τοπικ με μυστικα πως να "κοροιδευεις" τον μεταβολισμο σου ) . Το λιποτροπικο σε αυτες τις περιπτωσεις αντε να βοηθαει στο 1-2% . Το hydroxycut το ξερω . Το επερνε ενας φιλος και ηταν αρκετα ευχαριστημενος .

    Γι αυτο που εγραψες τωρα το Ripped Fuel 5X βρηκα τι περιεχει δεν το εχω ξανακουσει πρωσοπικα εγω . Οποτε απλα σου παραθετω το nutrition facts του λιποτροπικου .

    46-0716
    Twinlab
    Ripped Fuel 5X
    40 tablets
    Nutrition Facts
    Serving Size: 1 Tablet
    Servings Per Container: 40


    Amount
    Per Serving % Daily
    Value*

    Calcium (as dicalcium phosphate) 40 mg 4%
    Thiamin (B1) 0.5 mg 33%
    Niacin (B3) 10 mg 50%
    Pyridoxine (B6) (HCL) 0.5 mg 25%
    Cyanocobalamin (B12) 50 mcg 833%
    Chromium (as chromium picolinate) 200 mcg 167%


    Caffeine 99 mg

    5X Potentiator Blend Baical skullcap root and black catechu bark (standardized to 60% free-b-ring flavonoids and 10% flavans) and black pepper fruit extract (Bioperine) 130 mg

    5X Thermoenergetic Blend Cayenne fruit, Rhodiola rosea root extract (standardized to 3% rosavins), cinnamon bark and ginger root extract (standardized to 5% gingerols) 198 mg


    Ειχα δοκιμασει το lipo-6x εγω και ειχα μεινει ευχαριστημενος με βοηθησε αρκετα αλλα η αεροβια και η διατροφη ηταν φουλ και χωρις cheat meal για 2 μηνες .

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-02-07
    Location
    .
    Posts
    98

    Default

    ευχαριστω για τις πληροφοριες , καποιος αλλος που να εχει παρει αυτα τα συπμπληρωματα υπαρχει???


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •