Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 211 to 219 of 219
  1. #211
    Unworthy
    Join Date
    12-10-07
    Location
    Αθηνα, Greece.
    Posts
    460

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by alexandritsa78

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by mirmidon

    GRF και με 1000γρ υδατανθρακα μπορεις να γραμμωσεις αλλα οχι με μια ωρα αεροβιο το πρωι και μια προπονηση με βαρη. Δε λεμε μαλακιες κι εσυ θα επρεπε να το ξερεις καλα. Με τη διατορφη αυτη και αυτα που κανει το παλικαρι δε γραμμωνεις τοσο πολυ απλα τα πραγματα.
    </blockquote id=quote>

    Ρε σεις σόρρυ αλλά θα με τρελάνετε. Αθλητές του στίβου π.χ. έχετε δει ποτέ; Ξέρετε πόσο υδατάνθρακα κατεβάζουν;; Η' τι σαβούρα γενικά; Απλά τους σώζει η μεγάλη διάρκεια και η ένταση στην προπόνηση. Μην υποτιμάτε τον οργανισμό, έχει τεράστιες ικανότητες προσαρμογής.
    </blockquote id=quote>

    Nαι αλλα δεν εχω δει αθλητη στιβου ''καθαρο'' τοσο κομματια. Τρωνε οπως λες αλλα χτυπανε 3 προπονησεις βαρβατες την ημερα και το λιπος τους ειναι στο 11-12%
    </blockquote id=quote>
    Χωρις παρεξηγηση αλεξανδριτσα αλλα δεν εχεις γνωρισει σοβαρους αθλητες του στιβου.Εχω ξαναδηλωσει εδω μεσα οτι εχω φιλο,με πανελληνιο ρεκορ που δεν εχει σπασει εδω και 3 χρονια στο αθλημα του που ειναι στο 3,2% ολο το χρονο με 6ωρες προπονησεις καθε μερα και κατεβαζει απιστευτα φαγητα.μακαρονια με σαλτσες.Και με κοροιδευει μαλιστα που προσεχω τοσο πολυ και παλι φετες δεν ειμαι σαν αυτο.ΟΥΣΙΕΣ δεν παιρνει οπως ΟΥΤΕ ο τζορ και ειμαι καθετος σε αυτο.Τερμα.
    </blockquote id=quote>


    στο 3.2% και δεν εχει πεθανει ακομα? αντε καλα.... οτι πεις! By the way αυτοςπου ξερω εγω ειναι πρωταθλητης ελλαδος απο παιδας μεχρι και ανδρας, κατω απο 10% δεν ηταν ποτε και μιλαω για 100αρι.

    ELMAJIKO δεν εχουν να ζηλεψουν απολυτος τιποτα αυτοι που υποννοεις ριχνωντας την μπιχτη στο πρωτο σου ποστ στο φορουμ. Αυτα, αρκετα ασχοληθηκα στο συγκεκριμενο τοπικ

  2. #212
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by alexandritsa78

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by mirmidon

    GRF και με 1000γρ υδατανθρακα μπορεις να γραμμωσεις αλλα οχι με μια ωρα αεροβιο το πρωι και μια προπονηση με βαρη. Δε λεμε μαλακιες κι εσυ θα επρεπε να το ξερεις καλα. Με τη διατορφη αυτη και αυτα που κανει το παλικαρι δε γραμμωνεις τοσο πολυ απλα τα πραγματα.
    </blockquote id=quote>

    Ρε σεις σόρρυ αλλά θα με τρελάνετε. Αθλητές του στίβου π.χ. έχετε δει ποτέ; Ξέρετε πόσο υδατάνθρακα κατεβάζουν;; Η' τι σαβούρα γενικά; Απλά τους σώζει η μεγάλη διάρκεια και η ένταση στην προπόνηση. Μην υποτιμάτε τον οργανισμό, έχει τεράστιες ικανότητες προσαρμογής.
    </blockquote id=quote>

    Nαι αλλα δεν εχω δει αθλητη στιβου ''καθαρο'' τοσο κομματια. Τρωνε οπως λες αλλα χτυπανε 3 προπονησεις βαρβατες την ημερα και το λιπος τους ειναι στο 11-12%
    </blockquote id=quote>
    Χωρις παρεξηγηση αλεξανδριτσα αλλα δεν εχεις γνωρισει σοβαρους αθλητες του στιβου.Εχω ξαναδηλωσει εδω μεσα οτι εχω φιλο,με πανελληνιο ρεκορ που δεν εχει σπασει εδω και 3 χρονια στο αθλημα του που ειναι στο 3,2% ολο το χρονο με 6ωρες προπονησεις καθε μερα και κατεβαζει απιστευτα φαγητα.μακαρονια με σαλτσες.Και με κοροιδευει μαλιστα που προσεχω τοσο πολυ και παλι φετες δεν ειμαι σαν αυτο.ΟΥΣΙΕΣ δεν παιρνει οπως ΟΥΤΕ ο τζορ και ειμαι καθετος σε αυτο.Τερμα.
    </blockquote id=quote>

    3.2% ολο το χρονο και 6ωρες προπονησεις χωρις ΕΝΑ ΚΑΡΟ φαρμακα δεν γινονται. Και ακομα και με φαρμακα δεν γινεται να εισαι στο 3.2% για πολυ καιρο. Ο οργανισμος σου στο 3.2% ειναι μια ωρολογιακη βομβα.

    Εγω ειμαι ΚΑΘΕΤΟΣ οτι αυτο που μολις ειπες ειναι η μεγαλυτερη ΚΟΤΣΑΝΑ (μην πω αλλη λεξη) που εχω διαβασει EVER!!

    Οχι τιποτα αλλο, αλλα μας διαβαζει και ολη η Ελλαδα, μην τα βλεπουν αυτα τιποτα παιδακια και νομιζουν οτι 3.2% (eleorrrr!) ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ειναι πραγματοποιησιμα ... ελεος ρε παιδια, τι αλλο θα διαβασουμε!

  3. #213
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Οχι δεν εχει πεθανει...Θα επρεπε?αμα ειναι να του το πω να το ξερει...Παντως επειδη δεν ξερω και πολλα απο μετρησεις λιπους μετρηθηκε μεσα σε μπανιερα μεσα στον σεγας αν αυτο σας λεει κατι και ειναι γυρω στα 65 κιλα με 1,75 υψος περιπου.
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  4. #214
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Εγω παντως απορω γιατι υπαρχουν τα ντοπιγκ τεστς αν ειναι να υπαρχουν ανθρωποι που μονο που ακουν ενα ποσοστο λιπους χωρις να εχουν δει τιποτα,ουτε την προπονηση,ουτε τη διατροφη,ουτε τον ιδιο τον ανθρωπο να κρινουν οτι περνουν φαρμακα...
    Συγχαρητηρια λοιπον...





    (δεν θα πεσω στο επιπεδο μερικων να αμολαω λεξεις που προσβαλλουν και θιγουν τις γνωσεις
    και τους γνωστους καποιων χωρις να τους γνωριζουν προσωπικα)
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  5. #215
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    Οχι δεν εχει πεθανει...Θα επρεπε?αμα ειναι να του το πω να το ξερει...Παντως επειδη δεν ξερω και πολλα απο μετρησεις λιπους μετρηθηκε μεσα σε μπανιερα μεσα στον σεγας αν αυτο σας λεει κατι και ειναι γυρω στα 65 κιλα με 1,75 υψος περιπου.
    </blockquote id=quote>

    Kusta80, ξερω πολλα ατομα απο Σεγας. Εαν θες στειλε μου σε πμ ποιος ειναι αυτος.

    Οσο για το 3.2%, να σου πω απλα οτι δεν μπορεις να πραγματοποιησεις πολλες βασικες καθημερινες δραστηριοτητες, ποσο μαλλον να τρεξεις και να κανεις και επιδοση. Μαλλον ο φιλος σου ψευδεται ασυστολα ή σε βρηκαν ολοι αθωο και σε δουλευουν

    Ασχετο : θυμαμαι τις pics που ειχες βαλει παλια και την πολυ καλη κατασταση στην οποια ειχες φτασει. Δεν νομιζω τοτε να σου ειχα πει καποιο "κακο" λογο ετσι δεν ειναι? Ισα-ισα ... οχι τιποτα αλλο, να μην νομιζετε οτι ειμαστε κολλημενοι και "κακοπροαιρετοι"

  6. #216
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    3,2% ολο το χρονο,κανει ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ στο στιβο με πανελληνιο ρεκορ δε περνει φαρμακα και τρωει σαβουρα....δε θα εγραφα ξανα αλλα ειλικρινα αυτο ξεφευγει απο καθε προηγουμενο. Λοιπον ακου,εγω κανω 350 κιλα παγκο,450 σκουοτ,480 αρσεις θανατου,ειμαι στο 2.9876% ποσοστο λιπους και τρωω καθε μερα μεσημερι σουβλακια και βραδυ πιτσα....εννοειται πως δε περνω τιποτα εκτος απο πολυβιταμινη,ουτε καν πρωτεινη. Δεν ειχα σκοπο να το ριξω στο χαβαλε αλλα πισω απο το πληκτρολογιο ο καθενας μπορει να πει οτι κοτσανα θελει προφανως οποτε ας φτιαξω κι εγω το μυθο μου....
    Weightlifting is sport; weight training is not.

  7. #217
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Δεν χτιζω το μυθο κανενος...Δεν υπαρχει λογος αλλωστε.
    Οσον αφορα τη λιπομετρηση την εκανε κανα 2 βδομαδες πριν το πεκινο και εννοειται οτι η διατροφη του δεν ειναι χαλια.Το ακρως αντιθετο και με πολλα συμπληρωματα μαλιστα αλλα κανει πολλες παρασπονδιες οταν βγαινουμε.
    Τωρα αν ειναι εφικτο ή οχι δεν ξερω.Εγω λεω αυτο που βλεπω.Τωρα γιατι δεν το πιστευεις αλλο αυτο.Ισως ομως για αυτα τα γενετικα χαρακτηριστικα του ηταν περισυ το νουμερο 6 στην παγκοσμια καταταξη στο αθλημα του βασει των επιδοσεων του,ενω εσυ και γω ειμαστε ερασιτεχνες με μετρια γενετικα.
    Α επισης και τελος απο μενα οσον αφορα την απαντηση στη δυσπιστια ορισμενων.Και να φανταστεις οτι τωρα ο τζορ εργαζεται ενω εμεις διαφωνουμε σε ενα τοπικ που αυτος ανοιξε.
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  8. #218

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Αυτοί που υποστηρίζουν οτι το 3.2% λιπος είναι εφικτό για παραπάνω απο μερικές μέρες αντε 2 βδομάδες ,ΑΣ κάνουν τον κοπο να διαβάσουν τι είναι το καφέ και τι το κίτρινο λίπος , πώς δουλεύει το ένα και πώς το άλλο ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ σχεδον ΣΑΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΗΣ ΑΔΕΝΑΣ και τι ζημιές παθαίνει κανείς ΣΕ ΟΡΜΟΝΙΚΟ-ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ-ΛΕΜΦΙΚΟ-ΓΕΝΝΗΤΙΚΟ οταν μενει για πολύ καιρό κάτω οχι απο 3.2 αλλά απο 5%-6%

    Ελεος πιά με τούς ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΥΣ και ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΝΙΔΙΑ ...το ποσοστό τέτοιων καταστάσεων είναι λιγότερο απο 1 στούς 10.000

    Και επειδή οι νεαρώτεροι πρέπει να μαθαίνετε (κάποια στιγμή) ακούστε με ΠΟΛΥ προσοχή τα παρακάτω

    Ενας ΒΒ που έχει βάλει 15-20 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ-ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 7-8% , ΕΝΑΣ ΤΣΙΡΟΣ (είναι ποιητική αδεία και οχι κατηγορία ) ΜΕ ΙΣΑ ΒΑΡΚΑ ΙΣΑ ΝΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΜΜΕΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ 4-5% ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΝ ? , πέρα απο τήν πλάκα υπάρχει και το θέμα ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ/ΒΑΡΟΣ

    Λοιπον παραδείγματα με φαντάσματα και φανταστικά νούμερα , χορτάσαμε , αντε τώρα να διαβάσουμε καμμιά δίαιτα και κανένα σούπερ ντούπερ πρόγραμμα με τετρασέτ , καπάκι προ-κούραση και μετά 3 ωρες ποδήλατο ....

    Συγγνώμη , για οποιον παρεξηγηθεί , αλλά ειλικρινώς δέν φταίω ....
    Ωχ αδερφέ


    Και σχετικά με το παλληκάρι , αδιαφορώ για το πώς , ούτως η αλλως θα κρίνω για πάρτη μου ...και ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ , γιατί ούτως ή άλλως το πράγμα θέλει δουλειά , ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ και ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ με τήν κατάσταση είναι οι 5 + 1/2 ωρες ύπνου ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

  9. #219
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    To τόπικ καθαρίστηκε από τα άσχετα ποστ, παρακαλώ να μείνετε στο θέμα


 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •