Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 58 of 58
  1. #31

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Λυσσαξατε με τα tribulus...ειπαμε δεν δουλευουνε, δοκιμαστε οτι θελετε.

  2. #32

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by megageo

    Λυσσαξατε με τα tribulus...ειπαμε δεν δουλευουνε, δοκιμαστε οτι θελετε.
    </blockquote id=quote>


    +1

    Try ****[:-taped]

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-05-09
    Location
    Mess, Athens, Greece.
    Posts
    66

    Default

    Ρε σις επειδη ειμαι new και δεν ξερω.Αυτα τα tribulus και τα αλλα που αναφερατε τι ειναι και σε τι βοηθουν???Αυξανουν τον μυικο ογκο η τιποτα παρομοιο???

  4. #34
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-03-09
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    τα testo boosters με τα Estrogen Blockers το ιδιο ειναι δεν ειναι;πχ το novedex το βλεπω σε διαφορα σαιτ να το εχουν ειτε στη μια ειτε στην αλλη κατηγορια

  5. #35

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Υπαρχουν ουσιες που δρουν σαν estrogen blockers και αρα εμεσα ειναι και testosterone boosters. Ομως υπάρχουν και ουσιες που ειναι καθαρα testosterone boosters χωρις estrogen blocking ιδιοτητες.

  6. #36

    Default

    Το Novedex Xt είναι AI βασικά.
    MyProtein 5% Discount Code: MP194637

  7. #37
    Junior Bodybuilder anastop1's Avatar
    Join Date
    10-11-07
    Location
    .
    Posts
    149

    Default

    Πολύ καλά είναι το T-Bol 180 Capsules και το Bioforge 84 Capsules

  8. #38
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-04-12
    Posts
    27

    Default

    Υπάρχει και σε αφέψημα ,το τρίβολι ,το βράζεις και το πίνεις,τωρα αν δουλέυει θα σου πώ όταν θα φτάσει στα χέρια μου.

  9. #39
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Να επαναφερω το θεμα,μην ανοιγω καινουργιο.
    Τελικα υπαρχει καποιο αξιολογο συμπληρωμα που οντως να αποδιδει?
    Ρωταω γιατι απο οτι εχω καταλαβει,μπορει να κανω και λαθος,πως ισως πρεπει να πας σε φαρμακα για να κανεις δουλεια!

  10. #40
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    DAA,Vitamin D3

    κανε υπομονη σε λιγο βγαινει το TF3

  11. #41
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Μηπως θα μπορουσες να δειξεις και τα αντιστοιχα συμπληρωματα?

  12. #42
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    daa
    x-factor
    erase

    θα δοκιμασω 2 κυκλους φετος...περυσι ειχα μονο daa μιας εταιριας που ας μην αναφερω αλλα δεν ειδα τιποτα...ουτε καν σε δυναμη...προφανως γιατι οταν ενα συμπληρωμα σου τα προσφερει ολα(daa,ΑΙ) στο τελος μαλλον δεν παιρνεις τιποτα...γιαυτο και φετος θα τα παρω ξεχωριστα το καθε ενα...λιγο ψηλο κοστος μου βγαινει απο e-bay εδω στην Κυπρο..αλλα θα το δοκιμασω...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #43
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Φατε τα λεφτα σας στο "dolls" καλυτερα, εκει να δεις test boosting..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  14. #44
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Φατε τα λεφτα σας στο "dolls" καλυτερα, εκει να δεις test boosting..
    χεχε...οκ ρε μαν...δεν ειπαμε θα γινουμε και οι διπλασιοι με αυτα...η οτι θα φερουν εξωπραγματικα αποτελεσματα...γνωμη ζητησε το παιδι και του εκφραζουμε το τι δοκιμασαμε και τι θα δοκιμασουμε...το αν θα πεταξουμε τα λεφτα μας...καλα να παθουμε!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  15. #45
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    καλα να παθουμε!
    μην μου ζητησεις λεφτα για παμπερς

  16. #46
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    daa
    x-factor
    erase

    θα δοκιμασω 2 κυκλους φετος...περυσι ειχα μονο daa μιας εταιριας που ας μην αναφερω αλλα δεν ειδα τιποτα...ουτε καν σε δυναμη...προφανως γιατι οταν ενα συμπληρωμα σου τα προσφερει ολα(daa,ΑΙ) στο τελος μαλλον δεν παιρνεις τιποτα...γιαυτο και φετος θα τα παρω ξεχωριστα το καθε ενα...λιγο ψηλο κοστος μου βγαινει απο e-bay εδω στην Κυπρο..αλλα θα το δοκιμασω...
    Το erase το ειδα σημερα σε μια λιστα με test booster.Ειχα την εντυπωση ομως πως χρησιμοποιειται για να περιοριζει την αποθηκευση λιπους,δουλευει και σαν test booster?
    Μπορουμε στον ογκο να βαλουμε κρεατινη και στην γραμμωση test booster ωστε να κανουμε με αυτον τον τροπο off και στα δυο και να εχουμε μια βοηθεια ετσι σε δυναμη ολο τον χρονο?
    Μετα απο λιγο ψαξιμο καλα λογια διαβασα για το Test Force 2 της E-Pharm,το εχει δοκιμασει καποιος?
    Last edited by No Fear; 22-11-12 at 18:46.

  17. #47
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Το erase το ειδα σημερα σε μια λιστα με test booster.Ειχα την εντυπωση ομως πως χρησιμοποιειται για να περιοριζει την αποθηκευση λιπους,δουλευει και σαν test booster?
    Μπορουμε στον ογκο να βαλουμε κρεατινη και στην γραμμωση test booster ωστε να κανουμε με αυτον τον τροπο off και στα δυο και να εχουμε μια βοηθεια ετσι σε δυναμη ολο τον χρονο?
    Μετα απο λιγο ψαξιμο καλα λογια διαβασα για το Test Force 2 της E-Pharm,το εχει δοκιμασει καποιος?
    ...μαν το erase ειναι ΑΙ και το βαζω μαζι με το daa που btw ειναι αυτο που ειπες...το test force της E-Pharm...το x-factor ειναι test booster....ολα μαζι σε 2 κυκλους...θα πω εντυπωσεις μολις τα χρησημοποιησω...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  18. #48
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    το x-factor ειναι test booster....
    Δεν είναι, με άλλο μηχανισμό λειτουργεί....

  19. #49
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Καταλαβα,μιας και κοστιζουν αρκετα για την δοσολογια που προσφερουν,πιστευετε πως αξιζουν τα λεφτα τους?

  20. #50
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Καταλαβα,μιας και κοστιζουν αρκετα για την δοσολογια που προσφερουν,πιστευετε πως αξιζουν τα λεφτα τους?
    O X I με ολη την σημασια της λέξεως.

    το Μονο που ΔΟΥΛΕΥΕΙ ειναι το x factor ΑΛΛΑ εχει και κάποια μειων η χρήση τ. (ΔΕΝ ειναι ΟΜΩΣ μεσα στα testosterone bboster αυτο)
    Last edited by pao34; 23-11-12 at 03:29.

  21. #51
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by pao34 View Post
    O X I με ολη την σημασια της λέξεως.

    το Μονο που ΔΟΥΛΕΥΕΙ ειναι το x factor ΑΛΛΑ εχει και κάποια μειων η χρήση τ. (ΔΕΝ ειναι ΟΜΩΣ μεσα στα testosterone bboster αυτο)
    ...πες κατι παραπανω ρε μαν...ποια μειων? το daa δεν θα κανει απολυτως τιποτα μαζι με το erase η triazole? αλλα πες κατι για το x-factor...δεν το παραγγειλα ακομα...λες να μεινω μονο με x-factor και να ξεχασω τα αλλα?


    και κατι αλλο ρε παιδια...το x-factor συνηστατε μονο σε υποθερμιδικες διατροφες....?το ειχα στο νου μου για περισσοτερη δυναμη...ασχετως θερμιδων...
    Last edited by Leo 11; 23-11-12 at 08:21.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #52
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    το daa δεν θα κανει απολυτως τιποτα μαζι με το erase η triazole? αλλα πες κατι για το x-factor...δεν το παραγγειλα ακομα...λες να μεινω μονο με x-factor και να ξεχασω τα αλλα?


    και κατι αλλο ρε παιδια...το x-factor συνηστατε μονο σε υποθερμιδικες διατροφες....?το ειχα στο νου μου για περισσοτερη δυναμη...ασχετως θερμιδων...
    Για να καταλάβεις αν κάποιο προιόν κάνει δουλειά σε αυτόν τον τομέα θέλει εξετάσεις πριν κατά τη διάρκεια ή στο τέλος τη χρήσης. Αλλά ακόμη και να κάνουν κάτι άντε και θα ανέβει η τεστοστερόνη σου από το πχ 450 στο 650 τι πιστεύεις ότι θα γίνει πέραν από ένα μεγάλο τίποτε?
    Παρόλο που θεωρώ αυτά τα συμπληρώματα απάτη δοκίμασα DAA & Erase με εξετάσεις πριν και μετά και η τεστοστερόνη μου ήταν στο τέλος ακριβώς εκεί που ήταν από την αρχή.
    Αν θέλετε πραγματικά test boosters πρέπει να πάτε σε φαρμακευτικά προιόντα. Αλλά ακόμη και αυτά δεν πρόκειται να κάνουν διαφορά καθώς δουλεύουν μεν αλλά δεν κάνουν θαύματα. Και δουλεύουν όταν είναι ήδη χαμηλή η τεστοστερόνη είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω βαριάς προπόνησης.

  23. #53
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by DimitrisK View Post
    Για να καταλάβεις αν κάποιο προιόν κάνει δουλειά σε αυτόν τον τομέα θέλει εξετάσεις πριν κατά τη διάρκεια ή στο τέλος τη χρήσης. Αλλά ακόμη και να κάνουν κάτι άντε και θα ανέβει η τεστοστερόνη σου από το πχ 450 στο 650 τι πιστεύεις ότι θα γίνει πέραν από ένα μεγάλο τίποτε?
    Παρόλο που θεωρώ αυτά τα συμπληρώματα απάτη δοκίμασα DAA & Erase με εξετάσεις πριν και μετά και η τεστοστερόνη μου ήταν στο τέλος ακριβώς εκεί που ήταν από την αρχή.
    Αν θέλετε πραγματικά test boosters πρέπει να πάτε σε φαρμακευτικά προιόντα. Αλλά ακόμη και αυτά δεν πρόκειται να κάνουν διαφορά καθώς δουλεύουν μεν αλλά δεν κάνουν θαύματα. Και δουλεύουν όταν είναι ήδη χαμηλή η τεστοστερόνη είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω βαριάς προπόνησης.
    ...Thks man...οποτε πεταμενα λεφτα...ειπα και γω περυσι που ειχα μια εμπειρια με daa δεν ειδα απολυτως τιποτα...απολυτως...αφου και σεις τα δοκιμασατε...ας φυλαξω και γω τα λεφτα μου τοτε...γιατι θα μου κοστιζαν πολλα...για 2 φορες...

    νασαι καλα Δημητρη και οι αλλοι πιο πανω για τις αποψεις σας!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #54
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ευχαριστω και εγω για τις απαντησεις παλικαρια!
    Δεν εχει νοημα να πεταμε τα χρηματα μας τσαμπα ουτε να επιβαρυνουμε το σωμα μας χωρις καποιο αξιολογο αποτελεσμα.

  25. #55
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ευχαριστω και εγω για τις απαντησεις παλικαρια!
    Δεν εχει νοημα να πεταμε τα χρηματα μας τσαμπα ουτε να επιβαρυνουμε το σωμα μας χωρις καποιο αξιολογο αποτελεσμα.
    ..χαχχα..No Fear...ας μεινουμε στην κρεατινουλα μας λεω γω...!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  26. #56
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..χαχχα..No Fear...ας μεινουμε στην κρεατινουλα μας λεω γω...!!
    το καλυτερο πραγμα :)

  27. #57
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Α μπραβο,αμα ειναι να δουλεψει placebo,να επενδυω καλυτερα σε μια πρωτεινη ή μια μονουδρικη!

  28. #58
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...πες κατι παραπανω ρε μαν...ποια μειων? το daa δεν θα κανει απολυτως τιποτα μαζι με το erase η triazole? αλλα πες κατι για το x-factor...δεν το παραγγειλα ακομα...λες να μεινω μονο με x-factor και να ξεχασω τα αλλα?


    και κατι αλλο ρε παιδια...το x-factor συνηστατε μονο σε υποθερμιδικες διατροφες....?το ειχα στο νου μου για περισσοτερη δυναμη...ασχετως θερμιδων...
    Ελα μου με κάλυψε ο δημήτρης.

    το x factor που περιεχει αραχιδονικο βοηθάει στην αυξηση της μυικής μάζας Απλως δημιουργεί μια φλεγμονώδη κατασταση και ότι τραυματισμο εχεις στον φέρνει στην επιφάνεια.

    διάβασε αυτο --->http://www.holism.gr/index.php?optio...mid=82&lang=el

    και αυτο το ωραίο βιντεακι για την φλεγμονη ----> http://www.inflammationtheory.com/

    και ένα μικρό μυστικό διαβάστε λίγο για το ph του αιματος και πως να το κάνετε να τείνει προς το αλκαλικο και τι μπορεί να σας προσφέρει αυτό στο στόχο που έχετε SOS γτ στο ΤΕΛΟΣ θα μείνετε μεταξεταστέοι με αυτα που διαβάζω
    Last edited by pao34; 23-11-12 at 16:28.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •