Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 45
  1. #1
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default Λίγες Photo Και Από Kallitexni!

    Δεν εχω κανει ποτε μου λιπομετρηση παιδες και θελω πανω κατω να μ πειτε σε τι % λιπους παιζω! Ειμαι 1.78 και 76 κιλα περιπου!
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Ωραία κοιλιά, καλά δουλεμένα χέρια και καλοί ώμοι[:-thumbu][:-thumbu] Αν θες βάλε μια με πλάτη πίσω και με πόδια
    Hypertrophy for the win!

  3. #3

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Ωραίος μαν πολύ συμπαγές πάνω σώμα, τα πόδια θα μπορούσαν να είναι πολύ καλύτερα ,τώρα πάνω κάτω να είσαι 8-10%

  4. #4
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Πανω εισαι πολυ καλος.Στηθος/ωμοι/χερια δενουν πολυ ωραια μεταξυ τους.
    Με τα ποδια θα συμφωνησω με Αντρεα.θελουν δουλεια.
    Βαλε και καμια απο πλατη για να εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα.
    Παντως μπραβο!καλη συνεχεια!
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  5. #5
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTASFIT View Post
    Πανω εισαι πολυ καλος.Στηθος/ωμοι/χερια δενουν πολυ ωραια μεταξυ τους.
    Με τα ποδια θα συμφωνησω με Αντρεα.θελουν δουλεια.
    Βαλε και καμια απο πλατη για να εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα.
    Παντως μπραβο!καλη συνεχεια!
    +1 στο Κώστα!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #6
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Σας ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια! Η χρηση καποιου λιποτροπικου θα με βοηθουσε στην κατασταση μου η δεν αξιζει?? Βσκ δεν ξερω αν πρεπει να αδυνατισω λιγο ακομα και να στεγνωσω λιγο παραπανω! Η γνωμη σας ? Τα ποδια μου οντως θελουν δουλεια, οι γαμπες ομως δεν φτιαχνουν με τιποτα !!!
    Attached Images Attached Images

  7. #7
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    Πολυ δυνατος πανω κορμος , δουλεμενη κοιλια και αρκετα καλα ποδια. Συνεχισε ετσι! Μπραβο

  8. #8
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Απο τη μεση και πανω πολυ καλος,ειδικα στα δικεφαλα και γενικα τα χερια ξεχωριζουν..Ποδια στη πρωτη φωτο φαινονται να θελουν πολλη δουλεια,στη δευτερη φαινονται καλυτερα αλλα παλι ειναι το αδυναμο σου σημειο..
    Δεν ξερω αν καταλαβα καλα απο τις φωτο,αλλα δεν τους δινεις μεγαλη βαση..Σκουωτ κανεις?Αρσεις με τεντωμενα ποδια?Προβολες?Γενικα προσπαθησε να παιξεις σωστα και οσο βαρια μπορεις και θα δεις μεγαλη βελτιωση!
    Παντως συγχαρητηρια για τη μεχρι τωρα προσπαθεια,που εχει αποδωσει καρπους φιλε μου!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  9. #9
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Ναι εχεις δικιο. Τα αμελουσα τα ποδια μου και οντως ειναι το αδυνατο μου σημειο.!Η αληθεια ειναι οτι τα βαριομουν, μεγαλο λαθος το γνωριζω! Θα το διορ8ωσω ομως! Σιγα σιγα!

  10. #10
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Ειμαι σιγουρος οτι θα το κανεις και οτι θελεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  11. #11
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    kouvidis.87 ποια ειναι η γνωμη σου πανω στα λιποτροπικα και το "στεγνωμα" που ρωτησα πιο πανω?? Πιστευεις χρειαζεται να αδυνατισω- στεγνωσω και αλλο?Κρινεις πως υπαρχει μυικοτητα για θυσια ?

  12. #12
    Pumping Iron Arnoldone's Avatar
    Join Date
    31-03-08
    Location
    Behind You
    Posts
    439

    Default

    Τα δικέφαλα/τρικέφαλα σου έχουν ωραίες γωνίες κοψίματα ...ποιά σειρά ασκήσεων χρησιμοποιείς γι αυτά ?παίξε γάμπες πιο πολύ και μοιραία δικέφαλα, απο άνοιγμα πλάτης είσαι κομπλέ ...οι δελτοειδής σου έχουν αρκετά περιθώρια γεμίσματος ακόμα ...και στήθος φτιάξε ένα καλύτερο πρόγραμμα και θα βελτιώσεις ακόμα περισσότερο την εικόνα του ...Γενικά είσαι σε πολύ καλό δρόμο όπως σε βλέπω απο τις φωτο !...Επίσης πες μας αν θές πόσο χρονών είσαι και πόσο καιρό ασχολείσαι με το άθλημα...
    I m not a human being , I can t understand human behavior , I have a target now to change a Future humans can t do themselves!
    It's Up to You, Get a Better Life..from Now and On ...The Changing Begins NOW not later...!!!

  13. #13
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Για δικεφαλα κανω συνη8ως 3 ασκησεις. Κανω στραβομπαρα,"σφυρια", και αυτοσυγκεντωση ( αν τα λεω σωστα).Και για 3 κεφαλα συνηθως 3.Κανω παραπανω απο 4-6 σετ σε καθε ασκηση. Ασχολουμαι απο περσυ το Γεναρη, δηλαδη λιγοτερο απο 1.5 χρονο! Ειμαι 20 χρονων! Για στηθος κανω 4 ασκησεις. peck deck, oριζοντιο παγκο, επικλινη η κατακλινη και ανοιγματα! Απο συμπληρωματα χρησιμοποιω μονο πρωτεινη, και αυτο το καιρο δοκιμαζω ενα προιον για αυξηση δυναμης αλλα δεν εχω μεινει ευχαριστημενος.Ειμαι σε διλλημα οσον αφορα τη χρηση καποιου λιποτροπικου, δωστε μου τα φωτα σας !!

  14. #14
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Εγω ειμαι της γνωμης οτι δεν χρειαζεται καποιος να πεφτει σε υπερβολικα ποσοστα λιπους αν δεν θελει να κατεβει σε αγωνες,ή να κανει φωτογραφηση ή κατι τετοιο..Αντε και αν θελει να δει τον εαυτο του φετες για λιγο ομως καιρο..Εισαι ηδη πολυ χαμηλα σε λιπος..Πιστευω οτι τωρα για καλοκαιρακι,ξυρισου,μαυρισε και εισαι οκ..Μετα να βαλεις στοχο να αυξησεις τη μυικοτητα σου κυριως στα ποδια..
    Συνεπως οχι δεν βρισκω το λογο να παρεις τωρα καποιο λιποδιαλυτικο..Οχι βεβαια οτι αν επαιρνες θα ηταν κακο,ουτε οτι θα καταβολιζοσουν αν τα εκανες ολα οπως πρεπει..Εξαρταται βασικα απο το τι θελεις..Πες μας λοιπον..
    Ας πουν τη γνωμη τους και οι πιο εμπειροι για να εχεις μια ολοκληρωμενη γνωμη..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  15. #15
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Kallitexnis View Post
    kouvidis.87 ποια ειναι η γνωμη σου πανω στα λιποτροπικα και το "στεγνωμα" που ρωτησα πιο πανω?? Πιστευεις χρειαζεται να αδυνατισω- στεγνωσω και αλλο?Κρινεις πως υπαρχει μυικοτητα για θυσια ?
    Καταρχήν μπράβο για το σώμα που έχεις χτίσει!
    Κατά δεύτερον, το θέμα είναι εσύ πως θες να είσαι. Πώς θες εσύ να βλέπεις το σώμα σου και να σε ευχαριστεί;

  16. #16
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Με ευχαριστειι το σωμα μου οπως ειναι απλα προσπα8ω να γραμμωσω οσο πιο πολυ μπορω, χωρις να περασω στο αλλο επιπεδο βεβαια ( του πολυ λεπτου ).Και ρωταω και εσας για γνωμες γιατι πιστευω σως αλλιως βλεπω εγω το σωμα μου και αλλιως οι υπολοιποι. Ισχυει πιστευω αυτο λιγο πολυ σε ολους! και για αυτο ρωτω !! :)

  17. #17
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Η γραμμωση που εχεις ειναι σε πολυ καλο επιπεδο δεν χρειαζεται παραπανω γιατι μετα θα αντιδρασει το σωμα σου αρνητικα το καλουπι σου ειναι πολυ καλο οπως ειπαν και οι υπολοιποι τα ποδια σου θελουν δουλεια

  18. #18
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Πολύ ωραίο καλούπι φίλε και πραγματικά πολύ εντυπωσιακά δικέφαλα...

  19. #19
    horhem
    Guest

    Default

    Εχεις πολυ ωραιο σωμα, σαν άγαλμα, μια και εισαι "καλλιτέχνης"! Well done!!!

  20. #20
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default :)

    Η Συγκεκριμενη φωτο τραβηχτηκε σημερα! Αποφασισα να κανω χρηση του lean xtreme apo DS. Θα παραθεσω αλλη μια φωτο μετα το τελος της χρησης του,και θελω να μοιραστω τα αποτελεσματα μου μαζι σας!!

    DSC00820.jpg
    Last edited by ikamak; 25-05-10 at 11:35.

  21. #21
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Oριστε και μια φωτο απο πλατη, που δεν ειχα ανεβασει! Καθε σχολιο ευπροσδεκτο!
    Attached Images Attached Images

  22. #22
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Μπραβο ρε συ,πολυ ωραιος και απο πισω..Ενταξει εχθρος του καλου το καλυτερο αλλα πας πολυ καλα!Ακομα και σε αυτην την ποζα βεβαια παλι τα χερια σου τραβανε την προσοχη,χαχα..
    Αν θες να βελτιωθεις κι αλλο δουλεψε ακομα καλυτερα την κατω πλατη.Οι αρσεις θανατου με λυγισμενα ποδια ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις.
    Αντε να δουμε ποσο πιο κατω θα πας σε λιπος με αυτο το λιποτροπικο που πηρες.Καλη επιτυχια.!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  23. #23
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Ευχαριστω για τις συμβουλες φιλε kouvidis.87, αρσεις θανατου δεν κανω κα8ολου γιατι τις ψιλοφοβαμαι για την μεση μου! θα τις ξεκινησω ομως με λιγα κιλα και χωρισ πολυ ζορι, γιατι οντως υστερω στο κατω μερος της πλατης! οσο για το LX, το παιρνω εδω και 6 μερες και οπως ειναι λογικο δεν εχω δει διαφορα ακομη, ωστοσο στο τελος χρησης του, θα ποσταρω αλλη μια φωτο για να δω αν τελικα εχει γινει δουλεια!

  24. #24
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Φιλε μην την φοβασαι.Δωσε εμφαση στην τεχνικηκαι ξεκινα με οσα κιλα μπορεις για να εφαρμοζεις τελεια την τεχνικη.Μην κανεις καμια εκπτωση σε αυτο το θεμα και θα δεις οτι δεν θα παθεις τιποτα!
    Τα ωφελη ομως θα ειναι τοσο μεγαλα που θα μεινεις εκπληκτος.
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  25. #25
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    μπραβο!!!!!!!!!πολυ ομορφο σωμα!!!!!!!!!χαμηλα ποσοστα λιπους και δουλεμενα ολα τα σωματικα τμηματα!!!!!!!!αν εχεις στοχο να βαλεις ογκο καντο πολυ αργα για να μν χαλασεις και ανοιξεις........keep training!!!!!

  26. #26
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    ΦΙλε Ηeavy Duty εννοεις να τα βαλω αργα αργα τα κιλα οταν θα κανω ογκο να φανταστω.. Ναι, αυτης της νοοτροπιας ειμαι και εγω, οπως και στην γραμμωση μου αφιερωσα αρκετους μηνες..

  27. #27
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default Νεες φωτος

    Oι φωτος δεν ειναι τραβηγμενες μετα απο προπονηση! θελω τα ματια των εμπειρων οσον αφορα το θεμα λιπους και τις παλιοτερες μου φωτος! εχω κανει τπτ η τσαμπα? Δεν θελω χαιδεμα αυτιων... Βαρατε!! Σε τι % Bf βρισκομαι ??
    Attached Images Attached Images

  28. #28
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    Φίλε φαίνεται ότι έχεις προοδεύσει σε σχέση με τις παλιές αν και είναι διαφορετική η γωνία, μέρος λήψης των καινούργιων.

    Πιστεύω ότι είσαι σίγουρα κάτω από 10%, του φούστη φαίνονται και οι 6 κοιλιακοί. Ωραίο και το φλεβόνι στην γάμπα ;)

    Τώρα πιστεύω ήρθε η ώρα για το επόμενο βήμα, να βάλεις στόχο του χρόνου να είσαι στα ίδια επίπεδα γράμμωσης με παραπάνω μύες...
    Λες παραπάνω ότι αφιερώσες πολύ καιρό στην γράμμωση, πόσο?
    επίσης το lean extreme σου έδωσε τπτ?

  29. #29
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πολύ ωραίος!!! Να προσυπογράψω αυτό που λέει ο Σέργιος για τον επόμενο στόχο σου.

    Πλάγιους κοιλιακούς γυμνάζεις; Έχει πολύ καλά σχήματα η κοιλιά σου, αλλά θα βελτιωθεί ακόμη περισσότερο η εικόνα της κοιλιάς σου αν δώσεις λίγη έμφαση στους πλάγιους...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  30. #30
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Oυσιαστικα απο χριστουγεννα και μετα ειμαι σε περιοδο γραμμωσης, αλλα σε πολυ πολυ χαλαρους ρυ8μους για να ελαχιστοποιησω τις απωλειες μου..Το τελευταιο μηνα εδωσα το κατι παραπανω..Πιο πολυ συντηρητικα 8α ελεγα οτι επαιζα πιο πριν.. Οσο για το LX ρε παιδια τι να πω... Δεν με ενθουσιασε και ιδιαιτερα και θα πω αυτο που ακουγεται συνεχεια... πως η διατροφη και το αεροβιο κανουν το 80% της δουλειας.. ( μιλαμε για natural αθλητες..)... τι να πω μπορει απλα να μην δουλεψε σε μενα ξερω γω... Οσον αφορα τους πλαγιους, δεν κανω πολλους ειναι η αλη8εια γτ δεν θελω να "ανοιξει" η μεση μου..Να τους δουλεψω λετε?


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Λίγες ερωτήσεις...
    By edcorney in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 01-06-07, 06:16
  2. Πολλές; Λίγες; ή και τα δύο;
    By lexluthor in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-06, 20:04
  3. photo
    By ikamak in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 15-12-04, 05:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •