καλοροζικο και απο εμενα, πρεπει αν ειναι σημαδι της εποχης γιατι ατο ιδιο εκανα και εγω....ή της ηλικιας, μιας και ειμαστε περιπου στα ιδια. για τους ιδιους λογους τα ακουμπησα και εγω, δεν φτανει που τραβαω 12ωρα στην δουλεια, επρεπε να περιμενω και στην ουρα, την στιγμη που με τα χιλια ζορια εκλεβα λιγες ωρες απο τις υποχρεωσεις.
το ειχα δει και εγω αυτο το κομματι, για το smith λεω, αλλα τελικα προτιμησα ενα αμερικανικο, και καλα για σιγουρια, αλλα ..... οταν ηρθε..... ηταν και αυτο κινας. παντως δεν το εχω μετανιωσει σε τιποτα, ειναι πολυ καλη η σχεδιαση, πολλες οι ασκησεις που μπορει να κανει καποιος, και το σημαντικοτερο, οτι ολα ειναι μερικα μετρα διπλα. πρωτα, μεχρι να κανω μπανιο, να γυρισω με το αμαξι, να βρω παρκιν, κτλ εχανα πανω απο 45 λεπτα στο πηγαινε, και αλα τοσα στο ελα. τωρα αυτη η ωρα παει στα σιδερα. ειναι πολυ μεγαλο το κερδος στον χρονο, αλλα και στο κεφι.
εγω δεν εχω ποδηλατο, προτιμησα διαδρομο, και εχει συμβει να βγαλω πανω του, ολοκληρη ταινια, πανω απο δυο ωρες με τις διαφημισεις, χωρις καν να το παρω χαμπαρι οτι εχω κανει τοσα χιλιομετρα.