Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 73
  1. #31
    New Member
    Join Date
    26-12-09
    Location
    .
    Posts
    51

    Default

    καλοροζικο και απο εμενα, πρεπει αν ειναι σημαδι της εποχης γιατι ατο ιδιο εκανα και εγω....ή της ηλικιας, μιας και ειμαστε περιπου στα ιδια. για τους ιδιους λογους τα ακουμπησα και εγω, δεν φτανει που τραβαω 12ωρα στην δουλεια, επρεπε να περιμενω και στην ουρα, την στιγμη που με τα χιλια ζορια εκλεβα λιγες ωρες απο τις υποχρεωσεις.
    το ειχα δει και εγω αυτο το κομματι, για το smith λεω, αλλα τελικα προτιμησα ενα αμερικανικο, και καλα για σιγουρια, αλλα ..... οταν ηρθε..... ηταν και αυτο κινας. παντως δεν το εχω μετανιωσει σε τιποτα, ειναι πολυ καλη η σχεδιαση, πολλες οι ασκησεις που μπορει να κανει καποιος, και το σημαντικοτερο, οτι ολα ειναι μερικα μετρα διπλα. πρωτα, μεχρι να κανω μπανιο, να γυρισω με το αμαξι, να βρω παρκιν, κτλ εχανα πανω απο 45 λεπτα στο πηγαινε, και αλα τοσα στο ελα. τωρα αυτη η ωρα παει στα σιδερα. ειναι πολυ μεγαλο το κερδος στον χρονο, αλλα και στο κεφι.
    εγω δεν εχω ποδηλατο, προτιμησα διαδρομο, και εχει συμβει να βγαλω πανω του, ολοκληρη ταινια, πανω απο δυο ωρες με τις διαφημισεις, χωρις καν να το παρω χαμπαρι οτι εχω κανει τοσα χιλιομετρα.

  2. #32
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Καλοριζικο και καλες προπονησεις

  3. #33
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Ευχαριστώ φίλε. Οντως η προπόνηση στο σπίτι έχει πολλά προνόμια. Μόνο άπο επίσημες αργίες και κυριακές, όπου τα περισσότερα γυμναστήρια είναι κλειστά, κερδίζεις σχεδόν 3 μήνες.
    Εχεις τόση ελευθερία που μέχρι και ξεβράκωτος μπορείς να προπονηθείς!

  4. #34
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-09
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    39

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Καλορίζικο. Ένα cage δεν θα σε βόλευε καλύτερα; Το αναφέρω γιατί είναι πολύ πιο φτηνά και έχουν δώρο 145 κιλά

    Barbarian-line powertec
    1100 βγαινει μονο το μηχανημα.. Να υποθεσω και κανα 150αρι τα μεταφορικα? Ενδιαφερον παντως αυτο που εδωσες GeorgeS... Το σκεφτομαι για αυτο ψαχνομαι κιολας...


    Και για να μην ειμαι οφ-τοπικ καλοριζο Νικο. Μακαρι αν ειχα χωρο & $$ για να κανω κατι αντιστοιχο... Πραγματικα γλυτωνεις πολλα πραγματα. Δεν θα σταθω βεβαια στα πιασμενα μηχανηματα και τα σχετικα. Για μενα μονο που εισαι στο σπιτι σου και μπορεις να κανει και γυμνος αν θελεις ειναι το καλυτερο...

    Εχεις αλλη αισθηση και ελευθερια...

  5. #35
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Όντως παιδιά, το σπιτικό γυμναστήριο έχει τη χάρη του.. Έχω κερδίσει χρόνο και χρήμα. Δεν περιμένω να κάνω μια άσκηση, δεν κάθομαι στον ιδρώτα του άλλου, κάνω ότι ώρα με βολεύει, δεν έχει αργίες κλπ.. Πλέον έχω κάνει απόσβεση χρημάτων και πραγματικά το χαίρομαι.

  6. #36

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία (επειδή είχα και γυμναστήριο σπίτι για 2,5 χρόνια ) , ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΠΟΙΟΣ να θέλει να κάνει προπόνηση ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ ?????
    Και προσέξτε μιλαω ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ , οχι άλλες ενασχολήσεις με τοπιο τον πάγκο και σενάριο στο γυμναστήριο (για να μην παρεξηγούμεθα δηλαδή)

    Η ερώτηση μου φυσικά εμπεριέχει αρκετή δοση χιούμορ ...έτσι ?

    Και τέλος , μη μου πεί κανείς οτι νοιώθει ελεύθερος γιατι ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ περί του να κάνει κανείς προπονηση με τα κατάλληλα ρούχα ........
    Αφήστε δηλαδή που το ξεβράκωτος για ΑΝΔΡΑ , εμπεριέχει ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ .....ελπίζω να το καταλαβαίνετε και εννοείται οτι για γυναίκα ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ υγιεινής , οπως και να το κάνουμε

    Λοιπον, ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ...

  7. #37
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    ΑΑΑΑ... ΜΜΜΜ... Μανώλη χάνεις! Μιλάμε για ανεπανάλητα συναισθήματα! Ρίχνεις μια πετσετούλα στον πάγκο έτσι δροσερός μόλις έχεις βγεί άπο το μπάνιο, ρίχνεις και μία βρωμερή κλανιά γιατί δεν είσαι πλέον υποχρεωμένος να την κρατάς και ΔΩΣΕΕΕΕΕ!
    Οσο για τους κινδύνους... εκεί ακριβώς βρίσκεται η ....υλα.... στο να μην τα πετύχεις![:-bouncy]

  8. #38
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    Quote Originally Posted by MATZ View Post
    Ρ


    Αφήστε δηλαδή που το ξεβράκωτος για ΑΝΔΡΑ , εμπεριέχει ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ .....
    όπως το να κάνεις shrugs με μπαρα !!!


    Ρε φίλε ζηλευω!! Εφτιαξα κι εγω σπιτι μου, γιατι μου την εσπαγαν οι αργίες σε ακνευριστικό σημείο.. μονο που δεν είναι καθόλου έτσι.. αγορασα μπαρα αλτήρες και κιλα, εξω υπαρχει μονοζυγο (τεσπα μια γερη κατασκευη σωληνωσεων) , φτιαξαμε με τον πατερα μου ορθοστατη αυτοσχεδιο με ηλεκτροκόλληση.. και το κουρυφαίο.. κρατηθείτε.. πάγκο με τούβλα ήτον που περίσεψαν απο την οικοδομή!!! χαχαχα καλό αλλα πονάει!! lol
    Last edited by giannis_m; 13-05-10 at 09:25.

  9. #39
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by giannis_m View Post
    όπως το να κάνεις shrugs με μπαρα !!!


    Ρε φίλε ζηλευω!! Εφτιαξα κι εγω σπιτι μου, γιατι μου την εσπαγαν οι αργίες σε ακνευριστικό σημείο.. μονο που δεν είναι καθόλου έτσι.. αγορασα μπαρα αλτήρες και κιλα, εξω υπαρχει μονοζυγο (τεσπα μια γερη κατασκευη σωληνωσεων) , φτιαξαμε με τον πατερα μου ορθοστατη αυτοσχεδιο με ηλεκτροκόλληση.. και το κουρυφαίο.. κρατηθείτε.. πάγκο με τούβλα ήτον που περίσεψαν απο την οικοδομή!!! χαχαχα καλό αλλα πονάει!! lol
    Γιάννη ευχαριστώ. Κακά τα ψέμματα στην επαρχία που ζω εγώ, οι επιλογές όσο αφορά τα γυμναστήρια είναι περιορισμένες.
    Στο γυμναστήριο που πήγαινα εκτός από Κυριακές και αργίες, είχα να αντιμετωπίσω και ένα κουσουρι του γυμναστηριουχου. Οποτε είχε κάποια επίσημη αργία έκλεινε και μερικές μέρες μπρος πίσω. Π.Χ για δεκαπενταύγουστο: ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΠΟ 11/08 ΕΩΣ ΚΑΙ 18/08. Κάτσε ρε φίλε. Εγώ όλο τον μήνα δεν σε πλήρωσα συνδρομή; Που πας και κλεινεις;

    Κάποτε είχα κι εγώ παρόμοιο εξοπλισμό με σένα. Μου την έδινε στα νεύρα όμως και δεν μπορούσα να κάνω προπόνηση. Σίγουρα υπάρχουν και φθηνότερες λύσεις από αυτή που επέλεξα εγώ και αν δεν τίθεται οικονομικό πρόβλημα σου προτείνω να αναβαθμισεις τον εξοπλισμό σου και πίστεψε με η ψυχολογία σου ΘΑ ΕΚΤΟΞΕΥΘΕΙ ΣΤΑ ΥΨΗ!![:-bouncy]

  10. #40

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Να προσθέσω και εγώ ότι σταμάτησα να αρωσταίνω και αν κουβαλάω σπίτι κάθε λογής γρίπη από τα γυμναστήρια.

  11. #41
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-06-10
    Posts
    3

    Default

    Επειδή σκέφτομαι και εγώ να κάνω γυμναστήριο στο σπίτι, μπορείτε να προτείνετε ένα καλό πολυμηχάνημα που να έχει πλάκες με βάρη και να επιλέγεις πόσα κιλά θέλεις ανάλογα με την άσκηση;
    Αυτό που λέτε με της μπουκάλες αζώτου αυτή την δουλειά κάνει;
    Σκέφτομαι να βρώ ένα καλό με αρκετές ασκήσεις για πόδια, χέρια, πλάτη,στήθος,όμους, κοιλιακούς, γενικά για όλο το σώμα.
    Έχω ήδη ένα καλό ποδήλατο εργομετρικό Kettler Golf E ελεύθερα βάρη και έναν απλό πάγκο.
    Last edited by KostasNK; 15-06-10 at 09:14.

  12. #42
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    Για να φτιαξεις ένα χρησιμο γυμναστήριο σπιτι σου, χρειαζεσαι ένα παγκο, κιλά μπαρα\αλτηρες, και ενα Power rack. Παρε το rack, και αν θες να διαθεσεις και αλλα λεφτα, παρε και πολυμηχανημα. Αλλα αν μπορεις να παρεις μονο ενα απο τα δύο, ΄τοτε power rack> πολυμηχάνημα. (κατα τη γνωμη μου)

  13. #43
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Συνονόματε καλές προπονήσεις σου εύχομαι!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  14. #44
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Καλή αρχή στο σπιτικό σου γυμναστήριο!!! Είναι καταπληκτικό. Καλές προπονήσεις αδερφε! Είναι πολύ βασικό να μην έχεις αργίες και καθυστέρηση στις προπονήσεις σου. Με το καλό να το χαρείς και να 'σαι βέβαιος ότι η απόσβεση θα είναι σύντομη!!
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  15. #45
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-06-10
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by giannis_m View Post
    Για να φτιαξεις ένα χρησιμο γυμναστήριο σπιτι σου, χρειαζεσαι ένα παγκο, κιλά μπαρα\αλτηρες, και ενα Power rack. Παρε το rack, και αν θες να διαθεσεις και αλλα λεφτα, παρε και πολυμηχανημα. Αλλα αν μπορεις να παρεις μονο ενα απο τα δύο, ΄τοτε power rack> πολυμηχάνημα. (κατα τη γνωμη μου)

    Επειδή είμαι λίγο άσχετος από ορολογία, τί είναι το power rack;

  16. #46
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-06-10
    Posts
    3

    Default

    Τι γνώμη έχετε για κάτι τέτοιο;
    http://sportlife.gr/eshop/index.php?...oduct_id=30372
    Είναι πολλά τα λεφτά για αυτό που προσφέρει;
    Αξίζει; Ή θα είναι παρατραβηγμένη αγορά;
    Αν είμαι offtopic πείτε μου να ανοίξω νέο thread!
    Last edited by KostasNK; 15-06-10 at 10:52.

  17. #47
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ναι μου φαινονται υπερβολικα τα λεφτα. Και δεν καλυπτει πολλα πραγματα. Εχει πολλες τροχαλιες και δε θα εχει επαρκη αντισταση.
    Kατι τετοιο ειναι ολα οσα χρειαζεσαι
    ή εστω κατι πιο απλο, οπως το δευτερο.
    Attached Images Attached Images
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  18. #48
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-06-10
    Posts
    54

    Default

    ΜΠΡΑΒΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΑ ...PLAY ROOM ΜΕ ΣΙΔΕΡΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ SMITH ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ.
    ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΩΤ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΗΘΟΥΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ:
    ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ (ΚΑΛΟ) ΚΛΙΜΑ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Ο ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΝΑ "ΤΣΙΜΠΗΣΕΙΣ" ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΑΛΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΣΟΥ.

    ΥΓ: ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟ ΕΤΩΝ ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΤΕ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΑΣΚΑΛΟ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΜΙΚΑ! ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #49
    Alejandro's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Paradise City
    Posts
    383

    Default

    Quote Originally Posted by POWERBUILDER View Post
    Ευχαριστώ φίλε. Οντως η προπόνηση στο σπίτι έχει πολλά προνόμια. Μόνο άπο επίσημες αργίες και κυριακές, όπου τα περισσότερα γυμναστήρια είναι κλειστά, κερδίζεις σχεδόν 3 μήνες.
    Εχεις τόση ελευθερία που μέχρι και ξεβράκωτος μπορείς να προπονηθείς!
    ενα απτα βασικα προνομια για μενα π ειμαι στην ιδια κατηγορια με το homegymτσιτσιδος(οχι εντελος γιατι μπορει να εμφανιστει μανα η καποιος αλλος κ να τρομαξει με το υπερθεαμα) ειναι αυτο ουτε ρουχα ουτε τπτ απλα ενα μποξερακι
    κ μπολικο ιδρωτα...καλες προπονησης φιλος κ καλο λιωσιμο

  20. #50
    Bodybuilding Newbie Happy's Avatar
    Join Date
    13-09-09
    Posts
    80

    Default

    Quote Originally Posted by MATZ View Post
    Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία (επειδή είχα και γυμναστήριο σπίτι για 2,5 χρόνια ) , ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΠΟΙΟΣ να θέλει να κάνει προπόνηση ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ ?????
    Και προσέξτε μιλαω ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ , οχι άλλες ενασχολήσεις με τοπιο τον πάγκο και σενάριο στο γυμναστήριο (για να μην παρεξηγούμεθα δηλαδή)

    Η ερώτηση μου φυσικά εμπεριέχει αρκετή δοση χιούμορ ...έτσι ?

    Και τέλος , μη μου πεί κανείς οτι νοιώθει ελεύθερος γιατι ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ περί του να κάνει κανείς προπονηση με τα κατάλληλα ρούχα ........
    Αφήστε δηλαδή που το ξεβράκωτος για ΑΝΔΡΑ , εμπεριέχει ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ .....ελπίζω να το καταλαβαίνετε και εννοείται οτι για γυναίκα ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ υγιεινής , οπως και να το κάνουμε

    Λοιπον, ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ...

    Περαν απο το λογο του "σενάριο στο γυμναστήριο" (που τα σπαει :Ρ), για εμενα και μονο το οτι μπορεις να κανεις γυμναστικη χωρις μπλουζα μετραει πολύ...

  21. #51
    Pumping Iron steg's Avatar
    Join Date
    22-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    394

    Default

    Γεια και χαρά φίλε POWERBUILDER. Αν κατάλαβα καλά, 3.500 σου κόστισε συνολικά, δηλαδή το μηχάνημα συν ό,τι αγόρασες εσύ έξτρα (δίσκο, αλτήρες κ.λπ.). Σε ρωτάω γιατί έχω φτιάξει και γω ένα οικιακό τζυμ με πάγκο, ανεξάρτητους ορθοστάτες 180cm, ολυμπιακή μπάρα & δίσκους 160 κιλών, σειρά 18 αλτήρων (fixed) και αυτοσχέδιο μονόζυγο και όλα αυτά μου κόστισαν πολύ λιγότερο. Βέβαια, μπορώ να κάνω μόνο ασκήσεις με ελεύθερα βάρη, αλλά δεν υπάρχει άσκηση (από τις γνωστές τουλάχιστον) που να μην μπορώ να κάνω με τον παραπάνω εξοπλισμό. Το μόνο που λείπει ουσιαστικά είναι μία χαμηλή κωπηλατική, αλλά σκέφτομαι και εδώ την αυτοσχέδια λύση (παραγγελία σε τοπικό σιδερά). Αλλά και πάλι η διαφορά κόστους είναι μεγάλη.
    Last edited by steg; 22-08-10 at 13:57.

  22. #52
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-12-10
    Posts
    10

    Default

    Μπορεί κάποιος να μου πει που έχουν στην Ελλάδα power racks? γιατί όσο και αν έψαξα για power racks ούτε λόγος

  23. #53
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by destroyerody94 View Post
    Μπορεί κάποιος να μου πει που έχουν στην Ελλάδα power racks? γιατί όσο και αν έψαξα για power racks ούτε λόγος
    Οταν λες στην Ελλαδα? οπουδηποτε?

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Physiqye στην (μεση) Αγυια, Επιδαυρου 62, Πατρα . Μετα το γηπεδο της Παναχαϊκης.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by PowerBuilderi; 07-01-11 at 15:14.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  24. #54
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Power, θέλει να αγοράσει rack. Όχι να γραφτει σε γυμναστήριο.


    Δες αυτό:
    http://www.sporting.gr/newsite/el/pr...cID=29&pID=470

    Το χρησιμοποιώ γιατί αυτός που τα εισάγει έχει το γυμναστήριο που πάω.
    Πολύ ανθεκτικό !!!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  25. #55
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Nαι το καλαταβα εκ των υστερων :)

    Το προβλημα με αυτα (τις sqωτιερες δλδ) ειναι οτι δεν προσφερουν ασφαλεια για την οποιαδηποτε ασκηση.
    Ενω τα κλουβια δινουν απαραμιλλη ασφαλεια, ακομα και για στρατιωτικες πιεσεις. Στην ουσια ειναι ενα ολοκληρωμενο γυμναστηριο, αμα προσθεσεις και 1-2 παγκους.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  26. #56
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-07-09
    Location
    .
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by destroyerody94 View Post
    Μπορεί κάποιος να μου πει που έχουν στην Ελλάδα power racks? γιατί όσο και αν έψαξα για power racks ούτε λόγος
    Power Rack σε λογικη τιμη θα βρεις εδω http://www.nrgnutrition.gr/j/
    Powerline ppr200x Power Rack
    http://www.amazon.com/Powerline-PPR2...owViewpoints=1
    http://www.youtube.com/watch?v=SImfNchFNao

  27. #57

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Power, θέλει να αγοράσει rack. Όχι να γραφτει σε γυμναστήριο.


    Δες αυτό:
    http://www.sporting.gr/newsite/el/pr...cID=29&pID=470


    Το χρησιμοποιώ γιατί αυτός που τα εισάγει έχει το γυμναστήριο που πάω.
    Πολύ ανθεκτικό !!!
    Που είσαι τόσο καιρό. Στον ουρανό τα έψαχνα, στη γη τα βρήκα! Σε πιο γυμναστήριο αναφέρεσαι για να τα δω από κοντά;

  28. #58
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Έλα Κώστα !! Που να φανταστώ ρε συ ότι έψαχνες? Στο forum. Είναι στο Φοίνικα στη Θεσσαλονίκη. Για περαιτέρω πληροφορίες ρώτα με ότι θες.
    Αυτός που τα φέρνει λέγεται Δημητριάδης και έχει και το γυμναστήριο αυτό στο οποίο πηγαίνω.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  29. #59
    New Bodybuilder
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    2

    Default

    Με μια πρώτη ματιά φαντάστηκα ότι κόστισε πολύ πάνω από 3500. Από το να γλιτώσεις την κατάσταση που περιγράφεις ότι συνάντησες.. χαλάλι!

  30. #60
    New Member Exterminator's Avatar
    Join Date
    15-03-11
    Location
    Καβάλα
    Posts
    9

    Default

    Σπίτι μου σπιτάκι μου και βγάζω την μπλούζα μου. Μου την έσπασε τελευταία φορά ένας ιδιοκτήτης που με είπε να
    βάλω την μπλούζα μου.Δε το έκανα θέμα αλλά Ιούνιο μήνα ζέστη και να μην έχει AC ο θερμοστάτης είχε πιάσει κόκκινα στα σκουότ.
    Και όπως προείπε πιο πάνω άλλος, μπορείς άνετα εκ τον έσω σου να απελευθερώνεις δηλητηριώδη αέρια εις την ατμόσφαιρα.
    Οι αετοί δεν συγχωρούν δεν δέχονται συγνώμη αν τους προσβάλλεις μια φορά
    κάνουν μαχαίρια τα φτερά και
    ισχύουν άλλοι νόμοι
    Tερζής


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυμναστήριο Πολεμικών Τεχνών στο σπίτι
    By ShadowReaper in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 17-11-06, 20:21
  2. γυμναστηριο στο σπιτι...
    By mass2 in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 16-11-06, 01:31
  3. επιτελουσ στα 65 κιλα.
    By stelios in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 07-03-06, 05:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •