Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 14 of 14

Thread: Nick Vujicic

  1. #1

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default Nick Vujicic

    Πιστεύω του αξίζει ξεχωριστό thread...


  2. #2
    Pumping Iron nikos_kavala's Avatar
    Join Date
    07-04-09
    Location
    Καβάλα
    Posts
    644

    Default

    Μετά λέμε ότι ΕΜΕΙΣ έχουμε προβλήματα... Πολύ συγκινητικό, ειδικά όταν μιλάει ενώ είναι πεσμένος!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Με συγκίνησες Πέτρο... Δεν είχα ξανακούσει γι' αυτόν τον άνθρωπο. Πραγματικά αυτή τη στιγμή νιώθω χαζός για ό,τι έχω γκρινιάξει/διαμαρτυρηθεί στη ζωή μου.... Προσωποποίηση της ανθρώπινης ψυχικής δύναμης και θέλησης και αισιοδοξίας
    Hypertrophy for the win!

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Aυτό το βίντεο πρέπει να το βλέπουμε κάθε πρωί που ξυπνάμε πριν αρχίσουμε τη γκρίνια και τη μιζέρια..

  5. #5
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Aυτό το βίντεο πρέπει να το βλέπουμε κάθε πρωί που ξυπνάμε πριν αρχίσουμε τη γκρίνια και τη μιζέρια..
    +10...
    Και εγω συγκινηθηκα πολυ..Ο θεος να τον εχει καλα αυτον τον ανθρωπο,γιατι του αξιζει..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  6. #6

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Πραγματικά τι να πει κανείς γι' αυτό τον άνθρωπο? Δεν υπάρχουν λόγια . Εδώ στην Αγγλία έχει τύχει και έχω δει γυμναστή με πρόσθετο μέλος στο πόδι, σε άλλον του έλειπαν μερικά δάχτυλα και πριν λίγες μέρες ένα παλικάρι που είδα δεν είχε δεξί χέρι.Στην Ελλάδα ποιός ανάπηρος να έχει κανονική ζωή , να κάνει οτιδήποτε όπως να πάει γυμναστήριο και κυρίως πώς. Εδώ είναι η κοινωνία έτσι που επιτρέπει σε αυτά τα άτομα να έχουν μία κανονική ζωή , οι Άγγλοι έχουν πολλά κουσούρια , μας έχουν πάρει τα Μάρμαρα από την Ακρόπολη και δεν μας τα δίνουν, είναι μέθυσοι και αλκοόλες ενίοτε, αλλά έχουν παιδεία σε αυτά τα θέματα, ούτε παρκάρουν όπου βρουν έτσι οι ανάπηροι έχουν πρόσβαση στο πεζοδρόμιο και στις σχετικές ράμπες
    Last edited by Andrikos; 11-05-10 at 18:56.

  7. #7
    Pumping Iron iskraone's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    gold's gym
    Posts
    484

    Default

    Τι ψυχικη δυναμη και σθενος εχει αυτος ο ανθρωπος. Μακαρι ολοι να αντιδραμε(-ουσαμε) με πεισμα στις δυσκολες στιγμες μας και ποτε να μην τα παραταμε.
    (A) // fight till death - fight back // (E)

  8. #8

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Και εγώ που παραπονίεμαι ότι κάνω λίγα κιλά πάγκο διότι έκοψα (από μ@λ@κία μου) το στήθος μου..

  9. #9
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Ενταξει τη να πει κανεις για τετοιους ανθρωπους....τα λογια περιττεύουν.Ο θεος να τους εχει καλα για να δινουν μαθηματα ζωης σε ολους μας.

  10. #10
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Δεν χρειάζονται λόγια...απλά να είναι πάντα καλά...!!!να τον έχει ο θεός καλά...και αν μπορούσαμε να πέρναμε λίγο απο την ''δύναμη'' του θα είμασταν όλοι κατά πολύ χαρούμενοι....
    Obese To Fit

  11. #11

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Χαίρομαι που σας άρεσε! Δείτε και άλλο ένα (μικρότερο αλλά καλύτερης ευκρίνειας).



    Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση στο 1:56 που λέει "it's freezing, i can't feel my hands" (κάνει παγωνιά, δεν νιώθω τα χέρια μου). Αυτός ο αυτοσαρκασμός λέει πολλά imo...

  12. #12
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Λεει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Πετρο...Εγω το μετεφρασα σαν την μεγαλη κουβεντα του Καζαντζακη που την εχω πει πολλες φορες εδω μεσα και ελπιζω να την θυμουνται πολλοι..Μονο καλο μας κανει να σκεφτομαστε ετσι οσο συχνοτερα μπορουμε..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  13. #13
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    TO ειχα δει και πιο παλια το βιντεο φοβερο συγχαρητηρια σε αυτον τον γεματο δυναμη ανθρωπο. Πραγματικα πιστευω πως ο τυπος εχει πιασει το νοημα της ζωης. Δυνατη προσωπικοτητα!

  14. #14
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Ειλικρινά σας το λέω δε συγκινούμε εύκολα σαν άνθρωπος. Βλέποντας αυτό το βίντεο όμως δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που να μένει ασυγκίνητος. Εμένα πάντως με πήραν λίγο τα ζουμιά. Απο την άλλη δεν μπορώ να μη δεν τα πάρω στο κρανίο. Δεν μπορεί να κάνει κάτι η επιστήμη γιαυτόν? (έστω προσθετα μέλη)? Ξοδεύονται τριςεκατομμύρια δολλάρια κάθε χρόνο ΜΟΝΟ για την εξερεύνηση του διαστήματος. Δεν μπορεί να τον βοηθήσει κανείς?


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nick Anthony......BACK !!!!!!!
    By nick_anth in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 47
    Last Post: 01-01-10, 06:08
  2. Nick Scott
    By REA in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 15
    Last Post: 27-07-09, 09:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •