Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Member lia5020lia's Avatar
    Join Date
    26-08-09
    Location
    Pafos, Cyprus.
    Posts
    56

    Default Νιτρικό Οξείδιο

    Σκέφτομαι να πάρω κάποιο συμπλήρωμα με ΝΟ.
    Εχω πάρει δύο φορές ως τώρα κρεατίνη και είδα ότι με βοήθησε πολύ. Ανέβασα κιλά στις ασκήσεις μου και γενικά ένιωθα πιο "ξεκούραστη" μετά την προπόνηση. Εχει αρκετό καιρό που σταμάτησα να παίρνω κρεατίνη και σκέφτομαι το ΝΟ. Θα ήθελα την γνώμη σας.

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ειναι απειρα τα θεματα με τα νιτρικα.με ενα search θα βρεις καμια 10αρια ανετα.γενικα οι περισσοτεροι στο φορουμ δεν εχουν την καλυτερη γνωμη για τα αποτελεσματα των νιτρικων.προσωπικα σε εμενα δεν εχει δουλεψει κανενα μεχρι τωρα απ αυτα που εχω δοκιμασει.εγω δεν θα στο προτεινα να παρεις αλλα αν θες δοκιμασε το.αρκει βεβαια να ξερεις τι ειναι το no και τι να περιμενεις.

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Aν κάνεις μια αναζήτηση θα δεις πως το θέμα αυτό έχει συζητηθεί πολλές φόρες, για παράδειγμα σε αυτό το τόπικ
    http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...B9%CE%BA%CF%8C

    Αν θες τη γνώμη μου πάντως, μιας και έχω δοκιμάσει τέτοια προϊόντα, αυτό που μου έδωσαν ήταν λίγο έξτρα ενέργεια και τίποτα παραπάνω. Δηλαδή ότι μου δίνει και ένας καφές πριν την προπόνηση.

  4. #4

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    H χρηση ολων των NO προιοντων εχει γινει μοδα πλεον.Εχω δοκιμασει απο δειγματα διαφορων εταιρειων και οντως προσφερουν το απαιτουμενο τσιτωμα,την εκρηξη στην προπονηση.Πιστευω ομως οτι εκτος απο καποιες κατηγοριες ατομων που μπορει να βοηθησει ενα καθαρα NO (π.χ καποιον που κανει χειρωνακτικη εργασια και δεν εχει καθημερινα την ορεξη για να τραβηξει οσο θαθελε η οσο πρεπει)η χρηση τους ειναι καθαρα ψυχολογικη.Υπαρχουν ατομα που χωρις νιτρικο νομιζουν οτι δεν τραβανε και δεν γυμναζονται αν τελειωσει το κουτι.Δεν ειναι ετσι,ομως.Τα ΝΟ που ειναι φορμουλες και με αλλα συστατικα π.χ κρεατινη ή β-αλανινη και γλουταμινη νομιζω οτι ''δουλευουν'' πολυ καλυτερα πανω σου , μονο και μονο επειδη βοηθανε και στην αποκατασταση .


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νιτρικο Οξειδιο
    By Kallitexnis in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 34
    Last Post: 12-05-10, 00:38
  2. Νιτρικό οξείδιο;
    By soxaz in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 19-04-08, 23:04
  3. Κρεατινη + Νιτρικο οξείδιο
    By Flexy in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 38
    Last Post: 26-09-07, 03:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •