Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 30 of 164
  1. #1
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Smile --> Μάιος 2010 pics (6 εβδομάδες δίαιτα) <--

    Φέτος είπα να κάνω την περίοδο της γράμμωσης μου νωρίς σχετικά. Δεν είχα σκοπό να ποστάρω φωτογραφίες για κάποιους λόγους αλλά όπως είπε ένας συμforumίτης, "Περιμένω φωτό .." και κανά δυό πραγματάκια ακόμα που δε θα σας τα πω, χαχα... Επίσης είναι πολύ βασικό ότι το επίπεδο στο site είναι πολύ ανεβασμένο μιας και υπάρχουν έμπειροι "τεχνήτες" που γνωρίζουν πάρα μα πάρα πολλά, πράγμα που σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να πάρει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να πετύχει τους στόχους του είτε είναι αγωνιστικοί είτε κάτι πιο απλό. Η αλήθεια είναι ότι αυτός που έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης για το αποτέλεσμα είναι οοο, πως τον λένε μωρέ.... Νομίζεις ότι δε θα σε δώσω? Χαχαχα. Αφού έβαλες το χεράκι σου και με το παραπάνω... Περί megageo ο λόγος + ευχαριστώ!
    Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 1.jpg (39.6 KB, 1541 views)
    • File Type: jpg 2.jpg (49.0 KB, 1222 views)
    • File Type: jpg 3.jpg (51.1 KB, 1240 views)
    • File Type: jpg 4.jpg (60.7 KB, 1382 views)
    • File Type: jpg 5.jpg (44.2 KB, 1333 views)
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  2. #2
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Οι πρώτες 5 φωτογραφίες είναι περίπου 1 εβδομάδα πριν τελειώσει ο κύκλος της γράμμωσής μου. Τις έχω τραβήξει μόνος μου (κι ευτυχώς στο μπάνιο μου ο φωτισμός είναι από πάνω και αν και είμαι άσπρος άσπρος, κάτι μου προσθέτει). Θα προσπαθήσω να βάλω και μερικές από την τελευταία μέρα της υδατανθράκωσης αν τα καταφέρω.. Κάθε σχόλιο δεκτό.Καλοπροαίρετο να είναι και ας είναι και σκληρό. Τα πάντα ευπρόσδεκτα προς βελτίωση.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-02-10
    Location
    Greece.μυτιληνη
    Posts
    123

    Default

    εμενα φιλε μαρεσουν τα κρεατα που κρατας κ ασ μην πεσεις κ παρακατω σε λιπος.δωσε κ αλλες πληροφοριες οπως προπονηση,ποσα χρονια ασχολησε,διατροφη.πετα κ καμια πλατη οταν θαχεις φωτογραφο.μπραβο για την προσπαθεια πολυ καλη

  4. #4
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    πολυ καλός γενικά, αλλα μου φένεται πλατιά η μέση σου. τί κανεις για την περιοχή? κανεις πλαγιους κοιλιακους και τετοια?

  5. #5
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Ηδη εισαι σε πολυ καλο επιπεδο εγω σου προτεινω να μην γραμμωσεις πολυ ακομα για να κρατησεις μαζες
    βαλε και φωτος απο πλατη και ποδια

  6. #6
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Πολυ καλος..Συμφωνω με το Γιαννη,μεινε εκει δεν υπαρχει λογος να κοψεις αλλο,λιγο ακομα μονο συνεχισε και εισαι αψογος.
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  7. #7
    Junior Bodybuilder alexatzi's Avatar
    Join Date
    31-05-07
    Location
    .
    Posts
    114

    Default

    Ο χαρακτηρισμός πολύ καλός μου ακούγεται λίγος...Το άψογος μου ταιριάζει καλύτερα!
    Yeah!Let's start building some hurting bombs!

  8. #8
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    coza nostra: λίγη υπομονή και θα τα βάλω όλα αναλυτικότατα! Ασχολούμαι συστηματικά τα τελευταία 5 χρόνια(πιο πριν στη χάση και στη φέξη γυμναζόμουν και χωρίς διατροφή), πρόγραμμα προπόνησης αλλάζω κάθε 2-3 μήνες και με τη διατροφή μου παίζω με κανά 2-3 πλάνα. Περισσότερα και αναλυτικότερα εν καιρώ..
    giannis_m: κάνω είναι η αλήθεια πολλούς πλάγιους. Κάνω και με αλτηράκια πλάγιους, ξέρεις γέρνω απ΄τη μία κι απ΄την άλλη, κάνω επίσης και στην τροχαλία! Τραβάω με το ένα χέρι στο cross-over για πάνω πλάγιους(οδοντωτούς, ούτε που θυμάμαι πως τους λένε)
    VR2: να μη γραμμώσω ακόμα εννοείς για καλοκαίρι ή γενικά να μη μπω σε τριπάκι σκληρό καθόλου για φέτος και να πάρω κι άλλο όγκο το χειμώνα και τα καλά της γράμμωσης να τα κάνω του χρόνου λες? Α, ξέχασα να σας πω. Είμαι 1.87 ηλικία 24 και από βάρος να πω την αλήθεια δε ζυγίστικα τώρα στο τέλος της γράμμωσης. Πρέπει να είμαι κάπου στα 86-87 κιλά όμως. Πλάτη θα βάλω, μία έχω όλη κι όλη. Να σου πω την αλήθεια Γιάννη πόδια δεν έχω ξυρίσει, είναι και κάτασπρα και δεν μπήκα καν στη διαδικασία να τα βγάλω. Το μόνο που είδα καλό, ήταν κάποια φλεβικότητα στα πόδια.
    kouvidis.87: Θα προσπαθήσω να κρατήσω σε χαμηλά ποσοστά το λίπος μου όλο το χρόνο από δω και πέρα για να μη μπαίνω σε εξαντλητικές δίαιτες. Άλλωστε είναι επιλογή μου να απέχω από τσαχπινιές του παρελθόντος (κατάλαβες πιστεύω..)
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  9. #9
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    alexatzi θες να κοκκινίσω ε??
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  10. #10

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Βάζω μερικές ακόμα φώτος του Περικλή (μετά από συνεννόηση), λόγω τεχνικού προβλήματος δεν μπορούσε να τις ανεβάσει ο ίδιος.

    22.JPG

    11.JPG

    33.JPG
    Last edited by ikamak; 25-05-10 at 11:08.

  11. #11

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    αλλες 3

    44.JPG

    55.JPG

    66.JPG
    Last edited by ikamak; 25-05-10 at 11:10.

  12. #12

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    αλλη μια

    77.JPG

  13. #13
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Αυτές είναι έπειτα κι από την υδατανθράκωση. Εκτός από την τελευταία. VR2 η τελευταία είναι η μόνη φωτογραφία που έχω να φαίνονται έστω λίγο πόδια κι είναι μια βδομάδα πριν το τέλος του κύκλου. Στη φωτο με την πλάτη η αλήθεια είναι ότι από κάτι τσαχπινιές που έκανα πριν κάποιο διάστημα(κανά 10μηνο) μου μείναν παρενέργειες όπως τα σπυράκια και τα οποία να πω την αλήθεια μειώθηκαν κατά πολύ. Η κατάστασή μου είναι πολύ καλύτερη σαφώς στην υδατανθράκωση αλλά ο φωτισμός ήταν όχι απλά απαίσιος, από σκατά εως ανύπαρκτος. Σιγά σιγά θα βάλω και τη διατροφή μου, την προπόνηση και τα συμπληρώματα εαν κι εφόσον ζητηθούν από κάποιον συμπληρώματα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  14. #14

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ο Περικλης ειχε ηδη την βαση, εγω απλα ειπα 2-3 πραγματακια κυριως οσο αφορα τα "συμπληρωματα". Θεωρω οτι αν δεν εχει προβλημα ο ιδιος καλο θα ηταν να αναφερθουν. Η βαση που ειχε ειναι πολυ καλη, θεωρω οτι μπορει να κανει οτι θελει τωρα, του το ειπα κιολας, ειτε μπορει να γινει κομματια ειτε να γινει τερας απο ογκο.

  15. #15
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    Για μένα φίλε είσαι πολυ καλος, αλλα στις πρώτες φωτο μου χτύπησαν οι πλάγιοι ασχημα, θα σου προτεινα να μην κανεις (προσωπικα)

  16. #16

    Join Date
    27-05-05
    Location
    hell, Greece.
    Posts
    746

    Default

    Πολύ καλός φίλε μου με καλές μάζες ιδιαίτερα από μπροστά.Πολύ δυνατά χέρια και καλό στήθος.Τώρα πλάτη δεν ποζάρεις αλλά την βλέπω πολύ ''επίπεδη''.Δούλεψε και αυτήν και θα είσαι άψογος

  17. #17
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Γιώργο τα "πραγματάκια" που μου είπες και η υπομονή σου μέχρι αηδίας μαζί μου είχαν τα αποτελέσματα αυτά + ευχαριστώ πάρα πολύ. Είναι χαρά μου να σου ρουφάω πληροφόρηση!Χιχιχι..Η πάπυρος λαρούς μπριτάνικα με πόδια. Θέλω να κρατάω όσο πιο καθαρή τη διατροφή μου από δω και πέρα και με μια καλή υποβοήθηση από "συμπληρώματα" να γίνω ένας συνδυασμός αυτών που μου είπες. Ένα ψιλοτερατάκι γραμμωμένο δηλαδή! Να δούμε τι θα μας πει ο σεφ για το χειμώνα!!!
    giannis_m λες ε?? Δεν μπορώ να έχω άποψη για το πως φαίνονται οι πλάγιοί μου. Μου κάνουν πιο φαρδιά τη μέση και χάνω σε " V " πλάτης? Καλά τα "είσαι πολύ καλός κλπ κλπ." Διορθώσεις να βλέπω...
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  18. #18
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Η δίαιτα που ακολούθησα + τα συμπληρώματα περιγράφονται παρακάτω με κάθε λεπτομέρεια και ακρίβεια. Ότι περιγράφεται παρακάτω ακολουθήθηκε κατά γράμμα με απόλυτη ευλάβεια! No cheat meals κλπ..

    1ο Γεύμα (8:00)
    - 8-9 ασπράδια βραστά + 50 γρ. Quaker σε νερό + 1φακελάκι animal pak
    40 πρ / 18 υδ / 3 λ /

    2ο Γεύμα (10:45)
    - 140 γρ. rio mare σε νερό +80 γρ πατάτα βραστή + αγγούρι + 3γρ. oil blend omega 3-6-9
    40 πρ / 40 υδ / 4 λ

    3ο Γεύμα (13:15)
    - 50 γρ dymatize iso-100 σε νερό + ξυνόμηλο
    45 πρ / 30 υδ / 3 λ

    *προπόνηση στις 14:45

    4ο Γεύμα (16:15)
    - 50 γρ dymatize iso-100 σε νερό + 4 ρυζογκοφρέτες
    45 πρ / 13 υδ / 0 λ

    5ο Γεύμα (19:00)
    - 230 γρ. κοτόπουλο στήθος σχάρας / ψάρι ψητό +150 γρ ρύζι μπασμάτι + σαλάτα (μπρόκολο/καρότο) + 3 γρ. oil blend omega 3-6-9
    45 πρ / 60 υδ / 6 λ

    6ο Γεύμα (21:45)
    - 150 γρ. rio mare σε νερό + αγγούρι + 3-5 γρ ελαιόλαδο
    45 πρ / 5 υδ / 8 λ

    7ο Γεύμα (00:30)
    - 100 γρ. κοτόπουλο στήθος σχάρας / ψάρι ψητό + πράσινη σαλάτα

    H-drol
    1η εβδομάδα + 2η εβδομάδα + 3η εβδομάδα + 4η εβδομάδα
    - 45΄ πριν την προπόνηση 25 mg h-drol + 25 mg h-drol στις 9:00 +25 mg h-drol στις 20:00
    5η εβδομάδα
    - 45΄ πριν την προπόνηση 50 mg h-drol + 25 mg h-drol στις 9:00 +25 mg h-drol στις 20:00
    6η εβδομάδα
    - 45΄ πριν την προπόνηση 50 mg h-drol + 25 mg h-drol στις 9:00 +25 mg h-drol στις 20:00

    X-tren
    1η εβδομάδα + 2η εβδομάδα + 3η εβδομάδα + 4η εβδομάδα
    - 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 2ο γεύμα + 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 4ο γεύμα + 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 6ο γεύμα
    5η εβδομάδα
    - 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 2ο γεύμα + 2 ταμπλέτες (60 mg) x-tren με το 4ο γεύμα + 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 6ο γεύμα
    6η εβδομάδα
    - 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 2ο γεύμα + 2 ταμπλέτες (60 mg) x-tren με το 4ο γεύμα + 1 ταμπλέτα (30 mg) x-tren με το 6ο γεύμα

    Phenadrine
    30? πριν την προπόνηση 1-2 ταμπλέτες όταν δεν έχω ενέργεια. Τις μέρες που δεν έχω προπόνηση δεν το παίρνω.

    Cycle assist
    - 4 ταμπλέτες με το 2ο γεύμα + 4 ταμπλέτες με το 6ο γεύμα

    *Αερόβια 4-5 μέρες την εβδομάδα από 50-60 λεπτά

    Έπειτα απ' όλα αυτά υπάρχει αποθεραπεία που δεν ξέρω αν είναι στα "νόμιμα" πλαίσια στο παρών post να αναφερθεί. Αν μου δώσει κανένας mod το ok, θα την αναφέρω κι αυτή..
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  19. #19
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    PetexHLS πλάτη και ώμοι...Τα αδύνατά μου σημεία.. Ειδικά αυτή την καημένη την πλάτη δεν ξέρω πως να τη γεμίσω. Μόνο με τρόμπα, δεν ξέρω τι άλλο να πω.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  20. #20

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Περικλη , τα SERMS δεν ειναι παρανομα, ναι μεν κανονικα θελουν συνταγη αλλα εισαι οκ. Παρολα αυτα δεν συντρεχει λογος να το αναφερεις εδω, απλα οτι εισαι σε σωστη αποθεραπεια. Παντως ετσι πως τα εγραψες ειναι πραγματικα παραδειγμα γιατι δειχνουν πειθαρχια και αποφασιστικοτητα. Εγω απλα ηθελα να ξεκαθαρισω μιας και αναφερθηκε το ονομα μου, οτι δεν μιλαμε για natural μιας και ποτε δεν μου αρεσει να κοροιδευω κανεναν.

  21. #21

    Join Date
    27-05-05
    Location
    hell, Greece.
    Posts
    746

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    PetexHLS πλάτη και ώμοι...Τα αδύνατά μου σημεία.. Ειδικά αυτή την καημένη την πλάτη δεν ξέρω πως να τη γεμίσω. Μόνο με τρόμπα, δεν ξέρω τι άλλο να πω.
    Kωπηλατικές Bro και καμιά άρση θανάτου αν δεν παίζεις ήδη.

  22. #22
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Arena βλεπω αφθαρτε.....
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  23. #23
    Bodybuilding Newbie Happy's Avatar
    Join Date
    13-09-09
    Posts
    80

    Default

    Ευγε και από εμένα!


    PetexHLS πλάτη και ώμοι...Τα αδύνατά μου σημεία.. Ειδικά αυτή την καημένη την πλάτη δεν ξέρω πως να τη γεμίσω. Μόνο με τρόμπα, δεν ξέρω τι άλλο να πω.
    Πλατη οκ (αν και ειναι μονο μια φωτο) ειναι ίσως σχετικα πίσω με τα υπολοιπα...

    Αλλα οι ώμοι μηπως ειναι ψυχολογικό?
    Εμένα μου φαινονται μια χαρα "δεμενοι", ειδικά στην πρώτη πρώτη φώτο.


    Να φανταστώ οτι τα 5 αυτά χρόνια ήσουν τζετ στο θέμα της διατροφης ε? (συνεπης κτλ κτλ)

    Μπραβο!
    Last edited by Happy; 25-05-10 at 13:10.

  24. #24
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    kusta80 κάτι λίγο κι απ' αυτό...χιχιχι, εκεί πας?
    Happy δεν ήμουν και πάρα πολύ τζετ, κανά μήνα το χρόνο εκεί προς το χειμώνα το έριχνα στα πολλά cheat meals! Για να μην πω ότι είχα καταντήσει ένα cheat meal ολόκληρος..
    Γιώργο ασφαλώς και τα είπαμε αυτά. Δεν είναι και ότι πιο natural, δεν είμαι και μες στην τρεμπολόνη και στα sust όμως. Όσο για το ότι δεν κοροϊδεύεις κανέναν, μπορώ να βεβαιώσω κι εγώ ότι είσαι πολύ ξεκάθαρος σε περίπτωση που κανείς σκεφτεί να σε αμφισβητήσει.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  25. #25

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Μπράβο πολύ καλό αποτέλεσμα. Μου αρέσουν πολύ οι τραπεζοειδείς σου, τι ασκήσεις κάνεις γενικά για εκείνη την περιοχή;

  26. #26
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    εμενα μ αρεσει πολυ το σωμα σου απλως εχω να πω 3 πραγματα:
    1)oι πλαγιοι σου ειναι τελιοι εγω δεν θα τους αλλαζα μορφη.δινουν αλλη αισθηση στο σωμα και το κανουν πιο δυνατο!!
    2)πλατη οντως θες γεμισμα παρ ολα αυτα εχει πολυ καλο μεγεθος
    3)τα ποδια σου παρολο που δεν φαινονται πολυ πιστευω πως ειναι λιγο μικρα για το συνολο σου.θα εβαζα λιγη μαζα και εκει απο χειμωνα.δεν ειναι ασχημα προς θεου αλλα δεν φαινεται ωραιο ενα μεγαλο σωμα με λεπτα ποδια..νομιζω με καταλαβαινεις!!!

    συγχαρητηρια παντως!!ετσι μ αρεσει και εμενα το σωμα οχι τελειως στεγνο!!θα σε συμβουλευα να μην κανεις αλλη γραμμωση για το καλοκαιρι απλως μια συντηρησουλα.εισαι comple για φετος πιστευω!!
    Last edited by jimbliz; 25-05-10 at 14:21.

  27. #27
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    GRF ανά 2 μήνες περίπου κάνω αλλαγή στο πρόγραμμά μου. Σαν γενικό πλάνο 3 ασκήσεις έχω για τραπεζοειδείς, μία είναι με τα αλτηράκια άρσεις με μικρή περιστροφή(κυκλική κίνηση) του ώμου, μία άλλη είναι άρσεις μπάρας εμπρός και μία άλλη άρσεις μπάρας από πίσω. Στις άρσεις μπάρας από πίσω έπαιζα στο smith 90 κιλά και κάποια στιγμή άρχισε να με ενοχλεί ο σπόνδυλος κι έτσι την άφησα. Αν και ήταν απ' τις καλύτερες ασκήσεις. Ο Βασίλης ο Μπουζιάνας μου την έβαζε πολύ το διάστημα που με έφτιαχνε!
    jimbliz καταρχήν έχεις μάτι που κόβει.. Επίσης ευχαριστώ για τα καλά και ανεβαστικά σου λόγια.(Ωραίο άβαταρ έχεις θα έλεγα)Όντως τα πόδια μου τα υπο-προπονώ. Βάζω πάρα πολύ λίγα κιλά.Τραγικά λιγότερα από όσα θα έβαζε ένα κοριτσάκι 10 χρονών.. Κι αυτο γιατί όταν επίσης με προπονούσε ο Μπουζιάνας έδωσα πολύ έμφαση στα πόδια σε σημείο να βαράω 400 κιλά πρέσσα 10-12 επαναλήψεις + σκουώτ κλπ κλπ με αποτέλεσμα να γίνουν τα πόδια μου ασύμμετρα σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα.. Είχαν γίνει θηρία τα πόδια, μαζί κι ο ->ΚWλος<- μου απ' το σκουώτ. Έτσι τώρα παίζω εκτατικές ασκήσεις μόνο και όταν παίζω λιγάκι σκουώτ, ανοίγω τα πόδια να κοιτάνε αντίθετα το ένα με το άλλο προς τα έξω για να μη με πιάνει η άσκηση στον βόρειο πWλο μου(μην ξαναναφέρω αυτή την κακιά λέξη που είπα παραπάνω LOL) και να απομονώνω όσο μπορώ τετρακέφαλα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  28. #28
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    βασικα τωρα με τα ποδια σου δεν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα γιατι ερχεται καλοκαιρι κ ολο και καποιες προπονησεις θα χασεις.οποτε συνεχισε οτι κανεις τωρα και απο χειμωνα δινεις πολυ για ογκο κυριως τετρακεφαλα.ασκησεις και τετοια ξερεις απλως θα σου προτεινα να μην μεινεις στα κλασσικα squat γιατι εισαι ηδη σε καλο επιπεδο και δεν θα σε πιασουν πολυ.δοκιμασε αλλου ειδους squat οπως τα μπροστινα ή sissy squat.τα τελευταια εμενα με τρελενουν βασικα!!ποσο λιπος εχεις?σε κοβω γυρω στο 6-8% ε?

  29. #29
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Λιπομέτρηση δεν έχω κάνει να σου πω την αλήθεια. Κανένα έμπειρο μάτι να με σκανάρει υπάρχει???
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  30. #30
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Αρενα παω τον τελευταιο χρονο και καταλαβα τα ντουλαπακια απο τα αποδυτηρια....Δεν πρεπει να σε εχω πετυχει μιας και βλεπω οτι συνηθως πας μεσημερι.Εγω βραδακι παντα λογω δουλειας.Μια χαρα εισαι.Μου θυμιζεις το κορμι ενος φιλου μου που κατεβαινει Νοβοτελ.Σκεψου το...
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!


 
Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mr. Κρήτη 2010 - Φωτογραφίες & Video!!
    By kouvidis.87 in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 93
    Last Post: 30-11-10, 17:46
  2. Γιάννης Γριμμής - Μετά από 8 εβδομάδες δίαιτα!
    By VR2 in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 80
    Last Post: 11-08-09, 07:22
  3. WABBA - ΠΕΣΔ ΜΑΙΟΣ 2007
    By 2005.john in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-08, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •