Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

View Poll Results: Ποια κατηγορια προτιματε/σας αρεσει/θαυμαζετε περισσοτερο?

Voters
173. You may not vote on this poll
  • Bikini

    61 35.26%
  • Fitness

    75 43.35%
  • Figure

    17 9.83%
  • Bodybuilding

    20 11.56%
Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 105 of 105
  1. #91
    Junior Bodybuilder kostaspro's Avatar
    Join Date
    09-12-05
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    170

    Default

    Ψηφισα τα μπικίνια οπως τα ειχε γραψει νομιζω καπου ο tsourekas,αλλα εαν μπορουσα θα ψηφιζα σιγουρα και fitness αλλα και ολίγον απο figure(ειναι κατηγορια που εαν ΔΕΝ υπαρχει η υπερβολη ειναι εξισου καλη ! ).

  2. #92
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    bikini
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  3. #93
    Anonymous.'s Avatar
    Join Date
    07-06-12
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    175

    Default

    Ti na pw re pedia... emena maresoun mono oi bikini ante kai merikes fitness se off season. Oi alles einai san travelia. Twra na exw dipla m mia gyneka me idies plates kai xeria kai podia komena emena den me xaropoiei. Oute na paw mazi ths. Einai ahdia dld an eixe antrika moutra 8a htan san antras... Dn maresei katholou. Bikini <3

  4. #94
    Pumping Iron Byron93's Avatar
    Join Date
    28-11-11
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    441

    Default

    Ψήφισα μπικινη(πολυ πρωτηηη ;) ) αλλα και η φιτνες μου αρεσε...τωρα τη τελευταία δεν την σχολιάζω καθόλου...χαχαχαχαχαχα
    Feel save sleep with a Bodybuilder!

  5. #95
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    DSC_0105.JPG

    DSC_0106.JPG

    bikini δαγκωτό
    έχω άδικο μήπως ή δεν είμαι εγώ καλά?
    Last edited by 8avos; 21-11-12 at 21:41.

  6. #96
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Οποιοδήποτε προσεγμένο σώμα είναι ωραίο :-)

    Τώρα αν μπορούσα να διαλέξω σε ποια θα αρέσω, θα προτιμούσα μάλλον κάτι σε fitness ή figure για τα σημερινά δεδομένα Αμερικής. Το ξεχωρίζω γιατί σήμερα εδώ Ελλάδα το bbing έχει ας πούμε κάποιες αθλήτριες με χαμηλό βάρος που είναι ιδιαίτερα όμορφες.

    Και τώρα που σταμάτησε η ονειροπωληση, ξέρετε πως θα καταφέρω να πείσω την φίλη μου να περάσει την πόρτα του γυμναστηρίου ? Το αποφεύγει όπως ο διαόλος το λιβάνι. Και τρώει και πιτογυρα. Ώρες ώρες αηδιάζω με τα γρασα που βλέπω να τρώει γμτ

  7. #97
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Xrhstosa4 View Post
    ξέρετε πως θα καταφέρω να πείσω την φίλη μου να περάσει την πόρτα του γυμναστηρίου ?

    Πως φαίνεται ότι δεν είσαι παντρεμένος. Εγώ θα έβαζα κάνα ντόπερμαν στην είσοδο να μην έρθει να γραφτεί η γυναίκα μου, να έχω και ένα μέρος για πάρτη μου (εντάξει ούτε στις μέταλ συναυλίες έρχεται χαχαχαχαχαχαχα)

  8. #98
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Πως φαίνεται ότι δεν είσαι παντρεμένος. Εγώ θα έβαζα κάνα ντόπερμαν στην είσοδο να μην έρθει να γραφτεί η γυναίκα μου, να έχω και ένα μέρος για πάρτη μου (εντάξει ούτε στις μέταλ συναυλίες έρχεται χαχαχαχαχαχαχα)
    Χαχαχαχ
    Πάντως είναι τραγικό, μου λέει την πόρτα δεν τη περνάω με τίποτα, σκέφτομαι να της προτείνω να μπει από το παράθυρο αν την βολεύει καλύτερα.

  9. #99
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by Xrhstosa4 View Post
    Χαχαχαχ
    Πάντως είναι τραγικό, μου λέει την πόρτα δεν τη περνάω με τίποτα, σκέφτομαι να της προτείνω να μπει από το παράθυρο αν την βολεύει καλύτερα.
    Κάτσε με τα φιλαράκια σου, άσε τη γυναίκα να πηγαίνει με τις φίλες της για καμιά κουτσομπολοβόλτα.
    Ο καθένας όπως γουστάρει.

    (Πάτρα είσαι? Στου φίλου μου του Κώστα το γυμναστήριο πας?)

  10. #100
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Βασικά λίγο έξω από Πάτρα τώρα πια.
    Τον Κώστα που τον ξέρεις ?
    Αν λέμε τον ίδιο βέβαια
    Αν είναι αυτός όχι είναι λίγο μακριά και δεν βολεύει καθόλου, μένω λίγο έξω από Πάτρα. Θυμάσαι που έχει το γυμναστήριο ? Αν είναι αγυια το ξέρω, είναι από τα καλύτερα

  11. #101
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Παιδιά θα παρακαλέσω να μη βγείτε άλλο off topic.
    Μπορείτε αν θέλετε να ανοίξετε νέο τόπικ ή να τα πείτε με pm.

    Ευχαριστώ :)

  12. #102
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Εγώ ψήφισα bikini γιατί είναι η κατηγορία που μου αρέσει περισσότερο από πολλές απόψεις. Να πω την αλήθεια μου αρέσει και το 1 κλικ παραπάνω σε μυικότητα, δεν ξέρω βέβαια αν εμπίπτει στη fitness κατηγορία, δεν τα έχω ψάξει. Απλώς εμένα τα γούστα μου, τόσο όσον αφορά το τι βλέπω όσο και το τι θα μου άρεσε πάνω μου, φτάνουν μέχρι εκεί.

  13. #103
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Εγω fitness καθώς τλκ πολλες bikini ειναι πολύ ελαφριές για τα γούστα μου ενω σε οφ οι fitness μαλλον μου λενε περισσοτερα απο κοντα. Το "απο κοντα" το λεω γιατι σε φωτο μια χαρα ειναι και οι bikini αλλα τλκ θελω λιγη περισσότερη μαζα για να αποκαλέσω μια αθλήτρια "γυναικάρα". Απο κει και περα ολες ειναι αξιοσέβαστες ειδικα οι πιο βαριές κατηγορίες. Παρ ολα αυτα, επειδη δεν ειναι μονο η σκηνη το ζητουμενο για μενα νο1 ειναι να μη χάνεται η θηλυκοτητα στο βωμό του αθλήματος παρα να ενισχύεται κι ολας. Αυτο βεβαια δεν εχει να κανει μονο με την εικονα αλλα απο αυτο που η καθεμια βγάζει απο μεσα της.
    Σημ. Off οταν λεω, εννοω πχ. την κατασταση 1-1,5 μηνα πριν τους αγωνες. Σωμα πολύ καθαρο αλλα οχι υπερβολές.
    A head full of fears has no space for dreams.

  14. #104
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Αν και η κάθε μία έχει την χάρη της εγώ ψήφισα την fitness αλλιώς και μια ωραία bikini εξίσου μια χαρά.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  15. #105
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    παίζει τώρα και το άλλο νήμα για τις κατηγορίες olympia, αλλά αυτό είναι πιό χαρακτηριστικό, πώς θα προτιμούσαμε τη γυναίκα της διπλανής πόρτας..
    Για μένα τα πράγματα είναι σαφή, έχω δει τόσα χρόνια στα γυμναστήρια κούκλες να γίνονται πανούκλες..
    Και για τους άντρες τα φάρμακα είναι καταστροφή, αλλά στις γυναίκες δεν έχει επιστροφή, γίνονται άλιεν
    Οπότε φίτνες, είναι το καλύτερο επίπεδο που μπορεί να φτάσει μιά κοπέλα χωρίς υπερβολές και χωρίς ζημιές..


 
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2010 Figure, Ms. International & Bikini - Photos!!
    By GRF in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 22
    Last Post: 12-03-10, 07:23
  2. Bodybuilding,Fitness,Figure: Κατηγορίες & Κριτήρια
    By bigsteve in forum Προετοιμασία Για Αγώνες Bodybuilding και Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 18-01-08, 00:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •