Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-07-10
    Posts
    6

    Default Γυμναστήριο Περιοχές Πειραιά/Κερατσίνι/Δραπετσώνα;

    Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεται καλα και οικονομικα γυμναστιρια στην περιοχη πειραια κερατσινη δραπετσονα...

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Υπάρχει παρόμοιο(χωρίς απαντήσεις) thread εδώ: http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=23395

    Το μεγαλύτερο είναι αυτό.Βολεύει γιατί είναι σε πολύ κεντρικό σημείο κ συγκεντρώνει κόσμο από πολλές περιοχές.http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=11723.
    Συγκεκριμένα για τις 3 συνοικίες που λες ας μιλήσουν παιδιά που μένουν εκεί κ το κατέχουν καλύτερα.
    , ' ...

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    Στο κερατσίνι υπάρχει joe weider πάνω στην πλατεία του κερατσινίου. Μην περιμένεις όμως και πολλά πράγματα, παρά το οτι είναι μεγάλο είναι ασυντήρητο και μαζεύει πολύ κοσμο!Μια πολύ καλή λύση αλλά είναι σιδεραδικο είναι ένα υπόγειο αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς την οδό,νομίζω είναι στην χορμοβίτου λίγο πριν την αγίου δημητριου.Το συγκεκριμένο όμως ανοίγει μόνο απογεύματα.Κατα τα άλλα είναι το καλύτεο γυμναστήριο στο οποίο έχω πάει.Ανέμενε πάντως ακριβη διευθυνση.

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-07-10
    Posts
    6

    Default

    (Samios) Νομιζω λες ενα υπογειο που περναει απο εξω και το 17 το τρολευ αν λες αυτο εχω ακουσει οτι ο ιδιοκτιτης ειναι πακιστανος και δεν πρεπει να ειναι και οικονομικο...

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    οχι δεν είναι πακιστανός ο ανθρωπος προς θεου.......είναι όντως πολύ μελαχρινός αλλά είναι έλληνας και γαμώ τα παιδιά!!!η συνδρομή είναι 45 νομίζω τον μήνα αλλα τα αξίζει τα λεφτά του.

  6. #6

    Default Γυμναστηριο Κερατσίνι/Δραπετσώνα;

    Καλησπέρα παιδιά,ξερετε κανενα καλό γυμναστήριο κοντά στην περιοχή? (κατάλληλο για deadlifts, squats, bench presses κτλ.) (το ιδανικο ειναι να εχει ρακ)
    Social arenas(κερατσινιου) εχει κοντα εχει παει κανεις ?
    Last edited by johnkiller9; 04-11-18 at 23:01.

  7. #7
    Pumping Iron Down's Avatar
    Join Date
    21-08-16
    Posts
    468

    Default

    Καλησπέρα, μιας και το βρήκα έτοιμο το ποστ το επαναφέρω μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο τέτοιο γυμναστήριο, και στις τριγύρω περιοχές επίσης βολεύει Νίκαια, Κορυδαλλό, Πέραμα, Πειραιά.

    Θέλω ρακ σίγουρα και ιδανικά θα θέλα να χει και χώρο για τα cleans μου .

  8. #8
    Pumping Iron Panosdes's Avatar
    Join Date
    26-04-15
    Posts
    250

    Default

    Καλησπερα μαγκες!!!

    Προσφατα μετακομισα Πειραια, περιοχη Ταμπουρια!

    Οντας φανατικος γυμναστηριακος ψαχνω ενα καλο και δυνατο γυμναστηριο στη περιοχη.

    Κρητη οπου εμενα πηγαινα gymnasium ( TOOOP gym!!!) ενω παλαιοτερα που εμενα κεντρο πηγαινα Central ( χαλια) και New York ( καλο αλλα πολυ κοσμο) και Υava Katexaki ( αρκετα καλο).

    Ψαχνω γυμναστηριο για πολυ δυνατες προπονησεις, κανω σχεδον μονο ελευθερα βαρη.

    Πηρε το ματι μου Κοντα μου τα εξης : το Power Station ( πολυ κοντα μου, σιδεραδικο αλλα το ωραριο κακο ) , golden gym και social arenas keratsini.

    Πιο μακρια μου ειναι το Yava ( πολυ καλο ωραριο και κυριακη ανοικτο) και αρκετα πιο μακρια το social arenas κορυδαλλου.


    Ελευθερα βαρη, ωραριο-κυριακες ανοικτα και παρκινγκ ειναι τα 3 στοιχεια που ψαχνω ιδανικα στο νεο gym.


    Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!!!!

    καλες προπονησεις!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυμναστηριο στον Πειραια και περιξ
    By noz1989 in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 04-06-10, 14:01
  2. Γυμναστηριο με πισινα Αθηνα-Πειραια
    By kooup in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-09, 02:04
  3. Γυμναστηριο στον πειραια
    By zervas in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 49
    Last Post: 30-06-08, 16:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •