Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 70

Thread: Ergopharm 1-AD

  1. #1
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default Ergopharm 1-AD

    Γειά. Είμαι νεος στο forum και συγνώμη αν η ερώτηση μου βρίσκεται σε λάθος μέρος. Πρόσφατα βρήκα αυτό:

    1-AD

    1AD

    Anabolic Pharmaceuticals 1-AD compound is truly unique amongst other prohormones in a variety of ways. Let?s look specifically at 1-AD and what it does. You probably are familiar with the Andro prohormones, and the Norandro prohormones. The former convert to testosterone and the latter to 19-nortestosterone. 1-AD, however, does not fit into either of those categories. That is because Anabolic Pharmaceuticals 1-AD converts to a relatively unheard of hormone called 1-testosterone. 1-testosterone is what is known as a double bond isomer of testosterone. This means that your chances of getting gynecomastia (breasts) from 1-AD is essentially zero, and that water retention side effects are vastly reduced compared to other prohormones. 1-AD is the ultimate in Prohormones!

    Anabolic Pharmaceuticals 1-AD will add pounds of lean hard muscle to your frame with little to no side effects associated with drug usage. It's not banned, and it's not illegal. 1-AD is the future of prohormone supplementation.

    For best results while using 1-AD you need to follow a good mass building diet and training program. 1-AD will provide the hormones to make it happen, it's up to you to provide the stimulus and the fuel to ensure that it does. Get the best possible results from 1-AD, exercise and eat right - the results you'll receive will amaze you..

    Anabolic Pharmaceuticals 1-AD BENEFITS:
    * High oral activity from 1-AD, conversion to a hormone 700% more potent than testosterone,
    * Absolutely NO aromatization to estrogens natural and safe! There can be no argument that 1-AD is the ultimate prohormone!

    1-AD DIRECTIONS:
    1-AD is for Oral Use Only. As A Dietary Supplement, Take 1-2 1-AD Capsules 3 Times Daily With Food. Do Not Break Open 1-AD Capsules. Do Not Exceed Recommended 1-AD Dosage.

    1-AD NOTES:
    Do not take 1-AD if you have prostate hypertrophy. 1-AD is not recommended for persons under the age of 18. Keep 1-AD out of reach of children.


    1-AD BACKGROUND:
    Let's put it all together and see what 1-AD has to offer:
    # High oral activity with 1-AD
    # 1-AD's conversion to a hormone 700% more potent than testosterone
    # 1-AD has absolutely NO aromatization to estrogens
    # 1-AD is natural and safe

    There can be no argument that 1-AD is the ultimate prohormone. Believe us, there simply are no natural compounds out there that can come close to what 1-AD does, so don?t even bother looking.

    1-AD INGREDIENTS:
    1-androstene-3beta,17beta-diol...100mg. Other 1-AD ingredients: magnesium stearate - stone ground rice.

    Σε ερώτηση που τους έκανα μου απάντησαν ότι είναι το ίδιο 1-ad με το αρχικό της ergopharm το οποίο δεν κυκλοφορεί πια και ότι δεν χρειάζεται PCT(???!!!). 'Εχει δοκιμάσει κανείς το συγκεκριμένο προιόν ή αυτό της ergopharm? Αξίζει τον κόπο?

  2. #2

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ειναι μια προορμονη που ποτε δεν ξερεις αν θα σε κανει shut down ή οχι εκτος κι αν κανεις εξετασεις. Οπως καθε προορμονη/ορμονη χρειαζεται ενα PCT αλλα το ερωτημα ειναι αν χρειαζεται φαρμακα για PCT ή μπορεις να ξεφυγεις με νομιμα αντι-ε κλπ. Παντως το original 1-AD ηταν καλο, δεν αρωματιζε αλλα εχει καταργηθει/απαγορευτει. Τωρα αυτη η εταιρεια μαλλον ειναι Αγγλικη αλλα προσωπικα θα θεωρουσα δυσκολο να εχουν αυτο που λενε μεσα.

    ps: Το "is natural and safe" να τα αφησουν και η τεστοστερονη ειναι natural και safe... αλλα δεν εχει ο καθενας μια συριγγα στο χερι

  3. #3
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Μετά από λίγη μελέτη διαπίστωσα ότι οι περισσότεροι που χρησιμοποιούσαν το 1-ad της ergopharm το έκαναν στακ με 4-ad και για pct 6-oxo. Επίσης από Αγγλία βρήκα και το Pacific Coast 1AD 60 Caps το οποίο φαίνεται πιο σίγουρο για το τί έχει μέσα, αλλά έχει λίγο τσουχτερή τιμή αν αναλογιστεί κανείς ότι χρειάζεται 600 mg/day για 4 εβδομάδες!! Είναι άραγε δυνατότερο από το Epistane?

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ρε παιδια τετοια "συμπληρωματα " δεν ειναι καλυτερο να συζητιουνται και στην καταλληλη ενοτητα;;
    Last edited by jimbliz; 13-07-10 at 21:32.
    Both loser and winner fail..But only the winner comes back..

  5. #5

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το ερωτημα δεν ειναι αν ειναι δυνατοτερο απο το epistane , αλλα γιατι ψαχνεσαι με προορμονες του παρελθοντος απο αγνωστες εταιρειες που ουτε ξερεις τι εχουν μεσα. Μπορεις καλλιστα να παρεις καποια προορμονη/ds απο αυτα που κυκλοφορουν σημερα απο μια αξιοπιστη εταιρεια και να δεις αυτα που θελεις. Πραγματικα δεν βρισκω τον λογο να παρεις τετοιο ρισκο με την εννοια οτι μπορει να εχουν μεσα απο ζαχαρη μεχρι Μ1Τ, ενω τουλαχιστον υπαρχουν 2-3 εταιρειες με δοκιμασμενα προιοντα και αληθινα αποτελεσματα.

    @jimbliz για αυτο που λες δεν μπορω να πω κατι καθως και στην συζητηση για τα αρθρα αναφερομαστε σε συμπληρωματα του ειδους οποτε θα ηταν υποκρισια να πω οτι δεν μπορουν να συζητουντε εδω.

  6. #6
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Δίκιο έχεις Megageo. Από τα καινούρια δοκίμασα epistane της ΙΒΕ και έψαχνα για κάτι πιο δυνατό. Εκτός από το 1-ad σκεφτόμουν για Competitive Edge Labs M1,4ADD (σε κάποιο site το προτείνουν και stack με Competitive Edge Labs Alpha One). Τί προτείνεις εσύ?

  7. #7
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    ρε παιδια τετοια "συμπληρωματα " δεν ειναι καλυτερο να συζητιουνται και στην καταλληλη ενοτητα;;
    Συγνώμη αλλά πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στην ''Κατάλληλη ενότητα''? 'Οπως ανέφερα, τυγχάνω νέοπας στο forum

  8. #8

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Φιλε μου για να προτεινω εγω πραγματα θα ηθελα λιγα παραπανω στοιχεια για σενα, ηλικια, εμπειρια, στοχο κλπ

  9. #9
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Ηλικία 29, 4 χόνια bodybuilding και άλλα 5 χρόνια πολεμικές τέχνες. Πριν δυο μήνες δοκίμασα EPISTANE. Καλή μυικότητα on cycle, αλλά η περισσότερη έφυγε στον pct. Το κέρδος ήταν ότι ξεφορτώθηκα αρκετά περιτά κιλά. Και από Σεπτέμβρη - Οκτώβρη θέλω λόγο όγκο παραπάνω

  10. #10

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μαλιστα το οτι εφυγε το περισσοτερο στο PCT φανταζομαι καταλαβαινεις οτι ειναι φυσιολογικο, καλως ή κακως το look οταν εισαι μεσα δεν μπορει να μενει 100% και οταν βγαινεις. Τελοσπαντων μπορεις να δοκιμασεις οτι θελεις αυτη την στιγμη, ακομα και ενα στακ hdrol/tren αν δεν θελεις πολλα κιλα αλλιως μπορεις να πας σε αλλου ειδους mdrol/pplex κλπ. Νομιζω στα αρθρα που εχω γραψει αναφερομαι αναλυτικα, ριξε μια ματια και τα λεμε παλι. Παντως να ξερεις οτι αυτη την φορα το PCT σου θα πρεπει να εχει και SERMS

  11. #11
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Είχα βάλει SERM στον PCT. 'Εχω ρίξει αρκετή μελετη στα άρθρα σου καιμε βοήθησαν πολύ στον κύκλο (απέφυγα σχεδόν όλες τις παρενέργειες). Από το Competitive Edge Labs M1,4ADD, αν γνωρίζεις κανέναν που το χρησιμοποίησε, τι να περιμένω? Ευχαριστώ και τα ξαναλέμε!!

  12. #12
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Μιας και το topic έχει μια τάση να γίνει πιο γενικό και από την πλευρά του topic starter...
    boutsk τι pct έκανες στο epistane;
    Γιώργο ποια είναι τα ph/ds που σου δίνουν τα πιο στεγνά κέρδη; Διαβάζοντας το άρθρο σου Dymethazine και Promagnon είναι αυτά που κέντρισαν το ενδιαφέρον μου. Η κατακράτηση υγρών έχει να κάνει με το κατά πόσο αρωματίζει ένα ph/ds ή με το αν κατακρατά γλυκογόνο;

  13. #13
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Nolvadex 20 mg/day, gaspari novedex xt, tribulus, lean xtreme, creatine ethyl-ester και liv.52. Και κατά τον κύκλο cycle assist, liv.52 optimun multivitamin, cissus για joint και taurine για τα back pumbs. Το dymethazine της i-force που μου φαίνεται κι εμένα ενδιαφέρον, πρέπει να απαγορεύτηκε. Μόνο στο EBAY το βρήκα πριν κανά δυο μήνες και δεν ξέρω αν υπάρχει τώρα.

  14. #14

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το M1,4ADD ειναι προορμονη του γνωστου dbol. Ενταξει ειναι αρκετα δυνατο, προσωπικα δεν εχω εμπειρια, ξερω 2 που το εχουν παρει αλλα και με αλλα πραγματα μαζι. Σιγουρα να περιμενεις κατακρατηση υγρων, καλα πρηξιματα, αρωματιζει οποτε προσοχη. Γενικως παντως δεν εχει και τρομερη φημη στα forums δεν ξερω γιατι.


    @παυλιδης Σωστη η ερωτηση σου γιατι κι εγω καμια φορα απο την βιασυνη μου λεω κατακρατηση υγρων ενω ουσιαστικα εννοω κατακρατηση γλυκογονου. Το dymethazine δεν αρωματιζει αλλα ειναι carb hungry το οποιο σημαινει οτι προκαλει μεγαλη κατακρατηση γλυκογονου και αυτο μαζι με τα νερα φαινεται σαν κατακρατηση υγρων. Βεβαιως υπαρχουν κι αυτα που αρωματιζουν αλλα ειναι σπανιο σε designer ******** να αρωματιζουν σε μεγαλο βαθμο γιατι καταλαβαινετε οτι 4 στους 5 πιτσιρικαδες που τα παιρνουν θα ειχαν γυναικομαστια.

    Γενικως τα πιο στεγνα κερδη θα ελεγα, hdrol-epistane-tren απο τα δυνατα και υπαρχουν και τα 11-oxo, stanodrol κ.α σε πιο light.
    Last edited by megageo; 14-07-10 at 11:39.

  15. #15
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Αν αρωματίζει, τότε μακριάααα! Megageo, χρειάζομαι επιπλέον συμπληρώματα από αυτά που ανέφερα στον κύκλο μου με Epistane?

  16. #16

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οχι δεν χρειαζεσαι απλα βγαλε το novedex απο την αποθεραπεια, ειναι ακαταλληλο για PCT, προτιμησε αλλο test booster

  17. #17
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Βασικά θα έπερνα revisterol ή 6-oxo αλλά μου είχε περισέψει ένα κουτί novedex και είπα να μην πάει χαμένο. Και αντί για σκέτη κρεατίνη μπορεί να προσθέσω jack3d για τσίτες (απλά προβληματίζομαι γιατί το geranium δεν είναι ότι καλύτερο για τη libido)

  18. #18
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Dymethazine έστω σε γνωστό κλώνο υπάρχει; Από μυικά κέρδη το tren εν συγκρίσει με το epistane πως είναι;
    boutsk γιατί επιμένεις στην κρεατίνη στο pct σου; Ίσως είναι αυτή που χαλάει άμεσα το dry look και ξενερώνεις. Το epi το πήρες με low carb diet;

  19. #19

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι υπαρχει της CEL το D-Zine αλλα δεν ξερω που μπορεις να το βρεις τωρα. Απο μυικα κερδη το tren ειναι λιγο καλυτερο απο το epistane αλλα το δυνατο σημειο ειναι η σκληραδα και η δυναμη που εκει εινα μεγαλη η διαφορα. Να σου πω την αληθεια τωρα τελευταια διαβαζα οτι το epistane στα 50-60mg ειναι αλλο επιπεδο αλλα εδω γενικως μεχρι 40mg παιζουν οι δοσεις.

  20. #20
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Dymethazine έστω σε γνωστό κλώνο υπάρχει; Από μυικά κέρδη το tren εν συγκρίσει με το epistane πως είναι;
    boutsk γιατί επιμένεις στην κρεατίνη στο pct σου; Ίσως είναι αυτή που χαλάει άμεσα το dry look και ξενερώνεις. Το epi το πήρες με low carb diet;
    Νομίζω ότι ο κλώνος είναι το d-zine της cel. Κάνε μια αναζήτηση στο google προσθέτοντας uk στο τέλος και θα σου βγάλει καταστήματα. Με το EPI oι μόνοι υδατάνθρακες ήταν βρώμη και τοστ με ψωμί ολικής το πρωί και καμιά φορά ρίζι ή πατάτες με το μεσημεριανό. Κρεατίνη έπερνα για να μην έχω μεγάλη πτώση σε δύναμη γιατί on cycle ανέβηκα σε κιλά και επαναλήψεις αρκετά

  21. #21
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ναι υπαρχει της CEL το D-Zine αλλα δεν ξερω που μπορεις να το βρεις τωρα. Απο μυικα κερδη το tren ειναι λιγο καλυτερο απο το epistane αλλα το δυνατο σημειο ειναι η σκληραδα και η δυναμη που εκει εινα μεγαλη η διαφορα. Να σου πω την αληθεια τωρα τελευταια διαβαζα οτι το epistane στα 50-60mg ειναι αλλο επιπεδο αλλα εδω γενικως μεχρι 40mg παιζουν οι δοσεις.
    Εγώ το έτρεξα 30/30/30/40 και μπορώ να πω ότι από την τρίτη βδομάδα και ειδικά την τέταρτη τα αποτεέσματα ήταν εντυπωσιακά. Διπλασίασα σχεδόν τα σετ,ανέβασα κιλά και πρόσθεσα και κανά δυο επαναλήψες σε κάθε σετ.

  22. #22

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παρα πολυ καλα αποτελεσματα ρε συ και το σημαντικο ειναι οτι το ευχαριστηθηκες. Εξετασεις εκανες; Θα προτεινα πριν παρεις οτιδηποτε αλλο ενα checkup για να εχεις ησυχο το κεφαλι σου. Το ξερω οτι γλυκαθηκες αλλα πανω απολα η υπευθυνη χρηση.

  23. #23
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    'Εκανα πριν τον κύκλο, Τοι χειμώνα είχα πάρει ένα τσούρμο συμπληρώματα και έπινα και κανένα ποτάκι, τα έκοψα όλα για ένα μήνα,ξεκίνησα liv.52 και μετά ένα μήνα ήταν όλα πεντακάθαρα. Ένας φίλος πήρε πόσιμο ΑΑΣ χωρίς προστατευτικά και η τρανσιμινάση ανέβηκε πάνω από 500!!! Μετά από ένα μήνα liv.52 όλα επανήλθαν στο φυσιολογικό. Μαγικό staff xexexe!!!

  24. #24
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Και αν έχει κανείς υπόψιν του το http://www.cheapuksupplements.com/sh...php/620/x_lean (IBE X-Lean) αξίζει να το χρησιμοποιήσω αντί για το lean xtreme?

  25. #25

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οχι αν θες κατι αντι για lean xtreme, Lean FX απο Anabolic Xtreme, Reduce XT απο SNS ή Supress-C απο CEL

  26. #26
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    εριξα λίγο ψάξιμο για tren και ψιλομπερδεύτικα γιατί κυκλοφορούν σκευάσματα με διαφορετική σύσταση. Καλές κριτικές διάβασα για το http://www.paramount-supplements.com/trenadrol.html (trenadrol της kilo sports) αλλά το βρήκα μόνο από κατάστημα στην Αμερική (και όσοι πρόλαβαν...) αλλά φοβάμαι μην κολλήσει στο τελωνείο. Επίσης, αφού γενικεύτηκε το θέμα, βρήκα καλές πληροφορίες για ds/ph εδώ: http://tunedsports.com/category/designer-********/

  27. #27
    Junior Bodybuilder Billys's Avatar
    Join Date
    12-06-06
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    232

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ναι υπαρχει της CEL το D-Zine αλλα δεν ξερω που μπορεις να το βρεις τωρα. Απο μυικα κερδη το tren ειναι λιγο καλυτερο απο το epistane αλλα το δυνατο σημειο ειναι η σκληραδα και η δυναμη που εκει εινα μεγαλη η διαφορα. Να σου πω την αληθεια τωρα τελευταια διαβαζα οτι το epistane στα 50-60mg ειναι αλλο επιπεδο αλλα εδω γενικως μεχρι 40mg παιζουν οι δοσεις.
    Γιωργο, ποιο θεωρεις πιο ανασφαλες σε αυτου του ειδους τα συμπληρωματα, πχ. στο epistane να μεγαλωσεις τη δοση για 4 βδομαδες 30/30/40/40 ή να παει 5 βδομαδες 30/30/30/30/30. Δηλαδη η μεγαλυτερη διαρκεια κουραζει τον οργανισμο πιο πολυ απο την αυξημενη δοση?

  28. #28

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @boutsk Εγω το προλαβα το trenadrol, ουτε που ξερω τι ειχε μεσα αυτο το πραγμα...

    @billys καλη ερωτηση , με δεδομενο οτι το epistane αργει λιγο παραπανω εγω θα πηγαινα για την διαρκεια. Απο την αλλη σιγουρα μετα την 4η βδομαδα οτι ειναι να παρεις το εχεις παρει (απο orals γενικα) οποτε απλα εκει εδραιωνεις λιγο τα κερδη σου και παρατεινεις λιγο το look που εχεις οταν εισαι μεσα. Πραγματικα και τα 2 πλανα που εχεις ειναι καλα, να σου πω την αληθεια εγω θα αποφασιζα στον δρομο, την 4η βδομαδα θα αποφασιζα αναλογα με τα αποτελεσματα μου, αν δεν ημουν ικανοποιημενος θα ανεβαζα δοση , αν ημουν θα πηγαινα για 1-2 βδομαδες ακομα. Τωρα για το πιο ειναι χειροτερο για τον οργανισμο, κοιτα το shutdown δεν το γλυτωνεις ειτε ειναι 4 ειτε 5 ειτε 6 βδομαδες. Απο κει και περα προφανως ο βαθμος τοξικοτητας εξαρταται και απο την δοση και την διαρκεια, δυσκολο για μενα να σου πω τι ειναι χειροτερο. Παντως θεωρω οτι με μια καλη προστασια και καλο pct δεν υπαρχει προβλημα σε υγιη βαση.

  29. #29
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by Billys View Post
    Γιωργο, ποιο θεωρεις πιο ανασφαλες σε αυτου του ειδους τα συμπληρωματα, πχ. στο epistane να μεγαλωσεις τη δοση για 4 βδομαδες 30/30/40/40 ή να παει 5 βδομαδες 30/30/30/30/30. Δηλαδη η μεγαλυτερη διαρκεια κουραζει τον οργανισμο πιο πολυ απο την αυξημενη δοση?
    Αν αναλογιστείς ότι το Epistane κάνει kick την τρίτη βδομάδα, τότε πιστεύω ότι μία με δύο βδομάδες επιπλέον χρήσης θα είχαν εντυπωσιακά απολέσματα

  30. #30
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    @boutsk Εγω το προλαβα το trenadrol, ουτε που ξερω τι ειχε μεσα αυτο το πραγμα...

    @billys καλη ερωτηση , με δεδομενο οτι το epistane αργει λιγο παραπανω εγω θα πηγαινα για την διαρκεια. Απο την αλλη σιγουρα μετα την 4η βδομαδα οτι ειναι να παρεις το εχεις παρει (απο orals γενικα) οποτε απλα εκει εδραιωνεις λιγο τα κερδη σου και παρατεινεις λιγο το look που εχεις οταν εισαι μεσα. Πραγματικα και τα 2 πλανα που εχεις ειναι καλα, να σου πω την αληθεια εγω θα αποφασιζα στον δρομο, την 4η βδομαδα θα αποφασιζα αναλογα με τα αποτελεσματα μου, αν δεν ημουν ικανοποιημενος θα ανεβαζα δοση , αν ημουν θα πηγαινα για 1-2 βδομαδες ακομα. Τωρα για το πιο ειναι χειροτερο για τον οργανισμο, κοιτα το shutdown δεν το γλυτωνεις ειτε ειναι 4 ειτε 5 ειτε 6 βδομαδες. Απο κει και περα προφανως ο βαθμος τοξικοτητας εξαρταται και απο την δοση και την διαρκεια, δυσκολο για μενα να σου πω τι ειναι χειροτερο. Παντως θεωρω οτι με μια καλη προστασια και καλο pct δεν υπαρχει προβλημα σε υγιη βαση.
    To trenadrol περιέχει 17b-methoxy-trienbolone. Το tren της cel όπως και το finavol της APS περιέχoυν 19- Norandrosta-4, 9-Diene-3, 17-Dione. Ακόμη βρήκα το 1-tren της primordial performance http://www.predatornutrition.com/pd-1-t-tren-210ml.cfm που δεν κατάλαβα τι περιέχει και σε αρκετά αγγλικά καταστήματα το tren bomb της pharma labs http://www.physique-iq.com/index.php...TREN-BOMB.html το οποίο πρέπει να φέρνει πιο πολύ σε Μ1Τ. Megageo πιο από τα παραπάνω θα πρότεινες για stand alone χρήση και πιο για stack με h-drol ή με epistane/havoc?


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •