Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 22 of 22
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default Adipoxil 30 Days Sponsored Log.

    Λοιπόν παιδιά θα θελα να ευχαριστήσω τον Reggie ιδιοκτητη του predator nutritionπου μου δίνη δωρεάν το adipoxil για να γράψω αυτό το log. Η διατροφή μου είναι υποθερμιδική στόχος μου είναι να χάσω κάποιο λίπος. Θα προσπαθήσω να γράψω όσο πιο ειλικρινές log μπορώ (το ότι είναι sponsored δη σημαίνει ότι θα γράψω τα καλύτερα γι αυτό). Βεβαια είναι το πρώτο μου log. Και γι αυτό θέλω και από σας να με βοηθάτε με τυχόν παράλειψις μου. Όσοι θέλετε του ρίχνετε μια ματια. Θα ξεκινήσω μέσα Σεπτέμβρη όταν και το "παραλαβw." νΘα ακολουθήσουν post με την διατροφή μου κιλά k προπονήσεις μουσης μου. Το προϊόν χρησιμοποιεί την ουσία diodo l thyronine" που υπάρχει και στο "μιτοτροπιν". Ορίστε και το link με περαιτέρω πληροφορίες http://www.predatornutrition.com/pd-...0-capsules.cfm
    Last edited by Panoseph; 25-08-10 at 15:21.

  2. #2
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Όπα καλή κίνηση από το predator. To ότι είναι από κει και όχι από την μαμά εταιρία σίγουρα σου δίνει ελευθερία κίνησης, έχω δει κάτι " τερατουργήματα" sponsored logs αλλού. Καλή αρχή

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Καλή κίνηση ναι μια χαρά που περνώ τζάμπα το "αδιποχιλ" . Αλλα αηδίες δη πρόκειται να γράψω θα το καταλάβετε και εσείς έτσι k αλλιώς...

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    εγω παντως εχω παρατηρησει οτι τα τζαμπα δουλευουν πιο καλα στο σωμα μου!!!!χαχαχαχα αντε καλη επιτυχια!!!!
    Last edited by jimbliz; 25-08-10 at 18:14.
    Both loser and winner fail..But only the winner comes back..

  5. #5
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    xaxaxaxa να sai καλά ρε...

  6. #6
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Εγώ ήθελα να σε ρωτήσω πως κατάφερες να σου δώσουν τσάμπα το adipoxil ώστε να γράψεις log. Εννοώ πως έγινε η κίνηση, τους το πρότεινες εσύ ?

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Όχι , κοίτα εγώ σπουδάζω αγγλία και ξέρουν ότι έχω πρόσβαση s ελληνικά forum. Μιλούσαμε ήδη , νομίζω μου χαν στήλη αν ενδιαφέρομαι να γράψω κάποιο log. Και μετά από αρκετό καιρό πήρα ξαφνικά email απ τον Reggie τον ιδιοκτητη τις predator που με ρώτησε αν "οενδιαφερομαι" να γράψω αυτό το log. Και δεδομένου ότι προσπαθώ να χάσω λίπος διατηρώντας όσο πιο πολύ απ την δύναμη και την οποια μάζα έχω αυτή την περίοδο έκατσε κουτί...

  8. #8
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Α, οκ κατάλαβα.. Μια χαρά σου έκατσε.. Περιμένουμε το log σου..

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Μόλις έρθει θα το ξεκινήσω..

  10. #10

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Τσάμπα είναι η καλύτερη μάρκα ( σε όλα τα προϊόντα ).

  11. #11
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-02-10
    Location
    Greece.μυτιληνη
    Posts
    123

    Default

    καλη αρχη κ απο μενα

  12. #12
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    thanks..

  13. #13
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Παιδιά δη ξέρω αν έχει κάποιο ενδιαφέρον να μπούνε κάποιοι reps τις iforce από USA να απαντήσουν σε ερώτησeiς που εγώ δη μπορώ να σας απαντήσω. Και θα αναλάβω εγώ να τους κάνω την μετάφραση . Είναι κάτι που μπορεί να γίνει αν θέλετε..

  14. #14
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Σήμερα ήρθε και το "αδιποχιλ" . Θα ξεκινήσω με 2 capsules να δω τις αντοχές μου πως το δέχεται ο οργανισμός μου και αν χρειαστεί ανεβάζω. Έχω χάσει ήδη ένα κιλό είμαι στα 73 θέλω να πέσω ακόμη 2-3 κιλά χάνοντας αρκετό απ το λίπος μου p είναι στο 17 τις 100 αυτή την στιγμή εκεί περίπου. Κάνω βάρη 4 φορες τι βδομάδα , αερόβιο 1 με 2 . 2 μέρες απ τα βάρη μου είναι δύναμη με βασικές άσκησις , 2μυϊκή υπερτροφία. Διατροφή έχω ξεκινήσει σε ένα συγκεκριμένο μοτίβο αυτό του intermittent fasting. 3 μεγάλα γεύματα που kκαλύπτω τις θερμιδικές μου ανάγκες μέσα σε ένα οχτάωρο τις υπόλοιπες ώρες fastened. Το μεγαλύτερο μέρος των carbs μου είναι από λαχανικά και μικρό μέρος και σπανια από "σιτιρα"

  15. #15
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Ακόμη είμαι στις 2 capsules την μέρα. Παρατηρώ αυξημένη εφίδρωση, και μεγαλύτερη ενέργεια. Νταξή οι capsules τέτοιων συμπληρωμάτων δη είναι και ότι πιο ευχάριστο όταν κανεις ώρα να φας μετά, και ακόμη χειρότερα όταν είναι ταμπλέτες. Θα δω πως τα πάω για 2 -3 μέρες ακόμη και μετά ίσως αυξήσω.. Παρατήρησα ένα όχι και τόσο ευχάριστο heartburn..
    Last edited by Panoseph; 02-09-10 at 19:44.

  16. #16
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Σήμερα καθώς έχω αερόβιο δοκίμασα η αυξήσω στις 2 capsules να δω πως θα με πάει από ενέργεια κτλ. Αλλα και λόγω yohimbas k άγχους που με ταλαιπωρεί φοβάμαι λίγο. Όσον αφορά το feeling του heartburn αύξησα το νερό και με αντίο στομάχι είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα δη νιώθω να m ενοχλεί

  17. #17
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Συνεχίζω στις 2 capsules την μέρα. Αν συνεχίσει το heartburn λόγω προβλημάτων με το στομάχι ίσως αναγκαστώ να σταματήσω.. Κατά t αλλα όλα καλά. Sτο gym είμαι δυνατός και δυναμώνω μπορώ να πω, παρόλο που αρκετό λίπος αρχίζει και χάνεται. Σήμερα έκανα k HIT αερόβιο , 10 set από 15sec sprint , 45 sec περπάτημα.
    Last edited by Panoseph; 05-09-10 at 00:48.

  18. #18
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Διατροφή πάει καλά, προπόνηση μια χαρά. Παρατηρώ μείωση τις ορέξεις, σαν να μη έχω ενδιαφέρον να φάω και αν ακόμη παρατήρησα ότι αν πιω πολύ νερό και δη έχω φαΐ πριν το heartburn είναι πολύ μειωμένο έως μηδαμινό κάποιες φορες....

  19. #19
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Έχω αύξηση σε 4 capsules την δόση τώρα, αυξημένη ενέργεια μου περιορίζει την όρεξη τώρα για εφίδρωση η κάτι τέτοιο ακόμη δη έχω παρατήρηση. Σήμερα είναι μέρα ξεκούρασης. Χτες τσέκαρα ζυγαριά έχω πέσει άλλο ένα κιλά, όλα πηγαίνουν καλά..

  20. #20
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Σήμερα πήγα gym αλλα έκανα βάρη , χαλαρά δεν αισθανόμουν καλά και έχω την εντύπωση ότι είμαι ένα click πριν να αρρωστήσω ελπίζω να μη...

  21. #21
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    απ οτι καταλαβαινω δεν πηγαινει το πραγμα τοσο καλα οσο θα ηθελες ε?

  22. #22
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Nai Jimbliz, οι φόβοι μου επαληθεύτηκαν, είμαι skt k δη μπορώ να το πάρω γιατί ήδη έχω ένα κεφάλι NAA... Νταξή ποσο θα κράτηση 2 μέρες 5 θα ξαναμπώ γερά.. Δη ζορίζομαι άλλο δη έχει νόημα...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jay Cutler 104 days til Olympia
    By fitman in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 11
    Last Post: 16-06-09, 03:58
  2. Last days of summer 2008 ...
    By psirro in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 11
    Last Post: 13-10-08, 22:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •