Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-08-10
    Location
    alexandroupoli
    Posts
    17

    Default Συμπληρώματα Bodybuilding & Προκατάληψη

    καλησπέρα παιδιά..ήθελα να ρωτήσω κάτι για τις μεγάλες πόλεις διότι εδώ που είμαι στην επαρχία υπάρχει προκατάληψη προς τα συμπληρώματα γυμναστικής.δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο και το ρωτάω επειδή τώρα μπαίνω στο κόσμο τις γυμναστικής και δεν ξέρω τι γίνετε σε αλλα μέρη.υπάρχει τέτοια προκατάληψη δηλαδή όταν είπα σε κάποια άτομα ότι περνώ πρωτεΐνη κόντεψαν να με φάνε

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Σε ολη την ελλαδα γινεται αυτο κι οχι μονο.Ημιμαθεια και παραπληροφορηση ειναι οι αιτιες αυτου του κακου οπως και πολλων αλλων κακων τετοιου ειδους και σε αλλους τομεις περα απο τη γυμναστικη.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  3. #3
    Psixasthenis's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Location
    Μεσολογγι
    Posts
    93

    Default

    Ειναι οπως βλεπουμε εμεις τους ναρκωμανεις η τους αλκολικους. Και εγω απο επαρχια ειμαι.

  4. #4
    Bodybuilding Newbie al75's Avatar
    Join Date
    07-08-09
    Location
    Greece.
    Posts
    17

    Default

    Ποιά επαρχία ρε παιδιά; Εγώ κρύβομαι και απο την γυναίκα μου γιατι πιστευει οτι είναι αναβολικά και θα πεθάνω......
    S.M.A.R.T.

  5. #5
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Quote Originally Posted by alexsexpistol View Post
    καλησπέρα παιδιά..ήθελα να ρωτήσω κάτι για τις μεγάλες πόλεις διότι εδώ που είμαι στην επαρχία υπάρχει προκατάληψη προς τα συμπληρώματα γυμναστικής.δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο και το ρωτάω επειδή τώρα μπαίνω στο κόσμο τις γυμναστικής και δεν ξέρω τι γίνετε σε αλλα μέρη.υπάρχει τέτοια προκατάληψη δηλαδή όταν είπα σε κάποια άτομα ότι περνώ πρωτεΐνη κόντεψαν να με φάνε
    Και πολύ καλά κάνουν , είναι του σατανά αυτά θα σε χαλάσουν τα συκώτια (όλα μαζί) , θα κρεμάσεις ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ όταν τα σταματήσεις , ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ. :)
    Itan treis kai meinan eksi

  6. #6
    Bodybuilding Newbie al75's Avatar
    Join Date
    07-08-09
    Location
    Greece.
    Posts
    17

    Default

    Σορρυ αν παρανόησα...όταν είπα ποια επαρχία ρε παιδιά εννοούσα οτι δεν έχει να ΄κανει με τον τόπο που ζεις αλλά με τον τρόπο που σκέφτονται κάποιοι και αυτός δεν αλλάζει πουθενα!
    S.M.A.R.T.

  7. #7
    New Member
    Join Date
    18-10-09
    Location
    thessaloniki, Greece.
    Posts
    88

    Default

    xaaaxax dorogoi :) .. αστους να λενε αστους λενεεε εκεινοι μονο ξερουν και μεσα τους θα κλαινε...αστους να λενε..
    keep going.be strong


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Phd Hellas & Συμπληρώματα Bodybuilding
    By xristos para in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 15
    Last Post: 22-07-10, 21:46
  2. Προειδοποιηση Του ΕΟΦ για Συμπληρωματα Απο Το Bodybuilding.com
    By ThomasT in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-10, 11:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •