Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 16 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 31 to 60 of 456
  1. #31
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    πανω απο 12 δεν νομιζω να εχω...με μια ηλεκτρονικη βλακεια που μετραει πολυ χονδρικα με εβγαλε 13.4 και η τσιμπηδα 12.20 .κατι τετοιο δεν θυμαμε καλα..μπορει να μπερδευει η φωτο..μες στον δεκεμβρη θα ξανακανω παντως!!

  2. #32
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    η αληθεια ειναι περιμενα πολυ να κανεις εσυ σχολιο γιατι εχω δει οτι μπαινεις πολυ σε λεπτομερεια και πολυ ειδικευμενα κατι που το χρειαζομαι...το 12% μετρηθηκε με τσιμπιδα κατι που πιστευω ειναι αρκετα ακριβες..δηλαδη εσυ πιστευεις οτι εχω λιγοτερο ή περισσοτερο?

    θα βγαλω και μια τετοια πλαινη φωτογραφια μια που το πες..
    Αν μπορεις τωρα που ξαναβλεπω ξεχασες μερικες ποζες περα απο τα ποδια και μπροστα λατς και μια μπροστα ρελαξ(px http://www.true-natural-bodybuilding...front-big.jpeg ) για να δουμε καλυτερα το στηθος.
    http://www.bodybuilding.com/fun/sidetriceps.htm για πλαγια αναπτυξη μοιριαιου παλι φενετε στο βιντεακι σφιγκεις το ποδι οπως το εχει αυτος.

    meltdown
    Κοιτα αυτα τα πανω ειναι να κρηνεις ολο το σωμα με ββινγκ κριτηρια οπως θα επρεπε να ειναι αυτο το υποφορουμ κανονικα αν ηθελε καποιος συμβουλες οντως εφοσον δεν μπορουσε να κρηνει ο ιδιος.Και θα επρεπε να υπηρχε ενα υποφορουμε με positive talk αυτοι που βαζουν μια φωτο και γραφουν πειτε μου γνωμες και καλα(1φωτο μιση λολ πχ) για να κρηνεις το σωμα(αδυναμα σωματικα τμηματα κτλ) αλλα στην πραγματικοτητα περημενουν σχολια θαυμασμου μπραβο κτλ.
    /meltdown

    Απο την φωτο τρικεφαλου που εβαλες μπορεις να διακρηνεις και πιστευω ειναι το 2ο "αδυναμο" σημειο σου μετα το στηθος σου και "λειπει" και ενα κοματι τρικεφαλου medial head λεγεται
    http://benkeeley.files.wordpress.com...e_diagram2.jpg
    Καθου ειχα ενα chart με ποιες ασκησεις δουλευει περισσοτερο τι για τρικεφαλο αν το βρω θα το βαλω.

    -παρασκευη (στηθος-χερια)
    επικλινη παγκο 12-8-6-4-2
    βυθισεις με επιπλεον κιλα
    bb curls 10-8-8-8
    curls σε επικλινη παγκο 10-10-8
    κλειστη λαβη παγκου 10-8-8-8
    εκτασεις σε τροχαλια 12-10-8
    κοιλιακοι
    Δεν μου αρεσει η προπονηση στηθους σου imo μπορουσες και καλυτερα μιας και εχεις προβλημα μετα, τρικεφαλοι, σειρα ασκησεων.
    Για λιγο καιρο ασε τους παγκους δοκημασε αλτηρες πιεσεις μετα δν βλεπω πουθενα την λεξη κατακλινη οπου ειναι ενα μεγαλο κομματι για την αναπτυξη του στηθους και τρικεφαλων.
    Με λιγα λογια imo
    1η μερα
    Κατακλινης πιεσεις παγκου
    Επικλινης πιεσεις παγκου
    Επικλινης εκτασεις η κατακλινης εκτασεις αναλογως

    2η μερα
    1α ασκηση για στηθος ειναι αρκετη, αλλα βαρια οπως πιεσεις καποια κληση για καποιο μηνα η 2 εγω θα προτημουσα πανω για αρχη.
    επομενη ασκηση αυτη που πιανει ενδιαμεσα παλι στηθος δηλαδη πιεσεις με κλειστη λαβη δεν ξερω πως τις κανεις παντως ποιο ανοιχτα απο 20 εκατοστα δεν.
    Και υπαρχουν 2 τεχνικες με τους αγκωνες στα πλευρα και οχι στην περιπτωση σου καλυτερα στα πλευρα τα χερια.+δοκημασε κατακλινη παγκο ,2η σε σημαντικοτητα ασκηση ειναι γαλικες με μπαρα η αλτηρες παλι σε κατακλινη εχει καλυτερη ενεργοποιηση και λιγοτερη πιεση στους αγκωνες.
    Α και στα δικεφαλα σου λυπει μια ασκηση για brahialis καντες τωρα απο νωρις για να μην εχεις προβλημα με "κενο" στο χερι αργοτερα... ασκηση σφυρια.

    πανω απο 12 δεν νομιζω να εχω...με μια ηλεκτρονικη βλακεια που μετραει πολυ χονδρικα με εβγαλε 13.4 και η τσιμπηδα 12.20 .
    Μπορει και να εχεις...το σημειο που κρατας το λιγοτερο λιπος ειναι η πλατη αλλα απο αλλες φωτο βλεπω οτι η μεση ακομα καλα κρατα οπως και τα ποδια και λιγοτερη συχνοτητα στηθος-χερια καποιο ποσοστο σαφως λιγοτερο ομως.
    Ποσα σημειο δερματοπτυχο? ποιον τυπο? και ποσα χιλιοστα βγαζεις σε αυτα τα σημεια? ,μετα πρεπει να σε μετρηση καποιος εμπειρος η να εκανες εσυ πολλες μετρησεις ναι μεν φτανει το ποσοστο ακριβεια του 95% αλλα ειναι βαση το χερι μπορει να βγεις και εκτος και να κυμαινεται απο 60-95%

    Εγω χοντρικα θα ελεγα βαση κοιλιακων που εβαλες και ποδια 14-15%(ειναι μια απλη μεθοδος εντελως γενικευμενη αλλα πιανει πχ για να δεις 6πακ πρεπει να εισαι κατω απο 12 αν ειναι πολυ βαθυ τοτε εισαι μονοψηφια εχει και γενετικο κοματι και μπλα μπλα αλλα σε λιπομετρηση με το ματι πιανει συνηθως).Αν εβλεπα μονο πλατη ουτε καν θα διαφωνουσα για το ποσοστο ισως ελεγα και λιγοτερο.

  3. #33
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by nikos_123 View Post
    Αν μπορεις τωρα που ξαναβλεπω ξεχασες μερικες ποζες περα απο τα ποδια και μπροστα λατς και μια μπροστα ρελαξ(px http://www.true-natural-bodybuilding...front-big.jpeg ) για να δουμε καλυτερα το στηθος.
    http://www.bodybuilding.com/fun/sidetriceps.htm για πλαγια αναπτυξη μοιριαιου παλι φενετε στο βιντεακι σφιγκεις το ποδι οπως το εχει αυτος.

    meltdown
    Κοιτα αυτα τα πανω ειναι να κρηνεις ολο το σωμα με ββινγκ κριτηρια οπως θα επρεπε να ειναι αυτο το υποφορουμ κανονικα αν ηθελε καποιος συμβουλες οντως εφοσον δεν μπορουσε να κρηνει ο ιδιος.Και θα επρεπε να υπηρχε ενα υποφορουμε με positive talk αυτοι που βαζουν μια φωτο και γραφουν πειτε μου γνωμες και καλα(1φωτο μιση λολ πχ) για να κρηνεις το σωμα(αδυναμα σωματικα τμηματα κτλ) αλλα στην πραγματικοτητα περημενουν σχολια θαυμασμου μπραβο κτλ.
    /meltdown

    Απο την φωτο τρικεφαλου που εβαλες μπορεις να διακρηνεις και πιστευω ειναι το 2ο "αδυναμο" σημειο σου μετα το στηθος σου και "λειπει" και ενα κοματι τρικεφαλου medial head λεγεται
    http://benkeeley.files.wordpress.com...e_diagram2.jpg
    Καθου ειχα ενα chart με ποιες ασκησεις δουλευει περισσοτερο τι για τρικεφαλο αν το βρω θα το βαλω.


    Δεν μου αρεσει η προπονηση στηθους σου imo μπορουσες και καλυτερα μιας και εχεις προβλημα μετα, τρικεφαλοι, σειρα ασκησεων.
    Για λιγο καιρο ασε τους παγκους δοκημασε αλτηρες πιεσεις μετα δν βλεπω πουθενα την λεξη κατακλινη οπου ειναι ενα μεγαλο κομματι για την αναπτυξη του στηθους και τρικεφαλων.
    Με λιγα λογια imo
    1η μερα
    Κατακλινης πιεσεις παγκου
    Επικλινης πιεσεις παγκου
    Επικλινης εκτασεις η κατακλινης εκτασεις αναλογως

    2η μερα
    1α ασκηση για στηθος ειναι αρκετη, αλλα βαρια οπως πιεσεις καποια κληση για καποιο μηνα η 2 εγω θα προτημουσα πανω για αρχη.
    επομενη ασκηση αυτη που πιανει ενδιαμεσα παλι στηθος δηλαδη πιεσεις με κλειστη λαβη δεν ξερω πως τις κανεις παντως ποιο ανοιχτα απο 20 εκατοστα δεν.
    Και υπαρχουν 2 τεχνικες με τους αγκωνες στα πλευρα και οχι στην περιπτωση σου καλυτερα στα πλευρα τα χερια.+δοκημασε κατακλινη παγκο ,2η σε σημαντικοτητα ασκηση ειναι γαλικες με μπαρα η αλτηρες παλι σε κατακλινη εχει καλυτερη ενεργοποιηση και λιγοτερη πιεση στους αγκωνες.
    Α και στα δικεφαλα σου λυπει μια ασκηση για brahialis καντες τωρα απο νωρις για να μην εχεις προβλημα με "κενο" στο χερι αργοτερα... ασκηση σφυρια.


    Μπορει και να εχεις...το σημειο που κρατας το λιγοτερο λιπος ειναι η πλατη αλλα απο αλλες φωτο βλεπω οτι η μεση ακομα καλα κρατα οπως και τα ποδια και λιγοτερη συχνοτητα στηθος-χερια καποιο ποσοστο σαφως λιγοτερο ομως.
    Ποσα σημειο δερματοπτυχο? ποιον τυπο? και ποσα χιλιοστα βγαζεις σε αυτα τα σημεια? ,μετα πρεπει να σε μετρηση καποιος εμπειρος η να εκανες εσυ πολλες μετρησεις ναι μεν φτανει το ποσοστο ακριβεια του 95% αλλα ειναι βαση το χερι μπορει να βγεις και εκτος και να κυμαινεται απο 60-95%

    Εγω χοντρικα θα ελεγα βαση κοιλιακων που εβαλες και ποδια 14-15%(ειναι μια απλη μεθοδος εντελως γενικευμενη αλλα πιανει πχ για να δεις 6πακ πρεπει να εισαι κατω απο 12 αν ειναι πολυ βαθυ τοτε εισαι μονοψηφια εχει και γενετικο κοματι και μπλα μπλα αλλα σε λιπομετρηση με το ματι πιανει συνηθως).Αν εβλεπα μονο πλατη ουτε καν θα διαφωνουσα για το ποσοστο ισως ελεγα και λιγοτερο.
    εχουμε μπει σε πολυ λεπτα θεματα και μ αρεσει πολυ αυτο!!!
    λοιπον καποια στιγμη θα βαλω και αυτες τις ποζες που λες για να μου πεις παλι γνωμη μετα..τα αλλα που λες για ασκησεις θα τις ενταξω στο προγραμμα μου και θα δω πως δουλευουν πανω μου..
    βασικα μπορει να μπερδευουν λιγο οι φωτο καθως εχω και λιγα υγρα πανω μου(λογω κρεατινης)οποτε δειχνω λιγο πιο νερουλος..ετσι κ αλλιως σ αυτην την φαση που ειμαι δεν με ενδιαφερει το 6pack τοσο πολυ..
    επειδη μπερδευτηκα λιγο με το split που μου ειπες θα σου ηταν ευκολο καποια στιγμη να μου γραψεις ενα προγραμμα χωρισμενο σε 4μερες εχοντας στο μυαλο σου τις αδυναμιες μου και τα δυνατα μου σημεια..επισης ο καθαρος χρονος που κανω βαρη κυμαινεται απο 45 λεπτα μεχρι μια ωρα..

    οποτε βρεις χρονο και μπορεις θα ηθελα μια τετοια διευκολυνση!!και ευχαριστω για το χρονο σου!!!

  4. #34
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    οσο για την λιπομετρηση δεν την εκανα μονος μου.την εκανε ο διατροφολος του γυμναστηριου και "τσιμπησε" αν θυμαμε καλα 4 σημεια.(τρικεφαλα,κοιλια,πλαγια,ποδια)..τις αλλες λεπτομερειες που ρωτησες για τα δερματοπτυχα δεν τις γνωριζω..

  5. #35

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    φτου φτου κ εισαι κ 19!
    δηλαδη στα 25 μες τα γυμναστηρια πως θα εισαι?
    αρμονικο συνολο κ καλαισθητο!
    μονο στις φωτο που εβαλες ποδια μου εκανε εντυπωση που οι κοιλιακοι σου ηταν διαφορετικοι?
    (το οπαρατηρησα κ ειπα να το πω)
    καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου! εισαι αξιεπαινος!

  6. #36
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    φτου φτου κ εισαι κ 19!
    δηλαδη στα 25 μες τα γυμναστηρια πως θα εισαι?
    αρμονικο συνολο κ καλαισθητο!
    μονο στις φωτο που εβαλες ποδια μου εκανε εντυπωση που οι κοιλιακοι σου ηταν διαφορετικοι?
    (το οπαρατηρησα κ ειπα να το πω)
    καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου! εισαι αξιεπαινος!
    σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!και εγω το παρατηρησα αυτο που λες..ακομα και τα ποδια μου δειχνουν χαλια σε σχεση με αυτο που βλεπω εγω..την φωτογραφια την εβγαλα στον καθρεφτη του γυμναστηριου γιατι δεν μπορουσα να βγαλω αλλιως,ο οποιος ειναι παρα πολυ θολος και βρωμικος...χαχα

  7. #37
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    αλλες 3 και με relaxed..

  8. #38
    billmaster32's Avatar
    Join Date
    13-02-07
    Location
    .
    Posts
    207

    Default

    πολυ καλες μαζες φιλε μου και απο τις τελευταιες φωτο βλεπω! κρινοντας απο την πρωτη θα ελεγα οτι αν εδινες περισσοτερη βαση στα φτερα θα φαινοσουν ακομα πιο φαρδυς και θα τονιζοταν και η μεση ... καλυτερο v dld αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες!

  9. #39
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Μπράβο ρε συ! Πολύ καλός, και για την ηλικία σου και για το χρονικό διάστημα που γυμνάζεσε!
    Τα περισσότερα τα είπαν τα παιδιά...
    Για το λίπος, ίσως να είναι λίγο περισσότερο από όσο πιστεύεις, αλλά μην σε ενδιαφέρει στην παρούσα φάση και προσπαθήσεις να το ρίξεις. Είναι λάθος για εμένα!
    Καλή συνέχεια man!

  10. #40
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by billmaster32 View Post
    πολυ καλες μαζες φιλε μου και απο τις τελευταιες φωτο βλεπω! κρινοντας απο την πρωτη θα ελεγα οτι αν εδινες περισσοτερη βαση στα φτερα θα φαινοσουν ακομα πιο φαρδυς και θα τονιζοταν και η μεση ... καλυτερο v dld αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες!
    ογκο και ανοιγμα στα φτερα παιρνω αρκετα ευκολα και ακομα και τωρα ειμαι αρκετα ανοιχτος..αυτην την περιοδο εχω δωσει περισσοτερο στο γεμισμα αλλα το εχω υποψην μου αυτο που ειπες!!thanks!

    Quote Originally Posted by sok View Post
    Μπράβο ρε συ! Πολύ καλός, και για την ηλικία σου και για το χρονικό διάστημα που γυμνάζεσε!
    Τα περισσότερα τα είπαν τα παιδιά...
    Για το λίπος, ίσως να είναι λίγο περισσότερο από όσο πιστεύεις, αλλά μην σε ενδιαφέρει στην παρούσα φάση και προσπαθήσεις να το ρίξεις. Είναι λάθος για εμένα!
    Καλή συνέχεια man!
    ευχαριστω ρε Σωκρατη!!!ετσι κ αλλιως δεν εχω τρελα με τα χαμηλα ποσοστα λιπους καθως δεν εχω καθολου αγωνιστικους στοχους..να σου πω την αληθεια ειμαι ευχαριστημενος με την στοιχειωδη γραμμωση που εχω οχι οτι θα με χαλαγε ενα 10% στα ιδια κιλα!!!

  11. #41
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Φίλε Jim, για την ηλικία σου και γαι 2 χρόνια προπόνησης είσαι αξιέπαινος! Πολύ καλό σύνολο. Είμαι σύγουρος ότι θα έχεις πολλή καλή εξέλιξη!!
    Καλή δύναμη!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  12. #42
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by radionuclide View Post
    Φίλε Jim, για την ηλικία σου και γαι 2 χρόνια προπόνησης είσαι αξιέπαινος! Πολύ καλό σύνολο. Είμαι σύγουρος ότι θα έχεις πολλή καλή εξέλιξη!!
    Καλή δύναμη!!!
    ευχαριστω πολυ!!!μακαρι η εξελιξη μου να ειναι οπως την φανταζομαι!!!!

  13. #43
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    για να δυναμωσω το στηθος σκεφτηκα να φτιαξω το προγραμμα μου ως εξης:καταρχην απο δυο μερες σπασμενες θα το κανω μια και καλη.οποτε σκεφτομαι να βαλω αυτες τις ασκησεις..οποιος θελει να κανει σχολιο,ελευθερα..

    ισιος παγκος 12-8-6-4-2
    κατακλινης παγκος 8-6-6-6
    επικλινης παγκος 10-8-6-4
    ανοιγματα σε επικλινη 10-10-10

  14. #44
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    πολλους παγκους βλεπω ρε συ! Τα τρικεφαλα σου θα διψανε για γλυκογονο και δεν 8α βρισκουν με τιποτα!!

  15. #45
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    εχεις δικιο..μπορει να κανω εναλλαξ αλτηρες-μπαρα..δηλαδη 1 βδομαδα αλτηρες σε ισιο παγκο με επικλινη παγκο και την αλλη βδομαδα επικλινη αλτηρες με ισιο παγκο...θα το δω...

  16. #46
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    για να δυναμωσω το στηθος σκεφτηκα να φτιαξω το προγραμμα μου ως εξης:καταρχην απο δυο μερες σπασμενες θα το κανω μια και καλη.οποτε σκεφτομαι να βαλω αυτες τις ασκησεις..οποιος θελει να κανει σχολιο,ελευθερα..


    κατακλινης παγκος 8-6-6-6
    επικλινης παγκος 10-8-6-6
    ανοιγματα σε επικλινη 10-10-10
    FIXED
    επειδη μπερδευτηκα λιγο με το split που μου ειπες θα σου ηταν ευκολο καποια στιγμη να μου γραψεις ενα προγραμμα χωρισμενο σε 4μερες εχοντας στο μυαλο σου τις αδυναμιες μου και τα δυνατα μου σημεια..επισης ο καθαρος χρονος που κανω βαρη κυμαινεται απο 45 λεπτα μεχρι μια ωρα..
    Δεν μπορω να καταλαβω που μπερδευτικες? δεν κανουμε πυρινικη φυσικη εδω 2 μερες την εβδομαδα εχεις στηθος 2 μερες σου ειπα τι να κανεις με ποια σειρα επειδη δεν εβλα σετ και επαναληψεις μπερδευτικες?λολ αυτα δικα σου ειναι δεν ξερω τι ΚΝΣ εχεις.

    ΥΓ μην αχνωνεσε τοσο μεσομορφος εισαι.
    Last edited by nikos_123; 10-09-10 at 16:35.

  17. #47
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by nikos_123 View Post
    FIXED

    Δεν μπορω να καταλαβω που μπερδευτικες? δεν κανουμε πυρινικη φυσικη εδω 2 μερες την εβδομαδα εχεις στηθος 2 μερες σου ειπα τι να κανεις με ποια σειρα επειδη δεν εβλα σετ και επαναληψεις μπερδευτικες?λολ αυτα δικα σου ειναι δεν ξερω τι ΚΝΣ εχεις.

    ΥΓ μην αχνωνεσε τοσο μεσομορφος εισαι.
    ααα...τωρα το πιασα...ωραια comple!!!thanks!!!

  18. #48
    New Member teddyboy34's Avatar
    Join Date
    06-01-10
    Location
    loutraki, korinthos, Greece.
    Posts
    67

    Default

    Πολυ καλος φιλε μου με αρκετη μυικη ωριμοτητα παρολο το νεαρο της ηλικιας σου! Αν θες γραψε διαστασεις χεριου,στηθους,μεσης(κρυος).Καλη συνεχεια!

  19. #49
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by teddyboy34 View Post
    Πολυ καλος φιλε μου με αρκετη μυικη ωριμοτητα παρολο το νεαρο της ηλικιας σου! Αν θες γραψε διαστασεις χεριου,στηθους,μεσης(κρυος).Καλη συνεχεια!
    ευχαριστω πολυ φιλε μου!!οποτε μπορεσω και δεν βαριεμαι θα τα παραθεσω κ αυτα!!

  20. #50
    Pumping Iron Arnoldone's Avatar
    Join Date
    31-03-08
    Location
    Behind You
    Posts
    439

    Default

    πολύ ωραίο καλούπι μου θυμίζεις ενα φίλο μου , που στα 19 του είχε 45άρι χέρι με λίγη βοήθεια βέβαια ...λίγο τα γλυκά πρόσεχε αν έχεις αδυναμία σ΄αυτά και λίγο λίγο θα ανέβεις πολύ !Επίσης μη γυμνάζεις πολύ πλάγιους ή πολλές περιστροφές για τους ευνόητους λόγους ...
    I m not a human being , I can t understand human behavior , I have a target now to change a Future humans can t do themselves!
    It's Up to You, Get a Better Life..from Now and On ...The Changing Begins NOW not later...!!!

  21. #51
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Arnoldone View Post
    πολύ ωραίο καλούπι μου θυμίζεις ενα φίλο μου , που στα 19 του είχε 45άρι χέρι με λίγη βοήθεια βέβαια ...λίγο τα γλυκά πρόσεχε αν έχεις αδυναμία σ΄αυτά και λίγο λίγο θα ανέβεις πολύ !Επίσης μη γυμνάζεις πολύ πλάγιους ή πολλές περιστροφές για τους ευνόητους λόγους ...
    ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!ενταξει εγω "βοηθεια" δεν εχω..ειμαι πολυ μικρος ακομα,ειπαμε...γλυκα ευτυχως δεν τρωω καθολου..οχι επειδη "δεν πρεπει" αλλα δεν μ αρεσουν..να φανταστεις εχω να φαω απο τα Χριστουγεννα..η αληθεια ειναι οτι γυμναζω αρκετα πλαγιους και κανω και κοιλιακους με κιλα γι αυτο παρολο που εχω μεγαλη πλατη χαλαει λιγο το V..αλλα δεν πειραζει,θα το φτιαξουμε κ αυτο!!!

  22. #52
    Pumping Iron Giant's Avatar
    Join Date
    17-05-10
    Posts
    592

    Default

    Όταν λες δεν έχεις βοήθεια;τίποτα;θα εχανα στοίχημα...τότε σου αξίζουν 100 μπράβο...αυτά τα γονιδια!!!και εγώ έτσι 'v' ειμουν στην ηλικία σου αλλά ανάποδο....χαχαχα!

  23. #53
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    Όταν λες δεν έχεις βοήθεια;τίποτα;θα εχανα στοίχημα...τότε σου αξίζουν 100 μπράβο...αυτά τα γονιδια!!!και εγώ έτσι 'v' ειμουν στην ηλικία σου αλλά ανάποδο....χαχαχα!
    οταν το παιδι λεει "βοηθεια" υποθετω οτι εννοει ΑΑΣ..απο συμπληρωματα τα μονα που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα ειναι πρωτεινη,κρεατινη(κανω 2 κυκλους των 2 μηνων καθε χρονο περιπου) και υγρα αμινοξεα αλλα μονο το καλοκαιρι..

    οσο για το V απλα lol....χαχαχαχαχα

  24. #54
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    εγω φιλε στο ειπα και παλι μπραβο για την ηλικια σου και για το χρονο που ασχολεισαι.παρα πολυ καλο αποτελεσμα.και thanx για το προγραμμα που εβαλες!καλη συνεχεια στον "αγωνα" χααχαχαχ :)

  25. #55
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by perakis View Post
    εγω φιλε στο ειπα και παλι μπραβο για την ηλικια σου και για το χρονο που ασχολεισαι.παρα πολυ καλο αποτελεσμα.και thanx για το προγραμμα που εβαλες!καλη συνεχεια στον "αγωνα" χααχαχαχ :)
    ευχαριστω φιλε!!!καλη δυναμη και σε σενα!!!

  26. #56
    Pumping Iron antonis_7's Avatar
    Join Date
    25-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    383

    Default

    @jimbliz μπραβο σου φιλε και εις ανωτερα

    Quote Originally Posted by Arnoldone View Post
    Επίσης μη γυμνάζεις πολύ πλάγιους ή πολλές περιστροφές για τους ευνόητους λόγους ...
    να κανω ομως μια ερωτηση..αυτο δεν το πιασα ?

  27. #57
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by antonis_7 View Post
    @jimbliz μπραβο σου φιλε και εις ανωτερα


    να κανω ομως μια ερωτηση..αυτο δεν το πιασα ?
    αμα κανεις πολυ πλαγιους και περιστροφες "μεγαλωνει" η κοιλια σου και χαλαει το V...

  28. #58
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Ωραίος jim , μικρός είσαι , αρκετά στεγνός , αν συνέχισης σωστά θα γίνεις τρομερός..,καλά δη μιλάμε για σώμα παραλίας κτλ είσαι τελείως, αλλα θέλεις πιο πολλά απ ότι φαίνεται...

  29. #59
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Panoseph View Post
    Ωραίος jim , μικρός είσαι , αρκετά στεγνός , αν συνέχισης σωστά θα γίνεις τρομερός..,καλά δη μιλάμε για σώμα παραλίας κτλ είσαι τελείως, αλλα θέλεις πιο πολλά απ ότι φαίνεται...
    σ ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!οχι δεν αναζητω σωμα παραλιας..αν ηθελα κατι τετοιο θα ημουνα στα -10 κιλα..θελω πιο πολλα οπως πολυ καλα καταάβες!!

  30. #60
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    οταν το παιδι λεει "βοηθεια" υποθετω οτι εννοει ΑΑΣ..απο τα μονα που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα να κανω 2 κυκλους των 2 μηνων καθε χρονο περιπου και υγρα ενεσιμα αλλα μονο το καλοκαιρι..

    οσο για το V απλα lol....χαχαχαχαχα
    Μαλιστα...
    Να σου πω υγρα ενεσιμα κανεις μονο το καλοκαιρι? εχει τιποτα ιδιαιτερο η χρονικη περιοδος λογω ζεστης που τα περνεις η απλος ειναι οτι μπορεις να βγεις παραλια ποιο ευκολα?



















    :D j/k


 
Page 2 of 16 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οι δικές μου φωτογραφίες!
    By apathya in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 25
    Last Post: 02-02-15, 14:45
  2. Οι δικές μου φωτογραφίες
    By thrylos8281 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 36
    Last Post: 25-04-10, 16:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •