Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 20 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 595
  1. #91
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Γιωργο καπου ειχες γραψει οτι παιρνοντας ενα δυνατο θερμογενετικο σε κυκλο με 11-oxo ουσιαστικα ακυρωνεις αυτο που κανει τι 11-οχο δηλαδη να περιορισεις τη κορτιζολης.
    Εσυ ομως εγραψες οτι εκανες αναγκαστικα αυτο το συνδυασμο γιατι δε γινοταν αλλιως.
    Εγω στο κυκλο με furuza,11-sterone,turinabol ειχαμε πει(πριν αποφασισω να βαλω το turinabol)οτι μπορω να βαλω και κατα ρη δειαρκεια του κυκλου το oxyelite(σε σενα τελικα εκανε δουλεια;).
    Πρεπει κατι να αλλαξω;

  2. #92

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κοιτα οποιοδηποτε θερμογενετικο θα αυξησει τα επιπεδα κορτιζολης στο αιμα. Σιγουρα οταν παιρνεις κατι για να περιορισεις αυτο το φαινομενο και απο την αλλη παιρνεις κατι που το αυξανει ειναι ενα θεμα. Παρολα αυτα, οταν καποιος ειναι σε πολυ αυστηρη διαιτα και περιοριζει τους υδατανθρακες και επισης παιρνει κατι που μπορει να προκαλεσει μια ληθαργικοτητα (το 11-οχο μπορει να στο κανει αυτο) τοτε για μενα ειναι μονοδρομος το θερμογενετικο. Προσωπικα χρησιμοποιω για 3-4 μηνες non-stop και μετα σταματω εντελως για 5-6 μηνες και μετα παλι. Στο κυκλο σου τωρα θα προτεινα να ξεκινησεις χωρις τιποτα ή απλα πριν την προπονηση καποια δοση. Αν δεις οτι σερνεσαι βαλε και μια δοση το πρωι. Το oxyelite ειναι παρα πολυ καλο και μαλιστα μολις πηρα και αλλα 2 μπουκαλια να εχω για φετος.

  3. #93
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-02-11
    Posts
    12

    Default

    megaeo,το cut iii της prolab που μπορούμε να το βρούμε? έψαξα παντού και τίποτα δεν βρήκα

  4. #94

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν ξερω για ποιο λογο το ψαχνεις το συγκεκριμμενο καθως ειναι εξαιρετικα αδυναμο αλλα με ενα γρηγορο search ουτε εγω καταφερα να το βρω stock πουθενα. Ευκαιρια ειναι....να μην το παρεις.

  5. #95
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-02-11
    Posts
    12

    Default

    ειδα που το ειχες προτεινει..αν μπορεισ προτεινε μου ενα καλο για εναν με 2+ χρονια προπονησης..οχι πολυ δυνατο

  6. #96

  7. #97
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Γεία σου Γιώργο,τί λέει;

    Να σε πω,μπορούμε να συνδιάσουμε 2 λιποτροπικά μαζί έτσι;
    Το θέμα είναι να είναι το ένα δυνατό και το άλλο όχι;

    Επέιδή παίζει να πάρω ένα δυνατό πχ Meltdown ή Lipo6Black(με την γιοχαμπινη) με τι να το συνδιάσω;
    Θελου κυκλους αυτα έτσι; πχ4-6 βδομαδες και μετα παυση αλλο τοσο;

    Ευχαριστω :)
    Obese To Fit

  8. #98

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εννοεις 2 λιποτροπικα ταυτοχρονα ή διαδοχικα; Για αυτα τα 2 που λες θα ελεγα μονο διαδοχικα γιατι και τα 2 ειναι stim based και η υπερδιεγερση δεν θα σου κανει καλο. Επισης δεν θα ξερεις ποιο σε πιανει. Ο καλυτερος συνδυασμος ειναι ενα stim based και ενα non-stim οπως το lean xtreme, το erase, το lean fx, το DCP κλπ. Γενικως θα ελεγα για τον περισσοτερο κοσμο για καθε 8 βδομαδες σε stims, 3 βδομαδες off.

  9. #99
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Εγινε Γιωργο ευχαριστω,

    Γενικα τα λιποτροπικα δεν με πιανουν και πολυ χωρις να ξερω γιατι.Οποτε ειπα να το παω λιγο στο πιο δυνατο,οπότε διαδοχικά θα τα κάνω.
    Πρώτα το stim based και μετα το non ετσι;
    Obese To Fit

  10. #100
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Γιωργο στο pct μετα απο κυκλο με turinabol,11-sterone,furuza τι θα προτεινες;
    serms ή συμπληρωματα απο αυτα που προτεινεις στην αρχη αρθρου σου;
    Επισης σκεφτομαι να βαλω και ενα cycle assist.
    To clomid ειναι τοξικο οπως και το nolva?

  11. #101

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    SERMs και συμπληρωματα. Το clomid δεν ειναι τοξικο

  12. #102
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Ο κυκλος μου θα ειναι με το 11-sterone,furuza 8 βδομαδες ενω το τurinabol θα το τρεξω 6
    Σκεφτομαι η αποθεραπεια να ειναι με clomid και reversitol.
    Απλα για τις δοσεις του clomid δε ξερω και για ποσο διαστημα θα πρεπει να κανω pct
    με αυτες τις ουσιες.

  13. #103

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Aν ειναι να παρεις ενα SERM αυτο να ειναι το nolva, ειναι πιο βασικο απο το clomid. Το PCT με SERMS ειναι 4-6 βδομαδες παντα, τα test boosters θα ελεγα 6-8 βδομαδες.

  14. #104
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Αρα να τρεξω το nolva 4 βδομαδες απο 20mg τη μερα;

  15. #105

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι θα ειναι αρκετο για αυτο το κυκλο

  16. #106
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Γιωργο τί να στοκαρω epistane ή halodrol?
    Ποιο ειναι πιο αποτελεσματικο απτα δυο σε περιοδο γραμμωσης;

  17. #107

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Και τα 2 καλα ειναι τι να σου πω τωρα. Το epistane ειναι πιο δυνατο. Μπορεις να παρεις 2-3 μπουκαλια Havoc και 1-2 μπουκαλια Turinabol της Primordial.

  18. #108
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ρε Γιωργο ειναι τοσο "δυνατο" οσο θελουν να δειξουν http://www.predatornutrition.com/pd-...te-60-caps.cfm ?αν ισχυουν αυτα που λενε μιλαμε για πολυ καλη σχεση τιμης/αποτελεσματος.επισης επειδη δεν γνωριζω απο συστατικα λιποδιαλυτων αυτο ειναι καθαρο θερμογενετικο ή ειναι οπως το mito που εχει Τ2 και τετοια?ευχαριστω!

  19. #109

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Βασικα δεν ειναι για σενα αυτο ρε συ, εχει Τ2. Δες εδω http://www.netrition.com/nutrex_lipo...ncentrate.html. Φαινεται στο predator δεν γραψανε ολα τα συστατικα του. Ενταξει δεν ξερω, δεν αποκλειεται να ειναι δυνατο, εχω ενα μπουκαλι για αργοτερα.

  20. #110
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ααα εχει Τ2?δεν το ελεγαν οι μαλακες στο predator και λεω οκ αν ειναι τοσο καλο θερμογενετικο να το τσιμπησω...παλι καλα που ρωτησα δηλαδη....lol

  21. #111
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    186

    Default

    Kαι επίσης έχει και squalene που απότι διάβασα είναι βιοχημικός πρόδρομος των ********. Πώς ερμηνεύεται αυτό Γιώργο?

  22. #112

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    edit: Το κοιταξα συντομα, το οτι ειναι βιοχημικος προδρομος των Στ. δεν λεει και κατι. Βλεποντας απο που προερχεται η ουσια, οκ δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα. Απο δραστικοτητα δεν εχω ιδεα βεβαια τι κανει αλλα δεν νομιζω οτι στηριζεται εκει το συμπληρωμα.
    Last edited by megageo; 25-02-11 at 14:45.

  23. #113
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    231

    Default

    Το mitotropin το σταματήσανε; για ποιό λόγο;

  24. #114
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by dudu View Post
    Το mitotropin το σταματήσανε; για ποιό λόγο;
    Κι εγώ δεν κατάλαβα το λόγο! Το αντικαταστήσανε με το PHENOREX.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  25. #115
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-02-11
    Posts
    8

    Default

    Καλησπέρα Μία ερώτηση ψιλοάσχετη τα προιόντα της CEL έρχονται Ελλάδα χωρίς πρόβλημα και απο ποιό site (predator nutrition) ή θα τρέχω τελωνείο ?

  26. #116

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Απο site απο Ευρωπαικη Ενωση θα σου ερθουν χωρις προβλημα. Απο εξω παλι παιζει να σου ερθουν απλα εκει υπαρχει το ρισκο του τελωνειου. Παντως απο predator δεν θα εχεις προβλημα οτι και να παρεις.

  27. #117
    Pumping Iron
    Join Date
    31-07-04
    Location
    .
    Posts
    434

    Default

    megageo τί γνώμη έχεις για το παρακατω προιόν; εγώ δεν το έχω ξαναδεί πουθενά, ούτε την εταιρία γνωρίζω, ούτε τις ουσίες που έχει μέσα έχω ξαναδεί, βεβαια δεν ασχολούμαι και πολύ. Το φέραν σε ένα φίλο που απο Αμερική και σκέφτεται να το πάρει χαχαχ

    http://www.bodybuilding.com/store/ph...ped-freak.html

  28. #118

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω δεν θα το επαιρνα, δεν εχω ιδεα τι εχει μεσα. Μερικες ουσιες βεβαια ειναι γραμμενες "επιστημονικα" για να εντυπωσιασουν τους αδαεις, εμενα δεν με πειθει παντως.

  29. #119
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Ετοιμάζομαι σε 18 μέρες απο τώρα να κάνω την αρχή για δίαιτα...εν όψη του καλοκαιριού...ξεκινάει ίσως νωρίς, το θεωρώ καλύτερο γιατί δε θα βιαστώ...για να μπω στο θέμα επειδή είναι το πρώτο καλοκαίρι που θα ασχοληθώ ΣΟΒΑΡΑ... Tα προηγούμενα προσπαθώ να τα ξεχάσω..ρώτησα το προπονητή τί συμπληρώματα πρέπει να παίρνω...αφού οι θερμίδες μου θα πέσουν σημαντικά αλλα η ασκηση θα αυξηθεί...Λοιπον μου πρότεινε Μια whey, Bcaa κάψουλες πριν την προπόνηση, υγρά γενικά αμινοξέα μετά τη προπόνηση και κατα τη διάρκεια της μέρας...Glutamin μετά τη προπόνηση ΖMA πριν τον ύπνο και μια καλή πολυβιταμίνη....δεν έχω ακόμα την έμπειρία πάνω στα συμπληρώματα γι'αυτό ρωτάω...τα θεωρείτε εντάξη για μια περίοδο αυστηρής δίαιτας?

    Γιώργο εσύ τι θα μου πρότεινες;
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  30. #120

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω τα μονα συμπληρωματα που θεωρω απαραιτητα σε περιοδο διαιτας ειναι μια καλη πρωτεινη, BCAAs σε σκονη για πριν την αεροβια το πρωι ή κατα την διαρκεια της προπονησης και Vit C. Τιποτα αλλο για μενα δεν ειναι απαραιτητο. Τωρα κατι γλουταμινες και κατι ZMA οκ οποιος θελει παιρνει αλλα εγω δεν τα θεωρω βασικα.


 
Page 4 of 20 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  2. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44
  3. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding για Γράμμωση - Μέρος 1ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 506
    Last Post: 08-09-10, 16:38
  4. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Γράμμωση
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 1
    Last Post: 12-06-09, 07:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •