Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 20 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 595
  1. #181
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    το slin sane το σκεφτομουνα να το τσιμπισω.... ειναι ιδιο με το pslin... ιδια τιμη αλλα εχει τα διπλασια servings

    το Gear??? ακομα δεν εχω καταλαβει τι ρολο βαραει αυτο? απλα αμινο ειναι...

    γενικα δεν εκατσα να τα τσεκαρω τα συμπληρωματα της εταιριας.... μονο και μονο απο την τιμη ειναι απροσιτα....

  2. #182

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το κακο ειναι οτι αν εχεις το μικροβιο (και μια σχετικη οικονομικη δυνατοτητα) ξοδευεις πολλα χρηματα σε πραγματα επουσιωδη. Τουλαχιστον εχω την αυτογνωσια του τι κανω. lol

  3. #183
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    ειναι ιδιο με το pslin...
    αμα ειναι ιδιο μεγαλη επιτυχια θα ειναι

    δεν ειδα κ τπτ απτο psiln..παλι καλα που το πηρα κ σε προνομιακη τιμη δλδ,αλλιως θα τα κλαιγα τα λεφτα μου.
    :satisfaction is the death of desire:

  4. #184
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Megageo παρατηρησα οτι απο δικο μου λαθος πηρα ενα λιγοτερο κουτι Furuza-a..
    Δηλαδη θα το τρεξω με το 11-sterone για 8 βδομαδες και το turinabol για 6.
    Για το 11-sterone εχω μπουκαλακια αρκετα για να εχω 9 caps τη μερα.
    Το Furuza οπως ειπα μετα απο λαθος δικο μου θα μου βγει 300mg για τις πρωτες δυο βδομαδες και 450mg για τις τελευταιες 6.

    Να παρω ακομα 1 κουτι furuza και να το παρω σε μεγαλυτερες δοσεις;

  5. #185

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν θα παιξει μεγαλο ρολο ρε συ....γιατι δεν παιρνεις το furuza παραλληλα με το turi για 6 σε μεγαλυτερη δοση και ουσιαστικα την 7η και 8η να κανεις ενα bridge μεχρι το PCT σου μονο με το 11-ΟΧΟ

  6. #186
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Το σκεφτηκα να πω την αληθεια,απλα ελεγα να τρεξω αυτα τα 3 μαζι και μετα στο pct εκτος απο τα serms να εβαζα το lean xtream και ενα θερμογενετικο για πριν τη προπονηση.
    Ολα βεβαια για τη τελικη διαμορφωση του κυκλου θα εξαρτηθουν απο τη δικη σου αποψη.

  7. #187

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ρε παιδι σου λεω απλα τις 6 πρωτες βδομαδες τρεχεις παραλληλα turi/11-oxo/furuza , τις 6-8 τρεχεις 11-ΟΧΟ μονο του και στην 9η ξεκινας PCT με οτι θελεις να παρεις τελοσπαντων. Αυτος ο τροπος θα σου επιτρεψει να εχεις τις μεγιστες δοσεις με την ποσοτητα που εχεις. Στο ξαναλεω το furuza ειναι εξαιρετικα light και το 11-ΟΧΟ, ολη την διαφορα θα την κανει το turi

  8. #188
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    καλημέρα και καλό παιδιά..η μάρκα hyper strength λέει τπτ??βρήκα την πρωτείνη της hyper whey λέγεται σε αρκετά καλή τιμή αλλά δν βρήκα reviews σε ξένα site..την γνωρίζει κανείς??

  9. #189
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Οκ Γιωργο σε ευχαριστω μπερδευτικα πριν

  10. #190

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Raf View Post
    καλημέρα και καλό παιδιά..η μάρκα hyper strength λέει τπτ??βρήκα την πρωτείνη της hyper whey λέγεται σε αρκετά καλή τιμή αλλά δν βρήκα reviews σε ξένα site..την γνωρίζει κανείς??
    Να σου πω η διαφορα με μια 5lb της Dymatize την Whey ποια ειναι; Στο predator βλεπω οτι ειναι 4-5 λιρες. Αξιζει πραγματικα να παρεις μια παγκοσμιως αγνωστη μαρκα σε σχεση με μια δοκιμασμενη για 5λιρες; Δεν ξερω προσωπικα παιδια θεωρω οτι για τοσο μικρα ποσα δεν αξιζει, οτι πληρωνεις παιρνεις συνηθως. Εντωμεταξυ βλεπω οτι η whey shake της Syntrax εχει την ιδια τιμη! Εγω ουτε θα το σκεφτομουνα για αυτη που λες.

    Εκανα και μια μεγαλη παραγγελια απο myprotein. Ειχα πει οτι bulk δεν θα ξαναδοκιμαζα, αλλα επειδη διαβασα εξαιρετικα reviews ειπα να παρω μερικα προιοντα να δουμε παλι.
    Last edited by megageo; 01-04-11 at 11:19.

  11. #191
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Υπαρχουν πραγματα που πραγματικα αξιζουν απο bulk. Βρωμη αλευρι, psyllium husks, xanthan gam, fish oils δλδ πραγματα σε ποσοτητες που μπορεις με 1-2 παραγγελειες να κανεις το ετησιο stock σου. Τωρα πρωτεϊνες οι γευσεις συνηθως χανουν και BCAA παρολο που εχουν γευση BCAA, υφη BCAA και γενικα θυμιζουν BCAA νομιζω οτι δεν εχουν επιδραση. Εκτος και αν εχω υπερτιμησει τα BCAA.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  12. #192

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Eγω πηρα λιγο πιο εξειδικευμενα πραγματα οπως R-ALA, MSM/Gluco/Cho, Cissus, B5 και κατι αλλα.

  13. #193
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Υπαρχουν πραγματα που πραγματικα αξιζουν απο bulk. Βρωμη αλευρι, psyllium husks, xanthan gam, fish oils δλδ πραγματα σε ποσοτητες που μπορεις με 1-2 παραγγελειες να κανεις το ετησιο stock σου. Τωρα πρωτεϊνες οι γευσεις συνηθως χανουν και BCAA παρολο που εχουν γευση BCAA, υφη BCAA και γενικα θυμιζουν BCAA νομιζω οτι δεν εχουν επιδραση. Εκτος και αν εχω υπερτιμησει τα BCAA.
    Μα τι διαφορα να δεις απ τα bcaa πασα μου?Προσωπικα επειδη εχω παρει 2-3 κιλα bcaa και απο ΜΡ και απο ΒΡ,επισης 2-3 κουτια warriorlab και τα τελευταια που παιρνω τωρα ειναι της primordial τα ajinomoto που θεωρουνται κορυφη δεν εχω δει καμια διαφορα αναμεσα σε αυτα,εκτος της πολυ καλης διαλυτοτητας και πιο ηπιας γευσης των ajinomoto.
    Η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγο μποσκος με τετοια συμπληρωματα και δε μπορω να διακρινω ουσιαστικη διαφορα,αλλα δε νομιζω οτι η οποια διαφορα θα ειναι αισθητη.

    Αυτη την περιοδο δοκιμαζω και daa απο ΒΡ ομως το τρεχω και με αλλα supps οποτε παλι δε θα μπορεσω να εχω ολοκληρωμενη αποψη.

  14. #194
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Στην αναρρωση, στα πιασιματα και στο spare μυικης μαζας. Τους επομενους μηνες θα βγαλω (ισως) συμπερασμα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  15. #195
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Στην αναρρωση, στα πιασιματα και στο spare μυικης μαζας. Τους επομενους μηνες θα βγαλω (ισως) συμπερασμα.
    Οκ,αν βγαλεις πες και σε και μενα!

  16. #196
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Το mitotropin της gaspari για πόσο καιρό συνεχόμενα μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε?

  17. #197

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    4-8 βδομαδες θα ελεγα (προσωπικα προτιμω το κατω οριο) και αναλογο time off μετα τουλαχιστον.

  18. #198
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Το κάτω όριο λόγω συνήθειας οργανισμού στα stims ή λόγω Diio***hyronine? Αν πάμε σε 2 κύκλους των 4 βδομάδων με ένα μήνα off στο ενδιάμεσο, τί fatburner θα πρότεινες να βάλουμε στο ενδιάμεσο?

  19. #199

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κατι non-stim , τυπου leanxtreme/erase/DCP κλπ. Το κατω οριο και για τους 2 λογους που ειπες.

  20. #200
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    @megageo and anyone else off-course, μια γνωμη/σχολιο pls για το Halodrol (with DHEA).
    Last edited by Slack `N Track; 01-04-11 at 21:22.

  21. #201
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Mην παίρνετε ds δεν φτάνουν για όλους

  22. #202
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    @megageo and anyone else off-course, μια γνωμη/σχολιο pls για το Halodrol (with DHEA).
    για ποσταρε το blend γιατι δεν το θυμαμαι....

  23. #203
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    για ποσταρε το blend γιατι δεν το θυμαμαι....
    Blend: 480 mg
    Arachidonic Acid (40% In A Proprietary Fatty Acid/oil Blend), 6-OXO? (4-Etioallocholen-3, 6, 17-Trione), DHEA, 20-Hydroxy-Ecdysterone, -(-)3, 4-Divanillytetrahydrofuran
    Last edited by Slack `N Track; 02-04-11 at 01:34.

  24. #204

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ξερεις ποιο ειναι το θεμα, οτι οι ουσιες του blend θελουν ορισμενη ποσοτητα και ποιοτητα για να δουλεψουν. Το AA και το 6-ΟΧΟ για μενα δουλευουν αλλα το ΑΑ θελει 1γρ+ την μερα για παραδειγμα. Τωρα στο blend ποσο εχει .... Το 6-OXO ηταν ενα καλο ΑΙ. Για το DHEA δεν εχω να πω κατι, ειναι γνωστο. Τωρα για το divanil εδω παιζουν και ποιοτητες, ειναι αναλογο το ποσοστο του extract ενω για το Ecdy παιζει ακομα μεγαλυτερο ρολο η ποιοτητα και η ποσοτητα. Τελοσπαντων εκτος θεωριας τωρα, εγω θα προτιμουσα να ξερω ποσο παιρνω απο το καθενα, αρα απο το halodrol θα προτιμουσα ενα κυκλο x-factor με ενα ΑΙ αν θες παραλληλα σαν το triazole ή ενα booster σαν το activate xtreme κλπ

  25. #205
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    για 1cap ειναι τα 480mg.... κανονικα η δοση ειναι στα 3 caps.... εγω θα σου ελεγα να πας παραπανω 5-6 caps αλλα δεν εχω ιδεα ποσο 6-oxo εχει μεσα.... με το ματι το ArA δεν πρεπει να ειναι πανω απο 250mg... τωρα για να εχει μπει το 6-oxo 2ο στο blend πρεπει να ειναι κοντα στα 100mg.... τα αλλα λιγο σε ενδιαφερουν γιατι οπως ειπε ο γιωργος απο πανω πρεπει να ειναι καλης ποιοτητας.... κατι που η gaspari δεν νομιζω οτι εχει....

    οι τιμες που σου δινω ειναι με το ματι παντα.... δεν εχω ιδεα αν ειναι τοσο... η καλητερη λυση ειναι αυτη που λεει ο γιωργος απο πανω....

    αλλο..... εισαι σιγουρος οτι εχει 6-oxo μεσα? καποτε ειχαν ενα blend με 5α-6-oxo.... ειναι σχεδον ιδιο με το 6-oxo.... αλλα ειναι πιο αποτελεσματικο σε μικροτερες δοσεις....

  26. #206
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ξερεις ποιο ειναι το θεμα, οτι οι ουσιες του blend θελουν ορισμενη ποσοτητα και ποιοτητα για να δουλεψουν. Το AA και το 6-ΟΧΟ για μενα δουλευουν αλλα το ΑΑ θελει 1γρ+ την μερα για παραδειγμα. Τωρα στο blend ποσο εχει .... Το 6-OXO ηταν ενα καλο ΑΙ. Για το DHEA δεν εχω να πω κατι, ειναι γνωστο. Τωρα για το divanil εδω παιζουν και ποιοτητες, ειναι αναλογο το ποσοστο του extract ενω για το Ecdy παιζει ακομα μεγαλυτερο ρολο η ποιοτητα και η ποσοτητα. Τελοσπαντων εκτος θεωριας τωρα, εγω θα προτιμουσα να ξερω ποσο παιρνω απο το καθενα, αρα απο το halodrol θα προτιμουσα ενα κυκλο x-factor με ενα ΑΙ αν θες παραλληλα σαν το triazole ή ενα booster σαν το activate xtreme κλπ
    Αντεληφθην πληρως....ΑΛΛΑ...το θεμα ειναι οτι μου εχουν φερει 2 κουτια Halodrol (with DHEA), 2 κουτια Novedex XT, και αρα δεν εχω πλεον κατι αλλο εκτος απο το να τα δοκιμασω.

    Επειδη περαν απο τα πολυ επιδερμικα θεωρητικα γυρω απο τα του ειδους σκευασματα δεν εχω γνωσεις προχωρημενες, και επειδη ολοι οι δρομοι καταδυκνυουν εσενα ως ο ανθρωπος λυση/αποψη (χωρις να θελω να μειωσω τις γνωσεις κανενος αλλου), ρωτω αυτα με τι αλλο θα επρεπε να συνδιαστουν ωστε να εχει καποιος εναν (οσο το δυνατον) αποδοτικοτερο και ασφαλη κυκλο.

  27. #207
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    για 1cap ειναι τα 480mg.... κανονικα η δοση ειναι στα 3 caps.... εγω θα σου ελεγα να πας παραπανω 5-6 caps αλλα δεν εχω ιδεα ποσο 6-oxo εχει μεσα.... με το ματι το ArA δεν πρεπει να ειναι πανω απο 250mg... τωρα για να εχει μπει το 6-oxo 2ο στο blend πρεπει να ειναι κοντα στα 100mg.... τα αλλα λιγο σε ενδιαφερουν γιατι οπως ειπε ο γιωργος απο πανω πρεπει να ειναι καλης ποιοτητας.... κατι που η gaspari δεν νομιζω οτι εχει....

    οι τιμες που σου δινω ειναι με το ματι παντα.... δεν εχω ιδεα αν ειναι τοσο... η καλητερη λυση ειναι αυτη που λεει ο γιωργος απο πανω....

    αλλο..... εισαι σιγουρος οτι εχει 6-oxo μεσα? καποτε ειχαν ενα blend με 5α-6-oxo.... ειναι σχεδον ιδιο με το 6-oxo.... αλλα ειναι πιο αποτελεσματικο σε μικροτερες δοσεις....
    Ποσο σιγουρος μπορει να εισαι για ποιοτητα αλλα και περιεκτικοτητα;

    Καλα για τις δοσεις βλεπεις αναλογα και αυξανεις...
    Last edited by Slack `N Track; 02-04-11 at 13:01.

  28. #208
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    ^^^ δικια μου γνωμη ειναι παρε 1 κουτι xfactor και κρατα το σε δοση 2 cps την ημερα για κανα 40 μερες και μετα 4cps την ημερα για 5 μερες.... και βαλε και 3cps απο το halodrol τις πρωτες 40 μερες ( εχεις 2 κουτια...).... και το novedex κρατατο για αλλη φορα.... εχει ηδη ΑΙ μεσα το halodrol..... εγω μαζι με αυτα θα εβαζα και ενα testforce 2........

    αλλη λυση ειναι κρατας για 40 μερες το halodrol στις 3 cps την ημερα.... και κανεις overdose το ArA στις μερες που εχεις προπονηση.... δλδ.... απο το halodrol παιρνεις 500-750mg ΑrA την ημερα και της μερες ον θα φτανεις τα 1,5-2γρ ΑrA με το xfactor..... δουλευει πολυ καλα και ετσι ;)

    η γνωμη μου ειναι αυτη.... να παρεις ενα κουτι xfactor και ενα testbooster.....

  29. #209
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    ^^^ δικια μου γνωμη ειναι παρε 1 κουτι xfactor και κρατα το σε δοση 2 cps την ημερα για κανα 40 μερες και μετα 4cps την ημερα για 5 μερες.... και βαλε και 3cps απο το halodrol τις πρωτες 40 μερες ( εχεις 2 κουτια...).... και το novedex κρατατο για αλλη φορα.... εχει ηδη ΑΙ μεσα το halodrol..... εγω μαζι με αυτα θα εβαζα και ενα testforce 2........

    αλλη λυση ειναι κρατας για 40 μερες το halodrol στις 3 cps την ημερα.... και κανεις overdose το ArA στις μερες που εχεις προπονηση.... δλδ.... απο το halodrol παιρνεις 500-750mg ΑrA την ημερα και της μερες ον θα φτανεις τα 1,5-2γρ ΑrA με το xfactor..... δουλευει πολυ καλα και ετσι ;)

    η γνωμη μου ειναι αυτη.... να παρεις ενα κουτι xfactor και ενα testbooster.....
    Με βαζεις σε πολλες σκεψεις...

    Ελλαδα ξερεις να κυκλοφορει το xfactor ;
    Last edited by Slack `N Track; 02-04-11 at 13:11.

  30. #210
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    γενικα για την ποιοτητα δεν νομιζω οτι φημιζετε η gaspari.... εχει κανει διαφορες @@ και στο παρελθον και γενικα μετα το σκανδαλο με το divanil μονο την thermolife και την san εμπιστευομαι....

    για την περιεκτικοτητα....απλα συνηθεια του να κοβω με το ματι τις ποσοτητες.... αν δεν εχουν κανει @@ με το blend τοσο πρεπει να ειναι πανω κατω οι ποσοτητες....


 
Page 7 of 20 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  2. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44
  3. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding για Γράμμωση - Μέρος 1ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 506
    Last Post: 08-09-10, 16:38
  4. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Γράμμωση
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 1
    Last Post: 12-06-09, 07:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •