Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-10
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Posts
    11

    Default Δείγματα Συμπληρωμάτων Bodybuilding - Πού Μπορώ Να Βρω;

    πεδες μπορει να μου πει καποιος που μπορω να βρω διαφιμιστηκα απο συμλιροματα ξερεται εκινα τα φακελακια με την μια δοση

  2. #2

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Στα μαγαζιά που πουλάν συμπληρώματα έψαξες;
    Και κάτι άλλο, κάνε κάτι με την ορθογραφία σου γιατί μας έβγαλες τα μάτια.

  3. #3
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    και τι ακριβως τα θελεις τα δειγματα αν επιτρεπεται??

  4. #4
    Pumping Iron steg's Avatar
    Join Date
    22-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    394

    Default

    και τι ακριβως τα θελεις τα δειγματα αν επιτρεπεται??

  5. #5
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Αν και λίγο οφ τόπικ , αλλά μια που άκουσα για δείγματα , σήμερα το πρωί καθώς ερχόμουν στη δουλειά... ακούω απο ένα περαστικό.... -Σσσσσσσσ φιλαρακ. (γυρνάω και βλέπω ένα τύπο με μια μπύρα στο χέρι που με το ζόρι στεκόταν όρθιος) -Έλα πεστο ,του λέω. και βγάζει ένα φακελάκι δείγμα απο ultimate nutrition αν θυμάμαι καλά και μου λέει -Αμα το φτώσω αυτό μεσ στη μπύρα , θα ειμαι νταξ να ούμε? -ναι του λέω, ετοιμος θα είσαι. (διπλωματική απάντηση , ετοιμος.... τωρα ετοιμος για τι δεν ξέρω) και το ήπιε...λίγο στο μπουκάλι λιγο στα δάχτυλα λίγο στο πεζοδρόμιο. Πάω να φύγω και ακούω πάλι... Φιλαράque!! γυρνάω και τον βλέπω να πατάει δικέφαλα με τό πρωτεινούχο μπυρόνι στα χέρια. Ακόμα γελάω...
    Itan treis kai meinan eksi

  6. #6
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    χαχαχαχαχαχαχ περιεργος τυπος...κανενας πονεμενος πρωην bodybuildερας θα ηταν...

  7. #7
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Λογικο ειναι να θες δειγματα. Αν δε σου αρεσει η γευση ή/και η διαλυτοτητα θα ανγκαστεις να την υποστεις μεχρι να τελειωσει. Ολα τα προιοντα στα μαγαζια ετσι κιαλλως μπορεις να τα δοκιμαζεις, γιατι οχι και αυτα. Η μ@λ@κια ειναι οτι πολλοι τα πουλανε τα δειγματα. Φαντασου καθε φορα που δοκιμαζες ενα αρωμα να πληρωνες ή καθε φορα που εβαζες ενα ρουχο να δεις αν σου παει να πληρωνες. Επισης τα online μαγαζια τα εχουν και ακριβα, π.χ. 1 ευρω για ενα δειγμα ενω ολο το προϊον εχει 30 ας πουμε, ειναι εντελως ασυμφορο. Απλα πολλα μαγαζια δεν δινουν καθολου τα δειγματα που τους εδωσαν οι εταιρειες και τα κρατανε για παρτη τους ή τα δινουν σε δικους τους.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  8. #8

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Λογικο ειναι να θες δειγματα. Αν δε σου αρεσει η γευση ή/και η διαλυτοτητα θα ανγκαστεις να την υποστεις μεχρι να τελειωσει. Ολα τα προιοντα στα μαγαζια ετσι κιαλλως μπορεις να τα δοκιμαζεις, γιατι οχι και αυτα. Η μ@λ@κια ειναι οτι πολλοι τα πουλανε τα δειγματα. Φαντασου καθε φορα που δοκιμαζες ενα αρωμα να πληρωνες ή καθε φορα που εβαζες ενα ρουχο να δεις αν σου παει να πληρωνες. Επισης τα online μαγαζια τα εχουν και ακριβα, π.χ. 1 ευρω για ενα δειγμα ενω ολο το προϊον εχει 30 ας πουμε, ειναι εντελως ασυμφορο. Απλα πολλα μαγαζια δεν δινουν καθολου τα δειγματα που τους εδωσαν οι εταιρειες και τα κρατανε για παρτη τους ή τα δινουν σε δικους τους.
    Εχεις απολυτο δικιο,αλλα δυστυχως οι παλιες εταιρειες στο χωρο που δεν εχουν αναγκη διαφημισης απο τα δειγματα -ειδικα σε προιοντα που υπαρχουν καιρο στην αγορα-δεν δινουν δωρεαν αλλα τα χρεωνουν με συμβολικη τιμη περιπου 0.30-0.40 ευρω.Οι νεες π.χ gaspari που θελουν να μπουν στο χωρο τα δινουν δωρεαν.Τωρα το να πουλας τα δειγματα ειναι οντως μεγαλη μ@λ@κια.

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-10
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Posts
    11

    Default

    παιδαι εγω τα θελω γιατι μου αρεσει να εχω μια συλογη με αυτα τα μικρα καλουδια.φιλε powerbuilderi εχεις πολυ δικιο επρεπε να σου δινουν να δοκιμασεις αυτο που ειναι να αγορασεις γιατι αν το παρεις και δεν πινεται κλαφτα .που να δεις powerbuilderi που καποια Ελληνικα καταστηματα τα δινουν απο 1,30 εως 2και κατι

  10. #10
    Bodybuilding Newbie al75's Avatar
    Join Date
    07-08-09
    Location
    Greece.
    Posts
    17

    Default

    Για μένα η μαγική λέξη είναι PR δηλαδή διαπροσωπικές σχέσεις και πριν γιουχαριστώ , εξηγώ. Τις περισσότερες φορές ψωνίζω απο ένα συγκεκριμένο μαγαζί τα συμπληρώματα που θέλω. έχω πιάσει κουβέντα και έχω γνωριστεί με τον ιδιοκτήτη. Οπότε μετά απο αρκετό καιρό μπορώ να πώ που με είχε μόνιμο πελάτη πήρα το θάρρος- δικαίωμα και όταν μου πρότεινε μια προτείνη του ζήτησα αν μπορούσα να την δοκιμάσω. οπερ και εγένετω είχε ενα ανοικτό κουτί στην καβάτζα και κέρασε 3 σκουπς!
    Τώρα φίλε μου για την συλλογή σου μάλλον θα πρέπει να ξοδευτείς για να έχει και μια αξία η συλλογή σου, αλλιώς πήγαινε στις κατα καιρούς εκθέσεις.
    S.M.A.R.T.

  11. #11
    Pumping Iron Kallitexnis's Avatar
    Join Date
    05-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    273

    Default

    Eγω παλι δεν νομιζω να χρειαζεται τοσο ψαξιμο. εχω δοκιμασει ΠΟΛΛΕΣ διαφορετικες πρωτεινες, και αν θυμαμαι καλα μονο 1 εξ αυτων με δυσκολευε στο να την φαω.Εξαλλου το βΒ δεν ειναι και ενα αθλημα που φημιζεται για τις απολαυσεις του οσον αφορα την διατροφη χεχε

  12. #12
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    08-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    1) netrition.com συχνα πικνα δηνουν ενα σακουλακι με 10-12 δειγματα με αγωρες 75$ και πανω
    2)bodybuilding.com

  13. #13
    Junior Bodybuilder unlimited's Avatar
    Join Date
    25-10-10
    Posts
    186

    Default

    παίρνω πολύ συχνά δείγματα myprotein.....έχουν για σχεδόν όλες τις πρωτείνες,τα προεξασκητικά κ τις μπάρες/μπισκότα τους.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες Συμπληρωμάτων Bodybuilding Από Εξωτερικό
    By fusion in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6944
    Last Post: 17-07-13, 21:24
  2. Αξιολογήσεις Συμπληρωμάτων Bodybuilding Από Μέλη
    By Musclemar in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 737
    Last Post: 09-06-13, 17:34
  3. Stack Συμπληρωμάτων Για Bodybuilding
    By gspyropo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 06-11-09, 16:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •