Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    30-09-10
    Posts
    4

    Default Πρόβλημα με διάδρομο από Carrefour

    Γειά σας και απο 'μένα! Έχω έναν διάδρομο απο τα carrefour (αυτόν με την tv) εδώ και δυόμιση χρόνια χωρίς ιδιαίτερη χρήση, και μου εμφάνισε ένα πρόβλημα! Γυρνώντας από τις καλοκαιρινές μου διακοπες, πήγα να τον χρησιμοποιήσω και μου έβγαζε στην οθόνη έναν κωδικό (Ε-01) και δεν ξεκινάει με τίποτα. Τελευταία φορά τον χρησιμοποίησε ο μικρός αδερφός μου και μου είπε ότι καθως έτρεχε αρχισε κάτι να του μυρίζει και σταμάτησε...!!!Ξέρετε μήπως τι μπορεί να είναι ή έχει τύχει και σε κανεναν άλλο? (Βέβαια η αλήθεια είναι οτι δεν του έκανα τη συντήρηση που έπρεπε!) Ευχαριστώ προκαταβολικά,
    Γιάννης

  2. #2

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Γιαυτό το λόγο προτιμάμε να αγοράζουμε προϊόντα τα οποία έχουν υποστήριξη (τεχνική, διαδικασία πώλησης-αγοράς) από φυσικά πρόσωπα και ας δώσουμε και κανα φράγκο παραπάνω (αν δεν σου φτάνουν τη δεδομένη στιγμή κάνε υπομονή και οικονομία). Φτάνει πια μ'αυτά τα κ@λ@μάγαζα. Πουλάνε τα πάντα και όταν έχεις πρόβλημα με το προϊόν πιασ' τ'αυγό και κούρευτο. Αγοράζουμε λοιπόν τυρί από το εν λόγω κατάστημα και διαδρομό από το αντίστοιχο κατάστημα που πουλάει είδη γυμναστικής.

    Περαστικά.

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    30-09-10
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by K72 View Post
    Γιαυτό το λόγο προτιμάμε να αγοράζουμε προϊόντα τα οποία έχουν υποστήριξη (τεχνική, διαδικασία πώλησης-αγοράς) από φυσικά πρόσωπα και ας δώσουμε και κανα φράγκο παραπάνω (αν δεν σου φτάνουν τη δεδομένη στιγμή κάνε υπομονή και οικονομία). Φτάνει πια μ'αυτά τα κ@λ@μάγαζα. Πουλάνε τα πάντα και όταν έχεις πρόβλημα με το προϊόν πιασ' τ'αυγό και κούρευτο. Αγοράζουμε λοιπόν τυρί από το εν λόγω κατάστημα και διαδρομό από το αντίστοιχο κατάστημα που πουλάει είδη γυμναστικής.

    Περαστικά.
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου για την πολύτιμη βοήθειά σου, να 'σαι καλά!

  4. #4
    Pumping Iron steg's Avatar
    Join Date
    22-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    394

    Default

    Γκούγκλιασα το πρόβλημα "treadmill Ε-01" και η πιο σοβαρή απάντηση που βρήκα για το πού μπορεί να οφείλεται, είναι αυτή: "That actually sounds like an optical speed sensor, it should look like a small wheel with spokes and an LED assembly around it at one point. This senses the speed of the treadmill and synchronizes it to the speed requested. What you're describing is the sensor not working, so the motor gets a shot and goes fast because it's getting no feedback. After a short period, the controller realizes that the speed sensor isn't working and shuts down the unit with the error".

    Επίσης, βρήκα αυτό το pdf: http://www.sportsartamerica.com/saf/...Guidelines.pdf
    Αν ξέρεις καλά αγγλικά, καλή τύχη με τα βήματα που περιγράφει.
    Ignotus greeted Death as an old friend and together departed this world as equals.

  5. #5
    New Bodybuilder
    Join Date
    30-09-10
    Posts
    4

    Default

    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε steg, θα το κοιτάξω και....βλέπουμε!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Τρέξιμο: Έξω ή στο διάδρομο;
    By MINDvsBODY in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 112
    Last Post: 24-04-20, 03:35
  2. Ερώτηση για γυμναστική και διάδρομο
    By bill7 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-09, 08:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •