Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    19-10-10
    Posts
    1

    Default Γυμναστικη στο σπιτι!

    καλησπερα ειμαι 15 ετων και υψος 1.75...δεν κανω καποια συγκεκριμενη διατροφη και ουτε θελω να γινω κανα τουμπανο απλα θελω να σφιξω λιγο σε γραμμωση αλλα πιο πολυ σε μπρατσα! Επισης δν θελω να παω σε καποιο γυμναστηριο...εχω μονο βαρακια 10 κιλα (γινονται και 20)...αν κανω καποια καλη διατροφη,βαρακια και κοιλιακους θα δω καποια βελτιωση? οπως καταλαβατε ειμαι εντελως ασχετος οποτε καθε συμβουλη και παρατηρηση δεχτη!!

  2. #2
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    aris15 ναι,θα δεις διαφορα.Κατα την γνωμη μου ομως ουτε καν μην το δοκιμασεις διοτι θα δημιουργησεις ενα μη ισσοροπημενο σωμα.πλατη,τρικεφαλοι,ποδια,ωμοι θα μεινουν (σχεδον) εντελως αγυμναστα.Αυτο μπορει να οδηγησει ακομη και σε τραυματισμο.Θυμαμαι παιδια απο το λυκειο που εκαναν μανιωδως βαρακια/πους-απς στο σπιτι και οι ωμοι τους ειχαν βγει μπροστα.Πολυ αντιαισθητικο αποτελεσμα.Ξεκινα χαλαρα ενα γυμναστηριο,ακομη μικρος εισαι,δεν χρειαζεται να πηγαινεις και 6 φορες την βδομαδα.3 φορες και καλη διατροφη και θα δεις αποτελεσματα.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    30-06-10
    Posts
    10

    Default

    Quote Originally Posted by aris15 View Post
    καλησπερα ειμαι 15 ετων και υψος 1.75...δεν κανω καποια συγκεκριμενη διατροφη και ουτε θελω να γινω κανα τουμπανο απλα θελω να σφιξω λιγο σε γραμμωση αλλα πιο πολυ σε μπρατσα! Επισης δν θελω να παω σε καποιο γυμναστηριο...εχω μονο βαρακια 10 κιλα (γινονται και 20)...αν κανω καποια καλη διατροφη,βαρακια και κοιλιακους θα δω καποια βελτιωση? οπως καταλαβατε ειμαι εντελως ασχετος οποτε καθε συμβουλη και παρατηρηση δεχτη!!
    Μπορείς να γυμνάσεις και αλλα μερη του σωματος εκτός απο τα δικέφαλα με τα βαρακια ... δες εδω http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=12568

  4. #4
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Check this out.. http://scoobysworkshop.com/teenworkout.htm

    (8α κανεις καλο κ στα αγγλικα σου.. :p)

  5. #5
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by Taso5 View Post
    Μπορείς να γυμνάσεις και αλλα μερη του σωματος εκτός απο τα δικέφαλα με τα βαρακια ... δες εδω http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=12568
    ναι,θα γυμνασει και λιγο ωμους,στηθος,τρικεφαλους με μονο ενα ειδος ασκησεων.Ξερω ορισμενα πραγματα.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυμναστικη στο σπιτι
    By putin1981 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 25-10-08, 05:55
  2. Γυμναστικη στο σπιτι.
    By camen in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 27
    Last Post: 29-01-08, 02:46
  3. Γυμναστική στο σπίτι
    By navic in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 24-08-05, 06:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •