Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 26 of 26
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Cool Θέλω να γίνω σαν τον Dorian Yates..

    Geia sas paidia exw valei merikes foto apo persi to kalokairi sta 80 kila me ipsos 1.78. fetos to kalokairi eftasa sta 92 alla de prolava na kopsw. tha anevase foto apo fetos. no juice at all only supps.
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Μono supps θελεις να μας τα κατονομασεις να μαθουμε και εμεις αυτα τα θαυματουργα supps???
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  3. #3

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οκ αρα βαζεις μια περσινη φωτογραφια να κρινουμε τι; Πως ειχες γινει; Το θεμα με τις φωτο δεν ειναι να γινει μια κριτικη και να σου πουνε 2-3 ατομα που ξερουν τι πρεπει να δουλεψεις απο δω και περα οπως επισης και οι υπολοιποι να σε συγχαρουν για την δουλεια που εχεις κανει; Επισης εχει την εννοια να δινεις πληροφοριες για το τι κανεις ακριβως ωστε να παρουν και οι υπολοιποι καμια ιδεα. Πραγματικα εχω αρχισει να κουραζομαι απο ατομα που δεν συμμετεχουν πουθενα , μπαινουν και βαζουν 1-2 φωτο και περιμενουν απλα απο κατω να χειροκροταμε. Το θεμα με τα "συμπληρωματα" σου δεν με αφορα, εφοσον λες οτι εισαι φυσικος εγω το παιρνω δεδομενο, απο κει και περα μονο εσυ ξερεις. Αν αυτο δεν ειναι αληθινο μονο τον εαυτο σου κοροιδευεις παντως.

  4. #4
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Πολύ καλός είσαι φίλε. Βασικά η αναφορά σε ουσίες με την λέξη "juice" σε κάτι δεν μου κάθεται καλά . Όπως και να χει έχεις κάνει καλή δουλειά

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    ela megageo den perimenw apo kanenan na mou pei bravo oute kritiki.
    loipon ekeini tin periodo epairna mia isolate tis olimp me full diatrofi kai poli ligo carbs kai full aerovia. auta ekana itan kai kalokairi kai ekopsa. (a meta pira kai ena no xplode)
    ksexasa na pw pos zw stin agglia.

    to xeimona plakothika sto fai pira kai mia kreatini kai mia arginini ornithini kai eftasa ton maio 92 kila alla den ekopsa. twra eimai kana 89ari. tha valw kai alles foto molis tis perasw apo to iphone sto pc.

  6. #6
    Junior Bodybuilder Fitnesspower's Avatar
    Join Date
    09-06-11
    Posts
    134

    Default

    γραφε ελληνικα..ειναι κανονας του forum

  7. #7
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    βασιζομενος στον τιτλο του τοπικ που ανοιξες, αυτο που εχω να σου πω εγω, ειναι οτι αν θες να γινεις σαν τον yates, τα ''juice'' ειναι αναποφευκτα...

  8. #8
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    outnumb το ξερω φιλε οτι ειναι αναποφευκτα αλλα ευτυχως η δυστυχως φοβαμαι πολυ το juice, οποτε προς το παρον βλεπω τον dorian μονο σε βιντεο...

  9. #9
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Καλά ρε παιδιά πλάκα κάνετε????????
    Ποιά Juices, αν ήταν έτσι όποιος έπαιρνε juices θα ηταν σαν τον Coleman να πούμε....
    Μην τρελλαθούμε, δεν αρκούν μόνο τα juices όπως τα λέτε για να γίνει κάποιος Dorian Yates, Ronnie Coleman, Arnold, Jay Cutler, κ.τ.λ.

  10. #10
    Junior Bodybuilder convicted's Avatar
    Join Date
    06-11-10
    Posts
    176

    Default

    ωραια μεση,
    παντως one thing for sure, το μαλλι του yates ηταν πιο ανοιχτοχρωμο , μηπως να αρχισεις απο εκει ?

  11. #11
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Κατσε γιατι μπερδευτηκα λιγο.Ας ξεκινησω απο το οτι ειχες μια χαρα αποτελεσμα,και γραμμωμενος και με τις φλεβες σου...Τωρα,ρωτας αν μπορεις να γινεις,αλλα απο την αλλη λες οτι δεν θελεις "πραγματα".Εννοεις αν μπορεις να γινεις με βαση ποιο κριτηριο? Τα σχηματα σου? Τις μαζες σου? Παντως για να απαντησω στην ερωτηση σου,η γνωμη μου ειναι οτι ακριβως σαν τον Yates οχι δεν μπορεις να γινεις,αλλα εννοειται οτι μπορεις να πιασεις μια πολυ καλη κατασταση γιατι ανετα παιρνεις κι αλλα κιλα πανω σου.

  12. #12
    Bodybuilding Newbie sxedon_arxarios's Avatar
    Join Date
    22-08-11
    Location
    athens
    Posts
    11

    Default

    σε ποσα χρονια εντατικης προπονησης και διατροφης καταφερες να εχεις τα αποτελεσματα της φωτογραφιας;φοβερος.αν και νομισω πως ησουν στην πιο ιδανικη κατασταση, παε;πανω ισως ξεφυγεις

  13. #13
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    Quote Originally Posted by sxedon_arxarios View Post
    σε ποσα χρονια εντατικης προπονησης και διατροφης καταφερες να εχεις τα αποτελεσματα της φωτογραφιας;φοβερος.αν και νομισω πως ησουν στην πιο ιδανικη κατασταση, παε;πανω ισως ξεφυγεις
    εκει ειμαι 24 και κανω απο τα 17. εντατικα εκει εκανα κανα 4μηνο με εξουθενωτικη διατροφη και 5 φορες τη βδομαδα αεροβια. εχω ηδη ξεφυγει γιατι στη φωτο πρεπει να ημουν γυρω στα 78-79 κιλα και τωρα ειμαι γυρω στα 89-90 αλλα καμια επαφη σε ποιοτητα (τοτε ημουν πιο ποιοτικος). σκεφτομαι να κοψω τωρα να πεσω στα 84-85.
    τοτε ομως αισθανομουν ψιλοχαλια λογω ελλειψης ζαχαρης υδατανθρακα...
    το τοπικ το εχω γραψει για πλακα...

  14. #14
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    Quote Originally Posted by Dorian Yates View Post
    ela megageo den perimenw apo kanenan na mou pei bravo oute kritiki.
    loipon ekeini tin periodo epairna mia isolate tis olimp me full diatrofi kai poli ligo carbs kai full aerovia. auta ekana itan kai kalokairi kai ekopsa. (a meta pira kai ena no xplode)
    ksexasa na pw pos zw stin agglia.

    to xeimona plakothika sto fai pira kai mia kreatini kai mia arginini ornithini kai eftasa ton maio 92 kila alla den ekopsa. twra eimai kana 89ari. tha valw kai alles foto molis tis perasw apo to iphone sto pc.
    Ασε τα BS το τοπικ γιατι το ανοιξες?τοτε

  15. #15
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Dorian Yates View Post
    το τοπικ το εχω γραψει για πλακα...
    Όχι φίλε. Το τόπικ το χεις γράψει για να τονώσεις τον εγωισμό σου και να σου πούνε μπράβο.
    Αν ήθελες για πλάκα, θα έμπαινες σε σάιτ να διαβάσεις κανένα ανέκδοτο ή να βλέπεις χαζο βιντεάκια στο youtube.

  16. #16
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    28-05-08
    Location
    .
    Posts
    12

    Default

    φαντάζομαι ο φίλος εννοεί τον ΤΙΤΛΟ του τοπικ ότι τον έγραψε για πλάκα...

  17. #17
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by convicted View Post
    παντως one thing for sure, το μαλλι του yates ηταν πιο ανοιχτοχρωμο , μηπως να αρχισεις απο εκει ?

  18. #18
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by reflex View Post
    φαντάζομαι ο φίλος εννοεί τον ΤΙΤΛΟ του τοπικ ότι τον έγραψε για πλάκα...
    Οκ αν εννοεί αυτό, δικό μου λάθος!

  19. #19
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Εμενα το μονο που δεν μ'αρεσει ειναι το ''no juice''.Σωστα λεει ο Γιωργος(megageo) πως αφου το λεει
    οκ ειναι δεδομενο,απλα εγω πχ.που θα μπορουσα να μην το πιστεψω(ΠΡΟΣΟΧΗ:
    Εκφερω την γνωμη μου και οχι την πραγματικοτητα,εγω ευχομαι το παιδι να ειναι φυσικος)
    θα μου κακοφαινοταν γιατι θα το κοιταζε καποιος νεος και μετα απο τοσα χρονια προπονησης
    αν δεν τα καταφερνε(και με σωστο προγραμματισμο παντα)θα απογοητευοταν και θα τα εβαζε
    με τον εαυτο του.Για μενα,καλυτερα να μην ανεφερες καθολου τα ''juice''.Τεσπα καλη συνεχεια.
    (και ειναι ευκαιρεια αν σ αρεσει η σκηνη να σε δουμε και σε...natural αγωνες αν εχεις και στο κατω μερος
    και στην πλατη τετεια προοδο θα τα πηγαινες καλα πιστευω.
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  20. #20
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    Quote Originally Posted by nikos_123 View Post
    Ασε τα BS το τοπικ γιατι το ανοιξες?τοτε
    χαλαρωσε νικο... αμα ενοχλει να το σβησω..

  21. #21
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Όχι φίλε. Το τόπικ το χεις γράψει για να τονώσεις τον εγωισμό σου και να σου πούνε μπράβο.
    Αν ήθελες για πλάκα, θα έμπαινες σε σάιτ να διαβάσεις κανένα ανέκδοτο ή να βλέπεις χαζο βιντεάκια στο youtube.
    καρδουλα μου τετοια θεματα εγωισμου οπως λες δεν τα ειχα ποτε εκτος και αν εισαι ψυχολογος και τα καταλαβες αυτα απο δυο φωτογραφιες...

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    Quote Originally Posted by reflex View Post
    φαντάζομαι ο φίλος εννοεί τον ΤΙΤΛΟ του τοπικ ότι τον έγραψε για πλάκα...
    φιλε αυτο ακριβως εννοω τον τιτλο του τοπικ τον εγραψα για πλακα .... δεν νομιζω και κανεις εδω να τον πηρε στα σοβαρα...

  23. #23
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    Quote Originally Posted by ageloskorg View Post
    Εμενα το μονο που δεν μ'αρεσει ειναι το ''no juice''.Σωστα λεει ο Γιωργος(megageo) πως αφου το λεει
    οκ ειναι δεδομενο,απλα εγω πχ.που θα μπορουσα να μην το πιστεψω(ΠΡΟΣΟΧΗ:
    Εκφερω την γνωμη μου και οχι την πραγματικοτητα,εγω ευχομαι το παιδι να ειναι φυσικος)
    θα μου κακοφαινοταν γιατι θα το κοιταζε καποιος νεος και μετα απο τοσα χρονια προπονησης
    αν δεν τα καταφερνε(και με σωστο προγραμματισμο παντα)θα απογοητευοταν και θα τα εβαζε
    με τον εαυτο του.Για μενα,καλυτερα να μην ανεφερες καθολου τα ''juice''.Τεσπα καλη συνεχεια.
    (και ειναι ευκαιρεια αν σ αρεσει η σκηνη να σε δουμε και σε...natural αγωνες αν εχεις και στο κατω μερος
    και στην πλατη τετεια προοδο θα τα πηγαινες καλα πιστευω.
    φιλε αγγελε αν επαιρνα juice θα το ελεγα χωρις να το σκεφτω δεν εχω τετοια θεματα... απλα θελω να δειξω πως με σκληρη δουλεια μπορεις να πετυχεις πραγματα και χωρις φαρμακα..
    δεν το εχω σκεφτει ποτε για αγωνες γιατι στο κατω κατω δε βρισκω και το λογο να παω σε αγωνες....ασχετο απο το αποτελεσμα...

  24. #24
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-04-11
    Posts
    9

    Default

    P1000681.jpg

    πλατη τωρα

    17072009688.jpg

    πλατη τοτε
    Last edited by Dorian Yates; 25-08-11 at 03:43.

  25. #25
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Dorian Yates View Post
    καρδουλα μου τετοια θεματα εγωισμου οπως λες δεν τα ειχα ποτε εκτος και αν εισαι ψυχολογος και τα καταλαβες αυτα απο δυο φωτογραφιες...
    Δεν χρειάζεται να έχω χαρτί ψυχολόγου αγαπητέ Dorian :)
    Καλή πρόοδο από μένα!

  26. #26
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-08-09
    Location
    .
    Posts
    15

    Smile

    φιλε το σωμα σου τοτε ηταν υπεροχο,οι πιο πολλοι ανθρωποι θα πληρωναν τρελα λεφτα για να φτιαξουν κατι τετοιο....αν θες να το "χαλασεις" δικαιωμα σου....αλλα αν θες ν ακουσεις την ταπεινη μου γνωμη ενα στεγνο και πραγματικα δυνατο κορμι δεν συγκρινεται με τιποτα....εγω πιστευω απολυτα οτι εισαι φυσικος γιατι καπως ετσι ειμαι κι εγω και ξερω οτι δεν παιρνω ζουμια οπως εσυ,αλλα ενα ειναι σιγουρο,προσωπικα δεν εχω γνωρισει 1.80 αντρα με πανω απο 100κιλα να ναι κομματια και να μην ακουμπαει τα ζουμια....γι αυτο λοιπον αν θες τυπου σαν αυτον στο ψευδωνυμο σου,τοτε με πρωτεινη και κρεατινη δεν θα γινεις ποτε...ουτε απ εξω δεν θα περασεις....επελεξε λοιπον ή καμια 80αρια κιλα με τις φλεβες σου ή 90φευγα και με χαμενη γραμμωση...αλλα να ξερεις οτι αν δουλεψεις εξυπνα και σωστα,επιλεγοντας σωστες προπονησεις δυναμης και κανοντας βασικες ασκησεις με μπαρες και μονο αυτες και στεγνος θα σαι και δυνατος...και στο κατω κατω γι αυτο δεν αγωνιζομαστε....φυσικη κατασταση και δυναμη.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Best of Dorian Yates
    By Musclemar in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 0
    Last Post: 02-10-06, 23:52
  2. Θέλω να γίνω δυνατός :P
    By WizeAss in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 11-07-05, 20:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •