Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 15 of 73 FirstFirst ... 51112131415161718192565 ... LastLast
Results 421 to 450 of 2175
  1. #421
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    Veggeto σε τρέλανα...sorry το έχω αυτό το κακό συνήθειο...μου δημιουργούνται συνέχεια απορίες
    Σιγα που με τρελανες,μη το ξαναπεις αυτο..

  2. #422
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-01-11
    Posts
    37

    Default

    τα πατουσακια,δεν εχουν τιποτα,ειναι πολυ γλυκουλικα,αλλα πολυφορεμενα !
    να εισαι σιγουρη,πως θα καταληξεις με την πρωτη ματια,σε αυτο που θα σε εκφρασει !
    μεγαλη σημασια να δωσεις στο σημειο,το οποιο θα το χτυπησεις,γιατι ενα πολυ ωραιο τατουαζ,καλοχτυπημενο,μπορει να "χασει" σε ενα λαθος σημειο του σωματος !!
    ο Σισσε,ειναι τρομερος,απλως,ειναι εθισμενος στα τατουαζ .... χα χα χα χα !!!
    εχεις ενημερωθει για τυχον παρενεργειες, απο δερματολογο ? το εχεις ψαξει γενικοτερα ? την ολη διαδικασια,ποιος θα σου το χτυπησει κ το κεντρο αν πληρει τις προυποθεσεις ?

  3. #423
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Σιγα που με τρελανες,μη το ξαναπεις αυτο..
    thanks!

    Pipila να σου πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει τόσο πολύ...
    Το κέντρο και τον τατουατζή (χχαχαχαχα) τα επέλεξα βάση γνωστών μου που έχουν κάνει σε αυτόν, έχουν μείνει ευχαριστημένοι και μου αρέσει κ εμένα η δουλειά του....

    Δερματολόγο δεν έχω ρωτήσει....ποτέ δεν είχα καλή σχέση με τους γιατρούς...μη μου πεις ότι χρειάζεται να το κάνω, με σκοτώνεις!!!!!!

  4. #424
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    PITSΟUF?????? TATTOOOOOOOOOO!!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ Και εγω θα κανω αλλα μολις χασω ακομα μια δεκαρα κιλα....Τα παιδια εχουν δικιο επειδη το εψαξα αλλα και λογω δουλειας ρωτησα γιατρο και βγαινει δυσκολα οποτε και σχεδιο και μερος πρεπει να ξερεις...εγω τα εχω κ τα 2...τα λατρευω μιλαμε αχ ποτε θα ερθει η ωρα...και διαλεξες και την καλυτερη εποχη ουτε ζεστη ουτε κρυο.Αντε με το καλο.

  5. #425
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Υπαρχουν και τατου με ημερομηνια ληξης που κρατανε απο 1-8 χρονια ,αναλογα με το χρονο που θες να το κρατησεις , σκεφτοταν ενας φιλος μου να το δοκιμασει.

  6. #426
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Συμφωνω με την πιπιλα οπως επισης, ηλιοι, πεταλουδες,ξωτικα κλπ κλπ κλπ. πλεον τα ταττοο εχουν γινει μοδα, καθε καλοκαιρι στη παραλια βλεπεις και περισσοτερο κοσμο με ταττοο...και τις περισσοτερες φορες ο,τι ναναι ταττοο.... πιτσουφακι αν εσενα σου αρεσουν τα πατουσακια , κανε πατουσακι. εξαλλου εσυ θα το εχεις για μια ζωη :)
    γνωμη μου,το ταττοο που θα κανεις πανω σου πρεπει να σημαινει κατι για σενα και οχι ναναι της λογικης " παω να κανω ενα ,γιατι ολοι εχουν"
    Ο πονος για μενα ειναι κατι υποκειμενικο. Αν αντεχεις τον πονο ,θα την παλεψεις (εξαλλου μικρο θες να κανεις, αλλοι κανουν κατι μεγαλα και ειναι μια χαρα :O) good luck και μην πανικοβληθεις οταν ακουσεις την βελονα χαχαχα
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  7. #427
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    χαχαχαχαχαχα υπάρχουν ακόμα αυτά άραγε??????????????????????
    Το κακό είναι ότι αν σκεφτώ πράγματα που με εκφράζουν μου βγαίνουν σε πιο μεγάλα σχέδια και δεν θέλω να κάνω ακόμα κάτι μεγάλο

    Αυτό πρέπει να κάνω αλλά με κολλάει το μπλε χρώμα Attachment 3725 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Πιστεψε με υπαρχουν ακομα....Μαλλον θα κανω αυτο που λεει η Ειρηνη θα βαλω κανα τετοιο μεχρι να κανω το αληθινο

  8. #428
    Bodybuilding Newbie kb7's Avatar
    Join Date
    03-02-11
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Υπαρχουν και τατου με ημερομηνια ληξης που κρατανε απο 1-8 χρονια ,αναλογα με το χρονο που θες να το κρατησεις , σκεφτοταν ενας φιλος μου να το δοκιμασει.
    Α, πολύ καλό αυτό! Δεν το ήξερα!!! Παρεμπιπτόντως veggeto, ευχαριστούμε πολύ γα τις διευκρινίσεις επί του άρθρου!

    Ει! Ποιανού η χαζοσυνάντηση ακυρώθηκε και θα πάει για προπόνηση;;;;;;;;;;;; Η δική μουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #429
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by kb7 View Post
    Α, πολύ καλό αυτό! Δεν το ήξερα!!! Παρεμπιπτόντως veggeto, ευχαριστούμε πολύ γα τις διευκρινίσεις επί του άρθρου!
    :
    Τιποτα κοριτσαρα ! :)

  10. #430
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Ταττοο με ημερομηνία λήξης??????
    Δεν το είχα ξανακούσει!!!

    Όχι εγώ θέλω να το έχω για πάντα, δε φοβάμαι μην το μετανιώσω!

    Άννα μου το θέμα με τα κιλά γιατί το σκέφτεσαι?
    Εκτος βέβαια αν το θες σε σημείο πχ κοιλιά, ποπο κλπ που φαντάζομαι μπορεί να αλλοιωθεί με την αυξομείωση κιλών?

    Nastya τον πόνο δεν τον πολυσκεφτόμουν, αλλά με έβαλες σε σκέψεις με την βελόνα??? Κάνει τόσο θόρυβο?????????????

    Για το σχεδιάκι σκέφτομαι πολλά....δε ξέρω...θα δω...αλλά δε θα σας πω, θα σας δείξω κατευθίαν χιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχιχι
    Άντε να έρθει η Δευτέραααααααα!!!!!!!!
    Πρώτη φορά νομίζω στη ζωή μου που είναι Παρασκευή και ανυπομονώ για τη Δευτέρα

  11. #431
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  12. #432
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Για καλή μου τύχη δεν έχω ηχεία στο γραφείο!!!!!!
    Τυχαίο????

  13. #433
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    χαχαχαχαχαχαχ ,ο ηχος μοιαζει με αυτον της αποτριχωτικης :)
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  14. #434
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Νταξ καλά είναι αν είναι σαν της αποτριχωτικής....
    Άλλωστε από πόνο και μόνο με τις αποτριχώσεις να βάλεις, εμείς οι γυναίκες είμαστε συνηθισμένες!!!
    Μετά την αποτρίχωση με λέιζερ σε ευαίσθητη περιοχή και τους απίστευτους πόνους που έχω περάσει δε με φοβίζει τίποτα!!!

  15. #435
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    Μετά την αποτρίχωση με λέιζερ σε ευαίσθητη περιοχή
    emla is my best friend

    Ουτε που θα το καταλαβεις τοτε το ταττοο
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  16. #436
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Αχαααααααααααα emla εεε ??????

    Και μου το είχαν προτείνει αλλά λεώ μπααα σιγά τι θα μου κάνει μια κρέμα...βασικά έλεγα και μπαααα σιγά πόσο θα πονάει αλλά δεν το κάνω θέμα

    Οπότε πόνος tattoo vs πόνος λέιζερ 0-1 εε???
    Είμαστε σε καλό δρόμο

  17. #437
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Και ομως η emla κανει δουλεια τη χρησιμοποιουσαν πολυ στο νοσοκομειο. Οχι στη πλατη θα το κανω απλα το θελω ως δωρο στον ευατο μου γιαυτο...Εγω ηξερα το σχεδιο αλλα μου εφαγε κανα 2 μηνο να το βρω οπως θελω

  18. #438
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Α και απο πονο ειναι αναλογα που θα το κανεις πχ πανω σε κοκαλο ποναει το ριμαδι περισσοτερο

  19. #439

    Default

    γεια σας κοριτσια!!!

    το διαβασα το κειμενακι κβ7 ,καλο !!!!!!οσο για την πρωτεινη λεει για 30 λεπτα πριν την προπονηση οχι γενικα .το mens health μαρτιου συμφωνει σε ενα αφιερωμα για καψιμο λιπους με αυτο ...αλλα θεωρει οτι επειδει κουραζεται ο οργανισμος να χωνεψει κανει καυσεις.
    γενικα παντως το πιο σωστο ειναι αυτο που λεει η καρδουλα να βλεπουμε τι ταιριαζει σ εμας!!!


    τι λετε για ταττοο?

    i hate tattoo!!!δεν μου αρεσουν τα ταττοο ...ουτε τα σκουλαρικια(τρυπεσ) σε διαφορα σημεια ...οταν βλεπω στην παραλια ολες τις ελληνιδες μαυρισμενες με τα σκουλαρικια στον αφαλο ,μυτη και τα ταττοο πισω στην μεση ,εσωτερικα στον καρπο ....σαν ινδες!!!!χωρις κανενα ευρωπαικο (φινο)profile με χαλαει ...ολο αυτο σε συνδιασμο με το ελα ρε μα@#$%^&* μου κανει δευτερο !!!!!!!!

    αν καποια εποχη ενιωθα οτι με χαρακτιριζει κατι θα το φοραγα σε κρεμαστο ...και οταν σταματουσε να με χαρακτιριζει γιατι δεν γουσταρο τα μονιμα ...θα το εβαζα στο συρταρι.

    laser ?κατι λετε για πονο ?...ο μονος πονος που πραγματικα αξιζει σ αυτην την ζωη!!!!!


    ....να ρωτησω τωρα ποθ λεμε για τετοια ...βοτοχ και τετοια εχετε κανει ?

  20. #440

    Default

    pitsouf ,δεν ξερω τι δοθλεια κανεις αλλα μια φιλη μου που δουλευει σε γαλλικη πολυεθνικη εταιρια στο marketing/pr τις απαγορευσανε να κανει σε οποιαδηποτε σημειο φενεται με μαγιω.μια νεραιδοθλα ηθελε να κανει στην πλατη.

  21. #441
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Ρε pipi αν κανουμε απο τωρα botox τη κατσαμε μετα απο καποια ηλικα, αλλα ρωτα οτι θελεις γιαυτο ξερω.
    Κοιτα το 3πτηχο τατοοο τρυπα στον αφαλο και στη μυτη και εμενα μου τη σπαει αλλα θα τοτατοο ειναι διαφορετικο, ειναι τεχνη στο σωμα ειναι ενα σημαδι που θα με εκφραζει

  22. #442
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Για το λέιζερ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!!
    Πραγματικά αξίζει αυτός ο πόνος!!!

    Επίσης θα συμφωνήσω για το "έλα ρε μ@λ@κ@" και για το body piercing που δε μου αρέσει...

    Αλλά για τα tattoo θα διαφωνήσω μαζί σου!
    Μ'αρεσουν πααααααάρα πολύ!!!!
    (βέβαια δεν τιθεται θέμα διαφωνίας-συμφωνίας εδώ, είναι καθαρά θέμα γούστου, αλλά κουβέντα να γίνεται!)
    Σίγουρα δε μου αρέσουν όλα όσα βλέπω, αλλά σε γενικές γραμμές είμαι fan των tattoo!!

    Όσο για τη δουλειά μου, για κακή μου τύχη είμαι λογίστρια, δεν τίθεται τέτοιο θέμα...είμαστε χαλαρά παιδιά εμείς οι λογιστές
    Last edited by pitsouf; 18-03-11 at 17:06.

  23. #443
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Λογίστρια? Αμαν καλε να μας κανεις τις δηλώσεις χαχααχαχχα
    Και εμενα μου αρεσουν και εννοειται δεν τιθεται θεμα διαφωνια κουβεντα κανουμε. Προς τι σχεδιο λες τελικα?

  24. #444

    Default

    λογιστρια ε ?να σε ρωτησω ,φετος ειναι υποχρεωτικο να κανω την δηλωση μου στο ινερνετ?

    χαχαχαχα αννα λου δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα ξερω οτι κανουν απο 20 + γι αυτο ρωτησα και μια και λεγαμε για laser..λεω κατσε να ρωτησω?ο δερματολογος μου ειναι αρνητικος πολυ ...αλλα πολλες φιλες μου εχουν κανει...και σημερα μο τα ψαλανε ...

  25. #445
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Πα πα πα...όχι δηλώσεις....δε θα το αντέξω κι αυτό....μόλις μπει ο Απρίλης θα καταρρεύσω...σας το δηλώνω από τώρα!!!!

    Πίπη μου ναι από φέτος είναι υποχρεωτική η ηλεκτρονική υποβολή...δεν είναι δύσκολο, αρκεί να πάρεις κωδικούς για το ίντερνετ αν δεν έχεις ήδη!
    Όσο για το botox, δεν ξέρω αν κάνει κάπου κάκο αλλά γενικά είμαι της απόψης να κάνει ο καθένας ότι τον ευχαριστεί, αν δηλαδή πίστευα σε κάποια χρόνια ότι το χρειαζόμουν, δε φοβόμουν να το κάνω κ με έπαιρνε οικονομικά θα το έκανα.
    Σίγουρα όμως όχι από τα 20 ούτε από τα 30, νομίζω ότι είναι υπερβολή....
    Καλύτερα να ακούσεις το δερματολόγο σου κάτι περισσότερο θα ξέρει

    Αννούλα μου περνάνε πολλές σκέψεις από το μυαλό μου, δε ξέρω αν θα κατασταλάξω μέχρι τη Δευτέρα...8 το απόγευμα έχω ραντεβού, με βλέπω να πηγαίνω από τις 6 μη σου πω και 5 μπας και καταφέρω ως τις 8 να αποφασίσω!!!

  26. #446
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    συνηθως στο πρωτο ραντεβου ( συμφωνα με τις δικιες μου εμπειριες) πας γνωριζεστε, σου εξηγει την διαδικασια, συζητατε για το αν εχεις βρει σχεδιο η οχι ( τι μεγεθος θες,τιμες κλπ) μετα κλεινεις 2ο ραντεβου και το χτυπας
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  27. #447
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Το γνώρισα το παιδί όταν έκλεισα το ραντεβού κ ψιλοσυζητήσαμε για το σχέδιο αλλά επειδή εγώ ήμουν κουκουρουκου κ δεν είχα ιδέα τι ήθελα του είπα να δούμε κ να αποφασίσω όταν πάω να το κάνω, τη Δευτέρα δηλ...μη μου λες τέτοια και με δει αναποφάσιστη και με δίωξει...

  28. #448
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    σιγα μην σε διωξει!!!!! εχουν κατανοηση βρε και στη τελικη αν σου πει τπτ, πες του " κυριε πληρωνω!!" λολ
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  29. #449
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Θα σε διώξει σίγουρα. Εγω δε θα πήγαινα στη θεση σου. Θα ντρεπομουν πολύ, θα αισθανομουν ασχημα και δε θα ηξερα τι να κανω. Μπορει και να ημουν χώμα μετα για καναδυό βδομαδες. Δε θα ηθελα να φαω, δε θα ηθελα να βγω απ το σπίτι, θα ειχα πάθει καταθλιψη, θα ηθελα να αυτοκτονησω ισως, θα ηθελα να βγω στο δρόμο να με πατησει το τραμ και εν συνεχεια όλα τα οχηματα, αυτοκινητα μηχανακια ποδηλατα τρακτερ τρενα κάρα και καθε ειδους πραμα που εχει ροδες και στο τελος να περασει και ενα αεροπλανο να με χτυπήσει με τα φτερα του. Σιγουρα θα σε διωξει. Μην το σκεφτεσαι καν, θα πας και θα ρεζιλευτείς απαπα. Δεν ειμαστε για τετοια τωρα εν καιρω κρίσεως, να σωσουμε την υπόληψή μας τουλάχιστον. Μην πας, μπορεί και να σε βρισει και μετα να παρει τηλέφωνο και να σε ξεφτυλίζει και στα πρωινάδικα στη Μενεγακη, τη Μελέτη, την αλλη τη χοντρη πως τη λενε δε θυμαμαι καθως και στη Φαιη Σκορδά.
    Last edited by afthartos; 18-03-11 at 22:25.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  30. #450
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Aftharthos comeback lol χαχα
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη


 
Page 15 of 73 FirstFirst ... 51112131415161718192565 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μονοζυγο...απο μια αλλη οπτικη γωνια
    By guest01247 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 01-02-09, 04:50
  2. Γυναικεία γράμμωση και όγκο...
    By vany in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 17-10-08, 01:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •