Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 73 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 91 to 120 of 2175
  1. #91
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Και μενα μουδιαζε το χερι στον υπνο καποια στιγμη αλλα περασε. Το αποδιδω σε αυξομειωσεις του ογκου.
    Το ποδι μπορει και να ειναι σοβαρο θεμα, καθως σχετιζεται με προβληματα στη σπονδυλικη στηλη.
    Ομολογω ομως οτι οι γυναικες βγαζετε συνεχως ανεξηγητα προβληματα.
    Θελει επιμονη και ψαξιμο.Τηλεδιαγνωσεις δε γινονται. Παντως ξαναλεω ολα περνανε.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  2. #92
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Από σένα ερχόταν αυτή η ωραία μυρωδιά;;; Μέχρι εδώ έφτασε ρε φιλενάδα, χαχαχα!!!
    χιχιχιχιιχι από μένα από μένα!!!!
    ρ.jpgPicture0061.jpg


    Τελικά δεν κρατήθηκα ούτε αυτή τη φορά και έφαγα σήμερα για πρωινό ένα μελομακάρονο, για να δοκιμάσω τι έκανα μην δηλητηριάσω και κανέναν
    Ευτυχώς ή δυστυχώς δε ξέρω βγήκαν πολύ νόστιμοι !!!!
    140 θερμίδες το μελομακάρονο των 70γρ λέει το βιβλιαράκι μου, τα δικά μου είναι των 50γρ. εεεε εντάξει ήταν και πρωινό, δικαιολογούμαι εεεε????

    Άτιμα τα Χριστούγεννα πάντως για τη διαίτα, όσο και να θες να κρατηθείς όλο και κάπου σε καλούν όλο και κάτι σε κερνάνε είναι ζόρικα τα πράγματα.
    Χτες πάντως που βγήκαμε για φαγητό εγώ έφαγα ψητό κοτόπουλο και οι άλλοι έφαγαν όοοοοοοοοοοοοοοοοολου του κόσμου τις λιχουδιές

  3. #93

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    πιτσουφ μπραβο πολυ ωραια φαινονται! καλα εκανες, αν κ θα φωναζει η καρδουλα ειμαι σιγουρη :P
    μεινε στο 1 οχι σαν εμενα που τα ετρωγα 2-2.
    βεβαια απο σημερα σωστη διατροφη οπως κ ολες τις γιορτες...δε με παιρνει νανεβω αλλο σε κιλα.

    Power σχετικα με τα μουδιασματα, ειχε αναφερθει τοτε ο γιατρος κ στο οτι η διοδος στον καρπο που περναν τα νευρα ειναι πολυ μικρη,
    κ επηρεαζε το τοτε βαρος μου στο μουδιασμα του νευρου που ακουμπα στο σωληνα.
    Εν ολιγοις ειχε συσχετισει την αποτομη αυξηση βαρους με αυτο.
    κ πανω εκει τον ειχα ρωτησει γιατι προ περιοδου ειναι πιο εντονο το φαινομενο κ ειπε ισως λογω των κατακρατησεων.
    Δηλαδη ναι μεν εχω το συνδρομο (το οποιο προερχεται απο καταπονηση του καρπου) αλλα εντινεται η ενταση του απο τις υπολοιπες συνθηκες.
    εν ολιγοις ειμαι σε διαιτα αμεσα.
    Οσο για το μπουτι στανταρ κατι παιζει με τη μεση...
    αλλα θαργησω να ξανανεβω αθηνα, θα παρω ομως μια γνωμη κ απο εδω οταν παω με το καλο για το χερι.
    (αν συνεχισει να ποναει)
    αλιμονο σεμας στην επαρχεια...

  4. #94
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Οι φωτό είναι έργο τέχνης!
    Πολύ ωραίο το ντεκόρ, ακόμα καλύτερα τα γλυκά


    Τελικά δεν κρατήθηκα ούτε αυτή τη φορά και έφαγα σήμερα για πρωινό ένα μελομακάρονο, για να δοκιμάσω τι έκανα μην δηλητηριάσω και κανέναν
    Ευτυχώς ή δυστυχώς δε ξέρω βγήκαν πολύ νόστιμοι !!!!
    140 θερμίδες το μελομακάρονο των 70γρ λέει το βιβλιαράκι μου, τα δικά μου είναι των 50γρ. εεεε εντάξει ήταν και πρωινό, δικαιολογούμαι εεεε????
    Δικαιολογείσαι, έχεις άφεση αμαρτιών!!


    Άτιμα τα Χριστούγεννα πάντως για τη διαίτα, όσο και να θες να κρατηθείς όλο και κάπου σε καλούν όλο και κάτι σε κερνάνε είναι ζόρικα τα πράγματα.
    Χτες πάντως που βγήκαμε για φαγητό εγώ έφαγα ψητό κοτόπουλο και οι άλλοι έφαγαν όοοοοοοοοοοοοοοοοολου του κόσμου τις λιχουδιές
    Μπράβο σου!!!
    Δεν είσαι η μόνη, να θυμάσαι πως οι περισσότεροι τα περνάμε αυτά.. Πόσες φορές έχω έρθει σε παρόμοια θέση.. Εκείνη την ώρα σκέφτομαι το στόχο μου, πως δεν αξίζει για λίγη ώρα σαβούρας να κάνω ένα βήμα πίσω στην πρόοδό μου.
    Επίσης με βοηθάει να σκέφτομαι πως πχ συγκεκριμένη μέρα θα φάω διπλάσιες θερμίδες (το refeed που λέγαμε ;-) ) Αυτό είναι μεγάλο κίνητρο για να μένω στη διατροφή.
    Σκέψου πόσο καλό κάνεις στο σώμα σου τρώγοντας ισορροπημένα.
    Εξάλλου δεν στερείσαι, το γλυκάκι σου το τρως, κάτι είναι κι αυτό! :-)


    Δεν βλέπω να αναφέρεις τίποτα για πακετάκι και κούριερ και με ανυσηχεί, χαχαχα!!!

  5. #95

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Και μενα μουδιαζε το χερι στον υπνο καποια στιγμη αλλα περασε. Το αποδιδω σε αυξομειωσεις του ογκου.
    για τσεκαρισε κ το συνδρομο που σου λεω γιατι ακριβως αυτο παθαινα οταν πρωτοεμφανιστηκε...

  6. #96
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    πιτσουφ μπραβο πολυ ωραια φαινονται! καλα εκανες, αν κ θα φωναζει η καρδουλα ειμαι σιγουρη :P
    Γιατί καλέ να φωνάξω;;

    (ταυτόχρονα ποστάραμε, πιάσε κόκκινο)

  7. #97

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    ρε κοριτσια πειτε νωριτερα οτι εχουν τοσο λιγες θερμιδες τα μελομακαρονα...
    κ ειχα απειρες τυψεις. ουφ τωρα μπορω να χαλαρωσω, ειμαι σιγουρα οτι ΔΕΝ παχυνα απο αυτα :D:D

  8. #98

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    καθιστε κερναμε καφεδακι!
    θα σας φτιαξουμε κ γλυκο με βρωμη! :P
    Για κεφτέδες και κοψίδια μέσα. Αλλά για βρώμη..μπλιαχχχ

  9. #99
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post

    καρδουλαααααααααααααααααααααααααααα πως στο καλο θα κανω ασκησεις χωρις τον παγκο ρε γμτ τα νευρα μου :(
    να αντικαταστησω τον παγκο με τη μπαλα οπου μπορω?
    ισως ομως μη με βολεψει γιατι αντε να ισορροπησεις στη μπαλα με πονεμενο χερι κ αγυμναστη για να κανεις πιεσεις!
    Έλα τώρα, μην ακούω δικαιολογίες..
    Χωρίς πάγκο ξέρεις πόσες ασκήσεις μπορείς να κάνεις; Μπορώ να γράφω μέχρι αύριο!!!

  10. #100

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    τι να πρωτοπιασω ολα κοκκινα ειναι, δε στολισα δενδρο αλλα κοκκινησα το ντεκορ. αχ με ξελιγωσατε παω για ελλειπτικο,
    μιαπου ειμαστε οφτοπικ εδω να ρωτησω,
    τα πατακια του ελλειπτικου ειχε διαφορες θεσεις να τα βαλεις?
    αλλαζει η αποσταση ποδι-χερι στο δικο σου?
    σκεφτομαι οτι στο δικο μυο στανταρ αλλαζει κ αναρωτιεμαι αν τα εχει βαλει συμμετρικα ο ανδρας μου.
    μη παει κ επηρεασει τον πονο στο χερι το περα δωθε?
    ισως το ζεστανει κιολα ομως...τι να πω ουααααααααααααα τα νευρα μου.
    Last edited by Strength; 19-12-10 at 13:58.

  11. #101

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by K72 View Post
    Για κεφτέδες και κοψίδια μέσα. Αλλά για βρώμη..μπλιαχχχ
    καλα ελα εσυ να με μαθεις κ αρσεις κ θα σου κανω περιποιημενα φαγητα! δυστηχως μαγειρευω ωραια γμτ χαχαχαχα

  12. #102
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    τα πατακια του ελλειπτικου ειχε διαφορες θεσεις να τα βαλεις?
    αλλαζει η αποσταση ποδι-χερι στο διο σου?
    σκεφτομαι οτι στο δικο μυο στανταρ αλλαζει κ αναρωτιεμαι αν τα εχει βαλει συμμετρικα ο ανδρας μου. .
    Ναι έχει 3 θέσεις.. βασικά έχει να κάνει ανάλογα με το ύψος του καθένα, άλλο άνοιγμα το βάδισμα έχω εγώ και άλλο ο Φασούλας.

    Εγώ το βαλα στη μεσαία. Μικρό το κακό πάντως.

  13. #103

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Έλα τώρα, μην ακούω δικαιολογίες..
    Χωρίς πάγκο ξέρεις πόσες ασκήσεις μπορείς να κάνεις; Μπορώ να γράφω μέχρι αύριο!!!
    ξερω ειχα κανει μελετη κ γιαυτο το ενδεχομενο (να μην παρω παγκο) αλλα τοτε κατελειξα οτι πρεπει να παρω παγκο. ετσι τωρα εχω απογοητευτει. παω για γυμναστικη@@

  14. #104

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    καλα ελα εσυ να με μαθεις κ αρσεις κ θα σου κανω περιποιημενα φαγητα! δυστηχως μαγειρευω ωραια γμτ χαχαχαχα
    Ξέρεις να μαγειρεύεις σε κατσαρόλες και ταψιά σίγουρα. Σε καζάνι ξέρεις;;;;;;

  15. #105
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ομολογω ομως οτι οι γυναικες βγαζετε συνεχως ανεξηγητα προβληματα.
    Θελει επιμονη και ψαξιμο.Τηλεδιαγνωσεις δε γινονται. Παντως ξαναλεω ολα περνανε.
    Η αλήθεια είναι ότι μετά από μερικά χιλιόμετρα θέλουμε σέρβις!

    (και μιας και είμαστε και οφτόπικ.. το παλικάρι στο άλλο τόπικ με την πραμάτεια του το έστειλα για banάκι και μετά έβαλα σκούπα )

  16. #106

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by K72 View Post
    Ξέρεις να μαγειρεύεις σε κατσαρόλες και ταψιά σίγουρα. Σε καζάνι ξέρεις;;;;;;
    ευτυχως στο φαγητο ο,τι ισχυει για τη μικρη ποσοτητα ισχυει κ για τη μεγαλη...
    ελπιζω!
    καλα η χαρα της γυναικας να μαγειρευει κ να τρωει ο αλλος! εχω μιζερο ανδρα στο φαι!
    τα φαγητα που του αρεσουν κατεβαζει ολη την κατσαρολα ομως...

  17. #107
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    το παλικάρι στο άλλο τόπικ με την πραμάτεια του το έστειλα για banάκι και μετά έβαλα σκούπα )
    Τι έγινε καλέ και τό 'χασα?? Άνοιξε κανα threadaki περίεργο και τόσες ώρες που έλειπα δεν πήρα γραμμή τίποτα?? Ποιός ήταν άπλυτος και πήγε για banάκι?χαχα
    Last edited by afthartos; 19-12-10 at 22:25.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  18. #108
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    χιχιχιχιιχι από μένα από μένα!!!!
    ρ.jpgPicture0061.jpg


    Τελικά δεν κρατήθηκα ούτε αυτή τη φορά και έφαγα σήμερα για πρωινό ένα μελομακάρονο, για να δοκιμάσω τι έκανα μην δηλητηριάσω και κανέναν
    Ευτυχώς ή δυστυχώς δε ξέρω βγήκαν πολύ νόστιμοι !!!!
    140 θερμίδες το μελομακάρονο των 70γρ λέει το βιβλιαράκι μου, τα δικά μου είναι των 50γρ. εεεε εντάξει ήταν και πρωινό, δικαιολογούμαι εεεε????

    Άτιμα τα Χριστούγεννα πάντως για τη διαίτα, όσο και να θες να κρατηθείς όλο και κάπου σε καλούν όλο και κάτι σε κερνάνε είναι ζόρικα τα πράγματα.
    Χτες πάντως που βγήκαμε για φαγητό εγώ έφαγα ψητό κοτόπουλο και οι άλλοι έφαγαν όοοοοοοοοοοοοοοοοολου του κόσμου τις λιχουδιές
    Λες να πειράξει την Μάνα μου άμα βάλω Whey αντι για άχνη ζάχαρη στους κουραμπιέδες;
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  19. #109
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by Pavlos18 View Post
    Λες να πειράξει την Μάνα μου άμα βάλω Whey αντι για άχνη ζάχαρη στους κουραμπιέδες;
    Λες κι άμα της πεις ότι είναι σκόνη βανίλια με ρυζάλευρο για μωρά θα το καταλάβει..
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  20. #110
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Τι έγινε καλέ και τό 'χασα?? Άνοιξε κανα threadaki περίεργο και τόσες ώρες που έλειπα δεν πήρα γραμμή τίποτα?? Ποιός ήταν άπλυτος και πήγε για banάκι?χαχα
    Mπα..απλώς μας έχουν τρελάνει με τα spam! Τίποτα το ενδιαφέρον


    Quote Originally Posted by Pavlos18 View Post
    Λες να πειράξει την Μάνα μου άμα βάλω Whey αντι για άχνη ζάχαρη στους κουραμπιέδες;
    Πρόσεχε μόνο μη φάει και η μαμά και γίνει τούμπανο
    Last edited by Kardoula; 20-12-10 at 07:58.

  21. #111

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Πρόσεχε μόνο μη φάει και η μαμά και γίνει τούμπανο
    χαχαχαχαχαχχα μη λετε για κουραμπιεδες γιατι φετος ουτε ενα δε θα φαω ουφ

  22. #112
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    χαχαχαχαχαχχα μη λετε για κουραμπιεδες γιατι φετος ουτε ενα δε θα φαω ουφ
    Εγώ έχω να φάω 2 χρόνια

  23. #113
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Καλησπερααααααααά!!!!!!!!!!!!

    Τι κάνετε??????
    Εγώ τρέχω τρέχω τρέχω.....ουφ.....
    Πολύ τρέξιμο γαμώτο αυτές τις μέρες

    Με τη διατροφή καλούτσικα, με το γυμναστήριο κακούτσικα, αφού έχω να πάω 3 μέρες (ελπίζω σήμερα να τα καταφέρω).

    Καρδούλαααααααααα περιμένω τη διεύθυνση βρε για το πακετάκι, και από ότι μου είπαν (και δοκίμασαν πολλοί) ειδικά οι κουραμπιέδες είναι τέλειοι !!!!!!!!!!
    (Εγώ ακόμα κουραμπιέ δεν έχω δοκιμάσει, ίσως τα Χριστούγεννα για το καλό )

    Το θετικό πάντως είναι ότι μπαίνω μια χαρά στα ρούχα μου και σταμάτησα να ζυγίζομαι, κάνω δεν κάνω ατασθαλίες τώρα στις γιορτές, είπα ζύγισμα μετά την 1η του καινούργιου χρόνου που θα γίνουν και πιο αυστηρά τα πράγματα!!!

  24. #114
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Έλα ρε κορίτσι και πάνω που λεγα πως την κοπάνησες για να φας μονάχη σου τους κουραμπιέδες

    Καλά είμαστε, εδώ στον αγώνα ευτυχώς σε πιο χαλαρούς ρυθμούς σε σχέση με σένα.
    Εντάξει καλό ειναι το τρέξιμο, κάνεις και αερόβια

    Ε δοκίμασε ντε έναν τα Χριστούγεννα να μας πεις αν τους πέτυχες! Πάντως πρέπει να ναι πολύ μπελαλίδικα γλυκά ( και τα 2)
    Το θετικό πάντως είναι ότι μπαίνω μια χαρά στα ρούχα μου και σταμάτησα να ζυγίζομαι, κάνω δεν κάνω ατασθαλίες τώρα στις γιορτές, είπα ζύγισμα μετά την 1η του καινούργιου χρόνου που θα γίνουν και πιο αυστηρά τα πράγματα!!!
    Αστέρι είσαι όχι αστείααααααα

  25. #115
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Έλα ρε κορίτσι και πάνω που λεγα πως την κοπάνησες για να φας μονάχη σου τους κουραμπιέδες:icon_smile_big ::
    χαχαχααχχα πέρασε κι αυτό από το μυαλό μου να σου πω την αλήθεια μου, αλλά τελικά νίκησε η λόγική


    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Ε δοκίμασε ντε έναν τα Χριστούγεννα να μας πεις αν τους πέτυχες! Πάντως πρέπει να ναι πολύ μπελαλίδικα γλυκά ( και τα 2)
    Εεεε ναι τα Χριστούγεννα θα φάω (αν έχουν μείνει!!!!)
    Όσο για το μπελαλίδικο του θέματος, δεν είναι τίποτα τρελό μη φανταστείς, όρεξη να χεις!!!!


    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αστέρι είσαι όχι αστείααααααα
    Εσύ είσαι το αστέρι καρδούλα μας και με φωτίζεις λιγάκι κι εμένα

  26. #116

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    χαχαχααχχα πέρασε κι αυτό από το μυαλό μου να σου πω την αλήθεια μου, αλλά τελικά νίκησε η λόγική
    εμενα ποτε θα υπερνηκισει η λογικη? στα 100 κιλα παλι? το φαινομενο γιογιο ανακοπτεται με ισχυρη θεληση πριν επιστρεψει κανεις στα ιδια κιλα ή δεν εχω ελπιδες?
    εντωμεταξυ επεστρεψα στην παλια κακη μου συνηθεια, το καπνισμα, κ τωρα εχω να απεξαρτηθω κ απο αυτο, αφου αποφασισα αισιως οτι δεν θελω να ειμαι καπνιστρια.
    Ομως δεν θελω να ειμαι ουτε υπερβαρη κ πρεπει κατι να γινει με τα κιλα αμεσα.
    Η περιοδος δεν λεει να περασει κ με εχει ριξει στο κρεβατι με δεκατα, πονους στη μεση κ απιστευτη νοθροτητα κ χαλια διαθεση. Θα προτιμουσα εγγυος!
    Αυριο βραδυ ελπιζω σε προπονηση "σπιτικη"
    καρδουλα αληθεια εχεις καποιο εναλλακτικο προγραμμα για αρχαριους για προπονηση στο σπιτι με βαρη αλλα χωρις παγκο? γιατι αν θυμαμαι καλα ηταν ολες ασκησεις σε παγκο. ευχαριστω!
    Εχω αρχισει να σκεφτομαι κ το ενδεχομενο να ξαναπαω στο γυμναστηριο οπου ακομα κ οταν τα "παρατουσα" γυμναζομουν 4-5 φορες τη βδομαδα γιατι τωρα μου φαινεται ταχω παρατησει τελειως! απο μερα σε μερα παω εδω κ βδομαδα.

  27. #117
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Strength μη σε παίρνει από κάτω.

    Και κόψε τις κακές συνήθεις τώρα!!!
    Όχι από αύριο, αλλά τώρα!!!
    Προσπάθησε τουλάχιστον, μην τα παρατάς!!!!

    Κι εγώ καπνίστρια είμαι, αλλά τα τελευταία χρόνια από 1 πακέτο τη μέρα κατάφερα να φτάσω ένα τη βδομάδα, και τώρα μπορώ να πω ένα το μήνα!!!!
    Βέβαια δεν το προσπάθησα, μου βγήκε μόνο του επειδή άρχισε να με ενοχλεί η τσιγαρίλα.
    Η γυμναστική και η διατροφή με βοήθησε ακόμη περισσότερο, αφού δεν έχω πλέον όρεξη να καπνίσω, πέραν ελάχιστων εξαιρέσεων.

  28. #118
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Kαλημέρα κορίτσια (κι αγόρια)

    εύχομαι σε όλους καλές γιορτές, να περάσετε καλά, ότι κι αν κάνετε, όπου κι αν πάτε!


    Tip:
    Κάντε φέτος το καλύτερο δώρο στους ανθρώπους που αγαπάτε (είτε είναι φίλοι ή σύντροφοι) : Πείτε τους ότι τους αγαπάτε και πως είστε τυχεροί που είναι στη ζωή σας! ;-)


    Ώρα τώρα για πρωινή αερόβιαααααααααααααα

  29. #119
    Pumping Iron Giant's Avatar
    Join Date
    17-05-10
    Posts
    592

    Default

    Μπράβο όρεξη βρε Ειρηνη πρωί πρωί....χρόνια πολλά σε όλους!!!

  30. #120
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    Μπράβο όρεξη βρε Ειρηνη πρωί πρωί....
    Μη νομίζεις Δημήτρη, δεν έχω όρεξη κάθε φορά να κάνω αερόβια. Πολλές φορές νιώθω κουρασμένη, άλλες φορές βαριέμαι.. Το μυαλό μας όμως έχει μεγάλα αποθέματα ενέργειας κι από κει αντλώ δύναμη. Και σκέφτομαι το στόχο μου. Τίποτα δεν αποκτιέται με το να καθόμαστε στον καναπέ και να βρίσκουμε δικαιολογίες να αποφύγουμε προπόνηση ή αερόβια.
    Όταν θέλουμε να αποκτήσουμε κάτι, πρέπει να μαστε διατεθειμένοι να κάνουμε θυσίες, παραχωρήσεις κλπ..
    Αυτό είναι που ξεχωρίζει έναν νικητή από έναν που παραιτείται με την πρώτη δυσκολία.

    Πάλι φιλοσόφησα χαχα..

    Πολλές καλημέρες!! Τρέχω να φάω το γεύμα μουυυυυυ :D
    Last edited by Kardoula; 24-12-10 at 08:11.


 
Page 4 of 73 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μονοζυγο...απο μια αλλη οπτικη γωνια
    By guest01247 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 01-02-09, 03:50
  2. Γυναικεία γράμμωση και όγκο...
    By vany in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 17-10-08, 00:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •