Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 73 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 151 to 180 of 2175
  1. #151
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Ρε αυτή θα φάει κι εμάς, χαχαχαχα
    ειδες Ειρηνη ποσα κιλα λαχανικα εφαγε σε μια νυχτα??για να μην καυχιεσαι δηλαδη οτι τρως πολλα λαχανικα...χαχαχα η σαβουρα σαβουρα αλλα μην χαλασει και την διατροφη της... :P :P

  2. #152
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    ειδες Ειρηνη ποσα κιλα λαχανικα εφαγε σε μια νυχτα??για να μην καυχιεσαι δηλαδη οτι τρως πολλα λαχανικα...χαχαχα η σαβουρα σαβουρα αλλα μην χαλασει και την διατροφη της... :P :P
    Άστα να πάνε!!!

    Και μετά από όλα αυτά θα πίνει και μια coca cola light

  3. #153
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Άστα να πάνε!!!

    Και μετά από όλα αυτά θα πίνει και μια coca cola light
    εχει βγει η zero τωρα...χαχα

  4. #154
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Εντάξει, μετά από αυτό δε θα ξαναπώ ποτέ ότι έφαγα πολύ!!!!!!!!

  5. #155
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    jimbliz δε θα το πιστεψεις αλλα zero επινε ο Σιωτης ...

  6. #156
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    jimbliz δε θα το πιστεψεις αλλα zero επινε ο Σιωτης ...
    εκει αποδιδω και την καλη φυσικη του κατασταση ...χαχα

  7. #157
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    εκει αποδιδω και την καλη φυσικη του κατασταση ...χαχα
    Λες να παιζει καμια προορμονη στη zero ,βουρ στη zero γρηγορα :P xaxaxax

  8. #158

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    η light ειναι πιο γευστικη κατ'εμε κ βοηθα κ οταν θελω γλυκο απεγνωσμενα (προς πιτσουφ)
    1η μερα ακαπνη κ ειμαι ετοιμη να πανηγυρισω, αλλα ας περασει πρωτα το βραδυ που συνηθως ολες οι δυσκολιες τοτε μεγενθυνονται σοτ μυαλο μας...
    (και επειδη ξερω οτι θα φωναζει η καρδουλα να κοιμαμαι νωρις να δηλωσω οτι θα προσπαθησω αντι για 5 το πρωι να πεσω 1-2 αποψε... :P)

    Kardoyla moy αποψε νιωθω αδεια, δεν εχω σπιθαμη ενεργειας/ορεξης.
    ισως με διαφορα που εχουν γινει.
    Αυριο πρωι καλα ναμαστε θα ξυπνησω με καφεδακι σκετο, θα κανω την αεροβια μου (πρεπει ναρχισω επιτελους) κ μετα το πρωινο κ το δεκατιανο θα κανω το προγραμμα με βαρη που μου ειπες.
    Ελπιζω οτι δεν θα με χρεαστουν στη δουλεια αυριο πρωι κ θα μαγειρεψω/γυμναστω με την ησυχια μου.
    Ελπιζω λοιπον στην πρωτη ενδοξη μερα αυριο ουφ.

    εσυ τι κανεις πιτσουφακι? :))

  9. #159
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Strength μου συμφωνώ και επαυξάνω με τη Light!!!!

    Εγώ τα σκα..σα αλλά δεν το κάνω θέμα!!!
    64 έδειξε η ζυγαριά χτες το πρωί αλλά θα επανέλθω άμεσα, χτες βαριόμουν απίστευτα, αλλά πιέστηκα και πήγα γυμν.έκανα τις ασκησούλες μου, πιάστηκα, και σήμερα νιώθω άλλος άνθρωπος!!!
    (Θέλω να πιστεύω ότι τα 2 τουλάχιστον είναι υγρά και θα φύγουν την πρώτη βδομάδα).

    Συγχαρητήρια για το ότι είσαι άκαπνη, συνέχισε έτσι

    Παρεπιπτόντως γιατί κοιμάσαι 5 το πρωί?
    Αυπνίες ή γενικά κοιμάσαι αργά???
    Ο βραδινός ύπνος δεν αναπληρώνεται!!!!
    (χχχαχχααχ θα αρχίσω εγώ πριν προλάβει η καρδούλα!!!)
    Πρέπει να το ρυθμίσεις αυτό, θα σε βοηθήσει πολύ γενικότερα πιστεύω ο καλός ο ύπνος...
    Άκου κ εμένα, που αν με αφήσουν μπορεί να κοιμάμαι μέρες ολόκληρες (άλλωστε το αβαταρ δεν είναι τυχαίο!!!)

  10. #160

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    ωχ καλα οποτε δε ζυγιζομαι μη παθω απανωτα εγγεφαλικα....αφου πηρες εσυ ποσο μαλλον εγω.
    βεβαια μεσα σε 2 μολις μερες που δεν τρωω ασταματητα εχω ξεφουσκωσει αλλα κ παλι αφου ημουν 90 τελευταια φορα τωρα με κοβω πολυ παραπανω...
    χθες εκανα κ τη βλακεια κ δε μετρησα θερμιδες οποτε το βραδυ εφαγα καμμια 1000αρα επειδη νομιζα οτι ηταν απτην πεινα.
    ενω παιζει ναταν απο τσιγαρο, απο βαρεμαρα, απο λαιμαργια...

    φχαριστω για το τσιγαρο ναι δεν καπνισα!!!!
    ειμαι 1,5 μερα χωρις τσιγαρο κ ελπιζω για παντα αυτη τη φορα...
    γενικα κοιμαμαι αργα πχ 1-2, μαλιστα οσο πιο κουρασμενη ειμαι τοσο πιο αργα κοιμαμαι.
    τελευταια ομως μπερδευτηκαν κ τα ωραρια μου λογω εξοδων κ ξενυχτιων. γυρισαμε 6 το πρωι την πρωτοχρονια σπιτι οποτε...

    ΥΓ κ γω ειμαι υπναρου κ το χειροτερο μου ειναι στα ταξιδια που δηθεν ειμαστε διακοπες αλλα πρεπει να σηκωνομαστε απτις 7 να δουμε τα αξιοθεατα! διακοπες σου λεει ο αλλος!

  11. #161
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Εύχομαι να συνεχίσεις και τη γυμναστική σου και την ακαπνία σου ακάθεκτη!!!!!

    Να ζυγιστείς κι εσύ, να δεις τι έκανες και να ξεκινήσεις δυναμικά!!!
    Εγώ το έγραψα στο ημερολογιάκι μου με μεγάλα γράμματα το 64 να το βλεπω, να μην ξαναπαρεκτραπώ!!!

    Όσο για τον ύπνο?
    Την πρωτοχρονιά γύρισα 7,30 κοιμήθηκα κατά τις 8 και, περιττό να σου πω ότι όλο το σκ προσπαθούσα να συνέλθω (τρώγοντας!!! ) !!!!

  12. #162
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ο βραδινός ύπνος δεν αναπληρώνεται!!!!
    (χχχαχχααχ θα αρχίσω εγώ πριν προλάβει η καρδούλα!!!)
    Xαχαχαχα! Άτιμη pitsouf με πρόλαβεςςςςς




    Quote Originally Posted by Strength View Post
    η light ειναι πιο γευστικη κατ'εμε κ βοηθα κ οταν θελω γλυκο απεγνωσμενα (προς πιτσουφ)


    Kardoyla moy αποψε νιωθω αδεια, δεν εχω σπιθαμη ενεργειας/ορεξης.
    ισως με διαφορα που εχουν γινει.
    Kατά πρώτον διαφωνώ καθέτως πλαγίως και διαγωνίως, η zero είναι πολύ πιο γευστική, άσε που η light μου χαλάει το στομάχι.

    Kι εγώ εχτές σερνόμουν ψυχολογικά με διάφορα που έχουν γίνει, αλλά λέω από μέσα μου "ρε άντε δε μ@μιέστε όλοι.. εγώ θα κάνω την προπόνησή μου και θα γουστάρω κι από πάνω!"
    Και ναι, μπορεί να έκανα προπόνηση στις 11 το βράδυ αλλά δεν άφησα κανέναν και τίποτα να μου τη στερήσει

    Α τσσσσσσσσσσσ
    Last edited by Kardoula; 05-01-11 at 13:38.

  13. #163

    Default

    kaispera koritsia!!!!irtha ki ego sto kafe sas !!!na sas po oti to palevo me tin diatrofi mou ligo efaga kai aspradia avgon!!!!giati ta efaga ?tha sas valo photo me tin koilia mou na mou pite an palevete i na pao se plastiko !!!leo na vgalo moni mou kai kanena programa sto spiti prin ksekiniso gym ..
    aasheto alla ksekinisan i ekptoseis 50% se polla magazia opos katalavenete prolava kaipsonisa !!!!!
    eho kanei kai kati eksetaseis pou den mou aresan ta apotelesmata ..ehoume kapio topik pou na ta sizitame ayta?

  14. #164

    Default

    giati den mou vgazei photo aristera ?

  15. #165
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Kαλώς το κορίτσι! Άντε να μεγαλώνει η παρέα, πολύ το χαίρομαι!
    Αν θες γράφε με ελληνικά είναι κανόνας

    Δε θέλω ηττοπάθειες, μια χαρά θα φτιάξεις τη διατροφή σου. Σιγά σιγά όλα γίνονται, και οι κοιλιές και τα πάντα!

    Για τις εξετάσεις σου, υπάρχει αυτό το τόπικ,αν θες γράψε εκεί να πάρεις γνώμες

    Οδηγός Γενικών Εξετάσεων Αίματος & Ούρων


    Για να βάλεις φωτό, πήγαινε πάνω που γράφει settings και στην αριστερή στήλη πάτα εκεί που λέει edit avatar και ανέβασε τη φωτό που θες.

  16. #166
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Xαχαχαχα! Άτιμη pitsouf με πρόλαβεςςςςς :


    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Kατά πρώτον διαφωνώ καθέτως πλαγίως και διαγωνίως, η zero είναι πολύ πιο γευστική, άσε που η light μου χαλάει το στομάχι.:
    Εμένα δε μαρέσει η zero...μόνο στην ανάγκη θα την πιώ....


    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Kι εγώ εχτές σερνόμουν ψυχολογικά με διάφορα που έχουν γίνει, αλλά λέω από μέσα μου "ρε άντε δε μ@μιέστε όλοι.. εγώ θα κάνω την προπόνησή μου και θα γουστάρω κι από πάνω!"
    Και ναι, μπορεί να έκανα προπόνηση στις 11 το βράδυ αλλά δεν άφησα κανέναν και τίποτα να μου τη στερήσει

    Α τσσσσσσσσσσσ
    Γιαυτό έχεις καταφέρει ότι έχεις καταφέρει και έχεις την κορμάρα σου, επειδή αντί να σαβουρώνεις ότι βρεις όταν δεν είσαι στα πολύ χαί σου (βλ.pitsouf), πεισμώνεις και ξεσπάς στην προπόνηση!!!!!

    Πίπι καλώς μας ήρθες!!!!

  17. #167

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    Εύχομαι να συνεχίσεις και τη γυμναστική σου και την ακαπνία σου ακάθεκτη!!!!!

    Να ζυγιστείς κι εσύ, να δεις τι έκανες και να ξεκινήσεις δυναμικά!!!
    Εγώ το έγραψα στο ημερολογιάκι μου με μεγάλα γράμματα το 64 να το βλεπω, να μην ξαναπαρεκτραπώ!!!

    Όσο για τον ύπνο?
    Την πρωτοχρονιά γύρισα 7,30 κοιμήθηκα κατά τις 8 και, περιττό να σου πω ότι όλο το σκ προσπαθούσα να συνέλθω (τρώγοντας!!! ) !!!!
    δεν ζυγιζομαι ακομα θα στεναχωρηθω πολυ, αλλωστε εχω αρχισει την προσπαθεια ηδη.
    Δεν εχω σταθερο θερμιδοστοχο, απλα τρωω οσο μπορω μαζεμενα κ θα προσπαθω καθε μερα ολο κ πιο "μαζεμενα" κ πιο λαιτ.
    Το προβλημα ειναι οτι νιωθω λες κ ειμαι σε καμμια φοβερη διαιτα αλλα αμα δεις οσα τρωω 2 μερες παλια ηταν φαγοποτι για μενα...οι 2500 θερμιδες.
    βεβαια πρεπει να ειμαι κ 10 κιλα πανω :(
    δεν θελω να ζυγιστω γιατι μετα θα ψαχνομαι ποτε ημουν 82 κιλα κ οχι 92, γιατι αφεθηκα κ εβαλα τοσο βαρος σε συντομο διαστημα κτλ κ δεν εχει νοημα.
    Ισως να μην ειναι συντομο κ να ειναι μηνες αλλα για μενα ηταν σαν χθες που ημουν κοντα 80 κιλα κ τοσο θελω να ξαναπαω, κ μετα να κατηφορισω προς το πολυποθητο 70 επιτελους.

    Νασαι καλα παει καλα η γυμναστικη κ η "ακαπνια" χαχαχαχα κοιτα που εφτασα να τα βαλω στην υπογραφη α τα βλεπω να ξυπναω. Ολο αυριο ελεγα.

  18. #168

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    χαχαχαχα συμφωνω με πιτσουφ για την λαιτ!
    στην ζερο το μονο που αξιζει ειναι η διαφημιση! τελεια ετσι?

    καλωσηρθες πιπι, ωραια φωτο, καλη αρχη! τι ειχαν οι εξετασεις σου? εμενα ενα περιεργο πραγμα ακομα κ στα 110 κιλα ηταν αψογες.
    αλλα για ποσα χρονια ακομα αραγε θα μου τη χαριζει ο οργανισμος μου οεο?

    κοριτσια κ το ΚΟΥΦΟ
    πρωτη μερα που επιασα βαρη κ μαλιστα αργα το απογευμα
    κ νιωθω να ...κρατηθειτε...νυσταζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ναι νυσταζω! τελειωσε η γυμναστικη ολα τα γιατρευει, και τις αυπνιες!
    κ ξερετε τη σνομπαρα τη γυμναστικη που θα εκανα στο σπιτι, αλλα τελικα τη νιωθω παντου!
    ισως επειδη αρχισα παλι απο το 0 ετσι? οπως κ ναχει αρχισα ομως λαλαλα

    ΥΓ καληνυστες! παω να...ξεραθω. το πρωι ελπιζω να εχει κατεβει το kismet να κανω καμμια ωρα ελλειπτικο, αλλιως μουσικατο!
    Last edited by Strength; 06-01-11 at 01:02.

  19. #169

    Default

    καλημερα strenght!!!

    κι εγω πριν 2 χρονια σχεδον που καπνιζα ειχα super εκσετασεις !!!να το ξαναρχισω ?ετσι ειπα στην βιοιατρικη χτες και μου απαντισε οτι βγαινουν πλασματικες στους καπνιστες.μπεσς στο λινκ που εχει
    ποσταρει η καρδουλα να δεις ειναι πολλες!!!!εσυ εχεις καλες εκσετασεις γιατι κανεις διατροφή!!!
    εχεις οργανωσει gym στο σπιτι ?

  20. #170

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    δεν καπνιζα για 2 χρονια κ παλι τελειες εξετασεις ειχα (προσφατα ξαναρχισα κ εκοψα το τσιγαρο),
    μαλλον λοιπον δεν ηταν πλασματικο το αποτελεσμα.
    Ναι σιγα σιγα παιρνω πραγματα στο σπιτι, δεν κανω διατροφη τρωω ελευθερα!

    Καλημερες, παω για πρωινο, ειμαι πιασμενη ακομη κ δυστηχως τωρα νιωθω κ πιασιμο στους τραπεζοειδεις να υποθεσω, στο σβερκο που λεμε,
    πισω αριστερα,
    τι να πω μηπως ειναι η "προεκταση του πονεμενου ωμου/χεριου"
    μην ειν το οτι κοιμηθηκα λουσμενη, μην ειν τα πους απς?
    εβαλα βολταρεν κ βλεπουμε.
    εχει πεσει πολυ η διαθεση μου σημερα γιατι φοβαμαι μην εκανα χαζομαρες κ γιαυτο πονω, καρδουλα ΣΟΣ διαβασε το λογκ μου οποτε εχεις χρονο, ευχαριστω!!!

  21. #171

    Default

    εγω ποναω ετσι οταν κοιμαμε λουσμενη !!!!περαστικα!!!!!

  22. #172

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    κοιμηθηκα λουσμενη...ουαααααααααααααα ειμαι με θερμοφορα

  23. #173
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Καλημέρα ή μάλλον.. καλησπέρα κορίτσια!!

    Δυστυχώς στο σπίτι η σύνδεσή μου στο ίντερνετ είναι αργή.. Είναι πολύ σπαστικό αυτό, αλλά πρέπει να προσαρμοστώ στα νέα δεδομένα. Αν αργώ να απαντήσω μη τρέξετε στη Νικολούλη, σας το λέω να το ξέρετε! Θα αργώ λίγο αλλά θα δίνω το παρόν μου. Και αυτό δεν είναι υπόσχεση, είναι δέσμευση

    Σήμερα δεν έχει δουλειά, αργία.
    Ευτυχώς δεν βρέχει γιατί τόσες μέρες μουλιάσαμε από το πολύ νερό!!

    Ψυχολογία στα τάρταρα, αλλά ευτυχώς η πρωινή αερόβια και τα βάρη που με περιμένουν το απόγευμα θα μου ανεβάσουν το ηθικό.
    Άντε όλα καλά θα μας πάνε ρε κορίτσια, δε μασάμε, πάμε γερά!!!

    Strength, άσε την έχω πατήσει κι εγώ με λουσμένο μαλλί.. Περαστικά σου!
    Θα περάσω από το λογκ σου το συντομότερο δυνατό φιλενάδα μου.
    Last edited by Kardoula; 06-01-11 at 12:51.

  24. #174
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Καλημέραααααααα!!!!!!!!!!

    Ρε κορίτσια γιατί έχουμε πέσει έτσι αρχές του χρόνου????
    Πρέπει να συνέλθουμε......
    Έλα να βλέπω να ανεβαίνουμε όλες!!!!!!!
    Up Up Up Up Up !!!!!!!

    Strength μου περαστικά σου!

  25. #175
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Καλημέρα κορίτσια!!

    Πες τα ρε pitsouf, μας έχει πάρει πολύ από κάτω.. Άντε όλα καλά θα μας πάνε!!
    Έρχεται και Σαββατοκύριακο.. σούπερ!!! Καλά ξεκουραστήκαμε χτες, άντε μια μερούλα σήμερα

  26. #176

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    δεν ξερω κοριτσια αυτη η χρονια βγηκε χαλια κ μπηκε χειροτερα.
    οσο για το μαλλι εγω φταιω που θελω κ να το μακρυνω.
    οριστε το ευχαριστω του!
    πιτσουφ ακολουθησα τη συμβουλη σου κ πηγα να κανω push UP η καψερη κ πιαστηκα ολοκληρη :D:D:D
    Καλημερες κ χρονια πολλα, να χαιρομαι το Γιαννη μου κ σεις τους δικους σας!!

  27. #177
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-01-11
    Posts
    37

    Default

    καλησπερα σας !!
    ειμαι ολοκαινουριο μελος κ πολυ αρχαρια στη διατροφη κ στη γυμναστικη !
    ο αδερφος μου με εκανε να το αποφασισω,που ειναι χρονια αθλητης κ πολυ καλα κατατοπισμενος !
    ειμαι 32 χρ,1.80 υψος κ ζυγιζω 74 κιλα.
    κανω βαρη εδω κ 2 εβδομαδες,4-5 φορες την εβδομαδα,εκ των οποιων,10 λεπτα ποδηλατο,βαρη για ολο το σωμα περιπου 50 λεπτα κ 10-15 λεπτα τρεξιμο στο διαδρομο..
    τις υπολοιπες ημερες της εβδομαδας,πηγαινω κανω 20 λεπτα τρεξιμο κ 20 λεπτα περπατημα στην παραλια της Θεσσαλονικης.
    η διατροφη μου περιλαμβανει 7-9 γευματα,εξαρταται με το τι ωρα θα κοιμηθω..
    το πρωι: πιτακι βρωμης
    2ο γευμα:μισο τοστ με ψωμακι ολικης αλεσης,1 φετα τρικαλινο κ 1 φετα γαλοπουλα
    μεταπροπονητικο:μισο μιλκο 0% κ μιση μπανανα
    3ο γευμα: κοτοπουλο,γαλοπουλα,ψαρι ή μοσχαρισιο απαχο κρεας,αγριοριζο,σαλατα
    4ο γευμα:μισο τοστ κ παλι
    5ο γευμα:τονο σε νερο με αγριοριζο ή κοφτο μακαρονακι ολικης αλεσης
    6ο γευμα: κοτατζ με μια κουτ. του γλυκου ελαιολαδο

    φυσικα,ολα αυτα,με τις οδηγιες του ηδη καλογραμμωμενου αδερφου !
    μου ειπε πως πρεπει να ζυγιζω τις ποσοτητες μου πλεον,γιατι μεχρι να συνηθισω τη διατροφη,μου ειχε δειξει τροπους υπολογισμου, μιση κουπα απο αυτο,μια παλαμη απο εκεινο,κτλ κτλ

    αυτο που θα ηθελα ειναι να αποκτησω μια καλογυμνασμενη σιλουετα,γραμμωμενη κ σφιχτη !
    με ενδιαφερει να ειμαι κ να φαινομαι υγιης !
    πονταρω πολυ στη γνωμη σας κ τις συμβουλες σας,ουσα απολυτως αμαθης !!!
    σας ευχαριστω πολυ !!

  28. #178
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Καλωσόρισες pipila στην παρέα μας!!
    Το ποστ σου, το αντέγραψα σε νέο τόπικ που ταιριάζει καλύτερα, ώστε να το δουν τα παιδιά και να σου απαντήσουμε.

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=24818

  29. #179

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    καλωσηρθες πιπιλα κ απο εδω!
    κοριτσια δεν ξερω, κατι η μπυρα κατι τα βαρυα φαγητα κ ειμαι γκολ. με κοβω να κανω τημ ημερα ξεκουρασης σημερα κ αυριο πρωι βαρη-αεροβια κ μεθαυριο σκετη αεροβια βλεποντας κανενα σηριαλ.
    ανυπομονω να σχολασω, να παω σπιτακι μου να αλειφτω με βολταρεν κ να βαλω τη πιτζαμουλα κ την θερμοφορα μου...
    Αιντε αιντε γερασαμε στα 30??? ελπιζω να περνατε καλα κ εσεις!

    ΥΓ καρδουλα μου ειχες πει να σου πω για το τραβηγμα, πλεον ειμαι σε θεση κ γυρνω το κεφαλι ελαφρα αλλα δεν επαψε ο πονος.
    αποψε θα κοιμηθω καλα ελπιζω, παιζει κι αυτο ρολο, οποτε το πρωι θα ειμαι αλλος ανθρωπος
    σευχαριστω για το ενδιαφερον!

  30. #180
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Κάνε κανα ζεστό μπάνιο να χαλαρώσει ο μυς strength. Θα σου περάσει, κάνε λίγο κουράγιο.

    Εγώ αγόρασα σήμερα ποδήλατο πολύ μουράτο, με αναρτήσεις, ταχύτητες κλπ και πηγαινοέρχομαι στη δουλειά αλλά και σουπερ μάρκετ. Τρελή αερόβια, νιώθω τα τετρακέφαλα έτοιμα να εκραγούν Βέβαια στην ανηφόρα τραβάω λίγο ζόρι, αλλά το πάω περπατώντας και μετά ξανά ποδηλατάτο.


 
Page 6 of 73 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μονοζυγο...απο μια αλλη οπτικη γωνια
    By guest01247 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 01-02-09, 03:50
  2. Γυναικεία γράμμωση και όγκο...
    By vany in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 17-10-08, 00:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •