Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 72 of 73 FirstFirst ... 2262686970717273 LastLast
Results 2,131 to 2,160 of 2175
  1. #2131
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Τα Staff είναι ελληνικά;! Όντως;

    Πάντως να κάνω μια ενημέρωση για το self tanner που πήρα: το δοκίμασα χτες 1η φορά μιας και δεν είχα διάθεση τις προηγούμενες μέρες, έφυγε και εντελώς το χρώμα από το προηγούμενο και ξαναέγινα κάτασπρη. :Ρ Μέχρι στιγμής μου άρεσε καλύτερα από το προηγούμενο που είχα πάρει. Καταρχάς μυρίζει όμορφα (κάτι σαν αντηλιακό/μωρουδίστικο σαμπουάν) και έχει πολύ ελαφριά υφή που είναι σούπερ όταν έχει ζέστη. Έπειτα το έβαλα χτες βράδυ και σήμερα ήδη ξύπνησα πιο άνθρωπος. Μη φανταστείτε καμιά αλλαγή φοβερή, απλώς σπάει την ασπρίλα. Το βάζεις λέει 1 βδομάδα κάθε μέρα και μετά το ανανεώνεις 1-2 φορές την εβδομάδα. Θα σας πω πώς θα μου πάει. :)

  2. #2132
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Δεν θυμάμαι αν το είχαμε συζητήσει εδώ ή σε καμιά συνομιλία στο facebook, αλλά μου ήρθε φλασιά που λέγαμε για την Emily Skye και το πρόγραμμά της, ότι ναι μεν είναι πολύ υπέρ της προπόνησης με βάρη αλλά δεν πάει με το σκεπτικό του bodybuilding, ότι έχει πολλά βιντεάκια με ασκήσεις που μπορείς να κάνεις έξω ή στο σπίτι κτλ κτλ και γενικά τι είναι αυτό το lifestyle που προωθεί. Επειδή έψαχνα διάφορα αυτές τις μέρες, κοίταξα και στη σελίδα της και μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν το πρόγραμμα μιας τυπικής μέρας για να πάρεις μια ιδέα για το όλο πρόγραμμα (για λόγους marketing προφανώς) και το κατέβασα να το δω από περιέργεια (βάζεις το mail σου και σου το στέλνει). Έχει ενδεικτικό προγραμμα με βάρη, ενδεικτικό μενού ημέρας με συνταγές, εξηγεί τι είναι το πρόγραμμα... Δεν έκατσα να τα διαβάσω γιατί ήταν καμιά 15αριά σελίδες αν θυμάμαι καλά αλλά ναι, δεν έχει σχέση με bodybuilding. Είναι περισσότερο του στυλ πώς να τρως υγιεινά και να έχεις έναν δραστήριο τρόπο ζωής. Προωθεί το fitness γενικότερα. Εγώ ίσως αν δεν είχα αγαπήσει τόσο την απλή φιλοσοφία του bodybuilding, θα μου άρεσαν οι ιδέες που δίνει, έχει ενδιαφέρον από άποψη ποικιλίας.

  3. #2133
    Junior Bodybuilder kathleenv's Avatar
    Join Date
    11-08-13
    Posts
    130

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Δεν θυμάμαι αν το είχαμε συζητήσει εδώ ή σε καμιά συνομιλία στο facebook, αλλά μου ήρθε φλασιά που λέγαμε για την Emily Skye και το πρόγραμμά της, ότι ναι μεν είναι πολύ υπέρ της προπόνησης με βάρη αλλά δεν πάει με το σκεπτικό του bodybuilding, ότι έχει πολλά βιντεάκια με ασκήσεις που μπορείς να κάνεις έξω ή στο σπίτι κτλ κτλ και γενικά τι είναι αυτό το lifestyle που προωθεί. Επειδή έψαχνα διάφορα αυτές τις μέρες, κοίταξα και στη σελίδα της και μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν το πρόγραμμα μιας τυπικής μέρας για να πάρεις μια ιδέα για το όλο πρόγραμμα (για λόγους marketing προφανώς) και το κατέβασα να το δω από περιέργεια (βάζεις το mail σου και σου το στέλνει). Έχει ενδεικτικό προγραμμα με βάρη, ενδεικτικό μενού ημέρας με συνταγές, εξηγεί τι είναι το πρόγραμμα... Δεν έκατσα να τα διαβάσω γιατί ήταν καμιά 15αριά σελίδες αν θυμάμαι καλά αλλά ναι, δεν έχει σχέση με bodybuilding. Είναι περισσότερο του στυλ πώς να τρως υγιεινά και να έχεις έναν δραστήριο τρόπο ζωής. Προωθεί το fitness γενικότερα. Εγώ ίσως αν δεν είχα αγαπήσει τόσο την απλή φιλοσοφία του bodybuilding, θα μου άρεσαν οι ιδέες που δίνει, έχει ενδιαφέρον από άποψη ποικιλίας.
    το εχω το προγραμμα της σε pdf, το ειχε κατεβασει μια φιλη.. αν θες δωσε το email σου σε pm να στο στειλω!

    δεν ειναι ακριβως bodybuilding αλλα μια παραπλησια φιλοσοφια υγιεινης διατροφης (με αρκετα φρουτα αν θυμαμαι καλα), clean eating συνταγες και συμπαθητικα workout με ελαχιστο εξοπλισμο.
    Last edited by kathleenv; 31-07-15 at 13:53.

  4. #2134
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Beauty tip για καληνύχτα (που όλο θέλω να το γράψω και όλο το ξεχνάω): scrub προσώπου με μαγειρική σόδα και λεμόνι.

    Είχα δει τη "συνταγή" παλιά σε μια εκπομπή, τη δοκίμασα, μου άρεσε και την προτείνω ιδιαίτερα σε φάσεις που το δέρμα μας μας φαίνεται θαμπό, "μπουκωμένο" ή απλά θέλουμε να μας περιποιηθούμε. Βάζουμε κάτι λιγότερο από 1 κ.γ. μαγειρική σόδα με μερικές σταγόνες λεμόνι (όσο λιγότερο νερουλό βγει, τόσο καλύτερα) και τα ανακατεύουμε να γίνουν σαν πάστα. Απλώνουμε σε βρεγμένο δέρμα με κυκλικές κινήσεις με φορά προς τα έξω, ιδιαίτερα σε πιο λιπαρές περιοχές του προσώπου (πχ μέτωπο, μύτη, πηγούνι) και ξεβγάζουμε καλά μετά με νερό. Απλώνουμε μπόλικη ενυδατική, μιας και αυτό περιέχει οξέα και αφενός καλό είναι να το κάνουμε βράδυ, αφετέρου όσο πιο ευαίσθητο δέρμα έχουμε, τόσο λιγότερο συχνά πρέπει να το κάνουμε (πχ εγώ όταν θέλω να είμαι τακτική το κάνω κάθε 2η εβδομάδα, αλλιώς όποτε θέλω ανανέωση ή νιώθω ότι το χρειάζομαι).

    Να το δοκιμάσετε! Εγώ το έκανα πριν λίγο και τώρα πάω για ύπνο!

  5. #2135
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Ορίστε πώς φτιάχνει η διάθεση (και ελπίζω και η τύχη!)
    Attachment 26738
    Καλή Κυριακήηη!!!

  6. #2136
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Οπα να χαρω εγω! Καλη Κυριακη κοριτσαρα μου!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  7. #2137
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    12004824_10204844811016218_7757830809860757103_n.jpg
    Τα ζαχαρωνα μερες τωρα,ηρθαν τα πρωτοβροχια και συμπληρωθηκε η συλλογη απο δαυτα!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  8. #2138
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Ααα τα είδα τις προάλλες αυτά! Πολύ ωραία σε κόκκινο! Με γεια, καλοφόρετα!

  9. #2139
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Ευχαριστω κουκλα μου!Αυτο το ειδους του παπουτσιου ρε συ το ποσο βολικα ειναι δεν περιγραφεται.Τα φορας με τα παντα(ακομη κ με πουκαμισα τα οποια και λατρευω)
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  10. #2140
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    12004824_10204844811016218_7757830809860757103_n.jpg
    Τα ζαχαρωνα μερες τωρα,ηρθαν τα πρωτοβροχια και συμπληρωθηκε η συλλογη απο δαυτα!
    Με γεια με γεια!ειναι υπεροχα!

  11. #2141
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Τα έχω δει μωρέ πολλές φορές (ακόμα και χωρίς να είναι φίρμα) αλλά εμένα τα περισσότερα τέτοιου στυλ με χτυπάνε στις φτέρνες, έχω ευαίσθητα πόδια, σαν τη σημαδεμένη είμαι!

    Προς το παρόν θέλω κανένα καινούριο αθλητικό γιατί τα τωρινά μου τα έχω πάνω από χρόνο και τα έχουν ψιλοφτύσει και γενικά στο θέμα παπούτσια δεν είμαι ΚΑΘΟΛΟΥ κλασσική γυναίκα... Έτσι και γράψω σε λίστα πόσα πράγματα θέλω, θα πάθω κατάθλιψη! :Ρ Σήμερα πάντως έκανα ξεσκαρτάρισμα στα χειμωνιάτικα ρούχα μου. Ας μου κάτσει το τζόκερ, δηλώνω έτοιμη!

  12. #2142
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    Με γεια με γεια!ειναι υπεροχα!
    Να σαι καλα θηριακι

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Τα έχω δει μωρέ πολλές φορές (ακόμα και χωρίς να είναι φίρμα) αλλά εμένα τα περισσότερα τέτοιου στυλ με χτυπάνε στις φτέρνες, έχω ευαίσθητα πόδια, σαν τη σημαδεμένη είμαι!

    Προς το παρόν θέλω κανένα καινούριο αθλητικό γιατί τα τωρινά μου τα έχω πάνω από χρόνο και τα έχουν ψιλοφτύσει και γενικά στο θέμα παπούτσια δεν είμαι ΚΑΘΟΛΟΥ κλασσική γυναίκα... Έτσι και γράψω σε λίστα πόσα πράγματα θέλω, θα πάθω κατάθλιψη! :Ρ Σήμερα πάντως έκανα ξεσκαρτάρισμα στα χειμωνιάτικα ρούχα μου. Ας μου κάτσει το τζόκερ, δηλώνω έτοιμη!
    Καλα καπως ετσι ειμαστε ολες οι γυναικες,οσα κ αν εχουμε ποτε δεν ειναι αρκετα(πως να ειναι αλλωστε;; :P )Αν σου κατσει το τζοκερ 1 μονο θελω:να βαλεις φωτογραφια το βεστιαριο σου και το γυμναστηριο του σπιτιου σου!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  13. #2143
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Καλα καπως ετσι ειμαστε ολες οι γυναικες,οσα κ αν εχουμε ποτε δεν ειναι αρκετα(πως να ειναι αλλωστε;; :P )Αν σου κατσει το τζοκερ 1 μονο θελω:να βαλεις φωτογραφια το βεστιαριο σου και το γυμναστηριο του σπιτιου σου!
    Χαχαχα! Τότε θα έχουν όντως κάθε δικαίωμα να μου λένε ότι μοιάζω με τη Σάρα Τζέσικα Πάρκερ! Γυμναστήριο ολόκληρο δεν θα έφτιαχνα, θα έπαιρνα όμως σίγουρα 1 ελλειπτικό που το είχα βάλει στο μάτι από πολύυυ πριν καν γραφτώ στο φόρουμ. Έτσι για να υπάρχει όταν θα χρειάζεται να κάνω πρωινές αερόβιες. Γιατί κατά τα άλλα το γυμναστήριο μου αρέσει και για το λόγο ότι είναι εκτός σπιτιού, ότι φεύγω για να πάω για τον εαυτό μου, βλέπω και κόσμο... Οπότε ναι, άμα κερδίσω το τζόκερ θα σας βάλω φωτογραφία τη ντουλάπα με τα γυμναστηριακά μου, τη ντουλάπα με τα casual και τη ντουλάπα με τα ''καλά'' μου, την ντουλάπα για τα παπούτσια και το corner με το ελλειπτικό, τα λάστιχα, τα βαράκια ποδιών και τη bosu για τους κοιλιακούς. :Ρ

  14. #2144
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Κορίτσια έχω ερώτηση, αν και είμαι ψιλοσίγουρη τι είναι. Από χτες έχω βγάλει στο πρόσωπο (κυρίως μάγουλα και στο πηγούνι) κάτι μικρά μικρά σαν σπυράκια που πιο πολύ τα νιώθω στην αφή, παρά να φαίνονται. Χτες πήρα το 3ο χάπι προγεστερόνης που μου έγραψε ο γυναικολόγος μου (primolut των 5mg) για το θέμα που έχω με την περίοδο... Και άνοιξα σήμερα να δω το χαρτάκι μήπως είναι κάποια παρενέργεια και όντως κάτι ανέφερε για αναφυλαξία και ακμή. Καλά, ακμή δεν παίζει να είναι, απλώς ίσως αντιδράει ο οργανισμός στις ορμόνες... Σκέφτηκα και μήπως είναι κάτι σαν μικρή μόλυνση εξ επαφής, αν και προσέχω πολύ να έχω καθαρά χέρια συνέχεια και όταν μπαινοβγαίνω σε μέσα μεταφοράς και λόγω του ότι έχω 2 σκυλιά στο σπίτι.

    Έχει πάθει καμία κάτι αντίστοιχο με προγεστερόνη ή αντισυλληπτικά;

  15. #2145
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Γειά σου Ελενάκι!
    Ακριβώς το ίδιο έπαθε μία φίλη που έπαιρνε αντισυλληπτικά. Ήταν στην αρχή όμως μετά έφυγαν απο μόνα τους, δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι. Λόγω των ορμονών της είχε πεί ο Γιατρός της.
    Last edited by Kardoula; 20-10-15 at 20:40.

  16. #2146
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ζωη μου επειδη θελω να ειμαι δικαιη και αμεροληπτη, το αφαιρεσα, οπως θα το εκανα (και το κανω) με οποιοδηποτε αλλο μελος. Οι κανονες πρεπει να εφαρμοζονται το ιδιο σε ολους.

    Ευχαριστω για την κατανοηση.
    Οποιος/οποια θελει μπορει με πμ να του δωσεις τη σελιδα σου.

  17. #2147
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Κανένα πρόβλημα Ειρήνη, δεν ήξερα αν επιτρέπεται γιαυτό κ το σημείωσα απο κάτω!!! σόρυ που σε έβαλα στη διαδικασία!!!!

  18. #2148
    Pumping Iron ti_na_kano's Avatar
    Join Date
    14-03-13
    Posts
    409

    Default

    Βρε παιδια κοιτουσα κατι φωτογραφίες στο ιντερνετ οπως οι παρακατω και θέλω να ρωτήσω τους πιο εμπειρους του φορουμ αν αυτες οι αλλαγές στα λεγομενα διαστήματα είναι φυσικά εφικτές....Γιατι αν ειναι,μαλλον θα πρέπει να ανησυχώ οτι κάτι κάνω λάθος .....
    tericamessmer1.jpg
    Terica-Messmer1.jpg
    Αν περπατάς μπροστά μου,μπορεί να μην ακολουθήσω.
    Αν περπατάς πίσω μου, μπορεί να μη σε οδηγήσω.
    Γι' αυτό περπάτα δίπλα μου και αγάπα με για πάντα.

  19. #2149
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Μην πιστεύεις ότι βλέπεις στα social media. Όλα είναι πασπαλισμένα με χρυσόσκονη..
    Πολλές φορές από κίνητρο μπορεί να γυρίσει σε απογοήτευση για όσες κοπέλες κάθονται και κοιτάζουν φωτό αθλητριών ή άλλων γυναικών που "μεταμορφώνονται" και συγκρινουν τον εαυτό τους με την εικόνα που βλέπουν. Νομίζουν πως αυτό που βλέπουν είναι και η πραγματικότητα, ενώ είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα..
    Κάθε σώμα είναι διαφορετικό, έχει τους δικούς του ρυθμούς προόδου. Γι αυτό εστίασε σε αυτό που κάνεις, αν το κάνεις σωστά και με συνέπεια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.

  20. #2150
    Pumping Iron ti_na_kano's Avatar
    Join Date
    14-03-13
    Posts
    409

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μην πιστεύεις ότι βλέπεις στα social media. Όλα είναι πασπαλισμένα με χρυσόσκονη..
    Πολλές φορές από κίνητρο μπορεί να γυρίσει σε απογοήτευση για όσες κοπέλες κάθονται και κοιτάζουν φωτό αθλητριών ή άλλων γυναικών που "μεταμορφώνονται" και συγκρινουν τον εαυτό τους με την εικόνα που βλέπουν. Νομίζουν πως αυτό που βλέπουν είναι και η πραγματικότητα, ενώ είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα..
    Κάθε σώμα είναι διαφορετικό, έχει τους δικούς του ρυθμούς προόδου. Γι αυτό εστίασε σε αυτό που κάνεις, αν το κάνεις σωστά και με συνέπεια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.
    Η αλήθεια είναι πως χθες απογοητεύτηκα πολύ....Επειδή θέλω να δω αποτελέσματα, είμαι τέρας συνέπειας και στη γυμναστική μου και στη διατροφή μου....Αλλά τόσο ραγδαία αποτελέσματα δεν έχω δει....Και πάνω στην αγωνία μου βλέπω και κάτι τέτοια και μου γυρίζει ο εγκέφαλος...
    Σε ευχαριστώ Καρδούλα!!! Με ανέβασες ψυχολογικά!
    Αν περπατάς μπροστά μου,μπορεί να μην ακολουθήσω.
    Αν περπατάς πίσω μου, μπορεί να μη σε οδηγήσω.
    Γι' αυτό περπάτα δίπλα μου και αγάπα με για πάντα.

  21. #2151
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Ξεθάβω λίγο το topic μιας και έχω ανακαλύψει εδώ και λίγο καιρό κάτι ενδιαφέρον για εμάς τον γυναικείο πληθυσμό. Είχα βρει κάποτε σε μια σελίδα 1 τρικ για να δείχνει η αλογοουρά πιο μακριά. Δεν το είχα εφαρμόσει ποτέ. Μια μέρα τυχαία στο σπίτι το έκανα, μου άρεσε και όταν έχω ισιωμένο μαλλί το κάνω και στη δουλειά που πρέπει να έχουμε τα μαλλιά μαζεμένα και σήμερα το έκανα και στο γυμναστήριο και το έβγαλα φωτογραφία να σας το δείξω τι ωραίο που φαίνεται. Στη δουλειά με ρωτούσαν αν έβαλα εξτένσιον. :Ρ
    Attachment 30527
    Πώς το κάνουμε: στην ουσία είναι 2 αλογοουρές. Η μία πάνω, πιάνεις τα μισά μαλλιά και η άλλη από κάτω της, λίγο πιο χαμηλή. Έτσι όπως τις έχεις, πέφτει η μία πάνω στην άλλη και κάνει ας πούμε το ''εφέ'' της ενιαίας μακριάς. Βέβαια σε σπαστό/σγουρό μαλλί δεν νομίζω ότι θα δείχνει ωραία, αλλά σε ίσιο/ισιωμένο...!

  22. #2152
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Τα φώτα σας όσες έχετε κάποια εμπειρία! Σήμερα μου τριγυρίζει στο μυαλό έντονα η ιδέα να κόψω κάποια στιγμή αφέλειες. Έχει μακρύνει πολύ το μαλλί μου και κάθεται ωραία ισιωμένο και σκεφτόμουν τώρα που θα χειμωνιάσει μήπως έκανα μια τέτοια αλλαγή. Όχι τις πολύ πυκνές και βαριές, ίσως λίγο πιο ανάλαφρες ας πούμε. Το μόνο αρνητικό πως αφενός έχω σπαστό μαλλί και θα θέλουν στρώσιμο συνέχεια, αφετέρου ίσως είναι ένα θεματάκι με το γυμναστήριο αλλά ευτυχώς υπάρχουν τα τσιμπιδάκια. :Ρ Γνώμες;

  23. #2153
    New Member
    Join Date
    02-06-13
    Posts
    12

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Τα φώτα σας όσες έχετε κάποια εμπειρία! Σήμερα μου τριγυρίζει στο μυαλό έντονα η ιδέα να κόψω κάποια στιγμή αφέλειες. Έχει μακρύνει πολύ το μαλλί μου και κάθεται ωραία ισιωμένο και σκεφτόμουν τώρα που θα χειμωνιάσει μήπως έκανα μια τέτοια αλλαγή. Όχι τις πολύ πυκνές και βαριές, ίσως λίγο πιο ανάλαφρες ας πούμε. Το μόνο αρνητικό πως αφενός έχω σπαστό μαλλί και θα θέλουν στρώσιμο συνέχεια, αφετέρου ίσως είναι ένα θεματάκι με το γυμναστήριο αλλά ευτυχώς υπάρχουν τα τσιμπιδάκια. :Ρ Γνώμες;
    Να τα κάνεις είναι ωραίες οι αφελειες και εγώ ετσι τα έχω απλα στο γυμναστήριο ετσι καιι αλλιώς δεν παίζει να σε βολευουν θα θες σίγουρα τσιμπιδακι :-P

    Στάλθηκε από το V7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. #2154
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by ΑΦΡΟ View Post
    Να τα κάνεις είναι ωραίες οι αφελειες και εγώ ετσι τα έχω απλα στο γυμναστήριο ετσι καιι αλλιώς δεν παίζει να σε βολευουν θα θες σίγουρα τσιμπιδακι :-P

    Στάλθηκε από το V7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Θα το κάνω! Έχω βρει το στυλ που θέλω, έχω πάρει και τη γνώμη του κομμωτή, μένει μόνο να τελειώσει ο μήνας να πληρωθώ και θα κλείσω ραντεβού. Α-ΝΑ-ΝΕ-Ω-ΣΗ!

  25. #2155
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    01-03-16
    Posts
    844

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Τα φώτα σας όσες έχετε κάποια εμπειρία! Σήμερα μου τριγυρίζει στο μυαλό έντονα η ιδέα να κόψω κάποια στιγμή αφέλειες. Έχει μακρύνει πολύ το μαλλί μου και κάθεται ωραία ισιωμένο και σκεφτόμουν τώρα που θα χειμωνιάσει μήπως έκανα μια τέτοια αλλαγή. Όχι τις πολύ πυκνές και βαριές, ίσως λίγο πιο ανάλαφρες ας πούμε. Το μόνο αρνητικό πως αφενός έχω σπαστό μαλλί και θα θέλουν στρώσιμο συνέχεια, αφετέρου ίσως είναι ένα θεματάκι με το γυμναστήριο αλλά ευτυχώς υπάρχουν τα τσιμπιδάκια. :Ρ Γνώμες;
    Ελενα , και γω πριν λιγες μερες το σκεφτομουν και τελικα τα εκοψα προχθες , αφησα ιδιο μακρος , ομως τα εκανα φιλαριστα , και το φιλαρισμα ξεκιναει απο αρκετα πανω ! Ειναι ωραια αλλαγη και μπορω να πω οτι δε με δυσκολεψαν στο στρωσιμο ουτε στο γυμναστηριο !

  26. #2156
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Liza89 View Post
    Ελενα , και γω πριν λιγες μερες το σκεφτομουν και τελικα τα εκοψα προχθες , αφησα ιδιο μακρος , ομως τα εκανα φιλαριστα , και το φιλαρισμα ξεκιναει απο αρκετα πανω ! Ειναι ωραια αλλαγη και μπορω να πω οτι δε με δυσκολεψαν στο στρωσιμο ουτε στο γυμναστηριο !
    Ούτε να τα αγγίξω δεν θέλω τα υπόλοιπα! Είχα 1 χρόνο να δω τόσο μακριά, τα είχα κόψει αρκετά τον περασμένο Νοέμβρη και είχα πάθει πολιτισμικό. :Ρ Και γενικά με φιλαρίσματα και τέτοια παίζω και γω αλλά δεν θέλω καθόλου αυτή τη φορά. Έχω βρει κάτι ωραία στυλ για αφέλειες, ελπίζω να μου πετύχουν ωραία. :) Και στην τελική μακριές θα είναι, αν δεν μου αρέσουν, τσιμπιδάκια πίσω και υπομονή, τρίχες είναι. :Ρ

  27. #2157
    New Member
    Join Date
    21-05-16
    Posts
    38

    Default

    Αποφάσισα να καταργήσω τις ανταύγειες, πολλά λεφτά στο κομμωτήριο για το τίποτα, άσε δε το χρόνο αναμονής. Οσο μεγαλώνω τόσο θέλω να απλοποιώ τη ζωή μου..

  28. #2158
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Farnese View Post
    Αποφάσισα να καταργήσω τις ανταύγειες, πολλά λεφτά στο κομμωτήριο για το τίποτα, άσε δε το χρόνο αναμονής. Οσο μεγαλώνω τόσο θέλω να απλοποιώ τη ζωή μου..
    Πολλά λεφτά μεν, δεν χρειάζονται φρεσκάρισμα όλη την ώρα δε. Εγώ όταν έκανα ήταν η καλύτερή μου. Είχα βρει σε κομμωτήριο στην περιοχή μου πακέτο με ανταύγειες-θεραπεία (σου έβαζαν μια μάσκα 3' και το έλεγαν θεραπεία δηλ)-κούρεμα-χτένισμα τότε στα 55 ευρώ. Μετά το πήγαν 58. Αλλά αν σκεφτείς πόσα δίνεις για να τα κάνεις όλα αυτά ξεχωριστά, άξιζε. Βέβαια και εγώ όταν άρχισαν τα στενέματα ήταν το πρώτο που έκοψα. Μέχρι να αρχίσω τους πειραματισμούς μόνη μου. Ε πλέον νομίζω το χρώμα μου το έχω βρει...

  29. #2159
    New Bodybuilder
    Join Date
    08-10-16
    Posts
    1

    Default

    kalimeraa ! den ksero an litourgi akoma afto to foroum alla tha prospathiso :P ime 19 hronon 1.58 ipsos kai ime 53 kila. vasika edo kai 2 hronia asholoume me tin gimnastiki alla to telefteo kalokeri logo hronou den gimnazoumoun kai thelo na epaneltho. thelo na grammoso gia arhi etsi oste na figi to peritto lipos pou ine periou 24% :/ mroseho ti trow kai arhisa gimnastirio ksana kai afou matho tin tehniki kathe askisis tha akolouthiso to fullbody programma gia arharious tis kardoulas. episis vrika afti tin diatrofi sto foroum ti pistevete?

    Γεύμα 1 (08:00)
    8 ασπράδια, 1 κρόκος αυγού
    60γρ βρώμη κουάκερ

    Γεύμα 2 (11:00)
    150γρ τόνο σε νερό
    150γρ πατάτα βραστή
    150γρ λαχανικά στον ατμό
    1 κουταλιά σούπας ελαιόλαδο

    Γεύμα 3 (14:00)
    150γρ μοσχαράκι άπαχο
    150γρ καστανό ρύζι (βρασμένο)

    Γεύμα 4 (17:00)
    150γρ κοτόπουλο στήθος
    100γρ γλυκοπατάτα

    Γεύμα 5 (20:00)
    150γρ σολομό στο φούρνο
    150γρ λαχανικά στον ατμό

    Γεύμα 6 (23:00)
    150γρ Άπαχο Γιαούρτι ή Τυρί Cottage
    Πράσινη Σαλάτα
    1 κουταλιά σούπας ελαιόλαδο

  30. #2160
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλημέρα και καλώς όρισες. Κανόνας του φόρουμ ειναι να γράφουμε στα ελληνικά.
    Από το μυαλόσου βγάλε για τώρα τις εννοιες γράμμωση όγκος, το ιδανικάφανταζομαι για εσένα είναι η ανασύσταση του σώματος. Δηλ να χάσεις λίπος και να βάλις μυς.
    Επίσης τη διατροφή αυτη την ΄βγαλες εσυ?
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 
Page 72 of 73 FirstFirst ... 2262686970717273 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μονοζυγο...απο μια αλλη οπτικη γωνια
    By guest01247 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 01-02-09, 03:50
  2. Γυναικεία γράμμωση και όγκο...
    By vany in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 17-10-08, 00:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •