Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 73 123451151 ... LastLast
Results 1 to 30 of 2175
  1. #1
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default Γυναικεία Γωνιά Συζήτησης

    Εδώ εμείς οι γυναίκες θα συζητάμε οτιδήποτε θέμα μας απασχολεί, από γυμναστική, διατροφή, μέχρι κους κους και γενικά ότι μας αρέσει και ευχαριστεί!

    Enjoy!

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    πωπω τι ρατσισμος ειναι αυτος...μια γυναικα moderator εχουμε και παει να ξεκινησει επανασταση...χαχαχαχαχ αντε καλη αρχη στο τοπικ σας!!

    Υ.Γ.ευτυχως ειμαστε στα off-topic...χαχα

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ναι, μετά από τόσα χρόνια εδώ τώρα το θυμήθηκα και με πιασε το φεμινιστικό μου

    Ευχαριστούμε για το ποδαρικό και για τις ευχές και για να δεις τι μεγάλη καρδιά είμαι, θα αφήνω να ποστάρετε κι εσείς τ'αγόρια, χαχαχαχα

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    αντε περιμενω να αρχισετε τα posts σας τωρα...ανυπομονω για skocking συζητησεις...χαχαχαχα

  5. #5
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    ανυπομονω για skocking συζητησεις...χαχαχαχα
    Xαχαχαχαχαχα!!! Κι εγώωωωω!!!!!! λολ!!!

  6. #6
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Καλή αρχή στο corner συζητήσεων σας!!!
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  7. #7
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Αχ Κουλα...!!!
    Καλη αρχη κοριτσια!!
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  8. #8
    Pumping Iron Kerberos's Avatar
    Join Date
    08-12-10
    Location
    Santa Barbara
    Posts
    415

    Default

    Οπως καταλαβατε, ήδη αντρικη εγινε η 'γωνια' σας λολ

  9. #9
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTASFIT View Post
    Αχ Κουλα...!!!
    Xαχαχαχαχαχα!!!

    Μου φαίνεται στο τέλος αντροπαρέα θα γίνουμε, μας βλέπω με μπύρες και πίτσες να κάνουμε διαγωνισμό ρεψίματος, χαχαχαχα!!!

  10. #10
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Πωωωωω!!!Ρε συ Ειρηνη πες στις κοπελες του φορουμ να μην ποσταρουν τοσο πολυυυ!!!!:P
    Αν δεν κανω λαθος....Κανενα γυναικειο ποστ εκτος της moderator μας μεχρι τωρα??????? χααχααχααχαχαχ
    Μονο απο αγοριαααα???? :P :P :P Ακομα κι εδω ανοργανωτες ειστε!!!! :p :P

  11. #11
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by ageloskorg View Post
    Πωωωωω!!!Ρε συ Ειρηνη πες στις κοπελες του φορουμ να μην ποσταρουν τοσο πολυυυ!!!!:P
    Αν δεν κανω λαθος....Κανενα γυναικειο ποστ εκτος της moderator μας μεχρι τωρα??????? χααχααχααχαχαχ
    Μονο απο αγοριαααα???? :P :P :P Ακομα κι εδω ανοργανωτες ειστε!!!! :p :P
    Κορόιδευε εσύυυυυυυυ:P :P

    Aχχχ Κούλααααααααααα!!!!


  12. #12
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    ΩΩΩΩΩωωωωωωωω καλορίζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Εγώ πάντως και για πίτσες και μπύρες μέσα είμαι

    Να πω και τον πόνο μου?????????
    Με βλέπω τις επόμενες μέρες να τη χαλάω τελειώς τη διατροφή μου και να τη βγάζω με σούπες αφού χτες ξεκίνησα για ένα σφράγισμα και κατέληξα με απονεύρωση που έχει μέλλον μπροστά της και το μόνο που θέλω να τρώω είανι σούπες ... νιώθω πως δε μπορώ να μασήσω τίποτα
    Οτι θα μου χάλαγε τη διατροφή ένα δόντι δεν το είχα φανταστεί ποτέ

    Στην Αθήνα χιονίζειιιιιιιιιιιιιιιι
    (άσχετο!!!)

  13. #13
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Κορόιδευε εσύυυυυυυυ:P :P

    Aχχχ Κούλααααααααααα!!!!



    Τι γέλιοοοοοο μα τι γέλιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ Κούλαααα!!!!!!!!!!!
    χχχαχχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχααααα

  14. #14
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Να πω και τον πόνο μου?????????
    Με βλέπω τις επόμενες μέρες να τη χαλάω τελειώς τη διατροφή μου και να τη βγάζω με σούπες αφού χτες ξεκίνησα για ένα σφράγισμα και κατέληξα με απονεύρωση που έχει μέλλον μπροστά της και το μόνο που θέλω να τρώω είανι σούπες ... νιώθω πως δε μπορώ να μασήσω τίποτα
    Οτι θα μου χάλαγε τη διατροφή ένα δόντι δεν το είχα φανταστεί ποτέ
    Ωχ.. αυτά τα δόντια τα φοβάμαι Είχα να πάω χρόνια οδοντίατρο(ευτυχώς δεν χρειάστηκε) και πήγα πριν λίγους μήνες για 2 σφραγίσματα. Άντε τώρα πάλι μετά από 10 χρόνια (ελπίζω..)


    Δεν πρόκειτε να χαλάσεις τη διατροφή, μην αγχώνεσαι.. Θρεπτικότατες είναι και οι σούπες. Βάζε στο μούλτι πατατούλα, καροτάκι, κοτοπουλάκι.. ξέρεις, ότι βάζουμε στα μωρά.



    Στην Αθήνα χιονίζειιιιιιιιιιιιιιιι
    (άσχετο!!!)
    Το ξέρωωω!! Μόλις μου το πε η μαμά μου στο τηλ! Τυχεροί!!!! Εμείς εδώ δεν είδαμε άσπρη μέρα.
    Μόνο αέρα και κρύο.

  15. #15
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Ασε χάλι αυτό με τα δόντια...και εγώ ευτυχώς ως τώρα δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα, στην ίδια κατάσταση με εσένα ήμουν άσε που έχω και τη φοβία μου μου τους οδοντίατρους....τώρα μου προέκυψε
    Στο εύχομαι πραγματικά να πας όχι σε 10 αλλά και σε 20 αν είναι δυνατόν ξανά!

    Προμηθεύτικα μπόλικα στήθη κοτόπουλο και μπόλικα κομματάκια μοσχάρι για να έχω ποικιλία.
    Τη μια μέρα κοτόσουπα, την άλλη κρεατόσουπα!!!!
    Άντε και καμμιά μανιταρόσουπα στο τσακίρ κέφι!!!

    Το χιόνι είναι τέεεεεεεεεεεελειοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Μακάρι να κρατήσει !!!!

  16. #16
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

  17. #17
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Όσες φορές κ να το δω λιώνω!!!

    Ρε τον Καρβέλα...

    Εντάξει, όλα στημένα είναι, τι να λέμε τώρα..

  18. #18
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Όσες φορές κ να το δω λιώνω!!!

    Ρε τον Καρβέλα...

    Εντάξει, όλα στημένα είναι, τι να λέμε τώρα..
    Μα γιατί το λες αυτό????
    Δεν καταλαβαίνω

  19. #19
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    κοριτσια καλησπερα, σας παρακουλουθω αρκετο καιρο και με αφορμη αυτο το θρεντ αποφασισα να δωσω το παρον. -για να μη λενε μερικοι πως δεν εχει κινηση-. ακουλουθω το β μερος του προγραμματος της καρδουλας μόνο που σκεφτομαι να κάνω μια φορα κορμο την επομενη διαδρομο( περπατημα 40 λεπτα + 20 λεπτα στετσινγκ) την επομενη ποδια και μετα διαδρομο με μια ημερα την εβδομαδα ξεκουραση. βασικα σε γενικες γραμμες εχω αρκετα αρμονικο σωμα το μονο προβλημα ειναι το πισω μερος των ποδιων μου που θελει λιγο.......σιδερωμα και λίγο μαζεμα σε περιφερεια και η κοιλιτσα κατα τα αλλα δεν εχω παραπονο. παντα γυμναζομουνα αλλα δε καταφερα ποτε να τελειοποιησω αυτες τις περιοχες και η ενασχοληση με τα βαρη ειναι η τελευταια μου ελπιδα!!!!!! ουφ τα ειπα !!!!
    βεβαια φοβαμαι μη γινω τουμπανο στα ποδια αλλα απο οτι διαβαζω αν κανω 15 επαναληψεις με λιγα κιλα και αεροβιο θα εχω τα αποτελεσματα που θελω.
    οσον αφορα τη διατροφη ειναι η εξης
    πρωι - 3 φρυγανιες ολικης με δυο φετες γαλοπουλα
    ενδιαμεσο - φρουτο-
    μεσημερι- σαλατα με ψαρι/κοτοπουλο / μοσχαρι + 5 κουταλιες ρυζι ή δυο μικρες πατατες
    απογευμα - 4 δαμασκηνα με 10 αμυγδαλα
    βραδυ- το ιδιο με το μεσημερι
    εριμενω σχολια και συμβουλες α και χαρηκα που σας βρηκα!!!!!

  20. #20
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Νastasia καλωσόρισες στην παρέα μας!!

    Θα επιστρέψω αργότερα και θα απαντήσω στις απορίες σου μιας και τώρα δεν έχω χρόνο δυστυχώς, να σαι σίγουρη πως θα διαμορφώσουμε το πρόγραμμα σύμφωνα με τις ανάγκες σου όπως επίσης και τη διατροφή σου!

    Καλή επιτυχία στο στόχο σου!

  21. #21
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    σε ευχαριστω καρδουλα μου can't wait !!!!!! παω και εγω να κανω ποδια και θα ειμαι αποψε εδω τριγυρω.....

  22. #22
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Nα μαι και πάλι


    Αν κατάλαβα καλά nastasia, έχεις χωρίσει το πρόγραμμα σε 4 προπονήσεις, 2 άνω κορμό και 2 πόδια με ενδιάμεσες αερόβιες και 1 μέρα ρεπό;

    Δεν μπορώ να σου πω απόλυτα αν αυτό που κάνεις είναι το ιδανικό για να φτάσεις εκεί που θες από τη στιγμή που δεν δίνεις περισσότερα στοιχεία.

    Για παράδειγμα, αν θες πες μας την ηλικία σου, ύψος, βάρος. Πόσο διάστημα έχεις ξεκινήσει γυμναστήριο. Ο στόχος σου από τα συμφραζόμενα πρέπει να είναι το χάσιμο λίπους από κλασικά σημεία για μας τις γυναικές (περιφέρεια, κοιλίτσα, κυταρρίτιδα) και γενικά μυική τόνωση.
    Όση γυμναστική και να κάνουμε, για να φύγει το λίπος απ?αυτές τις περιοχές χρειάζεται πρώτα διατροφή. Όσες ώρες και να κάνουμε διάδρομο, όσες επαναλήψεις και αν κάνουμε, αν δεν τρώμε αυτά που πρέπει - και όταν πρέπει - τότε το αποτέλεσμα θα είναι μηδέν!
    Πρέπει να αναγκάσεις το σώμα σου να χρησιμοποιήσει αυτές τις λιπο-αποθήκες που βρίσκονται στην περιφέρεια, μπούτια, κοιλιά για καύσιμο.
    Αυτό θα το καταφέρεις με τα βάρη!

    Αν απλά κάνεις μια συμβατική «δίαιτα» απλά το πρόβλημα θα παραμείνει. Και πάλι θα σε τυρρανάει η κυταρρίτιδα και η κοιλίτσα. Θα ναι μεν μικρότερη αλλά το ίδιο πλαδαρή και ενοχλητική :(
    Τονώνοντας τη μυική σου μάζα θα βελτιώσεις την ποιότητα του δέρματός σου! Ο μεταβολισμός ανεβαίνει και τρώγοντας «έξυπνα» καταφέρνεις και να μη λιμοκτονείς και να φτιάχνεις τις γραμμές σου.

    Μη φοβάσαι πως θα κάνεις ογκώδη πόδια από τα βάρη! Πίστεψέ με και να το θελες αυτό είναι αδύνατο από τη φύση μας. Βλέπεις οι ορμόνες μας είναι σε τέτοια επίπεδα που δεν φτάνουν τις αντρικές (εκτός αν παίρνουμε «φάρμακα» όπως μερικές επαγγελματίες γυναίκες bodybuilders)

    To μόνο που θα καταφέρεις κάνοντας βάρη (και δεν εννοώ ατέλειωτες επαναλήψεις με λίγα κιλά) είναι να χεις ένα σφιχτό, αθλητικό σώμα, χωρίς κυταρρίτιδα που πάνω απ όλα θα αρέσει σε σένα και θα τονώνει την αυτοπεποίθησή σου!!

    Τώρα σχετικά με τη διατροφή σου, από μια πρώτη ματιά είναι πολύ φτωχή! Δεν ξέρω αν στο τέλος της μέρας νιώθεις πως πεινάς ή αν έχεις ενέργεια για γυμναστική.

    Ίσως ο οργανισμός σου έχει συνηθίσει στο λίγο φαγητό που του δίνεις και έχει προσαρμοστεί. Όμως αν συνεχίσεις σοβαρή προπόνηση στο γυμναστήριο πρέπει να κάνεις προσαρμογές για να χεις τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα!
    Αυτά σε γενικές γραμμές μιας και δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες όπως σου λέω και στην αρχή.

    Αν θες μπορείς να ανοίξεις νέο τόπικ για να ναι όλες οι πληροφορίες μαζεμένες και ξεχωριστές από εδώ.
    Θα τα ξαναπούμε σύντομα
    Και πάλι καλωσόρισες στην παρέα μας!!!
    Last edited by Kardoula; 11-12-10 at 22:34.

  23. #23
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Καλημέρααααααααααα!!!!!!!!!


    Νastasia καλώς ήρθες και καλή αρχή!!!!!!!!!!!
    Εγώ μια συμβουλή έχω να σου δώσω, ακολούθησε ότι συμβουλές σου δώσει η καρδούλα και δεν θα χάσεις


    Εγώ χτες τα ψιλοσκατ... αλλά δε θα σκάσω, ότι έγινε έγινε, το ξεχνάω και συνεχίσω κανονικά.....
    Last edited by pitsouf; 12-12-10 at 12:30.

  24. #24
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post

    Εγώ χτες τα ψιλοσκατ... αλλά δε θα σκάσω, ότι έγινε έγινε, το ξεχνάω και συνεχίσω κανονικά.....
    Καλημέρα κορίτσια!(τι καλημέρα δηλαδή, μεσημέριασε )

    Pitsouf αυτό τον τρόπο σκέψης έχω κι εγώ!

    Όταν σκοντάφτουμε δεν καθόμαστε χάμο και λέμε "α ρε γαμώτο, έπεσα κάτω και τώρα τι θα κάνω" και να βρίζουμε τη μοίρα μας..
    Σηκωνόμαστε και συνεχίζουμε την πορεία μας.

    Αν το φιλοσοφήσεις είχες και μία νίκη, θα μπορούσες πχ να φας πολύ περισσότερο κι όμως αρκέστηκες σε λίγα κομμάτια πιτσας, Αυτό δείχνει πειθαρχία και θέληση

    (τα υπόλοιπα θα στα πω στο ημερολόγιό σου, κάτσε πρώτα να βάλω τα καλά μου για να κάνω σωστό ποδαρικό)

  25. #25
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Καλημέρα κορίτσια!(τι καλημέρα δηλαδή, μεσημέριασε )
    xaxaaxax σωστό αλλά εγώ η γαϊδούρα πριν λίγο ξύπνησα

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Pitsouf αυτό τον τρόπο σκέψης έχω κι εγώ!

    Όταν σκοντάφτουμε δεν καθόμαστε χάμο και λέμε "α ρε γαμώτο, έπεσα κάτω και τώρα τι θα κάνω" και να βρίζουμε τη μοίρα μας..
    Σηκωνόμαστε και συνεχίζουμε την πορεία μας.

    Αν το φιλοσοφήσεις είχες και μία νίκη, θα μπορούσες πχ να φας πολύ περισσότερο κι όμως αρκέστηκες σε λίγα κομμάτια πιτσας, Αυτό δείχνει πειθαρχία και θέληση
    Πολύ μαρέσει το σκεπτικό σου !!!!!

    Κοίτα να μην τρώω καθόλου σαβούρες δεν υπάρχει περίπτωση να το καταφερώ γενικότερα στη ζωή μου....θέλω όμως να καταφέρω να τρώω έστω μια φορά τη βδομάδα και όχι περισσότερο, χωρίς να σταματήσω τη γυμναστική.
    Τότε θα είμαι πραγματικά ευχαριστημένη.
    Απλά μέχρι να χάσω τα κιλά ήθελα να το αποφύγω αυτό.
    Εεεεε ξέφυγα δεν θα σκάσω κιόλας....απλά θα μείνει εκεί και δε θα συνεχιστεί!


    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    (τα υπόλοιπα θα στα πω στο ημερολόγιό σου, κάτσε πρώτα να βάλω τα καλά μου για να κάνω σωστό ποδαρικό)
    χαχαχαχααχαχ ναι ναι είσαι και ΤΟ επίτιμο μέλος στο ημερολόγιο μου εσύ, επιβάλλεται να βάλεις τα καλά σου και να κάνεις εντυπωσιακό ποδαρικό!!! χιχιχιχιιχιιιχιχιχι

  26. #26
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by pitsouf View Post

    Κοίτα να μην τρώω καθόλου σαβούρες δεν υπάρχει περίπτωση να το καταφερώ γενικότερα στη ζωή μου....θέλω όμως να καταφέρω να τρώω έστω μια φορά τη βδομάδα και όχι περισσότερο, χωρίς να σταματήσω τη γυμναστική.
    Τότε θα είμαι πραγματικά ευχαριστημένη.
    Απλά μέχρι να χάσω τα κιλά ήθελα να το αποφύγω αυτό.
    Εεεεε ξέφυγα δεν θα σκάσω κιόλας....απλά θα μείνει εκεί και δε θα συνεχιστεί!
    Πάνω απ'όλα κάνεις κάτι που σε ευχαριστεί! Η γυμναστική και η διατροφή εκτός από προγραμματισμό και πειθαρχία πρέπει να μας αναζωογωνεί, να μας γεμίζει ενέργεια και δύναμη να τα φέρνουμε βόλτα και στους άλλους τομείς της ζωής μας.
    Δεν ζούμε για να γυμναζόμαστε, γυμναζόμαστε για να ζούμε ;-)
    Και θα φάμε και μερικά κομμάτια πίτσα και θα πιούμε το κρασάκι μας και θα φάμε το γλυκάκι μας. Αλλά δεν θα επιτρέψουμε να γίνουμε "σκλάβοι" τους, εμείς χειριζόμαστε αυτά που τρώμε, όχι οι τροφές εμάς.

    To χεις πιάσει το νόημα φιλενάδα!
    Last edited by Kardoula; 12-12-10 at 13:34.

  27. #27
    Advanced Bodybuilder pitsouf's Avatar
    Join Date
    02-11-10
    Location
    Suncity, Athens
    Posts
    1,195

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Πάνω απ'όλα κάνεις κάτι που σε ευχαριστεί! Η γυμναστική και η διατροφή εκτός από προγραμματισμό και πειθαρχία πρέπει να μας αναζωογωνεί, να μας γεμίζει ενέργεια και δύναμη να τα φέρνουμε βόλτα και στους άλλους τομείς της ζωής μας.
    Δεν ζούμε για να γυμναζόμαστε, γυμναζόμαστε για να ζούμε ;-)
    Και θα φάμε και μερικά κομμάτια πίτσα και θα πιούμε το κρασάκι μας και θα φάμε το γλυκάκι μας. Αλλά δεν θα επιτρέψουμε να γίνουμε "σκλάβοι" τους, εμείς χειριζόμαστε αυτά που τρώμε, όχι οι τροφές εμάς.To χεις πιάσει το νόημα φιλενάδα!
    Αυτό είναι νομίζω το σημαντικότερο από όλα.
    Έγω είχα γίνει πάντως σκλάβος του φαγητού και όλα τα συσχέτιζα με αυτό.
    Αρρώστια είχε καταντήσει.
    Ευτυχώς που κάποια στιγμή το έκοψα, έστω και αργά.

    Πάω να βράσω τα κοτοπουλάκια μου και τα αβγουλάκια μου

  28. #28
    New Member lia5020lia's Avatar
    Join Date
    26-08-09
    Location
    Pafos, Cyprus.
    Posts
    56

    Default

    Ωραία έχουμε το δικό μας "γυναικείο" τόπικ. Πολύ μου αρέσει αυτό.
    Μπράβο Καρδούλα.

  29. #29
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Nα σαι καλά Lia!
    Έτσι κορίτσια, σιγά σιγά να μαζευόμαστε

  30. #30
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    καλημέρα σε όλες τις όμορφες και υπομονή σε όσες μένουν στην αθήνα!!!!


 
Page 1 of 73 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μονοζυγο...απο μια αλλη οπτικη γωνια
    By guest01247 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 01-02-09, 03:50
  2. Γυναικεία γράμμωση και όγκο...
    By vany in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 12
    Last Post: 17-10-08, 00:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •