Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast
Results 361 to 390 of 424
  1. #361
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    οκ, θα το κανω μονο δυο φορες την εβδομαδα νηστικη, απλα την ανοιξη επιστερφω στη δουλεια οποτε εκ των πραγματων δεν θα μπορω. για τη καθιερωση καθημερινου σχεδον 20 λεπτου αεροβιου, αντι για τα 40 λεπτα 3 φορες την εβδομαδα συμφωνεις?

  2. #362
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Nastasia μου όλοι έχουμε τα "δράματα" μας εμένα με "εξόρισαν" απο το σαλόνι...στο συνεργείο ανάμεσα στα γράσα και τα κατσαβίδια και τους τόρνους αλλά που θα πάει...θα τους δείξουμε εμείς!!!θα δούνε τι θα πάθουνε!!!

  3. #363
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Nastasia μου όλοι έχουμε τα "δράματα" μας εμένα με "εξόρισαν" απο το σαλόνι...στο συνεργείο ανάμεσα στα γράσα και τα κατσαβίδια και τους τόρνους αλλά που θα πάει...θα τους δείξουμε εμείς!!!θα δούνε τι θα πάθουνε!!!
    μια χαρα hardcore σκηνικο για προπονηση ειναι αυτο!!!!!!!!

  4. #364

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    οκ, θα το κανω μονο δυο φορες την εβδομαδα νηστικη, απλα την ανοιξη επιστερφω στη δουλεια οποτε εκ των πραγματων δεν θα μπορω. για τη καθιερωση καθημερινου σχεδον 20 λεπτου αεροβιου, αντι για τα 40 λεπτα 3 φορες την εβδομαδα συμφωνεις?
    Σου ποσταρα χτες βραδυ αλλα για καποιο λογο δεν φανηκε.Αν κανεις καθε μερα εικοσαλεπτο οπως λες σημαινει οτι καθε μερα θα κανεις χιτ;Γιατι αν δεν ανεβασεις παλμους δεν εχει ουσια το 20λεπτο.Δεν νομιζω να το αντεξεις το καθε μερα ,θα σε κουρασει.Καταλαβαινω οτι θες να κερδισεις χρονο,αλλα καντο εναλαξ.Μια μερα διαλειμματικη...σε τρεξιμο...σε σκαλες....με σκοινακι.Τροποι υπαρχουν πολλοι και οποτε εχεις χρονο καντο 40' χαλαρα,να σε ξεκουραζει .

  5. #365
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    καλημερα νικη μου,
    ελεγα για καθημερινο αεροβιο 20λεπτο απο ΔVD που δινουν τα περιοδικα, οχι για χιτ, ξερεις ειναι πιο ευκολο να ξεκλεβω 20 λεπτα μεσα στη μερα για να ανεβασω λιγο τους παλμους με το μωρακι να καθεται στο παρκο, παρα να βρω ενα 40 λεπτο να βρω καποιον να προσεχει το μωρο και να κλειστω στο δωματιο με το διαδρομο. εχανα προπονησεις με αυτον το τροπο. ξερω τι θα κανω θα βαλω το βιντεο δυο φορες και ετσι θα εχω 40 λεπτο προγραμμα σχετρικα χαλαρο. καλη ιδεα ε?, η θα ψαξω στο youtube για καμια σοβαρη 40λεπτη αεροβια.αν εχει εντοπισει κανενας καμια ευχαριστως θα δεχομουνα να μου παραθεσει το λινκ

  6. #366
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    καλημερα νικη μου,
    ελεγα για καθημερινο αεροβιο 20λεπτο απο ΔVD που δινουν τα περιοδικα, οχι για χιτ, ξερεις ειναι πιο ευκολο να ξεκλεβω 20 λεπτα μεσα στη μερα για να ανεβασω λιγο τους παλμους με το μωρακι να καθεται στο παρκο, παρα να βρω ενα 40 λεπτο να βρω καποιον να προσεχει το μωρο και να κλειστω στο δωματιο με το διαδρομο. εχανα προπονησεις με αυτον το τροπο. ξερω τι θα κανω θα βαλω το βιντεο δυο φορες και ετσι θα εχω 40 λεπτο προγραμμα σχετρικα χαλαρο. καλη ιδεα ε?, η θα ψαξω στο youtube για καμια σοβαρη 40λεπτη αεροβια.αν εχει εντοπισει κανενας καμια ευχαριστως θα δεχομουνα να μου παραθεσει το λινκ
    Καλημέρα Nastasia! Εγώ όταν έκανα γυμναστική στο σπίτι έκανα το p90x (έχει και κάποιες αερόβιες μέτριας έντασης προπονήσεις) και το insanity που είναι αερόβια μόνο υψηλής έντασης αλλά μπορείς να την προσαρμόσεις στο επίπεδό σου. Δεν υπάρχουν στο youtube αλλά μπορείς να κατεβάσεις το torrent από το Piratebay.

  7. #367

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    καλημερα νικη μου,
    ελεγα για καθημερινο αεροβιο 20λεπτο απο ΔVD που δινουν τα περιοδικα, οχι για χιτ, ξερεις ειναι πιο ευκολο να ξεκλεβω 20 λεπτα μεσα στη μερα για να ανεβασω λιγο τους παλμους με το μωρακι να καθεται στο παρκο, παρα να βρω ενα 40 λεπτο να βρω καποιον να προσεχει το μωρο και να κλειστω στο δωματιο με το διαδρομο. εχανα προπονησεις με αυτον το τροπο. ξερω τι θα κανω θα βαλω το βιντεο δυο φορες και ετσι θα εχω 40 λεπτο προγραμμα σχετρικα χαλαρο. καλη ιδεα ε?, η θα ψαξω στο youtube για καμια σοβαρη 40λεπτη αεροβια.αν εχει εντοπισει κανενας καμια ευχαριστως θα δεχομουνα να μου παραθεσει το λινκ
    ΔΕς ολη την σειρα και τα βιντεακια που μπορεις να βρεις με την συγκεκριμενη.Πολυ ιδρωτας σε ολα!!



    Δες και εδω



    http://www.youtube.com/user/charliej...?feature=watch

    .....και περαστικα!!

  8. #368
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!!!!!!!!!!!!!,
    27/2/2013

    9.30/ καφες, 3 ασπραδια, ενας κροκος, 3 κουτ βρωμη, μιση μπανανα
    1.30/ τρεις ροδελες βακαλαος, 3 μικρες πατατες, χορτα, λαδι
    5.00/ γυμναστηριο καινουριο προγραμμα, προσαρμογη και γνωριμια με τις νεες ασκησεις/ποδια και πλατη.
    7.00/ home made protein shake, 250 γρ γαλα σογιας, 100 γρ στραγγιστο, 30 γρ γαλα σκονη.
    8.00/ δεκα κουταλακια του γλυκου αλεσμενο μοσχαρι βραστο με πατατα (λυπηθηκα να πεταξω μια τοσο θρεπτικη τροφη)
    10.30/ τονο με μαρουλι, αγγουρι, φρεσκο κρεμμυδακι λαδι και 2 ντοματινια.
    παω για υπνο ειμαι κομματια!!!!!!

  9. #369

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Καλη ξεκουραση Ναστασια μας!!

  10. #370

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Ναστασια μαςςςςςςςςςςςςςςς;Τι κανεις;

  11. #371
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Ναστασια μαςςςςςςςςςςςςςςς;Τι κανεις;
    Βρε συ τι ασκησεις εδωσες στο κοριτσι και το ξεκανες !!!

  12. #372
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    ax φιλοι μου!,
    στο κρεβατι με βαρβατη ιωση, το καλο ειναι πως στανταρ θα εχω χασει κανα κιλο

  13. #373
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    ax φιλοι μου!,
    στο κρεβατι με βαρβατη ιωση, το καλο ειναι πως στανταρ θα εχω χασει κανα κιλο
    Ωχχχ περαστικάαα!!! Κουκουλώσου με το παπλωματάκι...σούπες-ζεστά και μάσκα για να μην κολλήσει και ο μικρός!!!

  14. #374
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    πολυ σας χαιρομαι οσες εισαστε ειδικα φρεσκο-μανουλες κ δεν το βαζετε κατω!!μην απογοητευτεις με τπτ!!ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις τροπο να τα συνδιασεις ολα αφου φαινεται οτι το θες τοσο πολυ!!!

  15. #375

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    ax φιλοι μου!,
    στο κρεβατι με βαρβατη ιωση, το καλο ειναι πως στανταρ θα εχω χασει κανα κιλο

    Ναστασια μου ...περαστικααααα!!Σε εφαγα η κακουργα ...οπως το ειπε ο Τσου...ιδρωσες με τα βιντεακια...φυσηξε βοριας απο το σπασμενο σου το τζαμι ....αυτο ηταν ,την αρπαξες!!!

    Αστειευομαι φυσικα.Κοιτα να φας καλα αυτες τις μερες για να ανακαμψεις.Πολλα ζεστα ,σουπες χυμους!!!

  16. #376
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Ναστασιάκι να έρθω να κάνουμε σύναξη γριπωμένων κορασίδων? Ελπίζω να σου πέρασε η γρίπη και να ρθε σε μένα αλλιώς αν είσαι ακόμα γριπωμένη σου χω φάρμακο θαυματουργό!

  17. #377
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Κοριτσια χωρις παρεξηγηση εχω αλαφρυ χερι για εντριβες ε !!!
    Εξαλου εμενα θα με δειτε σαν το Μπαμπα σας ναι ??? ...οχι ντροπουλες
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #378
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    ευχαριστω πολυ παιδια για τα περαστικα. η αληθεια ειναι πως μια εντριβη απο ελαφρη χερι ειναι οτι χρειαζομαι τωρα.
    παντως σημερα πηγα γυμναστηριο μετα απο δεκα μερες αποχης για upper body. οκ καλουτσικα τα πηγα, δε γραφω κιλα γιατι θα γελασετε, θα επανελθω αργοτερα με αναφορα σζτις ασκησεις μονο.

  19. #379
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    17/3/2013

    10.00 π.μ πιτακι με 4 ασπραδια, 1 κροκο, 2 κουτ σουπας γκοτζι.
    13.00μ.μ αεροβιο- ηρθαν τα καπι- 5 χλμ περπατημα σε 50 λεπτα
    14.00 μ.μ 100 γρ. γιαουρτι, 100 γρ γαλα σογιας με γευση βανιλια, 30 γρ γαλα σε σκονη, μιση μπανανα,
    17.00 μ.μ τονος, μαρουλι, αγγουρακι, 5 ντακακια κριθινα, ελαιολαδο, μπαλσαμικο, ντοματινα,φρεσκο κρεμμυδι.
    20.00 μ.μ , δυο σπιρτοκουτα χαλβας, μια χουφτα κασιους.
    23.οο μ.μ, ιδιο με το μεσημεριανο, χωρις τα ντακακια.
    αντε να μπαινουμε σε μια σειρα χωρις πολλα δραματα αυτη τη φορα, νπου λεει και η φιλη μου η Μαντυ!1

  20. #380

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    17/3/2013

    10.00 π.μ πιτακι με 4 ασπραδια, 1 κροκο, 2 κουτ σουπας γκοτζι.
    13.00μ.μ αεροβιο- ηρθαν τα καπι- 5 χλμ περπατημα σε 50 λεπτα
    14.00 μ.μ 100 γρ. γιαουρτι, 100 γρ γαλα σογιας με γευση βανιλια, 30 γρ γαλα σε σκονη, μιση μπανανα,
    17.00 μ.μ τονος, μαρουλι, αγγουρακι, 5 ντακακια κριθινα, ελαιολαδο, μπαλσαμικο, ντοματινα,φρεσκο κρεμμυδι.
    20.00 μ.μ , δυο σπιρτοκουτα χαλβας, μια χουφτα κασιους.
    23.οο μ.μ, ιδιο με το μεσημεριανο, χωρις τα ντακακια.
    αντε να μπαινουμε σε μια σειρα χωρις πολλα δραματα αυτη τη φορα, νπου λεει και η φιλη μου η Μαντυ!1

    Και γιατι παρακαλω ηρθαν τα καπη;Θα πας σε αγωνες και ανησυχεις για τον χρονο σου;

    Φφφφφφ διαβασα χαλβαααααααααα ..ζω ενα δραμα!!!

  21. #381
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Ναστασιάκι μουυυ όχι και καπίιιι!! Και εγώ κάνω 5,1 χιλιόμετρα (απόσταση απο την δουλειά ως το σπίτι μου μετρημένη απο το google maps) και μου βγαίνει πάνω κάτω μια ώρα και γυρνάω σπίτι παπί, δεν ειναι και λίγο μην νομίζεις επειδή δεν είναι το κλασσικό κοπάνημα του αερόβιου οτι δεν κάνει δουλειά!!

    Goji berries μας έφερε μια φορά μια συνάδελφος στην δουλειά και μας τα "διαφήμιζε" πέρα των άλλων οφελών στην υγεία...οτι ενεργούν και "κάπως" στην libido! Δοκίμασα 4 εκείνη την μέρα και τελικά είναι μόνο φήμες αχαχχαχαχα (είναι λίγο άνοστα όμως ε? σαν σταφίδα με γεύση ασβέστη θα τα παρομοίαζα)

    Μαζί σου Νίκη για το δράμα του χαλβά!! Αμα ήταν και σιμιγδαλένιος με κουκουνάρι...πρόβλημα...εκεί θα χαμε θύματα

    Ετσι έτσιι να μπαίνουμε δυναμικάααααα

  22. #382

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Ναστασια μουυυυυυυ Καλη Σαρακοστη να εχεις εσυ και η οικογενεια σου!!!!


    Μαντυ ο χαλβας ειναι θρησκεια!!!
    Last edited by Marvin; 19-03-13 at 00:04.

  23. #383
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    [QUOTE=SadeAdu;1083331]Ναστασιάκι μουυυ όχι και καπίιιι!! Και εγώ κάνω 5,1 χιλιόμετρα (απόσταση απο την δουλειά ως το σπίτι μου μετρημένη απο το google maps) και μου βγαίνει πάνω κάτω μια ώρα και γυρνάω σπίτι παπί, δεν ειναι και λίγο μην νομίζεις επειδή δεν είναι το κλασσικό κοπάνημα του αερόβιου οτι δεν κάνει δουλειά!!

    Goji berries μας έφερε μια φορά μια συνάδελφος στην δουλειά και μας τα "διαφήμιζε" πέρα των άλλων οφελών στην υγεία...οτι ενεργούν και "κάπως" στην libido! Δοκίμασα 4 εκείνη την μέρα και τελικά είναι μόνο φήμες αχαχχαχαχα (είναι λίγο άνοστα όμως ε? σαν σταφίδα με γεύση ασβέστη θα τα παρομοίαζα)

    Μαζί σου Νίκη για το δράμα του χαλβά!! Αμα ήταν και σιμιγδαλένιος με κουκουνάρι...πρόβλημα...εκεί θα χαμε θύματα

    Ετσι έτσιι να μπαίνουμε δυναμικάααααα [/QUOTE


    η αληθεια ειναι πως ανησυχησα λιγο με το αεροβιο, γιατι μετα τη γριππη δεν ειχα δυναμεις να ανεβασω ρυθμο, σαν να ημουνα γριουλα καπως αδυναμη. βεβαια χθες εκανα 3 χλμ σε 25 λεπτα με μεγαλη ανεση, οποτε μαλλον οσο αναρρωνω ανακτω τις δυναμεις μου.
    σχετικα με το γκοτζι, μη νομιζεις δεν τα αγορασω εγω μου τα φερανε, εγω συμβιβαζομαι και με ενα ταπεινο δαμασκηνο. τωρα με τη λιμπιντο, τι να σου πω κατσε να φαω καμια βδομαδα να εχω γνωμη

  24. #384
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Ναστασια μουυυυυυυ Καλη Σαρακοστη να εχεις εσυ και η οικογενεια σου!!!!


    Μαντυ ο χαλβας ειναι θρησκεια!!!

    ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επιθυμεις.

  25. #385
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    19/3/2013

    19/3/2013
    10.00 π.μ/ 4 ασπραδια, 3 κουτ.βρωμη, μια κουταλια γκοτζι.
    14.00 μ.μ / 150 γρ κοτοπουλο, 5 κουτ της σουπας ρυζι, ενα αγγουρι, ελαχιστο ελαιολαδο.
    18.00 μ.μ / ενα ποτηρι γαλα σογιας μια χουφτα κασιους.
    20.30 μ.μ/ μια κουταλια γιγαντες , δυο μπουκιες λαγανα, μια κουταλια ταραμας.(λαλακια, τα ειδα μπροστα μουκαιτα εφαγα ασυναισθητα)
    23.00 μ.μ / ασπραδια με πιπεριες μανιταρια, φρεσκο κρεμμυδακι.

    σημερα δε καταφερα να παω γυμναστηριο, αυριο ομως εχω κανονισει baby sitting

  26. #386
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    20/3/2013

    09.30 π.μ/ 4 ασπραδια, 3 κουτ βρωμη, μια κουτ γκοτζι.
    13.00 μ.μ/ 150 γρ κοτοπουλο, 5 κουτ ρυζι, ενα αγγουρι.
    17.00 μ.μ / γυμναστηριο
    10 λεπτα ζεσταμα σε διαδρομο.
    ραχιαιοι, 3χ20 σε μπαλα, 3χ20'' ισομετρικα σανιδα.

    πλατη, ολα 3χ15.
    εμπρ. ελξεις σε τροχαλια με ανοιχτη λαβη.
    ελξεις καθιστη σε τροχαλια.
    κωπηλατικη με μπαρα.
    ποδια.
    μηχανημα απαγωγων και προσαγωγων 3χ20χ20κιλα.
    εκτασεις ποδιων με λαστιχο σφιχτο 3χ40.
    leg curl 3χ15χ15 κιλα.
    πρεσσα. 3χ15χ25 κιλα.
    σκουατ ελευθερο με μπαρα. και αρσεις θανατου 3χ15χ7κιλη μπαρα.
    19.30 μ.μ/ ενα μεγαλο μπιφτεκι μοσχαρισιο, 5 κουτ ρυζι, ενα αγγουρι, 3 ντοματινια, ελαιολαδο.

    αυτα. καληνυχτα

  27. #387

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Γιατι απο τις 7.30 και μετα τιποτα;Σαν να φαγαμε λιγο;

  28. #388
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Πλακωθηκε στα τσιπουρα και μας το κρυβει....

    Δε βλεπεις πως το εκλεισε....αυτα. καληνυχτα ,και μη ρωτατε παραπερα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #389
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    xaxκαμια σχεση, συμβαινει κατι πολυ πιο απλο, σημερα το πρωι εκανα το ετησιο τσεκ απ μου, γενικη αιματος , ουρων και ενα σωρο αλλα.

  30. #390
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ε καλα και συ τωρα , ειναι αναγκη να μας τα λες Ολα , ασε και τιποτα ετσι ξεκαρφωτο
    Και ???? ολα καλα με τις εξετασεις ????
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!


 
Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερολόγιο εβδομαδιαίας προπόνησης και διατροφής bodybuilding
    By Pavlos18 in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 69
    Last Post: 21-04-11, 18:09
  2. Ημερολόγιο διατροφής και προπόνησης
    By antrakos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 87
    Last Post: 08-12-10, 14:24
  3. Προτάσεις για βελτίωση διατροφής & άσκησης body building!!
    By Muffin in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-10, 11:41
  4. Ημερολόγιο διατροφής...
    By WizeAss in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-06-05, 17:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •