Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 15 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 424
  1. #91
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    αυτο το διαστημα μου αρεσει να περιοριζω τους υδατανθρακες που προερχονται απο φρουτα,ζυμαρικα, πατατες οσπρια και ρυζι. κραταω με αλλα λογια τα λαχανικα και τις πρωτεινες και ανεβαζω λιγο τα λιπαρα απο ξηρους καρπους, τυρακι και φυσικα ελαιολαδο. εχω παρατηρησει πως με βοηθαει στο ξεφουσκωμα και στην τουαλετα. οσον αφορα το αεροβιο εχω βρει ενα παιχνιδι που μου αρεσει πολυ στο διαδρομο -δε ξερω αν ειναι και αποδοτικο-, γενικα περπαταω γρηγορα αλλα για 15 λεπτα κανω γρηγορα ξεσπασματα 30'' όσο πιο γρηγορα μπορω ΑΛΛΑ το ΖΟΡΙ ειναι πως ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ αλλα εξακολουθω να περπαταω!!!! γινομαι μουσκεμα στο ιδρωτα!!!!
    πιπη μου ακουσον ακουσον ο αλλαν καρ πεθανε στα 71 απο καρκινο του πνευμονα υστερα απο σχεδον 25 χρονια διακοπης καπνισματος. αυτο με ψιλοκλονισε λιγακι αλλα δεν εχω καπνισει ακομα. δε τολμω φυσικα να πω πως το εκοψα αλλα οπως ειπα και πιο πανω πως εχω να καπνισω απο τις 27 Μαρτιου.
    αυτο που με εχει βοηθησει πολυ να βαλω σε μια ταξη τα πραγματα σχετικα με τη διατροφη και την ασκηση ειναι πως δεν εκανα αποτομα ΠΟΛΛΕΣ αλλαγες μαζι.
    πχ οσες φορες ελεγα ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ αυστηρη διαιτα και γυμναστικη εκανα μια τρυπα στο νερο. Απο τοτε που βρηκα αυτο το φορουμ και μεχρι να γραφτω περασε πολυ καιρος. διαβαζα τα ημερολογια και τα σχολια των παιδιων εδω μεσα και ενημερωνομουνα για διατροφες και προπονησεις. ηξερα πως δεν ημουν ετοιμη δε μπορουσα απο τη μια στιγμη στην αλλη να τα υιοθετησω ΟΛΑ μαζι. όμως τα επεξεργαζομουνα και τα δοκιμαζα. Γραφτηκα στο φορουμ οταν αποφασισα πως θα ενταξω τη γυμναστικη ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ στη ζωη μου και καποιες διατροφικες συμβουλες. δεν ηταν δυνατον να επιδιωξω ξαφνικα πχ να κανω τη διατροφη της καρδουλας μονο και μονο επειδη εχουμε την ιδια ηλικια το ιδιο υψος και σχεδον το ιδιο βαρος. αν το επιχειρουσα τοτε με μαθηματικη ακριβεια θα τα παραταγα. Μπορουσα ομως να ενταξω καποια πραγματα απο την διατροφη της στο δικο μου προγραμμα. Κατοπιν οσο περναει ο καιρος ακους το σωμα σου και ξερεις τι σου ζηταει. μεσα σε αυτα τα πλαισια δε καπνιζω πια. αν καποιος ερχοταν στις 27 Μαρτιου και μου ελεγε πως αυτο ειναι το τελευταιο σου τσιγαρο θα ελεγα παναγιτσα μου πεθαινω αυριο το πρωι.
    στις 28 Μαρτιου δεν πεθανα ευτυχως αλλα απεκτησα μια ωραιοτατη φαρυγγιτιδα και αναγκαστικα σταματησα να καπνιζω. η φαρυγγιτιδα εφυγε με αντιβιωση αλλα μου μπηκε η ιδεα να μη καπνιζω αλλο πια. αν δεν ειχα μπει σε αυτη τη διαδικασια γυμναστικης και διατροφης σιγουρα ουτε που θα το ειχα σκεφτει ποτε μου.
    τους ξερετε τους λεγομενους εναρετους κυκλους ? ειναι ακριβως το αντιθετο των φαυλων κυκλων. δηλαδη ξεκινας κατι καλο και αυτο σου δινει το εναυσμα για συνεχομενες βελτιωσεις (αν το εφαρμοζα και στα προσωπικα μου θα ημουνα αστερι αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια θα βρω αλλο φορουμ να τη γραψω λολ). με εμενα πηγε γυμναστικη, διατροφη, καπνισμα και συνεχιζεται.

    α πιπη μου σε ευχαριστω για την ενθαρρυνση και το ζωδιο μου ειναι τοξοτης αλλα (αχ παντα αυτο το αλλα) εχω ωροσκοπο αιγοκερο που μου τα χαλαει ολα. οταν με βλεπει καποιος πρωτη φορα μου βγαινει το αυστηρο του αιγοκερου και με φοβουνται λιγο αλλα οποιος μπει στο κοπο να με γνωρισει παθαινει σοκ οταν διαπιστωνει ΠΟΣΟ τρελοκομειο ειμαι !!!

  2. #92

    Default

    nastazia,γραφεις πολυ ωραια λατρευω να σε διαβαζω.

    πεθανε ο αλαν καρ? τι κριμα ...ανεξαρτητα απο αυτο ο ιδιος δεν ανεφερε ποτε οτι τον ενδιαφερει η υγεια του κυριως το γαμωτο ηταν ολο το θεμα ...και αυτο το κατεφερε ...ειναι σημαντικο να πεθανεις ελευθερος !!!

    ο εναρετος κυκλος θα σου χαρισει και στα προσωπκα την χαρα ...αν και πιστευω οτι μια "καλη σχεση" ξεκιναει ασχημα !!!!!


    ο αιγοκερος σου δινει την υπομονη και ο τοξοτης το παθος και την τρελα !!!!! σουπερ σε βρησκω !!!!


    αυτο με το περπατημα το εκανα κι εγω !!!!!και τωρα που μου το θυμησες θα το απολαυσω αυτην την εβδομαδα!!!!!

  3. #93
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Νastasia πολύ μου άρεσε το ποστ σου και το πως το χεις προγραμματίσει στο μυαλό σου. Αυτό δείχνει ωριμότητα σκέψης.
    Δυστυχώς αν είναι κάτι που χαρακτηρίζει εμάς τις γυναίκες είναι η ανυπομονησία. Θέλουμε εδώ και τώρα να γίνουμε φέτες, εδώ και τώρα να βρούμε το ένα ή το άλλο κοκ.
    Όσο πιο σταθερά βήματα κάνεις, τόσο εγγυημένο και με διάρκεια θα είναι το αποτέλεσμα. Στη διάρκεια της προσπάθειάς σου, θα μαθαίνεις, θα κάνεις λάθη, θα διορθώνεις, θα μαθαίνεις το σώμα σου, πράγματα που κάποιος που βιάζεται δεν τα αποκτά.




    αυτο το διαστημα μου αρεσει να περιοριζω τους υδατανθρακες που προερχονται απο φρουτα,ζυμαρικα, πατατες οσπρια και ρυζι. κραταω με αλλα λογια τα λαχανικα και τις πρωτεινες και ανεβαζω λιγο τα λιπαρα απο ξηρους καρπους, τυρακι και φυσικα ελαιολαδο. εχω παρατηρησει πως με βοηθαει στο ξεφουσκωμα και στην τουαλετα.
    Αυτό είναι περίπου το concept που κάνω. Εμένα με χει βοηθήσει τρομερά, αφού δουλεύει και σε σένα συνέχισέ το!!


    οσον αφορα το αεροβιο εχω βρει ενα παιχνιδι που μου αρεσει πολυ στο διαδρομο -δε ξερω αν ειναι και αποδοτικο-, γενικα περπαταω γρηγορα αλλα για 15 λεπτα κανω γρηγορα ξεσπασματα 30'' όσο πιο γρηγορα μπορω ΑΛΛΑ το ΖΟΡΙ ειναι πως ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ αλλα εξακολουθω να περπαταω!!!! γινομαι μουσκεμα στο ιδρωτα!!!!
    Αυτό το παιχνίδι είναι και το δικό μου αγαπημένο
    Και να σαι σίγουρη πως είναι άκρως αποδοτικό!!

    Σου εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη και στη δική σου "διαδρομή".

  4. #94

    Default

    αυτο το διαστημα μου αρεσει να περιοριζω τους υδατανθρακες που προερχονται απο φρουτα,ζυμαρικα, πατατες οσπρια και ρυζι. κραταω με αλλα λογια τα λαχανικα και τις πρωτεινες και ανεβαζω λιγο τα λιπαρα απο ξηρους καρπους, τυρακι και φυσικα ελαιολαδο.

    με ενδιαφερει κι εμενα αυτη η διατροφη ...εχεις ενα δειγμα ημερας να βαλεις να δω ?αν μου παει?

    μου κανει εντυπωση που αναβαζεις λιπαρα ...δεν εχω καταλαβει σε τι βαθμο..

  5. #95
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    κοριτσακια αλλα και αγορακια καλημερα,
    παει πολυς καιρος που έχω να γράψω όμως έχουν αλλάξει πολλά πράγματα στη ζωή μου από την τελευταία φορά. το καημένο το ημερολογιακι μου έχει πιάσει αράχνες και σκόνες και σκεφτηκα να μπω λιγο να ξεσκονίσω.
    πολλές φορές ηθελα να γράψω αλλά δίσταζα..... έλεγα αφού δε γυμνάζομαι πια ουτε διατροφή κάνω τι να μπώ και τι να πω σε ένα φορουμ με θέμα το bodybuilding, ποιον ενδιαφέρει το γεγονός πως είμαι έγκυος και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι?
    μετά το ξανασκέφτηκα και είπα αφού εγώ μπαίνω κρυφά σαν το κλέφτη και σας παρακολουθώ δεν είναι σωστό να ξέρετε και εσείς τι συμβάινει με εμένα ? ίσως κάποιοι να αναρωτιούνται πως χάθηκα έτσι ξαφνικά βρε αδερφέ ή ακόμα να πιστέψουν πως να άλλο ένα μέλος που ξεκίνησε με ενθουσιασμό και τελικά τα παράτησε!!!
    τέσπα το θέμα είναι πως είμαι καλά, έχω φτάσει 64 κιλά (δεν είναι και πολλά) και σε λίγο καιρό θα μπορώ να ξαναξεκινήσω γυμναστική που τόοοοοοοοσο μου έχει λείψει και που δυστυχώς μου την απαγόρευσε ο γιατρός (χαμηλός πλακούντας για όσους ξέρουν) δια ροπάλου. τώρα σχετικά με τη διατροφή μπορώ να πω πως προσέχω αρκετά δεν έχω μετατρέψει το σώμα μου σε σκουπιδοφάγο (όπως μετά λυπης μου βλέπω να κάνουν πολλές άλλες έγκυες) αλλά δυο φορες την εβδομάδα τρώω ότι θέλω και αναγκαστικά δεν αποφεύγω τα λιπαρά και τους υδατάνθρακες.

    μμμμ αυτά πανω κάτω είχα να σας πω, να σας δώσω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμους και να ανανεώσω το ραντεβουδάκι μας σε λίγους μήνες που θα ζητάω συμβούλές για να επανέλθω στα κυβικά μου.
    φιλακια !!!!

  6. #96
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Να εισαι σιγουρη πως με ολα αυτα τα προβληματα που κανουμε γαργαρες καθημερινα και δεν μπορουμε να τα χωνεψουμε με τιποτα, χαιρομαστε πολύ που κάνεις ενα ποστ σαν το παραπανω που δεν εχει μεν σχεση με διατροφη, προπονηση κλπ αλλα μας κανει σιγουρα τους περισσοτερους απο εμας χαρουμενος που ενας ανθρωπος ειναι ευτυχισμενος γιατι ανθρωποι ειμαστε κι εμεις και ξερουμε ποσο ωραιο ειναι αυτο το συναισθημα. Κανε οτι καλυτερο απο θεμα υγιεινης, χαλαρωσης, διατροφης και οτι αλλο χρειαζεται μεχρι να γεννηθει το μπεμπάκι σου και μετα επιστρεφεις στα του σώματός σου! Να εισαι καλα!

    ΥΓ: Κι ομως απο ολα αυτα που διαβαζω τελευταια στο δικο σου ποστ απαντησα... Τυχαίο? Δε νομιζω Τακη χαχα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  7. #97
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    χρονια πολλα σε ολους και σε ολες.
    οπως σας υποσχεθηκα επανηλθα στα παλια μου λημερια.....φορτωμενη με μερικα κιλα παραπανω 62,5 για του λογου το αληθες, και με πλαδαρη κοιλιτσα.
    εχοντας πλεον σαραντισει και εχοντας παρει το πρασινο φως απο το γιατρο μου ειμαι ετοιμη δειλα δειλα να ανεβω ξανα στο τρενο της γυμναστικης και της σωστης διατροφης. φοβαμαι λιγο βεβαια γιατι αναμενονται τραγικες επιδοσεις καθως εχω να γυμναστω σχεδον 11 μηνες αλλα το εχω πολυ αναγκη μιας και αισθανομαι κυριολεκτικα οτι εχω σκουριασει. ειναι μια καινουρια προκληση καθως το μωρακι μου απαιτει πολυ χρονο αλλα πλεον εχω διαφορετικο στοχο.

  8. #98
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λοιπον στοχοι μεχρι το τελος του μηνα,
    1- να παω 61 κιλα
    2- να ανεβαινω στο διαδρομο τουλαχιστον 20 λεπτα για αεροβιο -λεμε τωρα- μερα παρα μερα.
    3- να καθαρισω τη διατροφη μου κοβοντας αρχικα τη ζαχαρη ΕΝΤΕΛΩΣ.

    αυτα για αρχη ειναι αρκετα μετα βλεπουμε.
    καλη δυναμη σε ολους!!!!!!!!!!

  9. #99
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Καλη επιτυχια στους στοχους σου nastasia YΓ. εδω εφτιαξες μια καινουργια "ζωη" δε θα φτιαξεις ενα καινουργιο σωμα.......:)))
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  10. #100
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Καλή αρχή και να σου ζήσει το μικρούλι σου!

  11. #101
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Καλη επιτυχια στους στοχους σου nastasia YΓ. εδω εφτιαξες μια καινουργια "ζωη" δε θα φτιαξεις ενα καινουργιο σωμα.......:)))
    σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα τσουρεκακι. δε θελω να φτιαξω καινουριο σωμα,ειπαμε αλλαξαμε στοχο απο μανουλι σε μανουλα ,απλα θελω το παλιο μου σωμα πισωωωω χεχε,

  12. #102
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by Elita View Post
    Καλή αρχή και να σου ζήσει το μικρούλι σου!
    ευχαριστω πολυ ελιτα μου !!!

  13. #103
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα τσουρεκακι. δε θελω να φτιαξω καινουριο σωμα,ειπαμε αλλαξαμε στοχο απο μανουλι σε μανουλα ,απλα θελω το παλιο μου σωμα πισωωωω χεχε,
    Σωστη...!!! Φτιαχτο ομως εσυ και αστο εκει να υπαρχη , και οταν η μητρικες ορμονες της γεννας αρχισουν σιγα σιγα να εξεσθενουν ........Εχω βιωσει την μεταμορφωση 2 φορες
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  14. #104
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    welcome back, να σου ζησει το μωρακι

  15. #105
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Χαιρόμαστε που σε χουμε και πάλι στην παρέα μας! Να σου ζήσει το μωράκι και καλή επιτυχία στο στόχο σου!

  16. #106
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    σας ευχαριστω ολους πολυ για το καλωσορισμα. χαιρομαι που σιγα σιγα βρισκω τις παλιες μου συνηθειες. θα τα λεμε καθημερινα.
    πρωτα πρεπει να σχεδιασω τη διατροφη μου κατα τα γνωστα προτυπα μονο που σε σχεση με παλια θα εχω περισσοτερη ποσοτητα στα γευματα μου και καλα λίπαρα γιατι στη κυριολεξια πρεπει να τρωω για δυο μιας και θηλαζω αποκλειστικα το σπορακι μου. λοιπον αντε να δουμε.
    τι καλα που τα ξαναλεμε!!!!!!!!!

  17. #107
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Να σου ζησει το νινι και καλη επιτυχια!!!

  18. #108
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λοιπον εχουμε και λεμε-
    πρωι- τοστ με τυρι
    ενδιαμεσο- γαλα πληρες με 4 κουταλιες βρωμη
    μεσημερι- κοτοπουλο στηθος με σαλατα και ρυζι και δυο μικρα παξιμαδια κριθινα
    απογευμα - ενα πορτοκαλι (πρεπει να παω σμ να ψωνισω)
    βραδυνο- τονο με μαρουλι και ρυζι
    γυμναστικη...........
    τελικα λαδωσα τον διαδρομο και ανεβηκα, οπως το περιμενα οι επιδοσεις μου ΤΡΑΓΙΚΕΣ, καταφερα να κανω 20 λεπτα, να διανυσω σχεδον 2 χλμ, στην ταχυτητα των 5,2χλμ. μετ< εκανα ενα τεταρτο στρετσινγκ να ισιωσω. αυτα τουλαχιστον εγινε η αρχη μαλακα και ησυχα χωρις υπερβολες. αυριο θα κανω αλτηρες το προγραμμα για βαρη που εχει αναρτησει η καρδουλα, αντε να δουμε.
    πρεπει να παω σουπερ αυριο να παρω κοτοπουλα, ψαρι, τονο, αβγα, ψωμι για τοστ και τυρι, βρωμη, γαλα, φυστικοβουτυρο και μπανανες, πατατες,
    δε ξερω αν πρεπει να μειωσω τα λιπαρα απο γαλακτοκομικα η οχι, θα δουμε λεω προς το παρον οχι

  19. #109

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα τσουρεκακι. δε θελω να φτιαξω καινουριο σωμα,ειπαμε αλλαξαμε στοχο απο μανουλι σε μανουλα ,απλα θελω το παλιο μου σωμα πισωωωω χεχε,

    χρονια πολλα!!!
    κοριτσι να σου ζησει το μωρακι,γερο κ τυχερο να ναι!!

    ....θα επανελθεις πολυ γρηγορα...
    εχω διαβασει πως μετα τη γέννα το σωμα εχει
    πολυ μεγαλη ελαστικοτητα
    κ μπορει να γινει κ καλυτερο απο πριν....

    ....οποτε...τα καλυτερα ερχονται!!!!

  20. #110
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Να σου ζησει το παιδακι σου!!
    Μια χαρα θα εισαι σε λιγους μηνες αν εχεις θεληση !!Η κολλητη μου περσυ Σεπτεμβριο γεννησε και τωρα ειναι καλυτερη απο ποτε με ελαχιστη γυμναστικη!!!Το σωμα θυμαται !
    Απ οτι καταλαβαινω δεν πρεπει να εχεις παρει και πολλα κιλα οποτε δεν εχεις προβλημα!
    no pain...no gain!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post




    εχω διαβασει πως μετα τη γέννα το σωμα εχει
    πολυ μεγαλη ελαστικοτητα
    κ μπορει να γινει κ καλυτερο απο πριν....
    Ναι ε??????? μακαρι ....

  22. #112
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Ναι ε??????? μακαρι ....
    Ετσι ειναι papaki μου Αρκει να μην φορτωσεις τον αγλεορα σε κιλα.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #113
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    τσουρεκακι μου... ποσο θελω να σε πιστεψω...την τρεμω εκεινη την ωρα χαχαχαχα

    βεβαια εδω η φιλη μας δεν εχει κιλα να την ταλαιπωρησουν

  24. #114
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    τσουρεκακι μου... ποσο θελω να σε πιστεψω...την τρεμω εκεινη την ωρα χαχαχαχα

    βεβαια εδω η φιλη μας δεν εχει κιλα να την ταλαιπωρησουν
    Εδω ...εγω ...!!!Θα στα μαθω ΟΛΑ , αρκει να εισαι υπακουω κοριτσιΑυτα τα χαζα , μου μυρισε ,το παιδι πειναει ,πρεπει να τρωω για δυο , ξεχασετα και θα εισαι πολυ ξεξουλιαρα μαμα !!! και ακομα περισσοτερο ....λεχωνα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  25. #115
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    XAAXAXAXA...φανταζομαι κορμαρα η κυρια τσουρεκα ε?

  26. #116
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    XAAXAXAXA...φανταζομαι κορμαρα η κυρια τσουρεκα ε?
    Η δαμοκλειος σπαθη του κερατου κρεμεται πανω απο το κεφαλι της ....ετσι και παχυνει....Μεγαλυτερη απο μενα και το condition ....φυσαει ,ΧΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΟΥΖΑ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  27. #117
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ελιωσαααααα
    (κοιτα κ ο δικος μου αντρουλης απεχθανεται τις παχουλες....οποτε καταλαβαινεις δε θελω να ερθει η μερα που να μη με θελει!!!!)

    θαυμαζω πολυ αυτες τις γυναικες που ειναι μαμαδες και κορμαρες ...

  28. #118

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Εδω ...εγω ...!!!Θα στα μαθω ΟΛΑ , αρκει να εισαι υπακουω κοριτσιΑυτα τα χαζα , μου μυρισε ,το παιδι πειναει ,πρεπει να τρωω για δυο , ξεχασετα και θα εισαι πολυ ξεξουλιαρα μαμα !!! και ακομα περισσοτερο ....λεχωνα
    ....αυτα ειναι τα μυστικα!!!! ;)

  29. #119
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    nastasia συνχωρεσε με που μπλαμπλαδιζω στο λογκ σου αλλα αισθανομαι ιερο μου καθηκον να καθοδηγησω νεαρες κορασιδες στον ασφαλη δρομο της μητροτητας.Εσυ αμεσως να τα μαθεις ολα ομορφο μελαχρινο.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  30. #120

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    nastasia συνχωρεσε με που μπλαμπλαδιζω στο λογκ σου αλλα αισθανομαι ιερο μου καθηκον να καθοδηγησω νεαρες κορασιδες στον ασφαλη δρομο της μητροτητας.Εσυ αμεσως να τα μαθεις ολα ομορφο μελαχρινο.
    ...σε εσωτερικο μηνυμα...το μυστικο για το γιο,θελω!!!!


 
Page 4 of 15 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερολόγιο εβδομαδιαίας προπόνησης και διατροφής bodybuilding
    By Pavlos18 in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 69
    Last Post: 21-04-11, 18:09
  2. Ημερολόγιο διατροφής και προπόνησης
    By antrakos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 87
    Last Post: 08-12-10, 14:24
  3. Προτάσεις για βελτίωση διατροφής & άσκησης body building!!
    By Muffin in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-10, 11:41
  4. Ημερολόγιο διατροφής...
    By WizeAss in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-06-05, 17:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •