Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 15 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 121 to 150 of 424
  1. #121
    Pumping Iron irenelizzy's Avatar
    Join Date
    09-05-11
    Location
    Out and about somewhere
    Posts
    359

    Default

    Καλώς όρισες και πάλι !!! Να σου ζήσει το νινάκι σου πρώτα απ'όλα και καλή δύναμη να έχεις

  2. #122
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    ...σε εσωτερικο μηνυμα...το μυστικο για το γιο,θελω!!!!
    Επειδη οι λεπτομεριες των ενεργιων που πρεπει να γινουν ειναι ακρος αποκαλυπτηκες , θα αισθανομουν καλυτερα να της ελεγα στον πατριωτη μου....... irenelizzy το αβαταρ ειναι αποκαλυψη !!!
    Last edited by tsourekas; 17-04-12 at 21:51.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #123

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Επειδη οι λεπτομεριες των ενεργιων που πρεπει να γινουν ειναι ακρος αποκαλυπτηκες , θα αισθανομουν καλυτερα να της ελεγα στον πατριωτη μου....... irenelizzy το αβαταρ ειναι αποκαλυψη !!!
    ...χαχαχχαχαχχαχχα!!!οκ στειλε το μηνυμα σε κεινον...χαχχαχαχχαχχαχα!!!

  4. #124
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λοιπον πρωτα απ ολα κοριτσια η εγκυμοσυνη ΔΕΝ χαλαει το σωμα αλλα τα ασταματητα σαβουριασματα.
    σαβουριασματα οπως ολοι γνωριζουμε γινονται ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι. ειδικα εσεις αλλα και εγω φυσικα που ειχαμε καποια σχεση με τη γυμναστικη και ενα φισιολογικο βαρος δεν υπαρχει περιπτωση να χαλασουμε το σωμα μας με μια εγκυμοσυνη. ειδικα αν ειστε και λιγο τυχερες και συνεχιστε και τη γυμναστικη οσο ειστε εγκυες δεν εχετε να φοβαστε τπτ. εγω δυστυχως δεν μπορουσα να γυμναστω αλλα και παλι δεν εχω τραγικες μεταβολες. ενταξει εχω τεσσερα κιλα παραπανω και λιγη κοιλιτσα(ολα τα παντελονια μου μου χωρανε-εκτος απο τα skiny jeans, αλλα σιγα ουτε δυο μηνες δεν εχω γεννησει. σκεφτειτε ποσες αθλητριες γεννανε και μετα γυρνανε στα γηπεδα και σαρωνουν μεταλλια. επισης να σας πω και κατι ακομα κατα τη διαρκεια των 9 μηνων δεν αισθανθηκα ΟΥΤΕ μια φορα ασχημα μπροστα στο καθρεφτη ισα ισα που μου αρεσε πολυ το σωμα μου γιατι φιλοξενουσε το σπορακι μου. ειδικα τη κοιλιτσα μου τη λατρεψα. τεσπα φλυαρω για να σας πω να μη φοβαστε την εγκυμοσυνη και σας το λεει ενα ατομο που ετρεμα την ιδεα οτι καποτε θα ημουνα παναω απο 65 κιλα.

  5. #125

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    λοιπον πρωτα απ ολα κοριτσια η εγκυμοσυνη ΔΕΝ χαλαει το σωμα αλλα τα ασταματητα σαβουριασματα.
    σαβουριασματα οπως ολοι γνωριζουμε γινονται ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι. ειδικα εσεις αλλα και εγω φυσικα που ειχαμε καποια σχεση με τη γυμναστικη και ενα φισιολογικο βαρος δεν υπαρχει περιπτωση να χαλασουμε το σωμα μας με μια εγκυμοσυνη. ειδικα αν ειστε και λιγο τυχερες και συνεχιστε και τη γυμναστικη οσο ειστε εγκυες δεν εχετε να φοβαστε τπτ. εγω δυστυχως δεν μπορουσα να γυμναστω αλλα και παλι δεν εχω τραγικες μεταβολες. ενταξει εχω τεσσερα κιλα παραπανω και λιγη κοιλιτσα(ολα τα παντελονια μου μου χωρανε-εκτος απο τα skiny jeans, αλλα σιγα ουτε δυο μηνες δεν εχω γεννησει. σκεφτειτε ποσες αθλητριες γεννανε και μετα γυρνανε στα γηπεδα και σαρωνουν μεταλλια. επισης να σας πω και κατι ακομα κατα τη διαρκεια των 9 μηνων δεν αισθανθηκα ΟΥΤΕ μια φορα ασχημα μπροστα στο καθρεφτη ισα ισα που μου αρεσε πολυ το σωμα μου γιατι φιλοξενουσε το σπορακι μου. ειδικα τη κοιλιτσα μου τη λατρεψα. τεσπα φλυαρω για να σας πω να μη φοβαστε την εγκυμοσυνη και σας το λεει ενα ατομο που ετρεμα την ιδεα οτι καποτε θα ημουνα παναω απο 65 κιλα.
    Last edited by konstantina81; 18-04-12 at 11:59.

  6. #126
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λοιποον τα νεα μου.
    ξυπνησα σημερα ταισα το σπορακι μου και αφου τον κοιμησα ειπα να κανω πρωινη αεροβια. ανεβηκα λοιπον ξανα πανω στο διαδρομο με στοχο να ανεβασω λιγο πιο πολυ την ενταση απο χθες και να κανω και δυο λεπτα περισσοτερο. στοχος επιτευχθει. αυριο θα κανω δυο λεπτα περισσοτερο και θα αυξησω λιγο ακομα την ενταση. που θα παει καποια στιγμη θα επανελθω αλλωστε τα νουμερα που επιδιωκω ειναι πεπερασμενα και οχι απειρα συνεπως καποια στιγμη στο μελλον θα τα φτασω αρκει να μη τα παρατησω.
    αφου λοιπον τελειωσα την αεροβια προεκυψε το αιωνιο ερωτημα : τι τρωμε τωρα που λογω κατακλυσμου δε πηγα σουπερ μαρκετ. και τοτε θυμηθηκα τα λογια της καρδουλας : θελεις πρωτεινη, υδατανθρακα και καλο λιπος. οκ λοιπον να δουμε τι εχουμε, καθαρισα τρια κοκκινα αβγα εφαγα τα ασπραδια και ενα κροκο, τρια μικρα κριθινα παξιμαδια και λιγο ελαιολαδο.
    αυτα. για την ωρα αργα το απογευμα αν εχω αντοχες θα κανω λιγους αλτηρες οταν θα κοιμαται το σπορακι μου αν βεβαια δε νυσταζω και εγω.
    τωρα θα φαω ενα μπολ κρεμα ανθος αραβοσιτη, χωρις ζαχαρη τη φτιαχνω, με λιγα καρυδια, θα δουμε...
    ασχετο αλλα μου ηρθε το χαρατσι της δεη και το φυσικο αεριο και καπως πρεπει να ξεσπασω
    ΟΠΟΤΕ
    ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜ^^##@@ΘΟΥΝΕ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕς ΠΟΥ ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΙ ΑΣΤΟ ΔΙ@ΟΛΟ Μ@Λ@ΚΕΣ ,,,ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΘΛΙΟΙ

  7. #127
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Με προλαβε το kostantinaki Αλλα εχουν δικιο τα κοριτσια γιατι δεν ξερουν οτι μπαινοντας η γυναικα στην εγκυμοσυνη διανυει την ποιο ομορφη περιοδο της ζωης της συναισθηματικα ,ψυχηκα , σωματικα......το ιδιο και ο συζυγος !!!!!!! Το μετα ειναι κατι που θα ερθει μονο του.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  8. #128

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    λοιποον τα νεα μου.
    ξυπνησα σημερα ταισα το σπορακι μου και αφου τον κοιμησα ειπα να κανω πρωινη αεροβια. ανεβηκα λοιπον ξανα πανω στο διαδρομο με στοχο να ανεβασω λιγο πιο πολυ την ενταση απο χθες και να κανω και δυο λεπτα περισσοτερο. στοχος επιτευχθει. αυριο θα κανω δυο λεπτα περισσοτερο και θα αυξησω λιγο ακομα την ενταση. που θα παει καποια στιγμη θα επανελθω αλλωστε τα νουμερα που επιδιωκω ειναι πεπερασμενα και οχι απειρα συνεπως καποια στιγμη στο μελλον θα τα φτασω αρκει να μη τα παρατησω.
    αφου λοιπον τελειωσα την αεροβια προεκυψε το αιωνιο ερωτημα : τι τρωμε τωρα που λογω κατακλυσμου δε πηγα σουπερ μαρκετ. και τοτε θυμηθηκα τα λογια της καρδουλας : θελεις πρωτεινη, υδατανθρακα και καλο λιπος. οκ λοιπον να δουμε τι εχουμε, καθαρισα τρια κοκκινα αβγα εφαγα τα ασπραδια και ενα κροκο, τρια μικρα κριθινα παξιμαδια και λιγο ελαιολαδο.
    αυτα. για την ωρα αργα το απογευμα αν εχω αντοχες θα κανω λιγους αλτηρες οταν θα κοιμαται το σπορακι μου αν βεβαια δε νυσταζω και εγω.
    τωρα θα φαω ενα μπολ κρεμα ανθος αραβοσιτη, χωρις ζαχαρη τη φτιαχνω, με λιγα καρυδια, θα δουμε...
    ασχετο αλλα μου ηρθε το χαρατσι της δεη και το φυσικο αεριο και καπως πρεπει να ξεσπασω
    ΟΠΟΤΕ
    ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜ^^##@@ΘΟΥΝΕ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕς ΠΟΥ ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΙ ΑΣΤΟ ΔΙ@ΟΛΟ Μ@Λ@ΚΕΣ ,,,ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΘΛΙΟΙ


    κ λιγα ειπες!!!

  9. #129
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜ^^##@@ΘΟΥΝΕ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕς ΠΟΥ ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΙ ΑΣΤΟ ΔΙ@ΟΛΟ Μ@Λ@ΚΕΣ ,,,ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΘΛΙΟΙ
    ΠΕΣ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

  10. #130
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    [QUOTE=nina papaki;1001899]ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ελιωσαααααα
    (κοιτα κ ο δικος μου αντρουλης απεχθανεται τις παχουλες....οποτε καταλαβαινεις δε θελω να ερθει η μερα που να μη με θελει!!!!)

    και εμενα μια απο τα ιδια και ο δικος ο αντρας φοβος και τρομος. ασε εβλεπα κατι ματιες που εριχνε σε μερικες εγκυμονουσες με πιο πολλα κυβικα οσο περιμεναμε στο γιατρο και ελεγα δε με περνει να παχυνω. επισης ο γιατρος μου ηταν πολυ αυστηρος στο θεμα του βαρους, μου ειχε δωσει και ειδικη διαιτα οποτε αν εβαζα βαρος θα τα ακουγα εις διπλουν. επισης αν παρεις πολλα κιλα κανεις κυριως κακο στο μωρακι.
    μην ανησυχεις λοιπον οταν με το καλο μεινεις εγκυος θα εχεις πολλλους λογους να μην παρεις βαρος

  11. #131
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λοιπον εχουμε και λεμε,
    συνεχιζουμε κανονικα αεροβια πρωινη στο διαδρομο για τριτη συνεχομενη ημερα.παρατηρησα πως το πρωι εχω περισσοτερη ενεργεια. ανεβαζω καθε μερα και λιγο την ενταση και τη διαρκεια και ειμαι ευχαριστημενη. υπολογιζω πως προς το τελος του μηνα θα καταφερω να κανω 30 λεπτα συνεχομενα στο 6. το συνεχομενο βεβαια ειναι σχετικο γιατι ο σπορος το πρωι εχει και αυτος περισσοτερη ενεργεια και με διακοπτει. σημερα το πρωι με κοιταζε με τα απορημενα ματακια του καθως εκανα διαδρομο, σου λεει παει η καλη κυριουλα που με ταιζει τρελαθηκε, χιχι.
    πρεπει καποια στιγμη να ενταξω και βαρη στο προγραμμα, εστω και τα δικιλα που εχω ειναι μια καποια αρχη. παντως το πρωινο αεροβιο θα το συνεχισω καθημερινα μου δινει ενεργεια και μου φτιαχνει το κεφι.
    τωρα απο διατροφη δεν εχω κανει πολλες προοδους αλλα το προσπαθω, θα γραψω τι εφαγα σημερα να το βλεπω και να διορθωνομαι.
    πρωι- τοστ γαλοπουλα τυρι, καφες με γαλα
    ενδιαμεσο- αμυγδαλα, και λιγα πατατακια- βαρατε ελευθερα παιδια
    αργοτερα- μια κουταλια γλυκο του κουταλιου βυσσινο - βαρατε
    μεσημερι- σαλατα μαρουλι, πατατες ψητες και μια τσιπουρα
    απογευματινο- λιγα καρυδια
    βραδυνο- σαλατα μαρουλι με τονο
    προ υπνου θα πιω ενα ποτηρο γαλα

    ενταξει δε τα πηγα και πολυ καλα, αυριο σιγουρα θα τα καταφερω καλυτερα.
    καληνυχτα φιλοι μου.

    ,

  12. #132
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    nastasia ξερεις το λογκ σου εχει κατι ξεχωριστο πανω κατω τα γραφωμενα ολων ειναι τα ιδια ,βαζοντας ομως το "σπορο σου" μεσα γινονται ....ομορφα !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #133
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    11/10/2012

    10.00 π.μ - 30 λεπτα γρηγορο περπατημα.
    12.00 π.μ- πιτακι βρωμης (4 ασπραδια, ενας κροκος, μιση μπανανα, ενα αχλαδι)
    3.30 μ.μ - δυο μετρια μπιφτεκια, κολοκυθια βραστα, μια κουπα τσαγιου ψητη πατατα
    6.00μ.μ προπονηση
    15 λεπτα ποδηλατο(5χλμ)
    πιεσεις στηθους σε μηχανημα 3χ15χ10κιλα
    κωπηλατικη σε μηχανημα 3χ15χ10 κιλα
    πιεσεις χεριων σε μηχανημα 3χ15χ20 κιλα
    δικεφαλα με αλτηρες ορθια 3χ15χ3 κιλα
    ποδια, προσαγωγοι και απαγωγοι σε μηχανημα 4χ20χ20

    8.00μ.μ - μια κουταλιτσα ταχινι
    9.30μ.μ- τονος σε νερο, αγγουρι, 5 κουταλιες ρυζι, 2 κουταλιες λαδι ,μυλοξυδο

  14. #134
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    12/10/2012
    10.00 π.μ - καφες γαλλικος/ σκετος
    10.30 π.μ - γρηγορο περπατημα στο διαδρομο, τριαντα λεπτα, 3,200χλμ
    12.00 π.μ- πιτακι με 4 ασπραδια, ενα κροκο, ενα αχλαδι, μιση μπανανα
    3.30μ.μ- γεμιστα(δυο πιπεριες, μια ντοματα) μια φετα ψωμι ρυζιου
    6.00μ.μ- μια κουταλια ταχινι
    9.30μμ - τρεις ροδελες μπακαλιαρο στον ατμο, αγγουρι, τρεις ρυζογκοφρετες, δυο κουταλιες ελαιολαδο, μηλοξυδο.

    προπονηση γιοκ για σημερα

  15. #135
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    13/11/2012


    10.00πμ - καφες γαλλικος σκετος
    12.00π.μ- βρωμοπιτακι, 4 ασπραδια, ενας κροκος, 3 κουταλιες βρωμη, μιση μπανανα
    3.00μ.μ- σαλατα αγγουροντοματα, ψητο μοσχαρι κατσαρολας 100 γρ. με μια κουπα ψητη πατατα
    6.00 μ.μ προπονηση
    10 λεπτα ποδηλατο για ζεσταμα
    ποδια
    4χ20χ29 σε απαγωγους, προσαγωγους
    4χ20χ10 σε leg curl
    4x25x5κιλο αλτηρα σουμο σκουατ
    κορμος
    3χ15χ10 κωπηλατικη σε μηχανημα
    3χ15χ10 πιεσεις στηθους σε μηχανημα
    3χ15χ15 arm press σε μηχανημα
    3χ15χ3 πιεσεις δικεφαλα
    10 λεπτα ποδηλατο
    7.30 -τοστ με τρεις φετες γαλοπουλα, ενα ξερο συκο
    9.30 -ενα σφηνακι τσιπουρο
    10.30- τονος με αγγουρι και ελπιζω να μην παρασυρθω γενικως και ειδικως

  16. #136
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    9.30 -ενα σφηνακι τσιπουρο
    Κλαίωωωωωωω!!!

    Αλήθεια, γιατί μέχρι τις 12 νηστική;

  17. #137
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ελα πες , πλακα κανεις με το τσιπουρο ε ???
    Δε μπορει να εισαι δικια μας και να μην το ειχαμε καταλαβει ....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #138
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Κλαίωωωωωωω!!!

    Αλήθεια, γιατί μέχρι τις 12 νηστική;
    Πρωινό fasting?

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Ελα πες , πλακα κανεις με το τσιπουρο ε ???
    Δε μπορει να εισαι δικια μας και να μην το ειχαμε καταλαβει ....
    Έτσι όπως το πάμε εδω μέσα θα παντετάρουμε μεταπροπονητικό stack με βάση το τσίπουρο!!!
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  19. #139
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    λατρευω τσιπουρο, το εχω μπροστα μου αυτη τη στιγμη.
    και ναι το παραδεχομαι- γουσταρω τρελα το intermittent fasting και τον Τσιλιλη- ιδιως το 24ωρο γιατι να κρυφτω?
    συνηθως το πρωι κατα τις 10 κανω αεροβια οποτε αφηνω να περασει κα μια ωρα
    Last edited by nastasia; 13-10-12 at 22:09.

  20. #140
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Και πολυ καλα κανεις κουκλα μου αυτο ελειπε να μας δινεις και εξηγησεις εμεις αστιευομεθα
    Για το τσιπουρο και μονο εισαι Αστερι
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  21. #141
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    χαχα οκ καλο το τσιπουρακι, αλλα οκ με μετρο, ηπια ηδη δυο σφηνακια, εφτιαξε η διαθεση και τωρα ΤΕΡΜΑ, νερακι μπολικο γιατι αυριο που ειναι κυριακη και προβλεπεται πρωινη ησυχια στο σπιτι και ειναι και κλειστο και το γυμναστηριο, λεω να χτυπησω κανα 40 λεπτο αεροβιο στο διαδρομο

  22. #142
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    14/10/2012
    10.00 π.μ- τριαντα λεπτα αεροβιο, 3.200 χλμ
    12.00π.μ- βρωμοπιτακι, 4 ασπραδια, μιση μπανανα, 3 κουτ. βρωμη, 5 ξερα δαμασκηνα
    3.30 μ.μ- κοτοπουλο με ρυζι και αγρια σπαραγγια.
    7.15μ.μ - τοστ με διπλη γαλοπουλα και ντοματα
    10.30μ.μ - τονος με αγγουρι, λιγο λαδι μηλοξυδο, 4 κουταλιες ρυζι
    Last edited by nastasia; 14-10-12 at 22:13.

  23. #143
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ^^^^ναστασια σορρυ που επεμβαινω στο λογκ σου...αλλα ρε συ αεροβια νυστηκια...και διατροφη πεινας(μου φαινονται πολυ λιγες οι θερμιδες)...δεν ζαλισεσαι ρε συ??
    Last edited by Leo 11; 14-10-12 at 21:33.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #144
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    αεροβια, ναι κανω σχεδον καθε πρωι, ΠΑΝΤΑ χωρις να εχω φαει. λειτουργω καλυτερα ετσι.
    τωρα σχετικα με το διατροφη πεινας, η αληθεια ειναι πως ισως μου λειπει ενα γευμα, αλλα εχω συμπτιξει το πρωινο(ασπραδια με βρωμη ) με το δεκατιανο, μπανανα , δαμασκηνα, αχλαδι. εχε υπ οψη πως ρυζι βαζω σχεδον 6 κουταλιες, μπολικη σαλατα και κοτοπουλο. κανονικα μου λειπει και ενα γευμα προ υπνου αλλα ακομα δεν εχω βρει τι- δε μπορω να φαω γαλακτοκομικα.

  25. #145
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    αεροβια, ναι κανω σχεδον καθε πρωι, ΠΑΝΤΑ χωρις να εχω φαει. λειτουργω καλυτερα ετσι.
    τωρα σχετικα με το διατροφη πεινας, η αληθεια ειναι πως ισως μου λειπει ενα γευμα, αλλα εχω συμπτιξει το πρωινο(ασπραδια με βρωμη ) με το δεκατιανο, μπανανα , δαμασκηνα, αχλαδι. εχε υπ οψη πως ρυζι βαζω σχεδον 6 κουταλιες, μπολικη σαλατα και κοτοπουλο. κανονικα μου λειπει και ενα γευμα προ υπνου αλλα ακομα δεν εχω βρει τι- δε μπορω να φαω γαλακτοκομικα.
    ...ισως ημουν λιγο υπερβολικος για το πεινας ε..?
    εξαρτατε και ποσες ωρες κοιμασε και πολλα πραγματα...εισαι και γυναικα οποτε ισως παρασυρθηκα λιγο απο τις δικες μας διατροφες ;)

    προ υπνου αφου δεν μπορεις γαλακτοκομικα.γιατι δεν παιρνεις μια καζεινη?η και αυτη σε ενοχλει?αν ναι βαλε απλα πρωτεινη(ζωικη) ρε συ...ισως κοτοπουλο με λιγα αμυγδαλα...υπαρχουν λυσεις
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  26. #146
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    θα βαλω λιγους ξηρους καρπους, ισως και λιγο κοτατζ που ειναι πιο ευπεπτο αλλα το φοβαμαι, θα δω.

  27. #147
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    [U]15/11/2012[/U

    10.00 Π.μ γαλλικος καφες με ενα κουταλακι του γλυκου μαυρη ζαχαρη
    12.οο π.μ πιτακι απο 4 ασπραδια, ενα κροκο, 4 δαμασκηνα, μιση μπανανα, ενα αχλαδι
    3.00μ.μ τρεις ροδελες μπακαλιαρος στον ατμι, 6 κουταλιες μαυρο ρυζι, κολοκυθακια στον ατμο, ελαιολαδο, μηλοξυδο
    6.30.μμ προπονηση
    15 λεπτα ζεσταμα στο ποδηλατο, 5 χλμ,
    πιεσεις στηθους σε μηχανημα, 3χ15χ10,
    κωπηλατικη σε μηχανημα, 3χ15χ10
    arm axtension σε μηχανημα, 3χ15χ15
    δικεφαλα με αλτηρες πιεσεις, 3χ15χ3
    ποδια
    απαγωγοι, προσαγωγοι σε μηχανημα 4χ20χ20
    leg curl, 4χ20χ15
    σουμο σκουοτ με 5κιλο αλτηρα, 2χ20
    διατασεις
    8.30. μ.μ μια φετα ψωμη ρυζιου με δυο φετες γαλοπουλα, 5 αμυγδαλα
    10.30 μ.μ τρεις ροδελες μαπακαλιαρο με κολοκυθακια,ελαιολαδο, μηλοξυδο
    12.00 μ.μ δεκα αμυγδαλα.

  28. #148
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    θα βαλω λιγους ξηρους καρπους, ισως και λιγο κοτατζ που ειναι πιο ευπεπτο αλλα το φοβαμαι, θα δω.
    ...τι να κανεις μονο τα λιπαρα πριν τον υπνο ρε συ...θες πρωτεινη(καζεινη) για καλυτερη αποκατασταση στους μυς σου...σκετα λιπαρα απλα δεν....
    Last edited by Leo 11; 15-10-12 at 20:51.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #149
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...τι να κανεις μονο τα λιπαρα πριν τον υπνο ρε συ...θες πρωτεινη(καζεινη) για καλυτερη αποκατασταση στους μυς σου...σκετα λιπαρα απλα δεν....
    θα φαω σε λιγο το μπακαλιαρο, τρεις ροδελες.
    γαλακτοκομικα δεν γινεται να φαω ακομα.
    ισως φαω και δυο φετες γαλοπουλα μαζι. αγορασα αρκετο στηθος κοτοπουλο, θα το βρασω και θα εχω στο ψυγειο ετοιμο για το απογευματινο τοστ και για το βραδυ αργα.

  30. #150
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    θα φαω σε λιγο το μπακαλιαρο, τρεις ροδελες.
    γαλακτοκομικα δεν γινεται να φαω ακομα.
    ισως φαω και δυο φετες γαλοπουλα μαζι. αγορασα αρκετο στηθος κοτοπουλο, θα το βρασω και θα εχω στο ψυγειο ετοιμο για το απογευματινο τοστ και για το βραδυ αργα.
    ...οκ καπου με μπερδεψες...αν ειναι να φας κοτοπουλο για προ υπνου γευμα οκ....γαλοπουλα ειναι αλαντυκο...και αποφευγε το(καλα...φυσικα ενας λυκος ειμαι...αν θες με χεζεις και δεν ακουεις κατι )...αν ειναι να φας μπακαλιαρο πριν τον υπνο...παλι ωραιο ειναι...και καλα λιπαρα απο ψαρι θα εχεις...οκ..δεν καταλαβα το θεμα με τα γαλακτοκομικα αλλα αφου δεν μπορεις δεν χαθηκε ο κοσμος...απλα το γευμα πριν τον υπνο ειναι σημαντικο για την αποκατασταση...αυτο θελω να πω απλα...κανε απλα οτι μπορεις...πρωτεινη-λιπαρα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...


 
Page 5 of 15 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερολόγιο εβδομαδιαίας προπόνησης και διατροφής bodybuilding
    By Pavlos18 in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 69
    Last Post: 21-04-11, 17:09
  2. Ημερολόγιο διατροφής και προπόνησης
    By antrakos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 87
    Last Post: 08-12-10, 13:24
  3. Προτάσεις για βελτίωση διατροφής & άσκησης body building!!
    By Muffin in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-10, 10:41
  4. Ημερολόγιο διατροφής...
    By WizeAss in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-06-05, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •