Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 170 of 170
  1. #151

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    strength,κι ομως σ αυτο το gym pou pigeno ta paidia pou einai sta organa den ehoun kamia shesi ..mono sta programmata einai oloi foveroi !!!!!
    δεν εχουν ωραιο σωμα τα παιδια στα οργανα ή οι γυμναστες?
    παντως πολλες φορες τις γνωσεις την εχει ο πλαδαρος τυπος πισω απο τον bb οποτε μη σου φαινεται περιεργο.

  2. #152

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    δεν εχουν ωραιο σωμα τα παιδια στα οργανα ή οι γυμναστες?
    παντως πολλες φορες τις γνωσεις την εχει ο πλαδαρος τυπος πισω απο τον bb οποτε μη σου φαινεται περιεργο.


    sto gym pou pao pane paketo ayta ..gi ayto ta tonizo!!!!!!!!!!!!!

  3. #153

    Default

    kaljmeraaaaaaaaaa!!!!!!

    Σε δυο μερες φευγω για το ταξηδακι που λεγαμε !!!!!αυριο θα ζυγιστω ..να δω τα κιλα !!!!εκει θα προσεχω αλλα κυριως σε θερμιδες! επισης θα κανω και 20 λεπτα gym καθε μερα ...εκει .!!!θα επιστρεψω σε μια εβδομαδα !!!ανανεωμενη !!!ζεσταμενη!!!και ετημοπολεμη!!!

    strength,miazeis poly me to avatar gi ayto se rotisa!!!!εχεις τεραστια διαφορα και μπραβο σου !!!καποθ διαβασα οτι μπαινεις στο τζην σου, ποθ ησοθνα 10 κιλα πιο αδυνατη?δηλαδη εχεις μαζεψει σε ποντους ?
    το εχεισ τσεκαρει αυτο με μεζουρα?
    οσο για τα 45 που λες δεν εχω καταλαβει ...ποσο εισαι ...εγω φετος θα σβησω τα 40 και γουσταρω πολυ να εχω ωραιο σωμα στα 45 ...τι να το κανω?.....!!!!!!απο το να φοραω ωραια ρουχα μεχρι να..... βγαζω ωραια ρουχα !!!!!χαχχαχχαχαχχαχχαχχαχχα!!!


    καρδουλα αυτο δεν μπορει να συμβει σε εμενα ε?γιατι ειμαι ηδη πολυ λεπτη ε?..οποτε με την γυμναστικη μαλον θα γεμισω ..για καλο το λεω...


    δεν θυμαμε αν το εγαψα καπου ...πως ξερετε οτι εχετε 20% λιπος?

  4. #154

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    καλο ταξιδι κοριτσι!
    31 ειμαι!
    σευχαριστω, οχι δεν εχω τσεκαρει τους ποντους προσφατα.

    ΥΓ υπαρχουν διαφοροι τροποι λιπομετρησης

  5. #155

    Default

    ego dhladi pou mporo na lipometritho?

  6. #156
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Συνήθως στα γυμναστήρια πιπι κάνουν λιπομετρήσεις αλλά δεν είναι τόσο έγκυρες όσο η μέθοδος DEXA (η οποία κοστίζει..)
    Αν θες οπωσδήποτε να κάνεις ρώτα να σου πουν.

    Βρε αν κάνεις εσύ γυμναστική στα 45 σου θα τρίζουν τα πεζοδρόμια και θα βάζεις κάτω 20 άρες

    Καλο ταξίδι κι από μενα!!

  7. #157

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    ετσι ακριβως! αλλωστε δεν ειναι μονο η εικονα του σωματος που θα εχεις οφελος, αλλα κ πολλα εσωτερικα οφελη (αξια ανεκτιμητη).

  8. #158
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Πολύ σωστή! Να μη σου πω πως τα εσωτερικά ωφέλη ειναι και τα σημαντικότερα!

  9. #159

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    αλλωστε το ταξιδι ειναι που μετραει, γιατι αμα περιμενω να φτασω στον προοσιμο για να χαρω καηκα

  10. #160

    Default

    ετσι ειναι κοριτσαρες μου!!!!απολαμβανοθμε το τξιδι !!!!!

    γενικα θα γινουμε αυτο ποθ θελουμε να γινουμε !!!!μια μερα ξυπνασ και λεσ κοιτα να δεις εγινα αυτο που ηθελα να ειμαι ...!!!!τουλαχιστον αυτο νιωθω τωρα παρ ολο ποθ η διαδρομη ηταν αγνωστη και με εκπληξεις ...τωρα το επομενο ειναι σε 10 χρονια απο τωρα ...να τριζοθν τα πεζοδρομια!!!!χαχαχαχχαχαααχχαα!!!!ξερετε τι θελω κοριτσια ...να εχω καλη φυσικη κατασταση και να φοραω το ιδιο νοθμερο στα ρουχα μοθ!!!!! για να κανω ποδηλατο και γενικα να παιζω με την κορουλα μου οταν θα ειναι 11 χρονων !!!!!

  11. #161
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Pipi η φωτό που σου έταξα! Για πες τη γνώμη σου, πιστεύω πως πλησιάζει το πρότυπό σου!

    Είναι πολύ γνωστό fitness μοντέλο, Jamie Eason.
    Attached Images Attached Images

  12. #162

    Default

    einai thea!!!!einai to teleio !!!kai hria kai koiliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!kai flevitses !!!!!tha tin psakso na do kai podia !!!!!!

    kardoula den yparheis !!!!!

  13. #163

    Default

    zygistika !!!σας το ειχα υποσχεθει ...!οταν μπηκα στο φορουμ ημουνα 48 ,900 μια εβδομαδα μετα 47,800και 2 εβδομαδεσ μετα 47,500 .συμπερασμα !σε 3 εβδομαδες εχω χασει 1,.400.πλησιαζω τον στοχο μου τουλαχιστον στο θεμα διατροφης ...!!!!!αλλο 1,500 και ειμαι οπως προ εγκυμοσυνης !!!!!

    καλα μονη μου μιλαω?

    ποιος θα μου βγαλει προγραμμα ?????εγω μονη μου??? στο ιδιο τοπικ? η να φταξω καινουργιο με τυπου το προγαμμα μου ..μπλα μπλα μπλα...

  14. #164

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=qo2hF5S0a8o

    ayto to svma einai pio konta sto diko mou(etsi nomizo) ...alla den mporo na katalavo pou vlepo diafores ..mou fenete ligo pio lepti ...alla mipos einai kai ligo pio agimnasti ??

  15. #165

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    τι προγραμμα αναζητας? προγραμμα διατροφης εχεις συγκεκριμενο?
    χωρις γυμναστικη εχασες το βαρος? μπραβο, οταν γυμναζεσαι ομως θα πρεπει να τρως παραπανω ετσι?
    καλη καθοοδο στα κιλα αν κ νομιζω οτι καλο θαταν να σταματησεις εδω την απωλεια κ απλα να γυμναζεσαι να σφιξεις!

  16. #166

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=vSE9NRc5ifo

    akouo ...diliehteeeeeeeeeeeeeeee!!!!

  17. #167
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Γλυκιά μου πιπι, λαχταράς πολύ να ξεκινήσεις γυμναστήριο ε;
    Όλα θα γίνουν στην ώρα τους, μην αγχώνεσαι τώρα για πρόγραμμα, θα πάρουμε ως βάση τον οδηγό που υπάρχει για αρχάριες και θα τον προσαρμόσουμε πάνω σου.

    Πήγαινε με το καλό το ταξιδάκι σου και στο γυρισμό που θα ξεκινήσεις, πες μου τι μηχανήματα και γενικά τι εξοπλισμό έχει το γυμναστήριο και θα σχεδιάσουμε το πρόγραμμά σου.

    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Strength, δεν έχεις ανάγκη από περισσότερη μείωση βάρους, από σύσφιξη έχεις. Άσε που ως αρχάρια που είσαι, θα καταφέρεις και τα δύο μαζί ;-)

  18. #168

    Default

    θελω εναμιση κιλο ακομα για να ειμαι ακριβως προ εγκυμοσυνης...δεν γουσταρω να λεω αυτο ειναι απο την εγκυμοσυνη κι αυτο απο το τσιαγαρο ...οπως σασ εχω πει θα ειμαι οτι θελω να ειμαι ....κι εγω θελω να ειμαι οπως πριν ...και με την γυμναστικη ακομα καλυτερη !!!!!!!και με την βοηθεια σας super !!!!!

    καρδουλα ,δεν ξερω γιατι αλλα ποτε οταν γυμναζωμουν δεν εχανα ..ισως γιατι ετρωγα πιο πολυ ....ισως γιατι φουσκωνω λιγο ...δεν εχω τετοιεσ γνωσεις και δεν ξερω πως να το εξηγησω ..αλλα νομιζω τα λεπτα ,στεγνα σωματα φουσκωνουν λιγο.
    το γυμναστηριο ππυ θα παω το ξερω !!!!τα ξερω τα οργανα που εχει μεσα ...εχει τα παντα!!!!!

  19. #169
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Καλησπέρα και απο μένα.Είμαι καινούργια στο forum :) μπραβο πίπι για την πρόοδο σου :D .Καρδούλα είσαι απίστευτη ,μπράβο που μας βοηθάς (λεω μας γιατι συμμερίζομαι τα κορίτσια για τον αγώνα και την προσπάθεια που κανουν ) και οι συμβουλές /βοήθεια είναι τρομερή.Διαβάζω λίγες μέρες τα ποστ και οι συμβουλές σου με έχουν βοηθήσει πολυ με το πρόγραμμα διατροφής μου.συγγνωμη αν είμαι off topic.kisses

  20. #170
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλώς όρισες Nastya στο φόρουμ!

    Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

    Καλή δύναμη και στη δική σου προσπάθεια :)


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Χαλάρωση Κοιλιάς/Στήθους
    By kfoititis in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 27-08-10, 14:10
  2. Χαλάρωση κοιλίας
    By Torek in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 13-07-09, 05:24
  3. Ασκήσεις και χαλάρωση
    By blackpit in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 404
    Last Post: 12-06-07, 00:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •