Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 30 of 170

Hybrid View

  1. #1

    Unhappy Sos χαλάρωση!!!!

    Καλησπέρα !

    Δεν ειμα σιγουρη οτι εχω ελπίδες αλλα εσεις ξερετε περισσοτερα !!θ?ελω την γνώμη σας οσο σκληρή κι αν ειναι θα την αντέξω ... ετσι κι αλιώς πανατ πιστευα οτι για τους ιστους τοθ δερματος δεν γινετε τιποτα ...αλλα ειναι στον χαρακτήρα μου πριν συμβιβαστώ να διεκδικο!!!

    Ελπιζω να τα καταφέρω με τις photos !!1

    Λιγα λόγια για μενα ¨: 1 ,63 ,
    49 κιλα ,
    4 χρόνια αγύμναστη λο΄γω εκσοσωματικών προσπαθειών ,εγκυμοσύνης και τώρα ι μικρή μου ειναι 11 μηνών
    ενεσης καθεμερινά για 1 χρόνο στην κοιλια

    καλα καταλάβατε θα μιλήσουμε για κοιλια!!!!

  2. #2

    Default

    oraia !!!!δεν ξερώ πως να βάλω photo

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Πάτα κάτω το κουμπί στο παράθυρο που είναι να ποστάρουμε quick reply το κουμπί "Go advanced". Όταν σου ανοίξει η νέα σελίδα, θα πας παρακάτω από το παράθυρο που γράφουμε το ποστ μας και θα πατήσεις το κουμπί "manage attachments" και θα σου βγάλει παραθυράκι να ανεβάσεις φωτό.

  4. #4

    Default

    IMG01763-20110105-1050.JPG


    αυτη ειναι η κοιλιτσα μου οταν ειμαι σε ορθια θέση !!!

  5. #5

    Default

    ουφ τα καταφερα!!

    περίμενε να δεις ?

  6. #6

    Default

    IMG01764-20110105-1050.JPG


    σ αυτη την photo εχω σκύψει λίγο ..σαν να κανω ορθιος κοιλιακους ...sorry pou την εχω πλάγια αλλα οθτε να την ωλέπω δεν θέλω..

  7. #7

    Default

    να ζητήσω σύγνώμη απο όλους για τα ορθογραφικά μου !!!!ειμαι που ειμαι με εχει φαει και το greeklish !!!!!

  8. #8
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ρε συ πίπη θα μας τρελάνεις; Μια χαρά ειναι η κοιλιά σου. Έτσι όπως το γραφες νομιζα θα δω καμια κοιλιά τύπου Ορέστη Μακρή στην ταινία "ο μεθύστακας"!

    Το ίδιο ύψος έχουμε, 1.63 είμαι και πιο βαριά από σένα, 55 κιλά!

  9. #9
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    μια χαρα ειναι η κοιλια σου!!συσφιξη θες μονο!!!

  10. #10

    Default

    καρδουλα εισαι πιο βαρια λόγω μυων ?γιατι στην photo εισαι πολυ λεπτη!!!!

    πλακα μοy κανετε?την ειδατε καλα την δευτερη photo????? ειδατε το δερμα πωσ ειναι ?πωσ το φτιαχνω αυτο?

  11. #11

    Default

    εγω περιμενα να παγώσει ολο το φορουμ .ποιος ορεστης μακρής !!!χαχαχαχχαχαχα!!!!φαντασου οτι δεν σκύβω μπροστα στον αντρα μου να μη το βλεπει αυτο ...και την photo την εκανα delete!!!μονο εσεισ ξερετε το μυστικό μου ..και στενοχωριεμαι ..

  12. #12

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    ο αντρας σου οταν σκυβεις μαλλον βλεπει το παιδι σας απο πισω κ δεν το εχεις παρει πρεφα!
    ξεκολλα το μυαλο σου, καταλαβαινω οτι ειναι πολυ σημαντικο για σενα το θεμα κ σε ξενιζει να εχεις κοιλια, αλλα με το αγχος δεν καταφερνεις τιποτε.

  13. #13

    Default

    kala ta leme ...αλλα νομιζα οτι θα μου δλινατε καμία συμβουλη ....να βγαλω μονη μοθ προγραμμα ?

  14. #14
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Πίπη μου, η καλύτερη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω και η πιο αποτελεσματική είναι : να εφοδιαστείς με υπομονή, να βάλεις σε μια σειρά τη διατροφή σου αφαιρώντας περιττά λιπαρά, τηγανιτά, γλυκά, να κάνεις αερόβια (είτε αυτό είναι περπάτημα, ή διάδρομος, ποδήλατο, ελλειπτικό) και γυμναστική με βάρη για να σφίξεις.

    Θαύματα δεν γίνονται σε μιά βδομάδα, θέλει χρόνο αλλά το αποτέλεσμα θα ναι εγγυημένο!

  15. #15

    Default

    λεω να ξεκινησω απο την κυριακη να βαλώ στο προγραμμα μου 200 κοιλιακους και και βαρακια στα χερια να κανω και 50 push ups ?mono barakia eho edo sto spiti ..ua pao na paro mia bara gia na kano plath podia stithos ...
    hriazome aerovia askisi ?eimai poly lepti ...kai me trehei kai to moro ..an einai na kano eho kati dvd apo peridika !!!
    gym tha pao se dyo mines giati tora den eho voithia gia tin mikri !

    gia tin diatrofi piga super market kai pira polla lahanika kai stegno kreas kai avga !!!!


    sinithos to proi pino ena frape sketo meta pino ena himo portokali(giati eho hamila leyka)an tha fao mia feta psomi me light tyri kai stis 12 pou i mikri mou troei ta frouta trooo 3 koutalies (banana ,ahladi,aktinidio )

    ayto einai entaksi gia to prooi ?tis askiseis mou leo na tis valo metaksi 10 -12 meta pao volta me tin mikri kai kanoume tis doulies mas .

    to mesimeri trome kata tis 4 (gia tin mikri eho panta sto spiti biologika proionta (kolokitha ,glikopatata ,karoto ,selino,)boro na troo kati ego apo ayta me pio tropo ?

  16. #16
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    λεω να ξεκινησω απο την κυριακη να βαλώ στο προγραμμα μου 200 κοιλιακους και και βαρακια στα χερια να κανω και 50 push ups ?mono barakia eho edo sto spiti ..ua pao na paro mia bara gia na kano plath podia stithos ...
    hriazome aerovia askisi ?eimai poly lepti ...kai me trehei kai to moro ..an einai na kano eho kati dvd apo peridika !!!
    gym tha pao se dyo mines giati tora den eho voithia gia tin mikri !
    Πίπη, δε χρειάζεται να λιώνεις στους κοιλιακούς.. 3-4 σετ των 20 επαναλήψεων είναι καλά.
    Αφού έχεις βαράκια μπορείς να κάνεις δικέφαλα/τρικέφαλα.
    Αν πάρεις και μπάρα ακόμα καλύτερα. Δες στο λογκ της Strength έχουμε βάλει πολλά βίντεο με ασκήσεις για το σπίτι.

    Αερόβια πάντα είναι απαραίτητη. Η φυσική κατάσταση είναι απαραίτητη για να χεις διάθεση και ενέργεια να φροντίζεις την κοράκλα σου! Όταν λέω αερόβια, αυτό μπορει να σημαίνει περπάτημα έξω. Αργότερα που θα γραφτείς γυμναστήριο θα κάνεις και διάδρομο. Κάνε και στυλ αερόμπικ από dvd, μια χαρά τα βρίσκω.



    gia tin diatrofi piga super market kai pira polla lahanika kai stegno kreas kai avga !!!!
    Αστέρι είσαι!!


    sinithos to proi pino ena frape sketo meta pino ena himo portokali(giati eho hamila leyka)an tha fao mia feta psomi me light tyri kai stis 12 pou i mikri mou troei ta frouta trooo 3 koutalies (banana ,ahladi,aktinidio )

    ayto einai entaksi gia to prooi ?tis askiseis mou leo na tis valo metaksi 10 -12 meta pao volta me tin mikri kai kanoume tis doulies mas .
    Εδώ μου τα χαλάς.. Το πρωινό είναι από τα σημαντικότερα γεύματα κι εσύ τη βγάζεις με φραπέ και χυμό;;
    Φάε λίγα δημητριακά με γάλα (το κουάκερ σου αρέσει;) και ένα φρουτάκι ή χυμό.


    to mesimeri trome kata tis 4 (gia tin mikri eho panta sto spiti biologika proionta (kolokitha ,glikopatata ,karoto ,selino,)boro na troo kati ego apo ayta me pio tropo ?

    Εννοείται πως μπορείς!! Να μη σου πω πως επιβάλλεται!
    Φτιάχνε με ότι λαχανικό κάνεις το γεύμα του μωρού μια σαλάτα, βάλε κι από πάνω λίγο κοτόπουλο ψητό ή λίγο κρέας, βάλε μια κουταλίτσα γλυκού ελαιόλαδο και καλή όρεξη!

    Αν θες βράσε και λίγο ρύζι (αν έχεις καστανό ακόμα καλύτερα) και πρόσθεσε 4 κουταλιές μαζί με το γεύμα(σε περίπτωση που δεν θες να φας πατάτα)
    Last edited by Kardoula; 07-01-11 at 14:28.

  17. #17

    Default

    Με το πρωινο εχω θεμα δεν κατεβενει τιποτα κατω ...ισως γιατι τρωω πολυ το βραδι ...να τρωω ενα τοστακι ι αυγο βραστοι μια μπανανα ?τα γαλακτοκομικα με φουσκώνουνκαι γενικα δεν μπορω τα υγρα φαγητα ,

    σημερα εφαγα το ιδιο με την κορη μου (κολοκυθα ,γλυκοπατατα ,καροτο ,αυγο με λιγο ελαιολαδο )για μεσημερι

    το απογευμα-βραδι εφαγα 1 τοστ και ενα γιαουρτι με καρυδια και μελι

    εκανα 6 χ30 κοιλιακους και 30 poush ups

    απο που θα παρω μπαρα !!!!να παρώ με ξεχωριστά βαρακια ?μαλον ναι !ποσο εχει?

    τα ειδα τα videakia poli katatopistika !μπραβο κανετε πολυ καλη δουλεια εδω!!!!!

  18. #18
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Μια χαρά είναι, αν και πολύ τοστ βλέπω πως τρως. Μήπως από έλλειψη χρόνου; Δεν μπορείς να έχεις στο ψυγείο έτοιμο βραστό/ψητό κοτόπουλο, να βγάζεις μια μερίδα και να την τρως με καμία σαλατούλα/πατατοσαλάτα πχ?

    Αθήνα μένεις; Για να ξέρουμε που να ψάξουμε για μπαρα και εξοπλισμό.
    Last edited by Kardoula; 07-01-11 at 23:04.

  19. #19

    Default

    χαχααχχαχα πολλα τοστακια ε?με πηρες χαμπαρι ..εχεισ δικιο !!!
    εχω χρονο! δεν βαριεμαι με την κουζινα απλα μου αρεσουν τα τυρια και τα ψωμια ...αλλα θα τα κόψω εχεις δικιο .
    θα βρασω κοτοπουλο να το εχω καβα !!μου αρεσει το βραστο κοτοπουλο πολυ!!!και ωραια ιδεα της πατατοσαλατας με το κοτοπουλο!!!!

    αυριο θα παω σε τραπεζι ...να δω τι θα φαω ...

    μενω αθήνα στο Μαρουσι

  20. #20

    Default

    Νομίζω δεν την χαλασα πολυ την διατροφή μου ,εφαγα ψαρι βραστο ,πρσοπιττα ,ψωμι και ζελε.τουλαχιστον δεν εφαγα τηγανιτα και γλυκα και δεν ξεπερασα θερμιδες.δεν εκανα γυμναστική σημερα ειμαι πτωμα ..θα κανω αυριο διπλή !!!
    γιατι δεν πιαστηκα ?ποση ωρα πρεπει να ειναι η προπονηση ?κανονικα με 200 κοιλιακους που εκανα δεν επρεπε να πιαστω?

  21. #21

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Καλημερα, δε νομιζω οτι χρειαζεται να κανεις τοσους κοιλιακους κ καθε ημερα, συνηθως 1-2 φορες την εβδομαδα τους γυμναζουν,
    οι κοιλιακοι φαινονται οταν πεσει το συνολικο σωματικο λιπος, δεν θα αδυνατισουν την κοιλια σου ενω δεν εχεις αλλαξει διατροφη.
    Το λιπος πεφτει συνολικα, πεφτει κ απτην κοιλια, κ φαινονται οι κοιλιακοι.

    Δεν ξερω ομως τι παιζει στα κιλα σου κ θα στα πουν καλυτερα οι αλλοι αλλα σιγουρα αμα μαθω κ γω τον εαυτο μου σε 2 ωρες ελλειπτικο τη μερα θα συνηθισω κ δε θα με πιανει. Και μετα τι?
    Last edited by Strength; 09-01-11 at 10:46.

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-01-11
    Posts
    37

    Default

    καλημερα pipi κ απο μενα !!
    χωρις να εχω κανει παιδι κ με γυμναστικη παντα στο προγραμμα μου,απο τα 13 μου χρονια(τωρα ειμαι 32),εχω πολυ πιο χαλαρη κοιλια απο εσενα !!!
    ειχα 3 φορες μεχρι τωρα,μεγαλες αυξομειωσεις βαρους,οι οποιες αφησαν ανεπανορθωτα σημαδια στο σωμα μου (χαλαρωση,ραγαδες).
    δεν σου συνιστω να μην προσπαθησεις,απλως να μην αγχωνεσαι κ κομπλαρεις ....
    εισαι πολυ καλη οπτικα κ πιστευω,κοντα στο αποτελεσμα που θα ηθελες να βλεπεις !!
    καλη προσπαθεια !!!!

  23. #23

    Default

    strength,den nomizo oti hriazete na haso kila (3 to poly!)eho valei photos po pano .par ola ayta tin diatrofi mou tin veltiono siga,siga mathenontas apo esas !na kano pio spania koiliakous ?borei na kano zhmia etsi les?

    pipila,ego eimai 39 kai pro egimosinis den iha afksomiosi varous...isos gi ayto elpizo einai i proti fora pou vlepo to spma mou etsi kai gi ayto koblaro ....thelo na prospathiso i ginekes pou prosehoun ton eayto tous fenonte akoma ki an den einai telies!!!!etsi den einai?

    loipon simera,

    efaga ena 1 βραστο αυγο και 1 μπανανα για πρωινό
    εκανα 200 κοιλιακους ,χερια και χορο με την κορη μου 15΄ολο μαζι 40 λεπτα

    ι φετα fina kai 1mantarini

  24. #24

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    το σωματικο λιπος δεν πεφτει μονο με απωλεια βαρους, που στην περιπτωση σου δεν παιζει τετοιο ενδεχομενο αλλα το αντιθετο,
    αλλα κ με την αλλαγη συστασης σωματος.
    δηλαδη γυμναζεις ολους τους μυς σου οχι μονο κοιλιακους, χτιζεις μυς που αντικαθιστουν το λιπος κ αρα χανεις λιπος. καμμια σχεση με κιλα το ολο θεμα.

    ΥΓ προσπαθησε ελληνικα γιατι ζαλιζουν τα γκρικλις, ειναι κ κανονας του φορουμ αλλωστε.
    ΥΓ2 μυικη μαζα δεν αυξανεις μονο με κοιλιακους, αν θες να φυγει το κοιλιακο λιπος παλευεις το λιπος γενικοτερα!
    Last edited by Strength; 09-01-11 at 13:07.

  25. #25
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Θα συμφωνήσω με την Strength.

    Ο λόγος που δε νιώθεις πιάσιμο είναι γιατί το βάρος που χρησιμοποιείς δεν είναι αρκετό για να δώσει το ερέθισμα στο μυ.

    Όσους και κοιλιακούς να κάνεις δεν θα δεις διαφορά στο σώμα σου.
    Μόνο όταν οργανωθείς και με το καλό θα γραφτείς στο γυμναστήριο θ'αρχίσεις να βλέπεις σοβαρές αλλαγές.
    Σύσφιξη χρειάζεσαι και προγραμματισμό γευμάτων.
    Το πρώτο θα στο δώσουν τα βάρη, το δεύτερο πρέπει να οργανώσεις τον εαυτό σου. Κάτσε από την προηγούμενη μέρα και γράψε σε ένα χαρτί τι γεύματα θα κάνεις.
    Σιγά σιγά θα μπεις σε μια σειρά, υπομονή.
    Last edited by Kardoula; 09-01-11 at 13:37.

  26. #26

    Default

    κοριτσια τωρα καταλαβα τι θέλετε να πειτε!!!

    για να γυμνασω συνολικα ολους τους μυες νομιζω πρεπει να πω gym .ayto δεν ειναι εφικτο προς το παρον σε δυο μηνες ομως το εχω κανονσει να κραταει η μαμα μου την μικρή 2 φορες την εβδομαδα για να πηγαίνω gym kai μια 3η φορά θα την κραταει ο αντρας μου.
    ελπίζω να με βοηθήσετε και τότε .!!!!!!!να μοθ βγαλετε προγραμμα !!!!!


    ερωτηση ¨
    να μειωσω τους κοιλιακους?να προσθέσω και αλλες ασκήσεις για αλλα σημεια του σωματος?να κραταω βαρακια στους κοιλιακους?

    ασχολουμε με τους κοιλιακους γιατι το θέμα ειναι εκει !!!!εκει φουσκωσα και ξεφουσκωσα !!!!το υπολοιπο σωμα με το gym θα ξαναφτιακσει δεν αλλαξε με την εγκυμοσυνη οπως η κοιλια!!!!" απλα" ειμαι αγυμναστη !!!!

    για την διατροφη νομιζα οτι ειμαι οκ !!!!πως θα αλλαξω την συσταση του σωματος μου με την διατοφή ?τρωγωντας τι ?θα καταφέρω τι?


    π.χ τ πρωι σασ εγραψα τι εφαγα πιο πανω ,το μεσημερι εφαγα εξω μια σαλατα με κοτοπούλο και 2 μαυρα ψωμακια


    το απογευμα εφαγα αναλατα φιστικια- αμυγδαλα (συνολο μια χουφτα)


    και τωρα για βραδι θα φαω γιαουρτι με μελι και 2-3 καρυδακια .



    αν μπορειτε να με διορθωσετε στην συγκεκριμένη διατροφή τι κανω λάθος ?

  27. #27
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Pipi, εννοείται πως θα σε βοηθήσουμε όταν με το καλό γραφτείς σε γυμναστήριο.

    Καταλαβαίνω πως θες να δεις αποτέλεσμα ειδικά στην κοιλιά, αλλά όπως σου είπα, όλα αυτά χρειάζονται χρόνος για να δουλέψουν.
    Κάνε μέχρι να περάσει ο καιρός όση γυμναστική μπορείς στο σπίτι σου, λίγο κοιλιακούς, λίγο αερόβια με το μωράκι σου και τα dvd, κάνε καθίσματα κρατώντας 2 βαράκια στα χέρια (έχεις δει τα βίντεο που χω βάλει στο λογκ της strength, οπότε παίρνε ιδέες από εκεί).

    Όσο για τα γεύματά σου, προσπάθησε να κάνεις ολοκληρωμένα γεύματα. Πχ κοτόπουλο με ρυζάκι, πατάτα με άπαχο κρέας, συνοδευόμενα με κάποια σαλάτα. Απλά πράγματα δηλαδή.



    Για κοιλιακούς, σου βρήκα αυτά τα βίντεο για να πάρεις ιδέες












  28. #28

    Default

    Σ ευχαριστώ για τα videakia ,kardoula!!!!!ναι τα ειδα τα καθισματα!!!!!! ..κανω και με την κορη μου ειναι 9,500 αλλα οχι συχνα ...καταλαβαινω οτι δεν ειναι σωστο για την μεση !

    θέλω να παρω και μια μπαρα !!!!αλλα δεν ξερω ποσο εχει ουτε και απο που θα την πάρω με ειχες ρωτησει που μενω (μαρουσι)...ποσο εχει μια μπαρα με βαρη?

    για την διατροφη μαθαινω πολλα απο το log σου ...ετσι καταλαβα γιατι με στημωξε η strenght !!!!προσπαθω συχνα να σου γράψω αλλα κατι γινετε και δεν με αφηνει ...να σου πω συγχαριτηρια τουλαχιστον απο δω !!!!!!!

    δεν θελω να δω αποτελ'εσματα γρηγορα...οχι οτι θα με χαλαγε!ενς στοχος ειναι ο ιουνιος και μετα ο χρονος !!!!!απλα για μενα το πιασημο ειναι δειγμα προσπαθειας λάθος?

  29. #29
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    θέλω να παρω και μια μπαρα !!!!αλλα δεν ξερω ποσο εχει ουτε και απο που θα την πάρω με ειχες ρωτησει που μενω (μαρουσι)...ποσο εχει μια μπαρα με βαρη?
    Εχεις υπ όψιν σου κάποιο μαγαζί στην περιοχή σου που να πουλάει όργανα γυμναστικής και αθλητικά είδη; Αν θες να συγκρίνεις τιμές, μπορείς να ψάξεις μέσω του google, θα βρεις πολλά καταστήματα, εγω όλα διαδικτυακά τα αγόρασα.
    Αλλά αν είναι να πάρεις για να τα χρησιμοποιήσεις για 2 μήνες μέχρι να πας γυμναστήριο τότε γιατί να μη κρατήσεις αυτά τα χρήματα για να πληρώνεις τη συνδρομή σου; Εκτός αν σκέφτεσαι αργότερα να γυμνάζεσαι αποκλειστικά στο σπίτι.
    για την διατροφη μαθαινω πολλα απο το log σου ...ετσι καταλαβα γιατι με στημωξε η strenght !!!!προσπαθω συχνα να σου γράψω αλλα κατι γινετε και δεν με αφηνει ...να σου πω συγχαριτηρια τουλαχιστον απο δω !!!!!!!
    Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
    Μου έγραψες στο λογκ, απλά μερικές φορές κολλάει
    Σκέφτομαι να γράψω κι άλλα πράγματα που είμαι σίγουρη πως θα σε βοηθήσουν. Πχ θα γράψω μια διατροφική πυραμίδα για το πως μπορούμε να συνδιάζουμε τα γεύματά μας σύμφωνα με το consept που ακολουθώ.

    δεν θελω να δω αποτελ'εσματα γρηγορα...οχι οτι θα με χαλαγε!ενς στοχος ειναι ο ιουνιος και μετα ο χρονος !!!!!απλα για μενα το πιασημο ειναι δειγμα προσπαθειας λάθος?
    Όχι πάντα, δεν είναι απόλυτο. Προσπαθησε την άσκηση να μη την κανεις μηχανικά και να νιώθεις πως δουλεύουν οι κοιλιακοί. Μπορείς να βάλεις και ένα μικρό βαράκι για έξτρα βάρος. Όλα θα πάνε καλά!

  30. #30

    Default

    ναι ξερω ενα μαγαζι απενατι απο ενα baby gym που παω με την κορη μου !θα πάω σήμερα και θά ρωτήσω ..νομίζω οτι μια μπάρα ποτέ δεν παει χαμένη ! ουτε μου πιάνει χωρο !!!!

    ναι να γράψεις για την διατροφική πυραμίδα !!!!!!


    σήμερα έφαγα 3 ασπάδια + 2 πορτοκάλια ενα μικρο κομματακι μπανάνα και 1 (φετα τοστ) φινα

    το μεσημερι θά φάω ψάρι βραστο με κολοκυθάκια και ρύζι ΄

    και το βραδι 2 σουβλακια γαλοπουλασ με κολοκυθάκια και ενα γιαουρτακι

    εχω δυο 3κιλα και εκανα κοιλιακους ποτε με το ενα ποτε με τα δυο !!!!αυτο το βιντεακι με την μπάλα εγω αντι για μπαλα εβαλα βαρακι .......εκανα μονο 50 αλλα το χαρηκα!!!
    εκανα και καθήσματα με τα βαρακια που μου ειπες ..και χερια ...


 
Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χαλάρωση Κοιλιάς/Στήθους
    By kfoititis in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 27-08-10, 13:10
  2. Χαλάρωση κοιλίας
    By Torek in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 13-07-09, 04:24
  3. Ασκήσεις και χαλάρωση
    By blackpit in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 404
    Last Post: 11-06-07, 23:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •