Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-11-10
    Posts
    8

    Default Το καλύτερο αθλητικό γεγονός του 2010;

    Ανοίγω αυτό το topic για να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου από το It's Show Time in Athens που παρακολούθησα - και πολλοί από εσάς φαντάζομαι - στο ΣΕΦ.
    Το σημαντικότερο: οι αγώνες. Νομίζω ότι το μενού είχε τα πάντα. Πολύ καλούς, καλούς αγώνες και ένα...... ταγκό μεταξύ του Souwer και του Pajonsuk . Πραγματικά δεν ξέρω τι τακτική ήταν αυτή που ακολούθησε ο Samui, πάντως με τόσα αγκαλιάσματα νομίζω ότι εκνεύρισε τόσο τον Andy όσο και το κοινό.
    Το κυριότερο που κράτησα ήταν ότι το Ελληνικό kick boxing έχει μέλλον. Οι Έλληνες μαχητές τα έδωσαν όλα και έδειχναν τον ενθουσιασμό τους! Ο καλύτερος, κατ' εμέ, αγώνας της βραδιάς: ο τρίτος γύρος του Παπαδημητρίου που επικράτησε του Κακουμπάβα με ένα θεαματικό λάκτισμα στο κεφάλι και knock-out.
    Είχε καλή σκηνοθεσία για την είσοδο των αθλητών με λέιζερ και φωτιές, που σε "έφτιαχνε" για τους αγώνες που ακολουθούσαν! Με το parkour show, τα χορευτικά και τη μουσική είχες όλο το πακέτο. Νομίζω ότι η διοργάνωση είχε υψηλά standards.
    Μπορεί η προσέλευση του κόσμου να μην ήταν αυτή που φανταζόμουνα, αλλά καλύτερα για εμάς που πήγαμε και είχαμε την άπλα μας να το ευχαριστηθούμε...
    Θα έχουμε κάτι καλό να θυμόμαστε για τη χρονιά που πέρασε. Για μένα, που δεν έχω πάει σε κάτι αντίστοιχο στο εξωτερικό για να μπορώ να συγκρίνω το επίπεδο, ήταν ένα από τα καλύτερα αθλητικά shows που έχω δει. Ανυπομονώ να το ξαναζήσω! Στην Ελλάδα εννοείται, γιατί με τέτοια κρίση που να τρέχουμε...

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    16-01-11
    Posts
    2

    Default

    Η καλύτερη στιγμή στο show ήταν η βράβευση του Αρναούτη .
    Τεράστιος αθλητής, και μεγάλο κεφάλαιο για το Ελληνικό μποξ.

    Επιτέλους βρέθηκε κάποιος να τον βραβεύσει στη χώρα του.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •