Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 18 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 537
  1. #121
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Χαχαχαχαχα!! Έτσι έτσι!!!!!

  2. #122
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Με φτιάξατε! Την επόμενη φορά που θα με δουλέψει καμιά ψηλό-λελέκω στη δουλειά, θα της αναφέρω ότι το μπόι μας είναι ιδανικό και είμαστε κουκλάκια! Αν μη τι άλλον, θα μείνει άφωνη!

    Άντε καληνύχτα σας! Πάω για νάνι - αύριο έχω ταξίδι!

  3. #123
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια

  4. #124
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Crimson View Post
    Με φτιάξατε! Την επόμενη φορά που θα με δουλέψει καμιά ψηλό-λελέκω στη δουλειά, θα της αναφέρω ότι το μπόι μας είναι ιδανικό και είμαστε κουκλάκια! Αν μη τι άλλον, θα μείνει άφωνη!

    Άντε καληνύχτα σας! Πάω για νάνι - αύριο έχω ταξίδι!
    FYI η κυρία Nordin που έχεις στο αβατάρ, έχει ύψος μόλις 1.57!

    Καλό μας ξημέρωμα

  5. #125

    Default

    kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    καρδουλα το avatar σου ειναι τελειο!!!!οτι πρεπει για να μας ανεβασει !!!!μου εφτιαξες το πρωι !!!!!!

    κανω copy /paste αυτο που εχω βαλει εγω με τις φιλες μου στο status mou.

    Αν έχω καμπύλες, είμαι χοντρή!!!Αν είμαι αδύνατη είμαι ανορεξική!!! Αν χρησιμοποιώ μακιγιάζ, είμαι ψεύτικη. Αν λέω αυτό που σκέφτομαι, είμαι σκύλα. Αν κλαίω, είμαι drama queen. Αν έχω gay φίλους, είμαι τσούλα. Αν υπερασπιστώ το δίκιο μου, είμαι γλωσσού. Ό,τι κι αν κάνω βάζουν ταμπέλες. Και? Βάλτε όποια ταμπέλα θέλετε. Σκασίλα μου !!!

  6. #126

    Default

    to παραπανω το εβαλα γιατι πρεπει να νιωθουμε ωραια με τον εαυτο μας και να το υποστηριζουμε !!!!!

    σημερα νιωθω πολυ καλα ...γιατι χτες ηταν η πρωτη φορα που εκανα ακριβως και συγκεντρωμενα την διατροφη μου ...ετσι σημερα νιωθω πιο αναλαφρη και δυνατη !!!!!!!!!

    να εχουμε ολες μια ομορφη μερα!!!!!

  7. #127
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Pipi καλή μέρα να χουμε (τι καλή δηλαδή.. βρέχει από τα ξημερώματα.. χαμός, παλιόκαιρος! Ευτυχώς που έχουμε απεργία και δεν αναγκάστηκα να βγω από το σπίτι)

    Τhanks για τα καλά σου λόγια για το αβατάρ.

    Επίσης το status που βαλες, πραγματικά είναι σούπερ! Το διάβασα και αλλού και μου ανέβασε το ηθικό.

    Όσο για τη διάθεσή σου, να δεις πόσο πολύ ακόμα θα φτιάξει και θα νιώθεις τέλεια όσο θα σαι συγκεντρωμένη σε αυτό που κάνεις. Και θα είσαι, είμαι σίγουρη, γιατί φαίνεται πως το αγαπάς και δεν το κάνεις ως αγγαρεία. Έχεις το "μικρόβιο" του fitness μέσα σου ;-)

    Κisses!!

  8. #128
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    Αν έχω gay φίλους, είμαι τσούλα.
    αν εχεις φίλες λεσβιες εισαι η καλυτερη της παρεας,ομως .καλημερα κοριτσια !!
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  9. #129

    Default

    Όσο για τη διάθεσή σου, να δεις πόσο πολύ ακόμα θα φτιάξει και θα νιώθεις τέλεια όσο θα σαι συγκεντρωμένη σε αυτό που κάνεις. Και θα είσαι, είμαι σίγουρη, γιατί φαίνεται πως το αγαπάς και δεν το κάνεις ως αγγαρεία. Έχεις το "μικρόβιο" του fitness μέσα σου ;-)

    ayto!!!!αυτο!!!αυτο !!!!!το "μικροβιο"αυτο θελω!!!!καπου πρεπει να το γραψω να το βλεπω καθε μερα !!!!τι να σου πω βρε καρδουλα !!!!!εχεις μοναδικο ταλεντο να κανεις τον αλλον να παιρνει τρελη δυναμη με μια σου λεξη!!!!!

    σ ευχαριστω για ολα!!!!!!

  10. #130

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    αν εχεις φίλες λεσβιες εισαι η καλυτερη της παρεας,ομως .καλημερα κοριτσια !!
    χιχι !!!!!καλημερα!!!!

  11. #131
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    εχεις μοναδικο ταλεντο να κανεις τον αλλον να παιρνει τρελη δυναμη με μια σου λεξη!!!!!

    σ ευχαριστω για ολα!!!!!!
    καρδουλα is the boss
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  12. #132
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-02-11
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    καρδουλα το avatar σου ειναι τελειο!!!!οτι πρεπει για να μας ανεβασει !!!!μου εφτιαξες το πρωι !!!!!!

    κανω copy /paste αυτο που εχω βαλει εγω με τις φιλες μου στο status mou.

    Αν έχω καμπύλες, είμαι χοντρή!!!Αν είμαι αδύνατη είμαι ανορεξική!!! Αν χρησιμοποιώ μακιγιάζ, είμαι ψεύτικη. Αν λέω αυτό που σκέφτομαι, είμαι σκύλα. Αν κλαίω, είμαι drama queen. Αν έχω gay φίλους, είμαι τσούλα. Αν υπερασπιστώ το δίκιο μου, είμαι γλωσσού. Ό,τι κι αν κάνω βάζουν ταμπέλες. Και? Βάλτε όποια ταμπέλα θέλετε. Σκασίλα μου !!!
    Hey! Μόλις το διάβασα στο φειςμπουκ... Λολ...

  13. #133
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Blondie View Post
    Hey! Μόλις το διάβασα στο φειςμπουκ... Λολ...
    Καλημερα και απο εμεναααααααααααααααα!!!! Ενα εχω να πω κοριτσια ΡΕ ΔΕ ΠΑΝΑ ΛΕΝΕ οτι κανει να αισθανομαι εμενα ομορφα αυτο θα κανω....οποιος κανει εμενα να νοιωθω καλα με αυτον θα κανω παρεα!!!!! Και ας ερθει καποιος να μου την πει

  14. #134

    Default

    Πω ,πω !!!για πορεια μας βλεπω !!!!!!να βγουμε εξω στους δρομους ...να πεταμε .... ροζ αλτηρακια!!!!!χιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!

  15. #135
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    Πω ,πω !!!για πορεια μας βλεπω !!!!!!να βγουμε εξω στους δρομους ...να πεταμε .... ροζ αλτηρακια!!!!!χιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!
    Ωχ το χω μιλαμε αλτηρακια ροζ του μισοκιλου και 1 κιλου να πετιουνται δεξια και αριστερα...αυατ ειναι αγωνας αγωνας διαρκειας αντε μη συνεχισω και νευριασω

  16. #136

    Default

    ελα δωσε anna_lou!!!!!xaxaxaxaxa!!!!τι να τα κανουμε τα ροζ βαρακια ?...γυναικες σαν κι εμας απο ανθρακη και πανω !!!!!!!!!! ε?ε?

  17. #137
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    ναι λοιπον εχω και εγω βαρακια του ενος κιλου αλλα ειναι πορτοκαλι και εχω ξοδεψει απειρο χρονο σε ανουσιες επαναληψεις χωρις αποτελεσμα, και τωρα που ξερω την αληθεια που κρυβεται πισω απο τα ονειρεμενα κορμια, ειμαι ετοιμη να αναφωνισω : στη πυρα στη πυρα μαζι με τις ξενερωτες!!!! ρε κοριτσια μηπως να οργανωσουμε μια τελετη οπου θα μαζευτουμε ολες μαζι και θα καψουμε τα βαρακια μας !!!!(οπως παλια καιγανε τα σουτιεν τους?)

  18. #138
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    τωρα που ξερω την αληθεια που κρυβεται πισω απο τα ονειρεμενα κορμια, ειμαι ετοιμη να αναφωνισω : στη πυρα στη πυρα μαζι με τις ξενερωτες!!!! ρε κοριτσια μηπως να οργανωσουμε μια τελετη οπου θα μαζευτουμε ολες μαζι και θα καψουμε τα βαρακια μας !!!!(οπως παλια καιγανε τα σουτιεν τους?)
    Xαχαχαχαχαχα!!!! Φοβερό ποστ!!!! Και μόνο που το φαντάζομαι λιώνω

  19. #139
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Xαχαχαχαχαχα!!!! Φοβερό ποστ!!!! Και μόνο που το φαντάζομαι λιώνω
    αααα πραγματικα εχω θυμωσει για ολο το χρονο που εχω χασει σε αιθουσες αερομπικ, παιζοντας με βαρακια του κιλου και κανωντας αδιακοπα σαν τρελη δεκαδες κοιλιακους και ασκησεις για ψωμακια κατω απο το μαζοχιστικο προσταγμα ενος ασχετου γυμναστη ενα- δυο- ενα- δυο !!!!
    θυμαμαι μια φορα ειπα σε εναν απο δαυτους πως αισθανομαι πως ειναι ανουσιες ολες αυτες οι επαναληψεις και μου ειπε οχι μονο ετσι γραμμωνεις αμα κανεις βαρη θα σφιξει το λιπος !!!!!! ε λοιπον θεωρω πως μια τελετη εξορκισμος ειναι αναγκαια.
    ασχετο αλλα γραμωμενη υπηρξα μονο οταν εκανα μπαλετο(κοριτσια κανει τα ποδια ΦΕΤΕΣ και ημουνα και πεντε κιλα πιο κατω απο οτι τωρα !!!!! δυστυχως μπαλετο δεν εχω τη δυναμη να κανω πια, συνεπως τα βαρη ειναι η μονη λυση. σορρυ πιπη μου που καταχραστηκα το λογκ σου αλλα τα ειπα κα ξεθυμανα!!!

  20. #140

    Default

    nastazia,hara μου να "καταχραζεσε "το λογκ μου!!!!!εχεις απολυτο δικιο σε ολα !!!!!εμενα μου λεγανε να μη βαζω πολλα βαρη γιατι θα φουσκωσω !!!!χαχχαχαχαχαχαχα θα φουσκωσω εγω ????αλλα εγω εβαζα και δεν φουσκωνα ...κι ακομα ξεφουσκωτη ειμαι !!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!γιατι δεν εχεις τη δυναμη να κανεις μπαλετο ?το αβαταρ εισαι εσυ?

  21. #141
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    θυμαμαι μια φορα ειπα σε εναν απο δαυτους πως αισθανομαι πως ειναι ανουσιες ολες αυτες οι επαναληψεις και μου ειπε οχι μονο ετσι γραμμωνεις αμα κανεις βαρη θα σφιξει το λιπος !!!!!!
    Αυτό τον γυμναστή θα θελα να τον γνωρίσω από κοντά! Θα θελα πολύ να μου τα πει και σε μένα. Κρίμα να πηγαίνουν χαμένες τόσες γνώσεις


    ασχετο αλλα γραμωμενη υπηρξα μονο οταν εκανα μπαλετο(κοριτσια κανει τα ποδια ΦΕΤΕΣ και ημουνα και πεντε κιλα πιο κατω απο οτι τωρα !!!!! δυστυχως μπαλετο δεν εχω τη δυναμη να κανω πια, συνεπως τα βαρη ειναι η μονη λυση.
    Ωραίο το μπαλέτο. Δεν το ξερα πως κανει τα πόδια φέτες! Απ'όσο έχω δει τις μπαλαρίνες έχουν κάτι ποδαράκια σαν σπουργίτια.

  22. #142
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    οχι ρε θελει πολυ δυναμη στα ποδια ουσιαστικα τα ποδια τραβανε ολο το ζορυ για να γινουν τα παντα. σκεψου πως ουσιαστικα οταν φορας πουεντ στηριζεις ολο το βαρος σου οχι σε ολο το πελμα αλλα στα νυχια!!!!!!! αν εχεις ποδια καλαμακια θα γκρεμοτσακιστεις. οι μπαλαρινες μπορει να φαινονται λεπτεπιλεπτες αλλα αν τις δεις απο κοντα εχουν "μπουταρες¨ και κατι γαμπες σαν ποδοσφαιριστες σε σχεση παντα με το υπολοιπο σωμα τους !!!!! παλι το μπιμπ το λογκ σορρυ!!!!
    Last edited by nastasia; 24-02-11 at 00:48.

  23. #143
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Δηλαδή να παρατήσω τα βάρη και να το ρίξω στη λίμνη των κύκνων;
    Πολύ ενδιαφέρον, είχα άλλη εντύπωση!


    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    παλι το μπιμπ το λογκ σορρυ!!!!
    Η πίπι έχει κατανόηση, μη φοβάσαι

    Πιπι μου σου ζητούμε συγνώμη, το λογκ είναι στη διάθεσή σου

  24. #144
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    μη γελας καθολου το μπαλετο μεχρι να μαθω για τα βαρη ηταν η μοναδικη γυμναστικη που ειχε αποτελεσμα θυμαμαι μια τυπισα εκανε ολες τις ασκησεις στη μπαρα ζωσμενη σε ολο της ποδι με βαρη απο τον αστραγαλο μεχρι ψηλα τα μπουτια!!!!! παντως δεν εχεις αναγκη εσυ να το ριξεις στο μπαλετο εισαι αστερι στα ποδια, το μονο που μπορω να σου κανω ειναι ενα περσοναλ σε stretching να σου φυγει καθε πονος η πιο σωστα μυικη καματος!!!! αντε καληνυχτα και σορρυ πιπη απο αυριο θα λεω τις αναμνησεις μου απο το δικο μου λογκ υποσχομαι!!!!!

  25. #145
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Ναι να μαζευτουμαι να τα καψουμε αν και εγω εχω 3κιλα και ειναι κυπρισση αλλα δεν θα τα καψω ειναι δωρο....
    Μπορουμαι να τα βαλουμε φωτια και να φωναζουμαι γιαμα γιαμα γιαμα...Και εγω ελιωσα στο γελιο το νερο απο τα ρουθουνια μου βγηκε!!!
    Οσο αφορα το μπαλετο μονο που με φανταζομαι λιωνω στα γελια....απο ανεκαθεν ημουν ατσουμπαλιδου σε αυτα τα αθληματα
    Πιπη δωσε κοπελαρα μου οπως ειπε και η Καρδουλα το λογκ ειναι δικο σου...Αλλα τελετη να τα καψουμε

  26. #146
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    κανονικα τελετη σου λεω τωρα που θα ανεβει η καρδουλα Αθηνα θα το οργανωσουμε, μαζι θα πεταξουμε και τα λικρα φουξια κορμακια και τις γκετες (οσες εχουν), καθως και εκεινη την απεριγραπτη κορδελα/πετσετα/στεφανι/sweat controller η τι αλλο ηταν αυτο που φοραγαν στο κεφαλι τους

  27. #147

    Default

    γεια σας κοριτσια!!!!!

    χαχαχαχχαχαχααχχα !!πολυ γελιο!!!!!το λογκ μου θελω να ειναι φιλοξενο και να ερχεστε οποτε θελετε να λεμε οτι ξεκουδουνο μας ερθει !!!!


    @νασταζια


    κανονικα τελετη σου λεω τωρα που θα ανεβει η καρδουλα Αθηνα θα το οργανωσουμε, μαζι θα πεταξουμε και τα λικρα φουξια κορμακια και τις γκετες (οσες εχουν), καθως και εκεινη την απεριγραπτη κορδελα/πετσετα/στεφανι/sweat controller η τι αλλο ηταν αυτο που φοραγαν στο κεφαλι τους

    πες μου οτι τα εχεις ακομα αυτα ???χαχαχαχαχαχαχα ολα αυτα τα ειχα !!!!



    οι μπαλαρινες μπορει να φαινονται λεπτεπιλεπτες αλλα αν τις δεις απο κοντα εχουν "μπουταρες¨ και κατι γαμπες σαν ποδοσφαιριστες σε σχεση παντα με το υπολοιπο σωμα τους !!!!!

    ναι !!!!το εχω παρατηρησει αυτο !!!θα ηθελα πολυ να ειμαι μπαλαρινα !!!


    το αβαταρ εισαι εσυ?


    @καρδουλα
    Δηλαδή να παρατήσω τα βάρη και να το ρίξω στη λίμνη των κύκνων;

    χααχχαχαχχαχαχααχαχαχχχαχαχχααααχαααχχαχαχχαχαχαχχαχαχχχαα!!!!!!δεν υπαρχεις!!!!!!δεν υπαρχεις!!!!να φορας και tu-tu!!!!!

    εκεινο που μου κανει εντυπωση κοριτσια ειναι οτι κανενα αγορι δεν εχει μπει να σχολιασει τιποτα!!!!!μηπως δεν μας διαβαζουν ?....θα αλααξω τον τιτλο του λογκ..να βρω κατι πιο πιασαρικο ...του τυπου ..η πιπη με τα μεγαλα β@#%^& εχει ημερολογιο!!!χαχχαχαχαχαχαχαχα τι λετε ? η να βρω κατι αλλο ?

    περα απο την πλακα !....
    και χτες ημουνα κυρια στην διατροφη μου ...νομιζω οτι πλεον μπηκα σε μια σειρα ...δεν εχω ξεπερασει τις 1300 θερμιδες ,για να δω αν θα με ξεμπλοκαρει καθολου αυτο ,και εκτος απο τις θερμιδες να τρωω σωστα, τα γνωστα !!!

    γυμναστικη σημερα super!!!!! ηταν ενας πιτσιρικας σημερα και ασχοληθηκε μαζι μου πολυ σωστα μου αυξησε τα βαρη ετσι ωστε στα τελευταια 4 να με βοηθαει κι εκεινος ..δεν αντεχα λεμε ..στην αρχη μου εδωσε κατι λαχανι βαρακια αλλα μετα περασαμε στα μαυρα!!!!!μου ειπε οτι να πας κατευθειαν στον ανταγωνιστη μυ (χωρις διαλειμμα) εχεις καλυτερο αποτελεσμα ...γενικα νιωθω οτι εκανα σωστη προπονηση!!!!!

    εκανα 20 λεπτα διαδρομο -βαρη 45 λεπτα -διαδρομο 10λεπτα

    στο τελος μετρησα τους παλμους και ειχα 80 λιγο δεν ειναι?μηπως δεν προσπαθω αρκετα?

  28. #148
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post

    εκεινο που μου κανει εντυπωση κοριτσια ειναι οτι κανενα αγορι δεν εχει μπει να σχολιασει τιποτα!!!!!μηπως δεν μας διαβαζουν ?....θα αλααξω τον τιτλο του λογκ..να βρω κατι πιο πιασαρικο ...του τυπου ..η πιπη με τα μεγαλα β@#%^& εχει ημερολογιο!!!χαχχαχαχαχαχαχαχα τι λετε ? η να βρω κατι αλλο ?

    Bάλε και τη λέξη "σιλικονάτα" στάνταρ θα πιάσει! χαχαχαχα!!!





    στην αρχη μου εδωσε κατι λαχανι βαρακια αλλα μετα περασαμε στα μαυρα!!!!!μου ειπε οτι να πας κατευθειαν στον ανταγωνιστη μυ (χωρις διαλειμμα) εχεις καλυτερο αποτελεσμα ...γενικα νιωθω οτι εκανα σωστη προπονηση!!!!!

    Πες το πιτσιρικά να μη μας μπερδεύει ακόμα με αυτά τα συστήματα, είμαστε αρχάριες

    Μπράβο ρε πιπι λεβεντιά! Προσαρμόστηκες αμέσως!

    στο τελος μετρησα τους παλμους και ειχα 80 λιγο δεν ειναι?μηπως δεν προσπαθω αρκετα?
    Αν νιώθεις πως έκανες καλή προπόνηση, τότε αυτό μετράει.
    Last edited by Kardoula; 24-02-11 at 18:11.

  29. #149
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    στην αρχη μου εδωσε κατι λαχανι βαρακια αλλα μετα περασαμε στα μαυρα!!!!!μου ειπε οτι να πας κατευθειαν στον ανταγωνιστη μυ (χωρις διαλειμμα) εχεις καλυτερο αποτελεσμα ...γενικα νιωθω οτι εκανα σωστη προπονηση!!!!!


    θυμασαι το ονομα του γυμναστη που στο ειπε αυτο??

  30. #150
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Ρε σεις! (θα το πω κι εδώ!) 2 μέρες έλειψα και ούτε ολόκληρες! Πώς ξεφύγατε έτσι?!

    Θα βρω το πρώτο μου post στο φόρουμ, που τους είχα αφήσει όλους άναυδους με την ατάκα "θέλω να γραμμώσω" και θα την κάψω μαζί με τα ροζ αλτηράκια! (μα, τελικά όλοι έχουν ροζ αλτηράκια?!)

    1. Σόρρυ για το offtopic!
    2. Καρδούλα, τα σπας! Τρελά respect & super το νέο άβαταρ
    3. Για το μέγιστο ίνδαλμά μου, δεν το ήξερα ότι ήταν στα "κυβικά" μας! Πιο ψηλή φαίνεται! :)
    4. Για το μπαλέτο δεν έχω γνώμη! Έκανα ένα μήνα, έμαθα να κάνω πλιέ & τέλος! Το γύρισα στο ξύλο μετά!
    5. Δε θυμάμαι ποια το 'πε: Αυτό με τα σιλικονάτα, μου έχει μείνει πάντως! Έ, ρε τι άκουσε και ο καημένος ο άφθαρτος! :) Δάκρυσα από τα γέλια!
    6. @jimbliz: (ε, ρε τι ακούμε -τελεία!)

    Άντε καλώς σας ξαναβρήκα! :P


 
Page 5 of 18 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερολόγιο Προπόνησης by JG.
    By Geohn in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 277
    Last Post: 09-12-10, 20:21
  2. Ημερολόγιο PowerLifting
    By Pal in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 12
    Last Post: 28-02-08, 09:03
  3. Ημερολόγιο διατροφής...
    By WizeAss in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-06-05, 17:44
  4. Ημερολόγιο προπόνησης;
    By andreas67 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 21-12-04, 08:57
  5. Ημερολόγιο m_ariel
    By m_ariel19 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 11-11-04, 02:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •