Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 52 of 52
  1. #31
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by pipi fakidomiti View Post
    ο καλυτερος καφες για μενα ειναι στην" παλια αγορα "στην φιλοθεη .αθηνα .αλλα για pizza θα τα βροθμε καπου στην μεση .....Λουτρακι pizza AMI!!!den yperxei leme!!!
    χαλια ειναι ο καφες εκει ρε Πιπη..ασε που το προσωπικο ειναι στον κοσμο του..και μην μιλησω για το cost value στο φαγητο του...

  2. #32

    Default

    @πατρινος

    εχει πολυ ωραιο καφε ...για τα δικα μου γουστα!!!! ειναι παντα οπως το ζητησω και παντα ιδιος .μιλαω ομως για εσπρεσσο η fredo εσπρεσσο ...

    Λεωνιδα ,για πιτσα στην αθηνα ,εγω βαρεθηκα καιτην domino ....pizza planet παιρνω τελευταια και μου αρεσει πολυ ειναι πιο old fashion .oso gia delivery ....o top toy delivery...θα σε τρελανω τωρα....simply burgers!!!!!....πω,πω δεν ξαναμπαινω σαυτο το τοπικ ....στεγνωσα ..παω να πιω νερο!!!!!

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    χαλια ειναι ο καφες εκει ρε Πιπη..ασε που το προσωπικο ειναι στον κοσμο του..και μην μιλησω για το cost value στο φαγητο του...
    η αληθεια ειναι οτι το προσωπικο τις κυριακες ειναι στο τρεξιμο και κατι ...πρωινα ...αλλα ειναι χαλια ο καφες???για το φαγητο δεν μιλησα ειδες ,αλλα θα συμφωνησω μαζι σου ..εγω τρωω καμια σαλατα εκει κατι κυριακες εχει καλη σαλατα αλλα πληρωνεις περιβαλον,κοσμο, το καλο ειναι οτι εχει τα παντα !!!!

  4. #34
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    εμενα ο καφες του δεν μ αρεσει..μου φαινεται λιγος και κακης ποιοτητας(μιλαω παντα για freddo espresso)..οι τιμες του ειναι πολυ υψηλες γιατι πληρωνει πολυ μεγαλο νοικι και γενικα εχει πολλα προβληματα με τους διπλανους που μενουν εκει κοντα..ολο λενε οτι θα το κλεισουν αλλα...

  5. #35
    Advanced Bodybuilder patrinos2003's Avatar
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Πάτραι
    Posts
    952

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ροζ Πανθηρας στην τρ.Ναυαρχων?
    Και Villagio (εκλεισε?)
    old time classic ο Ροζ Πανθηρας ;) για το Villagio δεν ξερω θα σε γελασω αν ακομα λειτουργει...

  6. #36
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Τωρα για πιτσα καλη επιλογη ειναι το Signore, ο τυπος που το εχει φτιαχνει καλη πιτσα και παει και Ιταλια συνεχεια για σεμιναρια.
    Να σας πω την γελοια εμπειρια μου...Περυσι,ενας φιλος ηταν στρατιωτης εδω στην Πατρα και τελειωνε τη θητεια του.Λοιπον,ειχε αδεια και 2 φορες πηγαμε να φαμε στο Σινιορε πιτσα,μα τον Θεο δεν εχω ιδεα πως προλαβα να ανοιξω την πορτα του σπιτιου μου και τις 2 φορες...Οποιος καταλαβε,καταλαβε,χαχαχαχα:D:D

    Ροζ Πανθηρας στην τρ.Ναυαρχων?
    Και Villagio (εκλεισε?)
    Δε ξερω κανενα απο τα δυο αλλα θα το ψαξω σιγουρα!!!

    Λεωνιδα ,για πιτσα στην αθηνα ,εγω βαρεθηκα καιτην domino ....pizza planet παιρνω τελευταια και μου αρεσει πολυ ειναι πιο old fashion .oso gia delivery ....o top toy delivery...θα σε τρελανω τωρα....simply burgers!!!!!....πω,πω δεν ξαναμπαινω σαυτο το τοπικ ....στεγνωσα ..παω να πιω νερο!!!!!
    Χαχαχαχαχα,ευτυχως που ψηνω κοτοπουλο στην ψηστιερα,μυριζει και η τσικνα απο ολη την Πατρα και κρατιεμαι,χαχαχαχα!

  7. #37
    Advanced Bodybuilder patrinos2003's Avatar
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Πάτραι
    Posts
    952

    Default

    χμμ Λεωνιδα σε ποιο Signore πηγατε? Σημερα οσοι ακολουθουν διαιτα Atkins η Anabolic Diet ειναι η καλυτερη τους εδω Πατρα... ;)

  8. #38
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Σημερα ολη η Πατρα θα καπνιζει...
    Ακομα και μαγαζι ρουχων, εχει μια ψηστιερα εξω και ψηνει. Η μ@λακια ειναι οτι τα βγαζουν αψητα και ειναι τιγκα στο λιπος.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  9. #39
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    χμμ Λεωνιδα σε ποιο Signore πηγατε? Σημερα οσοι ακολουθουν διαιτα Atkins η Anabolic Diet ειναι η καλυτερη τους εδω Πατρα... ;)
    Πηγα σε αυτο στην Αγ.Ανδρεου και γενικα το στομαχι μου δεν ειναι καθολου ευαισθητο,τι να πω,δε ξερω,μπορει να ηταν τυχαιο και τις 2 φορες...

    Σημερα ολη η Πατρα θα καπνιζει...
    Ακομα και μαγαζι ρουχων, εχει μια ψηστιερα εξω και ψηνει. Η μ@λακια ειναι οτι τα βγαζουν αψητα και ειναι τιγκα στο λιπος.
    Και εγω πανω στο μπαλκονακι μου με την ψηστιερα μου παρακολουθω απο κατω;)
    Οσων αφορα τα αψητα εχεις δικιο.
    Παντως μιας κ πηγε εκει το θεμα,να πω πως τα 'πανηγυριωτικα' σουβλακια ειναι τα πιο νοστημα,ειναι κολασμενα,χαχαχαχαχα!!!!

  10. #40

    Default

    α ρε πατρα!!!!!!ποτε δεν μου αρεσε αυτη η μερα δεν την εχω γιορτασει ποτε ..την ειχα για πολυ μπλιαχ!!!! μερα!!!!!αλλα στη πατρα ειναι αλιως ε?ειναι σαν πασχα !!!!!με φτιαξατε τοσο ασχημα που θα ηθελα σημερα να ετρωγα ενα παιδακι στο ανω καστριτσι!!!!!

    ρε συ jim ,αν δεν σου αρεσει ο καφες του οκ !!!και δεν το προτεινω το μερος για καλο καφε πια αφου ενας στους δυο δεν ειναι ευχαριστημενος . αλλα το κοστος ενος μαγαζιου να το συγκρινεις με μαγαγια που εχουνε το ιδιο στυλ και ιδιο target group .να το συγκρινεις με ivy ,με patron ,με best friends ,me dush ..και δεν ξερω με τι αλλο ...φυσικα και εχει ακριβο ενοικιο αφου ειναι super το μερος !!!!ολα με την γειτονια τα ξερω ..και τον καινουργιο δημαρχο ...αλλα εγω δεν θα ηθελα να το κλεισουν!

  11. #41

    Default

    Παντως μιας κ πηγε εκει το θεμα,να πω πως τα 'πανηγυριωτικα' σουβλακια ειναι τα πιο νοστημα,ειναι κολασμενα,χαχαχαχαχα!!!!


    δεν υπαρχεις!!!!!πω,πω..καποιος να σε σταματησει επιτελους!!!!!!

  12. #42
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    σε σχεση με best friends(για μενα η καλυτερη καφετερεια για καλοκαιρι στα βορεια προαστεια),αιγλη κεφαλαρη και dush ο καφες της παλιας αγορας ειναι πισω..βεβαια αυτα ειναι γουστα..το περιβαλλον οντως ειναι ωραιο αλλα και παλι προτιμω best friends :))

  13. #43

    Default

    [QUOTE=jimbliz;908060]σε σχεση με best friends(για μενα η καλυτερη καφετερεια για καλοκαιρι στα βορεια προαστεια),αιγλη κεφαλαρη και dush ο καφες της παλιας αγορας ειναι πισω..βεβαια αυτα ειναι γουστα..το περιβαλλον οντως ειναι ωραιο αλλα και παλι προτιμω best friends :))[/QUOT
    κατι μου λεει οτι τον πινεις πολυ βαρη τον καφε σου ..εγω στο bf τρωω μονο την μηλοπιτα ,η καλυτερη ever!!!!αλλα με τον καφε τρελο τρεμουλο ..δυναμιτης !!!!!τεσπα ..παντως ετσι οπως τα λεγες νομιζα οτι τον πινεις τον καφε σου στο κτελ!!!!που ειναι φτηνος ,αφθεντικος και μερακληδικος !!:):)

  14. #44
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    χαχαχαχαχα ουτε καν...τον καφε τον πινω σκετο αντε μετριο...στο κτελ λεει...χαχαχα ειπαμε..

  15. #45
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    δεν υπαρχεις!!!!!πω,πω..καποιος να σε σταματησει επιτελους!!!!!!
    Δεν φταιω εγω,η μερα το'χε,τωρα εφαγα και ησυχασα,κανα κολπακι να επισπευσω την χωνεψη?Για να παω γυμν και να τελειωσω νωρις,το βραδυ εχουμε τσικνισμα με την παρεα,χαχαχα:D(y)

    ..εγω στο bf τρωω μονο την μηλοπιτα ,η καλυτερη ever!!!!
    Μου εχει λειψει η μηλοπιτα τραγικα τωρα που το πες,εσυ θες σταματημα:/

    Ρε παιδια ωραιες καφετεριες ακουγονται αυτες που λετε,οταν ανεβω Αθηνα θα προσπαθησω να τις ψαξω:)
    Εχει δοκιμασει κανεις σας το petite fleur στην πλατεια Αγ.Νικολαου στο Χαλανδρι?
    Εκει να φας σοκολατοπιτες και να πιεις σοκολατες κτλ,να σου φυγει η μαγκια...Πραγματικα τα καλυτερα γλυκα και ροφηματα που εχω δοκιμασει.
    Edit:Εκει ηταν που για πρωτη φορα αναποδογυρισα ολοκληρο milkshake πανω στην κοπελα μου...
    F*ck!!!Τετοια ντροπη δεν εχω ξαναπερασει,ημασταν και λιγες μερες μαζι μονο,χαχαχαχαχαχα!!!!!

  16. #46

    Default

    xaxxaxaxaxaxaxa!!!!και παω συχνα χαλανδρι αλλα εκει δεν εχω παει ...εχασα και καλο σκηνικο!!!!χαχχαχαχχαχαχα!!!!ελπιζω να μην χαλασες τα μαλλια της????????

  17. #47
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Λεωνιδα, για πιτσα προτεινω El Greco..!!! Δεν την αλλαζω με τπτ..

    Αν σου αρεσει σε φουρνο με ξυλα δοκιμασε Villagio, δε θυμαμαι αν εχω φαει, λενε πως ειναι καλη..

    Btw γαματο ψωμι ολικης εχει ενας φουρνος καπου γυρω στη πλ. ολγας..!! (θα ρωτησω τον πατερα μου κ θα σου πω :p )


    Πιπη, σημερα ειναι αρκετα ευκολο να τρακαρεις εδω, απο τα ΣΥΝΝΕΦΑ τσικνας δε βλεπεις μπροστα σου στο δρομο.. χαχαχα


    Τα καλυτερα γλυκα π εχω φαει ποτε (σουφλε σοκολατας κλπ), ειναι στην Κουκουβαγια στα Χανιά..!!

  18. #48
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    από bodybuilders.gr καταντήσαμε tastyunhealthyfoods.gr :p

  19. #49
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    xaxxaxaxaxaxaxa!!!!και παω συχνα χαλανδρι αλλα εκει δεν εχω παει ...εχασα και καλο σκηνικο!!!!χαχχαχαχχαχαχα!!!!ελπιζω να μην χαλασες τα μαλλια της????????
    Μπααα,επεσε ΟΛΟ πανω στο τζιν της,απο την στιγμη που καταλαβα τι μαλακια εκανα,εβλεπα τα παντα σε αργη κινηση και ακουγα ενα βουητο στα αυτια μου και ενιωθα τις φλεβες μου να πεταριζουν επικινδυνα στο μετωπο μου,χαχαχαχα!!Ευτυχως μια φιλη της εμενε κοντα και της εφερε ενα δικο της τζιν...Ευτυχως που και η κοπελα δεν ηταν καμια ψηλομυτα κτλ για να το παρει στα σοβαρα και ειχε σκασει στα γελια,αφου ειχαμε ψιλοτσακωθει κιολας γιατι εγω ειχα παρα πολυ στα σοβαρα το ποσο ατζαμης υπηρξα,χαχαχα:D

    Λεωνιδα, για πιτσα προτεινω El Greco..!!! Δεν την αλλαζω με τπτ..

    Αν σου αρεσει σε φουρνο με ξυλα δοκιμασε Villagio, δε θυμαμαι αν εχω φαει, λενε πως ειναι καλη..

    Btw γαματο ψωμι ολικης εχει ενας φουρνος καπου γυρω στη πλ. ολγας..!! (θα ρωτησω τον πατερα μου κ θα σου πω :p )
    Λοιπον,θα δοκιμασω απο El Greco,Villagio(που ειναι αυτα τα 2?) και απο Ροζ Πανθηρα και θα πω εντυπωσεις,βεβαια θα αργησει πολυ αυτο το feedback,σημερα ειχε cheat πιτες με καλαμακι κοτοπουλο ΑΠ'ΟΛΑ που ειχα να φαω πριν τα χριστουγεννα!

    από bodybuilders.gr καταντήσαμε tastyunhealthyfoods.gr :p
    Blame the day!!!:P

  20. #50
    Advanced Bodybuilder patrinos2003's Avatar
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Πάτραι
    Posts
    952

    Default

    Τελικά ο Λέντζος υπάρχει ακόμα η;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #51

    Default

    Ο Λέντζος έχει αποδημήσει εις κύριον (ως μαγαζί) εδώ και πολλά χρόνια ...

  22. #52
    Advanced Bodybuilder patrinos2003's Avatar
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Πάτραι
    Posts
    952

    Default

    Quote Originally Posted by UnHaCkAbLe View Post
    Ο Λέντζος έχει αποδημήσει εις κύριον (ως μαγαζί) εδώ και πολλά χρόνια ...
    Ευχαριστώ για το update, τελευταίος των Μοικανων στο φραπέ


    Sent from my iPhone using Tapatalk


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Επιστροφη στην Αθηνα.
    By elefterios in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 25-01-09, 22:40
  2. Αναρήχηση στην Αθηνα
    By CHARIOTT in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 03-08-06, 10:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •