Λίστες συμμετοχών και μερικά προφίλα αθλητών. Ξεκινώ με τους άντρες και φυσικά την κατηγορία Men's Bodybuilding.
Lightweight
Aydin Bicen (Turkey)
http://www.youtube.com/watch?v=cQOGCALbGgQ
Jose Bustamante (Spain)
http://www.youtube.com/watch?v=cB_ZmDFjXso
Joseph Cortez (Fort Worth, Texas)
http://www.youtube.com/watch?v=jOdmQ6FWTvQ
Neil Gardner (Australia)
http://www.youtube.com/watch?v=tCTgn0z63u4
Marcelo Honorio (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=JxP6QR3tyUw
Godo Koji (Japan)
http://www.youtube.com/watch?v=HdOOzT0Sgbs
Ranieri Mauro (Italy)
http://www.youtube.com/watch?v=ZcbNoOj2Ld4
Jose Carlos de Sousa Santos (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=JD4mHzCZElk #27
Welterweight
Andrew Awak (Atlanta, Georgia)
http://www.youtube.com/watch?v=ArgBTEMxM-0
Masucci Filippo (Italy)
http://www.youtube.com/watch?v=WyiCrQdudgA
Asuncion Alcocer Lopez (Mexico)
http://www.youtube.com/watch?v=8VJbdoRQn44
Vyacheslav Makogon (Ukraine)
http://www.youtube.com/watch?v=1BaJ6qBLEgk
Karol Malecki (Poland)
http://www.youtube.com/watch?v=Y7auPV8pTns
Fabio Jos? Soares Junior (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=JugWLwkEjnE
Light Middleweight
Alex Zuccaro (Italy)
http://www.youtube.com/watch?v=X64tIgea4zU
Stephen Graham (United Kingdom)
http://www.youtube.com/watch?v=XR8WZNWECQo
Igor Losev (Russia)
http://www.youtube.com/watch?v=q_tSCaJla_Y
Cristian Molina (Argentina)
http://www.youtube.com/watch?v=sIVFDivYyps
Israel Renteria Salas (Mexico)
http://www.youtube.com/watch?v=3CovoAgQjl4
Jens Schneider (Germany)
http://www.youtube.com/watch?v=UQNpcqJryW0
Middleweight
Amado Moura (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=Tr-LHAztqP4
Jose Angel Bustamante (Venezuela)
http://www.youtube.com/watch?v=cB_ZmDFjXso
Fasuto Caicedo Caicedo (Ecuador)
http://www.youtube.com/watch?v=5O_5utwxviw
Marco Antonio Cardona Espinosa (Colombia)
http://www.youtube.com/watch?v=WYkVFnG-kjA
Kubik Jan (Czech Republic)
http://www.youtube.com/watch?v=iqIhbIBlFsE
Claudio Antonio do Monte (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=Fy9BHDYho3A
Edgar Petrosian (Sacramento, Calif.)
http://www.youtube.com/watch?v=2kw960HCSpY
Muhammad Imran Qureshi (Pakistan)
http://www.youtube.com/watch?v=j6meUePbGnA
Mohamed Safani (Morocco)
http://www.youtube.com/watch?v=Os6bvYiI0hI
Verdiyev Vugar (Azerbaijan)
http://www.youtube.com/watch?v=OD3dtZ3xr4s
Light Heavyweight
William Kwaku Bonac (Netherlands)
http://www.youtube.com/watch?v=WYfOxGa5BkM
Marcelo de Lemos Caldas (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=Es8vm3yF9Rk
Giusto Dennis (Italy)
http://www.youtube.com/watch?v=fy4HaglC_Oo
Sadik Inan (Turkey)
http://www.youtube.com/watch?v=163OUr-wOvQ
Alexander Kodsoev (Russia)
http://www.youtube.com/watch?v=ZnKa6XqCFys
Dean Lesiak (United Kingdom)
http://www.youtube.com/watch?v=lEplnlgw_HI
Osladil Lukas (Czech Republic)
http://www.youtube.com/watch?v=LTy_y6ssDVs
Vomacka Marek (Czech Republic)
http://www.youtube.com/watch?v=fFaj78uBdsA
Dex NG (Singapore)
http://www.youtube.com/watch?v=2ICpqxzZ-1Q
Andre Regestein (Germany)
http://www.youtube.com/watch?v=GUX8lpvSm7M
Heavyweight
Ashfaq Ahmad Butt (Pakistan)
http://www.youtube.com/watch?v=U0Gmv6uXASQ
Dobromir Delev (Hinsdale, Ill.)
http://www.youtube.com/watch?v=srj4t58QvmE
Angel Higueras (Spain)
http://www.youtube.com/watch?v=z524ASK0jzA
Thomas Hurd (Greenland, N.H.)
http://www.youtube.com/watch?v=OIJ5GJKDzxE
Alexey Lesukov (Russia)
http://www.youtube.com/watch?v=eEtmJxNId7A
Allan Readie (Australia)
http://www.youtube.com/watch?v=8UHOlslOJDs
Saiid Tejan-Kamara (Wilmington, Del.)
http://www.youtube.com/watch?v=7SGKvVqOn-E
Quincy Winklaar (Curacao)
http://www.youtube.com/watch?v=uZ5_UlM2Rrw
Super Heavyweight
Julio Cesar Balestrin (Brazil)
http://www.youtube.com/watch?v=1zaUuUEi9JY
Matthias Botthof (Germany)
http://www.youtube.com/watch?v=E2Uwo5EOTac
Timucin Canal (Turkey)
http://www.youtube.com/watch?v=WbFUejiOyY4
Saied Feras (Italy)
http://www.youtube.com/watch?v=0TtXNIE3pko (at 42'')
Marshel Herman (Curacao)
http://www.youtube.com/watch?v=FvqZ6ENmqGM
David Hoffmann (Germany)
http://www.youtube.com/watch?v=VYAi6OMEXsc
Sami Jaaskelainen (Finland)
http://www.youtube.com/watch?v=FKqNquqG4z0
Audrius Jagelevicius (Lithuania)
http://www.youtube.com/watch?v=9l_d957CfLM
Arvydas Mickus (Lithuania)
http://www.youtube.com/watch?v=-ZJepyIilGs
Carlos Rodriguez (Miami, Fla.)
http://www.youtube.com/watch?v=7Lw82Ixle3A
Richard Rosales (Curacao)
http://www.youtube.com/watch?v=o0n2XkPelCM
Marco Schmidt (Germany)
http://www.youtube.com/watch?v=pDV3SMywljg
Bernat Scorus (Spain)
http://www.youtube.com/watch?v=Q4Fpx3gAlX4
Bures Tomas (Czech Republic)
http://www.youtube.com/watch?v=1RtbY3l_luY
Antoine Vaillant (Quebec, Canada)
http://www.youtube.com/watch?v=7LIHMtzQ6-4
Επίσης συμμετοχές έχουμε στην Classic Bodybuilding:
Classic A Class (3)
Marcello Rafaelli Silva da Costa (Brazil)
Jesus Maria Britos Quintana (Paraquay)
Chantha Yun (Obetz, Ohio)
Classic B Class (1)
Clarence Tyler (Flint, Michigan)
Classic C Class (10)
Prikhodko Alexander (Russia)
Mriusz Balanzinski (Poland)
Ali Daliran (Iran)
Tony D?Arceneaux (South Holland, Ill.)
Joel Bernini Gaspar (Brazil)
Anthony Novak (Australia)
Cherry Navarro Junior Pikeri (Netherlands)
Bob Reiner (Bloomington, Illinois)
Tony Roberts (Lorton, Va.)
Rodolfo Eduardo Rodriguez (Paraguay)
Mark Anthony Wingson (Oakville, Ontario Canada)
Classic D Class (7)
Asghar Abaei (Iran)
Murat Demir (Germany)
Luiz Vinicius Exaltacao (Brazil)
Suewendley Franciska (Netherlands)
Igor Gostiunin (Russia)
Chris Hartzler (Burbank, Ohio)
Sitter Michal (Czech Republic)
Classic E Class (2)
Roberto Andre de Meirelles (Brazil)
Jerzy Pisulski (Poland)
Bookmarks