Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 22 of 22
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    23-02-11
    Posts
    3

    Default Συμβουλές Διατροφής & Αερόβιας Για Χάσιμο Λίπους!

    ΓΙΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΙ Η ΑΝ ΚΑΝΟ ΛΑΘΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΡΧΕΙΝ ΕΙΜΑΙ 18 ΧΡΩΝΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 118 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 1,85 ΥΨΟΣ ΘΑΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΠΨΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΩΟ 50 ΓΡΑΜ ΒΡΟΜΙ ΜΕ 200 ΓΡΑΜ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΝΟ ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΜΕ 1 ΦΕΤΑ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ 1 ΦΕΤΑ ΚΑΣΕΡΙ ΕΝΟΕΙΤΕ ΧΩΡΕΙΣ ΒΙΤΑΜ Η ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΚΥΡΙΟΣ ΤΡΩΟ ΣΥΝΗΘΟΣ ΟΣΠΡΙΑ,ΨΑΡΙΑ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΥΘΟΣ Η ΜΠΟΥΤΙ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙ ΑΕΡΟΒΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟ (ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΕΡΠΑΤΙΜΑ 3 ΧΛΜ,ΚΑΜΨΗΣ,ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ,ΡΑΧΕΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΙΕΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΛΑΤΙ ΤΡΙΚΕΦΑΛΟ ΔΥΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΘΟΣ ΓΤ ΜΕΝΟ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙ 35 ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΟΝΤΙΝΙ ΠΟΛΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΡΙΟ.....ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΙ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΑΕΡΟΒΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΙ ΤΡΩΟ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΜΕ 1 ΦΕΤΑ ΚΑΣΕΡΙ ΚΑΙ 1 ΦΕΤΑ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥΝΟ 1 ΓΙΑΟΥΡΤΙ 2% ΛΙΠΑΡΑ.........*ΣΕΙΜΙΟΣΗ ΚΑΘΙΜΕΡΙΝΑ ΠΙΝΩ 6-7 ΛΙΤΡΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ,ΡΥΖΙ ΚΤΛ.......ΤΟΥΣ ΜΟΝΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΨΩΜΙ.........ΑΥΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΟΣΙΣ

  2. #2
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Καλημέρα......λιπών δεν έχω μεγάλη γνώση πάνω στο θέμα διατροφής αλλά αυτό που σου ποτινω είναι να καταναλώνεις αρκετή ποσότητα νερού περίπου 1,5L-2L λόγου ότι το νερό βοηθάει στην απόλυα λυπους..Προσεχε 1 μν το παρακάνεις και 2 το νερό είναι προτιμότερο να το καταναλώνεις μετά από 3 ώρες κάποιου γεύματος διαφορετικά αποθηκεύεται σε λίπος...Όσο για την γυμναστική και συγκεκριμένα στο θέμα διαδρόμου είναι καλύτερο να τρέχεις 2 χιλιόμετρα παρά 3 χιλιόμετρα γρήγορου περπατήματος......και αν είναι δυνατόν κάθε μέρα.......Αυτα απο εμενα καλη προπονιση.....

  3. #3
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris95 View Post
    και 2 το νερό είναι προτιμότερο να το καταναλώνεις μετά από 3 ώρες κάποιου γεύματος διαφορετικά αποθηκεύεται σε λίπος...
    καλημερα,μπορεις να μου το εξηγησεις αυτο?
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  4. #4
    Pumping Iron Kostas84's Avatar
    Join Date
    15-02-11
    Location
    Ηρακλειο,Κρητης
    Posts
    277

    Default

    @Νασταγια
    Μαλλον εννοει οτι αρεωνει τα οξεα του στομαχου και δεν κανει καλη διασπαση της τροφης ....μαλλον !

    @bu32
    Γεια σου φιλε/η , καταρχας γραφε με μικρα γραμματα γιατι (νομιζω ειναι στους κανονισμους) και 2ο μου ΒΓΗΚΑΝ τα ματια να το διαβασω και 3α ,στην γλωσσα των φορουμ ειναι σαν να φωναζεις !!!

    Καταρχας αναφερε ,στα παιδια, ποσο καιρο και ποση ωρα κανεις τις ασκησεις που κανεις ! Αναλογα τον καιρο και την ενταση βλεπεις και τα αναλογα αποτελεσματα !

    Επισης , αν μπορεις βρες ενα διατροφολογο να σου βγαλει μια διατροφη ! Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα ,γιατι για να καταφερω κατω θελω εναν "προπονητη" απο πανω μου !
    και μην ξεχνας οτι το να χασεις κιλα δεν ειναι το μονο σημαντικο ,σημαντικο ειναι να τα διατηρεις χαμηλα που αυτο χρειαζεται ολοκληρη αλλαγη τροπου ζωης !!!

    Με τις πρωτεινες που τρως (οσπρια , ψαρια , ασπρο κρεας ) τρως και κατι αλλο ;; κανενα χορταρακι ή σαλατα;;; Οι φυτικες ινες βοηθουν στο αισθημα της πεινας !!

    Παντως το γυμναστηριο βοηθαει και αν δεν μπορεις να το αρχισεις τωρα λογω αποστασης ,σε καταλαμβαινω, καντο οπως και δειποτε οταν περασεις φοιτητης καπου !

  5. #5
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    καλημερα,μπορεις να μου το εξηγησεις αυτο?
    Ετσι ειχα ακουσει.....και το εφαρμοζα και εγω την περιοδο που εκανα διαιτα και ειναι αποτελεσματικο!!!

  6. #6
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris95 View Post
    το νερό είναι προτιμότερο να το καταναλώνεις μετά από 3 ώρες κάποιου γεύματος διαφορετικά αποθηκεύεται σε λίπος...
    oh mon dieu
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  7. #7

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Πριν δινουμε συμβουλες ας ξερουμε ρε παιδια και 2 πραγματα παραπανω. Ειναι δυνατον να λεγεται δημοσια σε φορουμ που ασχολειται με την διατροφη οτι το νερο με το φαγητο παχαινει; Αυτα δεν τα λεγανε ουτε πριν 50 χρονια.

  8. #8
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Πριν δινουμε συμβουλες ας ξερουμε ρε παιδια και 2 πραγματα παραπανω. Ειναι δυνατον να λεγεται δημοσια σε φορουμ που ασχολειται με την διατροφη οτι το νερο με το φαγητο παχαινει; Αυτα δεν τα λεγανε ουτε πριν 50 χρονια.
    To ειπα και πριν το λεω και τωρα αυτο ακουσα.....δεν λεω ενα ποτιρη λεω 1.5-2 λιτρ....................

  9. #9

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι αλλα απο το να το ακουσες μεχρι το να το λες σε ενα φορουμ υπο μορφη συμβουλης ειναι μεγαλη αποσταση. Επισης ποιος πινει 2 λιτρα νερο με ενα γευμα; Αλλα ακομα και αν καποιος το εκανα κανενα προβλημα δεν θα ειχε εκτος του οτι θα δυσκολευε την πεψη.

  10. #10
    Pumping Iron Kostas84's Avatar
    Join Date
    15-02-11
    Location
    Ηρακλειο,Κρητης
    Posts
    277

    Default

    Eγω λεω να μην αντιπαρατηθεστε αλλο στο ποστ του φιλου !

    Το να μην καταναλωνεις νερο μαζι με το φαι σου γιατι αραιωνεις τα οξεα του στομαχου,το εχω ακουσει απο γιατρο , αλλα οχι και μετα απο 3 ωρες , που με 6 γευματα την μερα ισοδηναμει οτι θα πιεις νερο πριν φας το επομενο γευμα !
    Οπως επισης και να το παρακανεις με το νερο ! Αφου παθενεις απονιτροποιηση και κινδυνευει η ζωη σου !
    (αναφραζω αυτη ηταν η εξηγηση γιατρου σε Δ.Νοσοκομειου οταν ημουν παρων σε παρομοιο συμβαν αλλα ψαχνωντας στο ιντερνετ για να δικαιολογησω με link την απαντηση μου βρικα μονο περιπτωσεις που "πριζονταν" ο εγκεφαλος απο 'με την μια " καταναλωση νερου )
    Last edited by Kostas84; 25-02-11 at 13:29.

  11. #11
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Αυτο εκανα αλλα μετα απο 3 ωρες και μαλιστα 2.5L .....αυτο με το νερο το ακουσα απο τν διατροφολογο που ειχα παει περιπου πριν 2 χρονια.......αρα δεν γινεται να λεει ενας διατροφολογος ''κοστανες''......

  12. #12

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Kostas84 View Post
    Eγω λεω να μην αντιπαρατηθεστε αλλο στο ποστ του φιλου !
    Εγω λεω να αφησεις τις συστασεις για τον εαυτο σου. Λοιπον οταν λεγονται κοτσανες καλο ειναι να διορθωνονται. Η ουσια της "συμβουλης" ηταν μην πινεις νερο με φαγητο γιατι αποθηκευεται σε λιπος που ειναι μεγιστη κοτσανα, οποτε αυτα απο μενα, συνεχιστε.

  13. #13
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Kostas84 View Post
    φου παθενεις απονιτροποιηση και κινδυνευει η ζωη σου !
    (αναφραζω αυτη ηταν η εξηγηση γιατρου σε Δ.Νοσοκομειου οταν ημουν παρων σε παρομοιο συμβαν αλλα ψαχνωντας στο ιντερνετ για να δικαιολογησω με link την απαντηση μου βρικα μονο περιπτωσεις που "πριζονταν" ο εγκεφαλος απο 'με την μια " καταναλωση νερου )
    H λεγομενη δηλητηριαση απο υδωρ που εχει να κανει με τους ηλεκτρολυτες συμβαινει αν πιεις τεραστιες ποσοτητες νερου και μονο.

    Quote Originally Posted by dimitris95 View Post
    Αυτο εκανα αλλα μετα απο 3 ωρες και μαλιστα 2.5L .....αυτο με το νερο το ακουσα απο τν διατροφολογο που ειχα παει περιπου πριν 2 χρονια.......αρα δεν γινεται να λεει ενας διατροφολογος ''κοστανες''......
    Δηλαδη ετρωγες και μετα απο 3 ωρες επινες μονομιας 2.5λ νερο?
    Το οτι στο ειπε διατροφολογος δε μου κανει αισθηση μιας και αυτοι λενε τις μεγαλυτερες βλακειες στον χωρο καθοτι ασχετοι σε μεγαλο ποσοστο, οχι κακοι, ασχετοι.
    Οτι να'ναι θα μας πεσουν τα μαλλια.

    Το μονο που μπορει να σου προκαλεσει το -πολυ- νερο μετα το φαι ειναι φουσκωμα και ισως καποια δυσκολια στην πεψη και αυτο ειναι ολο.

    Τεσπα τελος και απο μενα, συνεχιστε.
    Last edited by Red.Out; 25-02-11 at 13:57.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  14. #14
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    πωωω χαμος γινεται εδω...χαχαχ λοιπον, επι της ουσιας 6-7 λιτρα νερο τι τα κανεις??σ αρεσει να περνας ατελειωτες ωρες της ημερας στην τουαλετα??2-3 ειναι υπερ αρκετα..μετα η διατροφη σου ειναι χαλια..γιατι δεν τρως υδατανθρακες??σε καθε γευμα θα εχεις υδατανθρακα μαζι με την πρωτεινη.απλως θα μειωνεις τις ποσοτητες οσο περναει η μερα..διαβασε καποια sticky θεματα στην διατροφη για να καταλαβεις περιπου τι εννοουμε με την εννοια διατροφη.

    μετα,αγορασε καποιους αλτηρες,παγκο κ ενα μονοζυγο εφοσον δεν μπορεις να πας γυμναστηριο και κανε τις βασικες push-ups,μονοζυγο,καμψεις,πιεσεις απλα και βασικα πραγματα!!

    απ οτι βλεπω ομως στο ποστ σου εχεις καποια παραπανισια κιλα οποτε καλο θα ηταν να μιλησεις και με τον γιατρο και διατροφολογο σου..αυτα..

  15. #15
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Τα ειπαν ολα τα παιδια παραπανω,το διατροφικο σου πλανο ειναι εντελως λαθος,τα 6-7 λιτρα νερο ακυρα και αυτη τη στιγμη θα επρεπε να απευθυνεσαι σε καποιο ειδικο και οχι σε εμας γιατι εχεις αρκετα κιλα επανω σου ,εμεις μπορουμε να σου προτεινουμε μια μπιλντεραδικη διατροφη ,αλλα δε νομιζω οτι εισαι ετοιμος για αυτη ουτε σωματικα ουτε ψυχολογικα.

  16. #16
    Pumping Iron Kostas84's Avatar
    Join Date
    15-02-11
    Location
    Ηρακλειο,Κρητης
    Posts
    277

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Εγω λεω να αφησεις τις συστασεις για τον εαυτο σου.
    Εκτος απο αυτο συνφωνω στα αλλα ... και το να μην αντιπαρατηθεστε το ειπα μονο και μονο για να χαλαρωσω λιγο την ενταση σορρυ αν παρεξηγηθηκα !
    Προς θεου δεν θα εκανα συστασεις σε καποιον που μπορει να κανει ολη του την ζωη γυμναστικη και διατροφη ! Σεβομαι τους "παλιους" σε οποια κατηγορια και αν ειναι !

    @redOut
    A γεια σου ! αυτο ηταν ! Μιλαμε η τυπισσα ηταν με ενα ποτηρακι στην βρυση απο κατω ...τεσπα !

  17. #17
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Θάψτε το τσεκούρι του πολέμου να μη πέσει κλειδαριά.

    Πάντως για να κάνουμε και λίγη πλάκα, μ' αυτά που έχουμε ακούσει εδώ μέσα από τους άσχετους διατροφολόγους (προσοχή, μιλάμε για εξαιρετικές περιπτώσεις και δε βάζουμε στο ίδιο σακούλι όλους τους διαιτολόγους ή διατροφολόγους), θα έπρεπε να έχουμε πεθάνει (να χτυπήσω ξύλο) καμιά δεκαριά ή στη καλύτερη περίπτωση να είμασταν σε καραντίνα στην Σπιναλόνγκα των μπιλντεριών.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  18. #18
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    στη καλύτερη περίπτωση να είμασταν σε καραντίνα στην Σπιναλόνγκα των μπιλντεριών.
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ Ελιωσα στο γελιο!!!!

  19. #19
    New Bodybuilder
    Join Date
    23-02-11
    Posts
    3

    Default

    Λοιπον βλεπο οτι γινεται χαμος στο ποστ που εβαλα χερομε που σχολιασατε τοσι πολι γτ ο καθενας ειχε τιν αποψι του....καταρχιν ειχα παει παλιοτερα σε διατροφολογο και δεν ειχα χασι μονο λιπος αλλα και αρκετι εος πολλι μπωρο να πω μυικη μαζα αλλα ειχα χασει 25 κιλα αργοτερα ομωσ τα πιρα σε συντομο χρωνικο διαστιμα και πιρα και παραπανο απο το εχασα χωρις βεβαια να εχο κανεναν θυροιδη η τπτ τετιο.....τιν διατροφι αυτιν μου τιν εδοσε ενα φιλαρακι μου που ειχε αρχισει απο περσι και αυτοσ ηταν περιπου στα κιλα μου και ειχαι αποτελεσμα και τωρα ειναι στιλακι αλλα πιγενε και γυμναστιριο........και εγω εχει 3 βδομαδες που κανο αυτιν τιν διατροφι και εχω χασι συνολικα 5 κιλα δλδ ειμουν 123 και τωρα 118.........!

  20. #20
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by bu32 View Post
    Λοιπον βλεπο οτι γινεται χαμος στο ποστ που εβαλα χερομε που σχολιασατε τοσι πολι γτ ο καθενας ειχε τιν αποψι του....καταρχιν ειχα παει παλιοτερα σε διατροφολογο και δεν ειχα χασι μονο λιπος αλλα και αρκετι εος πολλι μπωρο να πω μυικη μαζα αλλα ειχα χασει 25 κιλα αργοτερα ομωσ τα πιρα σε συντομο χρωνικο διαστιμα και πιρα και παραπανο απο το εχασα χωρις βεβαια να εχο κανεναν θυροιδη η τπτ τετιο.....τιν διατροφι αυτιν μου τιν εδοσε ενα φιλαρακι μου που ειχε αρχισει απο περσι και αυτοσ ηταν περιπου στα κιλα μου και ειχαι αποτελεσμα και τωρα ειναι στιλακι αλλα πιγενε και γυμναστιριο........και εγω εχει 3 βδομαδες που κανο αυτιν τιν διατροφι και εχω χασι συνολικα 5 κιλα δλδ ειμουν 123 και τωρα 118.........!
    Μπερδευεις κατι εδω,το οτι εχασες τα κιλα και τα ξαναπηρες σημαινει οτι ξαναρχισες ξανα ασχημες διατροφικες συνηθειες του παρελθοντος,μην εχεις λοιπον την εντυπωση οτι αν αρχισεις αυτη τη διατροφη με γυμναστηριο και τα χασεις οτι θα ξαναρχισεις παλι τις παλιες σου συνηθιες και δεν θα τα ξαναπαρεις, αν δεν αλλαξεις τροπο ζωης δεν προκειται να τα κρατησεις τα κιλα σου χαμηλα ποτε,επισης με 118 κιλα δεν μπορεις να μιλας για μυικη αναπτυξη ή οτι εχασες μυες κλπ ,ο διατροφολογος μια χαρα την εκανε τη δουλεια του αφου εχασες, και τωρα κυριο σου μελημα θα επρεπε να ειναι αυτο και οχι η μυικη αναπτυξη ασχετα με το αν θα υπαρχει στη περιπτωση που κανεις βαρη.

  21. #21
    New Bodybuilder
    Join Date
    23-02-11
    Posts
    3

    Default

    παλαιοτερα πριν απο 3 χρονια ειχα παι σε διατροφολογο και ειχα φτασει στα 90 κιλα δεν μιλαο για προσφατα συγνομι που δεν το προσδιορισα λαθος μου και οταν μιλουσα για συντομο χρωνικο διαστιμα πιο αναλιτικα μεσα σε περιπου 1-1,5 χρονο αλλα παλι πιστευο ειναι αρκετα συντομα αλλα οπως ειπες φιλε μου ειχα αρχισι να τρωο οτι νανε απλος τωρα το εχο παρι αποφασι να χασο αρκετα κιλακια και να φτιαξο και ενα ωραιο σοματακι για αυτο το ψαχνο πολλι το θεμα

  22. #22
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=25047

    Ριξε λιγο διαβασμα εδω ,το ωραιο σωμα (φανταζομαι οτι μιλας για φιτνεςς καταστασεις) χωρις να θελω να σε απογοητευσω βρισκεται μακρια ακομα απο εσενα ,θελει υπομονη,επιμονη ,χρονο και το τριπτυχο διατροφη-προπονηση-ξεκουραση,τωρα να απλα θες να χασεις κιλα ναι ειναι ευκολος στοχος.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλές Για Χάσιμο Λίπους
    By kolakos in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 15
    Last Post: 28-02-10, 18:43
  2. Χάσιμο λίπους και συμπληρώματα διατροφής
    By cristop in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 46
    Last Post: 13-07-09, 20:41
  3. Πρόγραμμα Διατροφής-Χάσιμο Λίπους
    By max12 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 25-05-09, 03:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •