Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 61 to 90 of 251
  1. #61
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by bigsteve View Post
    Ένας μαύρος περπατά κάπου στη Ν. Αφρική και ξαφνικά βλέπει ένα πορτοφόλι. Το ανοίγει και βλέπει μέσα $200.000 και ένα διαβατήριο. Το διαβατήριο είχε όνομα Leonardo Di Caprio. Ο μαυρούκος όμως δεν τον ήξερε και έτσι δεν καταλάβαινε τίποτα...
    "Ωραία!!!" σκέφτεται. Επιτέλους θα την κάνω από αυτή την κωλοχώρα... Θα πάω στην Ευρώπη! Θα κάνω μια καλύτερη ζωή! Πάει λοιπόν στο αεροδρόμιο της Ν. Αφρικής και βγάζει εισιτήριο για Αθήνα. Περνά τον έλεγχο επιβατών. Ανετος. Δεν του είπε κανείς τίποτα. Ποιος τον ήξερε άλλωστε το Leonardo Di Caprio...
    Φτάνει στην Αθήνα και πάει στον έλεγχο επιβατών. Εκεί λοιπόν είναι ελεγκτές ο Κωστίκας και ο Γιωρίκας. Ο Κωστίκας ανοίγει τις αποσκευές του επιβάτη και ο Γιωρίκας ελέγχει το διαβατήριό του. Κοιτάζει λοιπόν ο Γιωρίκας το όνομα "Leonardo Di Caprio", κοιτάζει τον επιβάτη μαύρος, κατάμαυρος!!!
    Γυρνά λοιπόν και λέει στον Κωστίκα :
    - Ρε Κωστίκα, να σε ρωτήσω κάτι;
    - Τι θες ρε;
    - Ρε συ; Ο Τιτανικός βυθίστηκε ή κάηκε;
    ΘΕΟΣ ,χαχαχαχαχαχα

  2. #62
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Νεος Κ.Ο.Κ.
    bb.jpg
    !!!

  3. #63
    Bodybuilding Newbie K.O.'s Avatar
    Join Date
    07-02-11
    Posts
    66

    Default

    Ηταν δυο φιλοι πανω σε μια μηχανη. Οταν ο οδηγος ανεπτυσσε ταχυτητα ο πισω ψυθιριζε: κιχ, κιχ, κιχ, κιχ! Αυτο γινοταν συνεχεια. Σε καποια φαση νευριασε ο φιλος του και σταματαει τη μηχανη για να τον ρωτησει τι παιζει.. - Καλα ρε εισαι ηλιθιος; Τι κανεις συνεχεια κιχ και κιχ και μου εχεις σπασει τα νευρα; -Ρε φιλε εισαι σοβαρος; Περυσι πεθανε ο ξαδερφος μου σε ατυχημα με μηχανη. -Ε, ωραια, και? - Ουτε κιχ δεν προλαβε να πει!!!!!

  4. #64
    Bodybuilding Newbie K.O.'s Avatar
    Join Date
    07-02-11
    Posts
    66

    Default

    Δύο φίλοι συζητούν.
    -Καλά τα μαθες τα νέα; Ο Πέτρος σκότωσε τον Λευτέρη!!
    -Ποπο, γιατί, ρε;
    -Γύρισε ο Πέτρος από ένα ταξίδι νωρίς και έπιασε τη γυναίκα του και το Λευτέρη να <<πνίγουν το κουνέλι>>!!!
    -Ποοοοοο, ευτυχώς!!!!!
    -Τι ευτυχώς ρε. Καλά μα*** είσαι;
    -Όχι ρε απλώς αν είχε γυρίσει νωρίτερα θα ήμουν εγώ ο μακαρίτης!!!

  5. #65
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Μερικές Χρήσιμες Πληροφορίες για τον Τσακ Νόρις:
    1. Ο Τσακ Νόρις δεν κοιμάται. Περιμένει.
    2. Ο Τσακ Νόρις έχει μετρήσει ως το άπειρο - δύο φορές.
    3. Ο Τσακ Νόρις δεν φοράει ρολόι, γιατί ΑΥΤΟΣ αποφασίζει τι ώρα είναι.
    4. Ο Τσακ Νόρις έδωσε στη Μόνα Λίζα το διάσημο χαμόγελό της.
    5. Ο Τσακ Νόρις ανακάλυψε μια νέα θεωρία της σχετικότητας που συμπεριλάμβανε πολλαπλά σύμπαντα όπου ο Τσακ Νόρις είναι ακόμα σκληρότερος από αυτό (E=m*Τσακ Νόρις²). Όταν ανακαλύφθηκε από τον Άλμπερτ Αϊνστάιν και δημοσιεύθηκε, ο Τσακ Νόρις του έριξε γυριστή κλωτσιά στη μάπα. Σήμερα, ο Άλμπερτ Αϊνστάιν είναι γνωστός ως Στήβεν Χώκινγκ...
    6. Αν γράψετε τη λέξη "Τσακ Νόρις" στο Scrabble, θα νικάτε πάντα.
    7. Τι περνάει απ' το μυαλό όλων των θυμάτων του Τσακ Νόρις πριν πεθάνουν; Το παπούτσι του.
    8. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να νικήσει στο 'Σκορ 4' σε μόνο 3 κινήσεις.
    9. Ο Τσακ Νόρις κάποτε έφαγε μια τούρτα πριν προλάβουν να του πουν οι φίλοι του ότι ήταν μια στριπτιζού μέσα.
    10. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να διαιρέσει με το 0.
    11. Εν αρχήν ην το τίποτα... Ύστερα, ο Τσακ Νόρις κλώτσησε αυτό το τίποτα με γυριστή κλωτσιά στα μούτρα και του είπε "Άει χάσου". Αυτή είναι η ιστορία του σύμπαντος.
    12. Ο Τσακ Νόρις πήρε την άδεια οδήγησης στην ηλικία των 16. Δευτερολέπτων.
    13. Το 70% του βάρους των ανθρώπων είναι νερό. Το 70% του βάρους του Τσακ Νόρις είναι το σύστημα αναπαραγωγής του.
    14. Ο Τσακ Νόρις αποφασίζει ποια μέρα πέφτει η Τσικνοπέμπτη.
    15. O Θεός συγχωρεί, ο Τσακ Νόρις ποτέ.
    16. Ο Τσακ Νόρις δεν κάνει πους-απς. Σπρώχνει τη Γη προς τα κάτω.
    17. Ο Τσακ Νόρις έχει πάει στον Άρη. Γι? αυτό δεν υπάρχει ζωή εκεί.
    18. Όταν ο μπαμπούλας πάει να κοιμηθεί, πρώτα βλέπει αν είναι στην ντουλάπα του ο Τσακ Νόρις.
    19. O Τσακ Νόρις μπορεί να τριχοτομήσει μια γωνία.
    20. Ο Τσακ μπορεί να μιλήσει Braille.
    21. Ο Τσακ μήνυσε το NBC ισχυριζόμενος ότι το Law and Order είναι λογότυπα για το δεξί και το αριστερό πόδι του.
    22. O Τσακ Νόρις μπορεί να στραγγαλίσει κάποιον με το καλώδιο ενός ασύρματου τηλεφώνου.
    23. Ο Τσακ Νόρις είναι ο μόνος τραγουδιστής που μπορεί να βγάλει δίσκο χωρίς να πρέπει να συμμετέχει ο Γιώργος Νταλάρας.
    24. Ο Τσακ Νόρις "πάει" με δύο ταχύτητες. Περπατάει, σκοτώνει.
    25. Ο Πρώτος Νόμος της Θερμοδυναμικής λέει πως η ενέργεια δεν μπορεί ούτε να καταστραφεί ούτε να δημιουργηθεί. Εκτός κι αν συναντήσει τον Τσακ Νόρις.
    26. Ο Chuck Norris δεν πιστεύει στον Θεό. Ο Θεός πιστεύει στον Chuck Norris.
    27. Ο Τσακ Νόρις βλάπτει σοβαρά το κάπνισμα.
    28. Ο Τσακ Νόρις έπαιξε μια φορά Ρωσική Ρουλέτα με γεμάτο οπλο και κέρδισε.
    29. Ο Τσακ Νόρις είναι ο πραγματικός υπαίτιος για τον θάνατο της μικρής Αννούλας.
    30. Ο Τσακ Νόρις ξυρίζεται κάθε φορά που νιώθει οίκτο...
    31. Ο Τσακ Νόρις οταν ειναι σε μια λιμνη δεν βρέχεται!!Η λιμνη παθαίνει chuck norris!
    32. Δεν υπάρχει θεωρία της εξέλιξης, μόνο μια λίστα με τα πλάσματα που o Τσακ Νόρις επιτρέπει να ζήσουν.
    33. Ο Τσακ Νόρις ΔΕΝ θεωρεί ότι έκανε σεξ ΕΑΝ η γυναίκα επιβιώσει.
    34. Όταν εφαρμόζεις την μέθοδο των τριών, ο ένας από τους τρεις είναι πάντα ο Τσακ Νόρις.
    35. O Τσακ Νόρις σταμάτησε να πλένει τα ρούχα του στον Ωκεανό επειδή τα τσουνάμι που προκαλούσε σκοτωναν ανθρώπους.
    36. Όποιος γελάει τελευταίος γελάει καλύτερα. Όποιος γελάει στον Τσακ Νόρις ...πεθαίνει.
    37. Όταν ο Τσακ Νόρις κάνει διαίρεση, δεν υπάρχει υπόλοιπο. Ποτέ.
    38. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να σκοτώσει τον Μητσοτάκη.
    39. Η Γη δεν περιστρέφεται απλά γύρω από τον άξονά της, αλλά γυρνά κάτω από τα πόδια του Τσακ Νόρις καθώς αυτός τρέχει.
    40. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να τερματίσει όλα τα βίντεο game χωρίς να σκοτώσει κανέναν, γιατί οι εχθροί εξαφανίζονται πριν καλά καλά ξεκινήσει μια πίστα.
    41. Δεν χρειάζεται να βάλει κέρμα σε μηχάνημα αυτόματης πώλησης προφυλακτικών. Όταν ο Τσάκ Νόρις περνάει μπροστά από τέτοιου είδους μηχανήματα, αυτά γνωρίζουν και βγάζουν προφυλακτικά από μόνα τους.
    42. Ο Τσακ Νόρις μπορεί όχι μόνο να περπατήσει στο νερό, αλλά και να κολυμπήσει στην ξηρά.
    43. Οι περισσότερες μπότες φτιάχτηκαν για περπάτημα. Οι μπότες του Τσακ Νόρις δεν είναι τόσο φιλεύσπλαχνες.
    44. Τα Χελωνονιντζάκια βασίζονται σε αληθινή ιστορία: Κάποτε, ο Τσακ Νόρις κατάπιε μια χελώνα και όταν την έχεσε, αυτή ήταν δυο μέτρα με κάτι μούσκουλα ντουβάρια κι ήξερε καράτε.
    45.
    Πετρελαιοκηλιδα στη θαλασσα;Ο Τσακ Νορις έκανε ύπτιο και δεν πρόσεξε το τάνκερ
    46. Ο Τσακ Νόρις ποτέ δε φτύνει σάλιο. Μόνο αγιασμό.
    47. Όσα δε φτάνει η αλεπού, τα φτάνει ο Τσακ Νόρις.
    48. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να φάει έναν κύβο του Rubik με μπερδεμένα τα χρώματα και να τον χέσει λυμένο.
    49. Μιά φορά ο Τσακ Νόρις σκότωσε έναν Κύκλωπα με στριφογυριστή κλοτσιά ανάμεσα στα μάτια του.
    50. Ο Τσακ Νόρις ξέρει την μυστική συνταγή της Coca-Cola.
    51. Ο Άγιος Βασίλης υπήρχε στην πραγματικότητα μέχρι που ξέχασε το Χριστουγεννιάτικο δώρο του Τσακ Νόρις.
    52. Ο Τσακ Νόρις έπρεπε να'χει πεθάνει εδώ και 20 χρόνια μόνο που ο θάνατος δεν έχει τα κότσια να του το πεί.
    53. Ο Τσακ Νόρις κλώτσησε μια φορά έναν γάΪδαρο στον λαιμό , οι απόγονοι αυτού του ζώου είναι οι γνωστές καμηλοπαρδάλεις.
    54. Όταν ο Τσάκ Νόρις σου κάνει κωλοδάχτυλο δέν σε βρίζει, απλά σου λέει πόσα δευτερόλεπτα σου μένουν μέχρι να πεθάνεις.
    55. Ο Τσακ Νόρις είναι ο μόνος άνθρωπος στον πλανήτη που όποτε τρώει KFC δέν τον πιάνει κόψιμο.
    56. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να σκοτώσει με 1 τριγώνι 2 σμπάρους.
    57. Η αγαπημένη σειρά του Τσακ Νόρις είναι το Κωνσταντίνου και Ελένης και γι'αυτό το δείχνει ακόμα ο ΑΝΤ1.
    58. Ο Τσακ Νόρις είναι ο μόνος που κατάλαβε την πλοκή του LOST.
    59. Όταν ο Τσακ Νόρις μπαίνει σ'ένα σκοτεινό δωμάτιο δεν ανοίγει το φώς, απλά σβήνει το σκοτάδι.
    60. Όταν ο Τσακ Νόρις θέλει να κάψει τις θερμίδες του χρησιμοποιεί φλογοβόλο.
    61. Όταν ο Τσάκ Νόρις πάει να δωρήσει αίμα δέν ζητά σύριγγα, ζητά ένα μπαλτά και ένα κουβά.
    62. Ο Τσακ Νόρις κοιμάται με άντρες όχι επειδή είναι gay αλλά επειδή του τέλειωσαν οι γυναίκες.
    63. Ο Τσακ Νόρις έχασε την παρθενιά του πρίν απ'τον πατέρα του.
    64. Ο Τσακ Νόρις δέν διαβάζει βιβλία απλά τα κοιτάει μέχρι να του δώσουν τις πληροφορίες που ζητάει.
    65. Ο Τσακ Νόρις δεν κουρεύει το γκαζόν του απλώς κάθεται απο πάνω του και το προκαλεί να φυτρώσει.
    66. Ο Τσακ Νόρις δεν ξυρίζει ποτέ τα μπαλάκια του γιατί ως γνωστόν οι τρίχες δέν φυτρώνουν στο ατσάλι.
    67. Άν ο Τσακ Νόρις σου κάνει poke στο Facebook προσγειώνεσαι στο Twitter.
    68. Το σύστημα στον υπολογιστή του Τσακ Νόρις δέν είναι Microsoft, είναι Megahard.
    69. Ο Τσακ Νόρις κοιμάται με ένα μαξιλάρι κάτω απ'το όπλο του.
    70. Όταν η ζωή σου δίνει λεμόνια εσυ λές ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ και τα πετάς. Όταν ο Τσακ Νόρις σου δίνει λεμόνια εσύ τα τρώς, λες ευχαριστώ και μην τολμήσεις να φτύσεις τα κουκούτσια!!!
    71. Η κλανιά του Τσακ Νόρις δέν είναι αέριο, είναι η ομίχλη του θανάτου.
    72. Ο Τσακ Νόρις κατάφερε να κάνει ένα χρυσόψαρο να πνιγεί μέσα στο νερό.
    73. Όταν ο Θεός είπε Γεννηθήτο το Φώς ο Τσάκ Νόρις του είπε: Πές παρακαλώ.
    74. Ο Τσακ Νόρις ξέρει πώς το σκατό γίνεται παξιμάδι.
    75. Ο Τσακ Νόρις δεν ζητάει πότε το τηλέφωνο μιας κοπέλας, απλά παίρνει τηλέφωνο έναν τυχαίο αριθμό και η σκύλα καλά θα κάνει να το σηκώσει.
    76. Μια φορά ο Τσακ Νόρις κατούρησε σε ένα ποτήρι και το έδωσε σε κάποιον να το πιεί.Έτσι ανακαλύφθηκε και το Red Bull.
    77. O Tσακ Νόρις δεν ξεγελά τον θάνατο, τον νικά καθαρά και τίμια.
    78. Πριν καιρό ο Τσακ Νόρις αποφάσισε να μονομαχήσει με τον Σουπερμαν. Ο ηττημένος θα έπρεπε να φορέσει το βρακί πάνω απ το παντελόνι.
    79. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να ξεμάθει ποδήλατο!
    80. Ο Τσακ Νόρις μόλις γεννήθηκε πήδηξε την πρώτη νοσοκόμα που είδε. Ήταν ο πρώτος της... ήταν η τρίτη του.
    81. Ο Τσακ Νόρις ξέρει που είναι η μπάλα οέο!
    82. Από τον φόβο τους οι άνθρωποι για τον Τσακ Νόρις εφεύρεσαν το αυτοκίνητο. Ο Τσακ Νόρις εφεύρεσε το τροχαίο.
    83. Ο Τσακ Νόρις κάνει τα κρεμμύδια να κλαίνε!
    84. H πρώτη δουλειά του Τσακ Νόρις ήταν δοκιμαστής δηλητηρίων.
    85. Ο Τσακ Νόρις μπορεί να διαγράψει τον Κάδο Ανακύκλωσης.
    86. Ο Τσακ Νόρις σκοτώνει τα κουνούπια που τον δάγκωσαν για να παρει το αίμα του πίσω.
    87. Ο Πλούτωνας είναι στην πραγματικότητα μερικοί Βρετανοί στρατιώτες απ' την Αμερικανική Επανάσταση σε τροχιά γύρω απ' τον Ήλιο από τότε που ο Τσακ τους απογείωσε με την κλωτσάρα του.
    88. Ο Τσακ Νόρις δέν παίζει με το κομπολόϊ γιατί το έχει τερματίσει.
    89. Μια φορά ο Τσακ Νόρις πήγε εκκλησία να κοινωνίσει και σκότωσε τον παπά μετά γιατί του είπε: "Μεταλαμβάνει ο δούλος του Θεού"...Ο Τσακ Νόρις δεν είναι δούλος κανενός.
    90. Ο Τσακ Νόρις έχει χαστουκίσει τον ακέφαλο καβαλάρη.
    91. Ο Τσακ Νόρις δέν έχει πατέρα γιατί κανένας δέν είχε τα αρχίδια να του πηδήξει την μάνα.
    92. Έχει ειπωθεί ότι αν κοιτάξεις στα μάτια τον Τσακ Νόρις θα μάθεις το μέλλον σου. Δυστυχώς, το μέλλον όλων είναι πάντα το ίδιο: θάνατος από μια στριφογυριστή κλωτσιά στα μούτρα.

  6. #66
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    χαχαχα το ανεκδοτο θα ηταν να περιμενεις να διαβασουμε ολο αυτο το κατεβατο για τον Τσακ Νορις..:P
    Εγω αντεξα μεχρι το 36.....χαχα
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  7. #67
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    *93 Πάω να την πέσω...αν δεν έχετε νέα μου αύριο σημαίνει ότι με βρήκε ο Chuck Norris!!!

  8. #68
    Banned
    Join Date
    21-07-10
    Posts
    257

    Default

    Χαχαχα, κάποια, από αυτά είναι brilliant!

    Θυμάμαι ένα άλλο που μου είχε κάνει εντύπωση:

    "Chuck Norris ordered a Big Mac at Burger King, and got one."


  9. #69
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Είναι στην Σαχάρα ο Ομπάμα, ο Πούτιν και ο Παπανδρέου. Εκεί που περπατάνε βλέπουν μία όαση στην οποία υπάρχει μόνο ένα μπουρδέλο. Πάει πρώτα ο Ομπάμα και βγαίνει η τσατσά.

    - Γειά σας είμαι ο Ομπάμα από το U.S.A και θέλω να κάνω ένα τηλεφώνημα στην χώρα μου.
    - Μα ασφαλώς κ. Ομπάμα δεν χρειάζεται να συστηθείτε είστε πολύ γνωστός εδώ το τηλεφώνημα στοιχίζει 10.000 δολλάρια.
    - Μα καλά 10.000 δολλάρια για ένα τηλέφωνο...!!!!!
    - Μία είναι η όαση ένα το τηλέφωνο εάν δεν θέλετε.
    Τι να κάνει αναγκάζεται να δώσει τα χρήματα για να κάνει το τηλεφώνημά του. Πάει μετά ο Πούτιν.

    - Γειά σας είμαι ο Πούτιν από την Ρωσία και θέλω να κάνω ένα τηλεφώνημα στην χώρα μου.
    - Μα ασφαλώς κε Πούτιν δεν χρειάζεται να συστηθείτε είστε πολύ γνωστός εδώ το τηλεφώνημα στοιχίζει 5.000 δολλάρια.
    Το ακούει ο Ομπάμα και λέει με παράπονο.
    - Μα καλά εμένα μου είπατε 10.000 δολάρια!!!
    - Εντάξει, Ρωσία πρώην Σοβιετική Ένωση οικονομική κρίση τι να κάνουμε. Τέλος πάντων κάνει και το τηλεφώνημα ο Πούτιν. Πάει τελευταίος και ο Παπανδρέου.

    - Γεια σας είμαι ο Παπανδρέου από την Ελλάδα και θέλω να κάνω ένα τηλεφώνημα στην χώρα μου.
    - Μα κ. Παπανδρέου δεν χρειάζεται να συστηθείτε δεν φανταζόμασταν ποτέ ότι θα καταφέρουμε να σας γνωρίσουμε!!! Βεβαίως και να κάνετε το τηλεφώνημα που θέλετε μόνο που θα στοιχίσει 1 EURO. Το ακούει ο Ομπάμα με τον Πούτιν και τρελλαίνονται.
    - Μα καλά εμείς για να τηλεφωνήσουμε έπρεπε να πληρώσουμε 10.000 & 5.000 δολάρια ο Παπανδρέου γιατί θα πληρώσει μόνο 1 EURO;!

    Κοιτάξτε να δείτε. ΑΠΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #70
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    χαχαχαχαχα πολυ καλο!!!!!!!!!!!

  11. #71
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πρωί πρωί ο Σήφης έκανε εξωτερικά μερεμέτια στο σπίτι του, ανεβασμένος σε μια σκάλα. Περνώντας ο Μανούσος για την στάνη, τον βλέπει και του λέει για να τον πειράξει:

    - "Μρέ Σήφη, εμένα δε με νοιάζει μρέ, που θα πέσεις απ' τη σκάλα και θα σκοτωθείς, μα θα σπάσει η κεφαλή σου και θα γεμίσει ο τόπος άχερα."

    Και ο ετοιμόλογος Σήφης από τη σκάλα:

    - "Και συ μρέ Μανούσο, πρωί πρωί το φαΐ σκέφτεσαια;!..."

    Θαρρώ πως το έχω ξαναδιαβάσει σε ένα βιβλίο του δασκάλου Παντελή Παντελάκη, με αστεία, ανέκδοτα και ιστορίες που βγάζουν γέλιο, από την εποχή του Αποκόρωνα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #72
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Έρχεται ο Αϊνστάιν στην Ελλάδα και τον καλούνε σε μια
    δεξίωση.
    Καθώς πίνει το απεριτίφ του τον πλησιάζει ένας και του
    λέει "καλησπέρα σας κύριε Αϊνστάιν, τιμή μας να σας
    έχουμε απόψε μαζί μας".
    -"Τιμή δική μου" απαντάει ο μεγάλος επιστήμων, "αν
    επιτρέπετε τι IQ έχετε;".
    "250" απαντάει αυτός. Τότε ο Αϊνστάιν του πιάνει
    συζήτηση για τη θεωρία της σχετικότητας, τις μαύρες
    τρύπες και δε συμμαζεύεται.
    Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγαν το ορεκτικό τους ένας
    κύριος που καθόταν αριστερά του τού λέει "μεγάλη τιμή
    μας κάνετε κύριε Αϊνστάιν να βρίσκεστε εδώ μαζί μας".
    -"Δική μου η τιμή ευγενικέ κύριε" απάντησε ο Αϊνστάιν.
    "Τι IQ έχετε ευγενικέ κύριε;". "150".
    Του πιάνει λοιπόν κουβέντα ο Αϊνστάιν για το διεθνές
    δίκαιο, για τα προβλήματα που ανακύπτουν από τα
    πειράματα γενετικής κ ά.
    Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγε το κυρίως πιάτο του, αυτός
    που καθόταν δεξιά του, του λέει "είναι μεγάλη μου τιμή
    να τρώω δίπλα σέναν τόσο μεγάλοεπιστήμονα".
    -"Δική μου η τιμή" απάντησε ο Αϊνστάιν, "τι IQ έχετε;".
    "100".
    Του πιάνει λοιπόν κουβέντα για την κυβέρνηση, για τα
    επιτόκια, το χρηματιστήριο, την τιμή της βενζίνης κά.
    Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγαν επιδόρπιο ο κύριος που
    καθόταν απέναντι του τού λέει "είναι πάρα πολύ μεγάλη
    μου τιμή να σας έχω απέναντι μου κύριε Αϊνστάιν".
    -"Δική μου η τιμή κύριε, τι IQ έχετε;". "50".
    Του πιάνει λοιπόν κουβέντα ο Αϊνστάιν για τον big
    brother, τη φάρμα, τον πιο αδύναμο κρίκο, τον
    Τριανταφυλλόπουλο, τον Ευαγγελάτο και δε συμμαζεύεται".
    Καθώς έπιναν καφέ, τον πλησιάζει ένας κύριος και του
    λέει με τη σειρά του
    "πολύ μεγάλη μας τιμή κύριε Αϊνστάιν να βρίσκεστε
    σήμερα μαζί μας".
    -"Δική μου η τιμή. Ποιο το IQ σας;". "10".
    Κι ο Αϊνστάιν απαντάει "Πώς πάει η Πανάθα;".
    Last edited by Giorgos18; 17-04-11 at 23:17.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  13. #73
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    EEE oυυ! Το αλλαξες το ανεκδοτο. Ακομα και σαν chain message που μου`ρθε, για Ολυμπιακο ελεγε.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  14. #74
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Δυο ψύλλοι είναι ξαπλωμένοι σε παραλία της Χαλκιδικής. Ο ένας απολαμμάνει την ηλιοθεραπεία του, ο άλλος είναι χάλια, κρυωμένος, συνάχι, βήχα κλπ.
    - Τι έγινε ρε μεγάλε, πως την πάτησες έτσι καλοκαιριάτικα;
    - Aστα φίλε. Πιάστηκα στα μουστάκια ενός μηχανόβιου κι ήρθα από Αθήνα ως εδώ με τη μηχανή.
    - Λοιπόν, θα σου πω εγώ πως θα γυρίσεις πίσω στην Αθήνα. Θα πας στο αεροδρόμιο, θα πας στις τουαλέτες των αεροσυνοδών, θα κάτσεις στο καπάκι της τουαλέτας και θα περιμένεις.Θα πας στην Αθήνα στα ζεστά και στα μαλακά.
    Πράγματι μετά από ένα μήνα οι δύο ψύλλοι συναντιούνται στην Αθήνα. Ο ένας είναι πάλι κρυωμένος.
    -Τι έγινε πάλι ρε φίλε; Δεν έκανες όπως σου είπα;
    -Έτσι έκανα ρε φίλε. Πήγα στις τουαλέτες κι έκατσα στο καπάκι. Ήρθε μια Ξανθιά αεροσυνοδός κι έκατσε. Μέχρι εκεί ήταν φίνα. Ζεστούλα και μαλακά. Ε τώρα, πως βρέθηκα πάλι στα μουστάκια του μηχανόβιου, ούτε που το κατάλαβα.
    Last edited by bigsteve; 19-04-11 at 07:42.

  15. #75
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Quote Originally Posted by bigsteve View Post
    Δυο ψύλλοι είναι ξαπλωμένοι σε παραλία της Χαλκιδικής. Ο ένας απολαμμάνει την ηλιοθεραπεία του, ο άλλος είναι χάλια, κρυωμένος, συνάχι, βήχα κλπ.
    - Τι έγινε ρε μεγάλε, πως την πάτησες έτσι καλοκαιριάτικα;
    - Aστα φίλε. Πιάστηκα στα μουστάκια ενός μηχανόβιου κι ήρθα από Αθήνα ως εδώ με τη μηχανή.
    - Λοιπόν, θα σου πω εγώ πως θα γυρίσεις πίσω στην Αθήνα. Θα πας στο αεροδρόμιο, θα πας στις τουαλέτες των αεροσυνοδών, θα κάτσεις στο καπάκι της τουαλέτας και θα περιμένεις.Θα πας στην Αθήνα στα ζεστά και στα μαλακά.
    Πράγματι μετά από ένα μήνα οι δύο ψύλλοι συναντιούνται στην Αθήνα. Ο ένας είναι πάλι κρυωμένος.
    -Τι έγινε πάλι ρε φίλε; Δεν έκανες όπως σου είπα;
    -Έτσι έκανα ρε φίλε. Πήγα στις τουαλέτες κι έκατσα στο καπάκι. Ήρθε μια Ξανθιά αεροσυνοδός κι έκατσε. Μέχρι εκεί ήταν φίνα. Ζεστούλα και μαλακά. Ε τώρα, πως βρέθηκα πάλι στα μουστάκια του μηχανόβιου, ούτε που το κατάλαβα.

  16. #76
    Bodybuilding Newbie one's Avatar
    Join Date
    13-02-07
    Location
    .
    Posts
    29

    Default

    χαχα, τρελό γέλιο

  17. #77
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    26-03-11
    Posts
    5

    Default

    Τι είναι μια ξανθιά, ψηλή κουκλάρα ανάμεσα σε δυο άγγλους?
    ......
    ......
    .........
    Εμπόδιο....

  18. #78
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #79
    Junior Bodybuilder gsisr's Avatar
    Join Date
    04-03-11
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    224

    Default

    Προσοχή καμμένο:

    Μπαίνει σ ένα μπαρ ο κιμάς κάθεται σ ένα σκαμπό στο μπαρ και παραγγέλνει
    Μετά από λίγο μπαίνουν τα μακαρόνια κάθονται δίπλα στο κιμά και παραγγέλνουν κι αυτά
    Στα καπάκια μπαίνει κι η μπεσαμέλ κάθεται δίπλα στους υπόλοιπους και παραγγέλνει κι αυτή οπότε ο μπάρμαν ρωτάει:
    Ρε παστίτσιο πάλι κομμάτια ήρθες;;;;

  20. #80
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Θα πω ένα ανέκδοτο που μου είπαν πριν λίγο καιρό, αν και το συγκεκριμένο θέλει και καλή αναπαράσταση, μήπως να ανεβάσω κανά βίντεο καλύτερα;Χαχαχα

    Καταλήγουν στη φυλακή ένας λεπρός και ένας μπαφιάρης.
    Όπως μπαίνουν λοιπόν, βγάζει ο μπαφιάρης μια τζιβάνα μισό μέτρο, την ανάβει και μπαίνει σε νιρβάνες και όνειρα..
    Πάει ο λεπρός να ξύσει λίγο τη μύτη του, πέφτει αυτή κάτω και κυλάει έξω απο το κελί..
    Ο μπαφιάρης, μέσα σε ζάλη και παραζάλη, παρακολουθεί τη μύτη να βγαίνει έξω, δίνει και μια βαθιά ρουφηξιά και ¨χάνεται¨...
    Πάει ο λεπρός να ξύσει το αφτί του, πέφτει και αυτό κάτω, κυλάει και βγαίνω έξω απο το κελί.
    Ο μπαφιάρης σε έναν άλλο κόσμο, παρακολουθεί το αφτί να κυλάει, να βγαίνει έξω, δίνει μια βαθιά ρουφηξιά και ¨χάνεται¨ πάλι..
    Ο κακομοίρης ο λεπρός όμως πάει να ξύσει και τον ώμο του, κόβεται όλο το χέρι του, πέφτει κάτω και κυλάει έξω απο το κελί.
    Οπότε ο μπαφιάρης, όπως είναι στο έβδομο ουρανό, δίνει μια ακόμη βαθιά ρουφηξιά, παρακολουθεί το χέρι να κυλάει έξω απο το κελί, εκπνέει τον καπνό και λέει στον λεπρό :
    ¨Ρε man;Την κάνουμε σιγά-σιγά;¨
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  21. #81
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    rofl
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  22. #82
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Πάει ο Τοτός στον γιατρό και βλέπει ένα κοριτσάκι να κλαίει.
    - "Γιατί κλαις;", ρώτησε ο Τοτός.
    - "Να ήρθα για εξέταση αίματος, και ο αδερφός μου είπε ότι για να σου πάρουν αίμα σου κόβουν ένα κομμάτι από το δάχτυλο..."
    Αμέσως ο Τοτός αρχίζει τα κλάματα και τις φωνές.
    - "Καλά, εσύ γιατί κλαις στα ξαφνικά;", ρωτάει το κορίτσι.
    - "Γιατί εγώ ήρθα για ανάλυση ούρων!!!"


    Obese To Fit

  23. #83
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-01-11
    Posts
    160

    Default

    Ακουστε (διαβαστε) αυτο :D

    Ενας τυπος πηγαινει σε ενα μπαρ,,αρχιζει μιλαει με μια γυναικα και η γυναικα τον καλει στο σπιτι της..Εκει αρχιζουν να κανουν σεξ και ξαφνικα χτυπα ο αντρας της και λεει η γυναικα

    -Γρηγορα , γρηγορα , κανε οτι φτιαχνεις τη λαμπα !

    Συκωνεται αμεσως αυτος και κανει οτι φτιαχνει το φωτιστικο :D

    Μπαινει ο αντρας της μεσα και νευριασμενος λεει:

    -Τι κανει αυτος ο αντρος ολογυμνος και τι κανει,ρε ?

    Γυναικα- Ε , χαλασε το φωτιστικο αργα το βραδυ και πηρα τηλεφωνο αμεσως να μου φερουν κανα τεχνικο , τετοιο ειχαν , τετοιο με εφεραν

    Αντρας- Και το προφυλακτικο ?

    Γυναικα - Α το προφυλακτικο ειναι να μη τον πιασει ρευμα

  24. #84

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Από μικρός.... έβλεπα τον Ταρζάν να τριγυρνάει γυμνός..... Η Σταχτοπούτα γυρνούσε μεσάνυχτα.... Ο Πινόκιο έλεγε ψέματα.... Ο Αλλαντίν ήταν κλέφτης.... . Ο Μπάτμαν οδηγούσε με 320 km/h...... H Χιονάτη έμενε σε ένα σπίτι με 7 άντρες...... Ο Ποπάϋ κάπνιζε και είχε τατουάζ...... Και το Πάκμαν έτρεχε σε ένα σκοτεινό δωμάτιο με ηλεκτρονική μουσική, τρώγοντας χαπάκια..... που τον έκαναν να σπιντάρει...
    και μετά σου λένε.... να συμπεριφέρεσαι καλά....

  25. #85
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μια φορά σε ένα μπάρκο, η ναυτιλιακή εταιρία έβαλε μια λογίστρια να ελέγχει όλες τις μεταφορές, πληρωμές και συναφή του πλοίου.

    Όπως καταλαβαίνεται ο αντρικός πληθυσμός του πλοίου είχε αναστατωθεί και άρχισαν οι πρώτες αψιμαχίες ανάμεσα στους πλήρωμα. Έτσι μετά από 3 εβδομάδες μέσα στη θάλασσα, καλεί ο πλοίαρχος όλα τα μέλη του πληρώματος για να τους μιλήσει σχετικά με το ζήτημα.

    - Λοιπόν παιδιά πρέπει κάτι να γίνει με τη λογίστρια. Καταλαβαίνω ότι θέλετε όλοι να της τη πέσετε, αλλά αυτό πρέπει να γίνει διακριτικά να μην έχουμε πρόβλημα με την εταιρία. Έτσι νομίζω ότι εγώ σαν υψηλότερος βαθμός μέσα στο πλοίο πρέπει να τη πλησιάσω πρώτος.

    - Τι λες;! Είσαι με τα καλά σου;! Πετάγετε ο Ισπανός μηχανικός... εγώ που εκπροσωπώ τον φλογερό ταπεραμέντο των Λατίνων εραστών πρέπει να πάω πρώτος!!!

    - Όχι, εγώ πρέπει να πάω, λέει ο Ιταλός μάγειρας!!! Εγώ που έχω το εκλεπτισμένο φλερτ του λαού μου!!!

    - Εγώ θα πάω και να λέτε ότι θέλετε, λέει ο Γάλλος ασυρματιστής. Εγώ που σαν Γάλλος έχω το λεπτό, αισθησιακό και σαγηνευτικό φλερτ των Γάλλων!!!

    - Μάλλον σας έχει βαρέσει η ζέστη λέει ο Άγγλος τιμονιέρης. Πρώτος θα πάω εγώ να φλερτάρω. Εγώ που σαν Άγγλος διακρίνομαι για την ευγένια, το διακριτικό χιούμορ και την ιπποτική συμπεριφορά.

    Όση ώρα τσακώνονται όλοι αυτοί, ο Έλληνας μούτσος, ο Μήτσος, κάθετε σε μια γωνιά και παίζει το κομπολόι του. Σε μια στιγμή που ηρεμούν τα πνεύματα του λέει ο Καπετάνιος:

    - Εσύ ρε Μήτσο γιατί δε μιλάς;! Δε σε ενδιαφέρει η γκόμενα;! Δε θέλεις να τη φλερτάρεις;!

    - Τι να σου πω Καπετάνιο μου, λέει ο Μήτσος, 3 βδομάδες τη γ@μάω. Αμα θέλετε, τη φλερτάρω κιόλας...

    ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  26. #86
    Junior Bodybuilder Fitnesspower's Avatar
    Join Date
    09-06-11
    Posts
    134

    Default

    Ήταν μια φορά μια κοπέλα και θα πήγαινε να συναντήσει για πρώτη φορά τους γονείς του γκόμενου τις οι οποίοι τις είχανε τραπέζι . Δυστυχώς όμως το πρωί η κοπέλα είχε κατεβάσει κάνα δύο πιάτα μπρόκολο και ένα πιάτο γίγαντες και είχε κάποιες στομαχικές διαταραχές . Το βράδυ ήρθε και η κοπέλα καθότανε στο τραπέζι με τους γονείς του δικού της και τον δικό της όταν ξαφνικά εκεί που μιλάγανε ακούγεται πςςςςςς?. π! Πω πω έγινα ρόμπα, σκέφτηκε η κοπέλα. Αμέσως ο πατέρας φωνάζει:
    -Τζακ έλα εδώ τώρα.
    Η κοπέλα κοιτάει κάτω και βλέπει τον σκύλο του σπιτιού να είναι δίπλα της. Πω πω ρε πο***η μου, σκέφτεται, γλίτωσα από του χάρου τα δόντια. Ευτυχώς νομίσανε ότι το σκυλί το έκανε. Αμέσως, αμέσως η κοπέλια ξεθάρρεψε οπότε μετά από λίγο πάλι ακούγεται ένα Πρρρρρ?.. πςςςς. Και τότε ο πατέρας ξαναφωνάζει:
    -Τζακ δεν σου είπα να έρθεις εδώ;
    (στα αρ***δια του ο Τζακ, ούτε που κουνήθηκε από την θέση του).
    Η κοπέλα την είχε καταβρεί. Ωραίο πράγμα να κλάνεις και μετά να τα φορτώνουν στο σκυλί, σκέφτηκε. Δεν περάσανε 10 λεπτά και ακούγεται ένα Πρρρρρρ?.. πςπςπρρρρ? πφφφφφφφ. κλανιά 20δεπτερολέπτων μιλάμε κόντεψαν να πέσουν τα σερβίτσια από το τραπέζι και τότε ο πατέρας:
    -Τζακ τσακίσου έλα εδώ τώρα γιατί όπως πάει αυτή σε λίγο θα σε χέσει!

  27. #87
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-01-11
    Posts
    160

    Default

    Γυναικα προς τον αντρα της:

    -Γλυκε μου,θελω δωρο για τα γεννεθλια μου , κατι που οταν το πατησω να φτανει τα 100 για κατω απο 3 δευτερολεπτα

    Αντρας:

    -Ζυγαρια θελεις ?

  28. #88
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ανέκδοτο για Χανιώτες ή για όσους έχουν επισκεφθεί τα Χανιά:

    Τι κάνουν δύο Χανιώτες στη μέση της ερήμου;!

    ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΑΚΕΤΕΣ!!!

    Γιατί παίζουν ρακέτες;!

    ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΑΜΜΟ!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  29. #89
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Σε μια παραλια παει ενας μπρατσαρας σε μια γκομενα και της λεει...
    -Σ'αρεσει το σωμα μου?
    -ΟΧΙ!
    -Ουτε κι εμενα,πολυ μαλακας ο Σφακιανακης!!

    αχχαχαχαχαχα
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  30. #90
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μια πολύ ωραία ατάκα που άκουσα, σαν ανέκδοτο, αλλά δε ξέρω αν είναι αλήθεια. Αν είναι ο τύπος είναι μάστορας και έχει τρόπο έξυπνο!!!

    Πάει λοιπόν αυτός ο τύπος σε άνα διαγνωστικό κέντρο για να δώσει ούρα για εξετάσεις.

    Εκεί στη ρεσεψιον, τον υποδέχεται μια θεογκόμενα και του λέει:

    - Καλημέρα σας κύριε, τι θα θέλατε;!

    Και της απαντάει σβέλτα:

    - Να δώσω ούρα για ανάλυση ήρθα, αλλά με βλέπω να δίνω σπέρμα τελικά...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ?
    By freeze in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 02-06-07, 17:30
  2. Αρσεις Θανάτου: Η Καλύτερη Άσκηση?
    By Musclemar in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-04, 02:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •