Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 121 to 150 of 251
  1. #121
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    Παίρνει ο αφέντης στο σπίτι τηλέφωνο:
    - Παρακαλώ ποιος είναι; (ο δούλος)
    - Έλα δούλε εγώ είμαι ο αφέντης.
    - Η Κυρά μου που είναι;
    - Είναι στο κρεβάτι και κοιμάται με κάποιον.
    - Σκότωσε τους και τους δύο και πέταξτε τα πτώματα....
    - OK
    Μετά από λίγο.
    - Ο δούλος: "Έλα τους σκότωσα και πέταξα τα πτώματα στην πισίνα."
    - Στην πισίνα; Συγνώμη λάθος νούμερο.

  2. #122
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    HEAVY METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει πάνω σε μία Χάρλευ, σκοτώνει τον δράκο, πίνει μερικές μπύρες και γαμάει την πριγκίπισσα, και φεύγει.

    GRIND METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, ουρλιάζει κάτι ακατανόητο για περίπου 2 λεπτα και μετά φεύγει...

    EPIC METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει καβάλα σε ένα άσπρο Μονόκερο, αποφεύγει τον δράκο, σώζει την πριγκίπισσα και κάνουν έρωτα μέσα σε ένα μαγικό δάσος

    POWER METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει και αρχίζει να χοροπηδάει κοροϊδευτικά γύρο από τον δράκο, ο δράκος νευριασμένος στην προσπάθεια του να πετύχει τον πρωταγωνιστή καίει την πριγκίπισσα, το κάστρο και το διπλανό χωριό, στο τέλος παθαίνει ανακοπή και πεθαίνει.
    Ο ήρωας φεύγει να βρει άλλες πριγκίπισσες.

    THRASH METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο και γαμάει την πριγκίπισσα. Απλά και γρήγορα.

    FOLK METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει μαζί με μερικούς φίλους του παίζοντας ακορντεόν, βιολιά, φλάουτα και πολλά ακόμα παράξενα όργανα, ο δράκος αποκοιμάται (απο όλο αυτό τον χoρό).
    Ο πρωταγωνιστής φεύγει χωρίς την πριγκίπισσα.

    GOTHIC METAL: Η Πριγκίπισσα με βελούδινη αμφίεση τραγουδάει σοπράνο. Ο Πρωταγωνιστής συμπληρώνει το ντουέτο, ως το «τέρας», ενώ ο Δράκος παίζει φλάουτο. Ξαφνικά το καταπίνει και κατά λάθος καίει με φλόγα την Πεντάμορφη και το Τέρας και πεθαίνει από ασφυξία. Οι τρεις ψυχές καταδικάζονται εις το πυρ το εξώτερο αιώνια.

    VIKING METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει πάνω σε ένα πολεμικό καράβι, σκοτώνει τον δράκο με το τρομερό του πέλεκυ, τον ψήνει και τον τρώει πίνοντας κρασί από τον κρανίο του, βιάζει την πριγκίπισσα μέχρι θανάτου, λαφυραγωγεί το κάστρο και το καίει πριν φύγει.

    DEATH METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο, γαμάει την πριγκίπισσα, την σκοτώνει και φεύγει.

    EMO METAL: Ο Πρωταγωνιστής αντικρύζει το Δράκο και αρχίζει να κλαψουρίζει για το πόσο δύσκολο θα είναι να κερδίσει τη μάχη και την καρδιά της Πριγκίπισσας. Ο Δράκος τον τρώει για πρωινό. Η Πριγκίπισσα είναι χαρούμενη γιατί έτσι κι αλλιώς ο Πρωταγωνιστής ήταν ένας κλαψιάρικος φλώρος.

    PUNK METAL: Ο Πρωταγωνιστής φτάνει στο κάστρο με οτοστόπ, ζητάει από το Δράκο κανά ψιλό, αγοράζει μερικά κουτάκια μπύρας και τα πίνει. Εκνευρίζεται με τη γαλαζοαίματη Πριγκίπισσα (περί κατεστημένου - άρχουσας τάξης) και την αρχίζει στα βρισίδια. Στο τέλος τον μαζεύουν οι μπάτσοι.

    BLACK METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει τα μεσάνυχτα, σκοτώνει τον δράκο και τον παλουκώνει μπροστά από το κάστρο... μετά σοδομίζει την πριγκίπισσα και πίνει το αίμα της σε μια ιεροτελεστία πριν την σκοτώσει... υστερα ανασκολοπίζει την ξεπαρθενεμένη πριγκίπισσα.

    GORE METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο και σκορπίζει τα εντόσθια του μπροστά από το κάστρο, γαμάει την πριγκίπισσα και την σκοτώνει... μετά γαμάει το νεκρό κορμί, ανοίγει την κοιλιά και τρώει τα έντερα της, γαμάει το πτώμα για τρίτη φορά, το καίει και μετά γαμάει ότι έχει απομείνει για μία τελευταία φορά.

    NU METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφτάνει μ' ένα κατεστραμμένο Honda Civic κι επιχειρεί να πολεμήσει τον Δράκο αλλά καίγεται μέχρι θανάτου όταν τα γελοία φαρδιά ρούχα του πιάνουν φωτιά.

    DOOM METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, βλέπει το μέγεθος του δράκου και σκέφτεται ότι δεν θα τον νικήσει ποτέ, παθαίνει κατάθλιψη και αυτοκτονεί. Ο δράκος τρώει το πτώμα και την πριγκίπισσα... και είμαστε όλοι καταδικασμένοι.

    PROGRESSIVE METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει με το όργανο της επιλογής του και παίζει ένα απίστευτο σόλο για 26 λεπτά, ο δράκος αυτοκτονεί από βαρεμάρα. Ο πρωταγωνιστής πάει στο δωμάτιο της πριγκίπισσας, αλλάζει όργανο και της παίζει ακόμα ένα solo με όλες τις τεχνικές που έμαθε τον τελευταίο χρόνο... η πριγκίπισσα αποδρά και τώρα ψάχνει τον Heavy Metal πρωταγωνιστή.

    GLAM METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, ο δράκος γελάει με την εμφάνιση του και τον αφήνει να περάσει. Ο πρωταγωνιστής κλέβει το μακιγιάζ της πριγκίπισσας και προσπαθεί να βάψει το κάστρο με ένα πανέμορφο λιλά χρώμα.

    SYMPHONIC METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφτάνει με την Φιλαρμονική της Βιέννης τραβάει 2 άριες, ο Δράκος κουφαίνεται και η πριγκίπισσα τηγανίζει αυγά.

    INDUSTRIAL METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει φορώντας ένα λαδωμένο παλτό, κάνει χυδαίες χειρονομίες στον δράκο και συνοδεύεται έξω από την χώρα των θαυμάτων απ τους φρουρούς ασφαλείας.

    VIDEO GAME METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφτάνει στο κάστρο με τέσσερις φίλους του, παραγγέλνει πίτσες και κόκα-κόλα, ξεκινά να ρίχνει τα καλύτερα riffs στο Guitar Hero 2 και στέλνει το Δράκο αδιάβαστο. Κερδίζει την Πριγκίπισσα, αλλά στο τέλος τον παρατάει γιατί ο ίδιος προτιμάει να σφάζει Δράκους στο WOW παρά να ασχολείται μαζί της.

    CHRISTIAN METAL: Ο Πρωταγωνιστής περνάει καθώς γυρνάει από την εκκλησία και τραγουδάει μία μελιστάλακτη μπαλάντα στον δράκο για το πόσο τον αγαπάει ο Ιησούς και ότι ο δράκος πρέπει να γυρίσει σε αυτόν.
    Ο Δράκος αλλαξοπιστεί αμέσως και πάει να εξομολογηθεί.
    Όταν η πριγκίπισσα προσπαθεί να "ευχαριστήσει" τον ήρωα της απαντάει ότι δεν κάνει σεξ πριν τον γάμο.

    TECH METAL: Ο Πρωταγωνιστής παίζει ένα ολόκληρο τονικό riff αλλάζοντας ανάμεσα στα 11/16 και 13/16 με το αριστερό του χέρι καθώς χτυπάει μία αυξανόμενη χρωματική σειρά με το δεξί. Ο Δράκος παθαίνει ένα μαζικό εγκεφαλικό ανεύρυσμα και πεθαίνει. Η πριγκίπισσα πάει σε μουσική σχολή για να καταλάβει τι στο διάολο έπαιζε ο πρωταγωνιστής.

    SPEED METAL: Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει με απίστευτη ταχύτητα, φρενάρει απότομα και καρφώνεται πάνω στον τοίχο του κάστρου, ο δράκος πεθαίνει απο τα γέλια..

  3. #123
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    Πως κρατάς ένα μα**κα σε αγωνία για μια μέρα;

    Θα σου πω αύριο!!!

  4. #124
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    -Πώς πίνουν τον καφέ τους οι ξανθιές;
    -Κανονικά, όλο μα**κίες θα κάνουν;

  5. #125
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    Τι είναι κάτω από το κρεβάτι και αρχίζει από Μ;
    - Μια παντόφλα.
    Τι είναι κάτω από το κρεβάτι και αρχίζει από Δ;
    - Δυο παντόφλες.
    Τι είναι κάτω από το κρεβάτι και αρχίζει από Λ;
    - Λες να είναι 3 παντόφλες;

  6. #126
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    Ήταν ένας παπάς και πνιγόνταν στην θάλασσα και περνάει ένα καράβι:
    - Παπά, έλα, πιάσε το σωσίβιο να σωθείς.
    - Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει ο παπάς.
    Περνάει άλλο καράβι:
    - Έλα, παπά, να σε σώσουμε! Θα πνιγείς!
    - Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει πάλι ο παπάς.
    Περνάει τρίτο καράβι:
    - Παπά, έλα να σε σώσουμε!
    - Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει ξανά ο παπάς.
    Με αυτά και με αυτά ο παπάς πνίγεται, πάει στον παράδεισο και λέει στον Θεό:
    - Περίμενα να με σώσεις, και εσύ τίποτα!
    - Ρε μαλάκα, τρία καράβια σου έστειλα να σε σώσουνε, και εσύ με έγραψες!

  7. #127
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    Ήταν ένας Αγγλος, ένας Αμερικανός και ένας Έλληνας. Λέει ο Αγγλος:
    - "Εγώ είχα έναν παππού που ήταν τόσο ψηλός, που έφτανε ως τον 30 όροφο".
    - "Τι λες ρε μαλάκα," λέει ο Αμερικανός, "εγώ είχα έναν παππού που όταν ύψωνε το χέρι του έπιανε τα σύννεφα".
    - "Δε μου λες ρε μαλάκα," λέει ο Έλληνας "εκεί που έψαχνε μέσα στα σύννεφα έπιανε τίποτα μαλακό;"
    - "Ναι, ναι" λέει ο Αμερικανός και του απαντάει ο Έλληνας:
    - "Ε! τ` αρχίδια του παππού μου ήταν."

  8. #128
    Junior Bodybuilder XristosBone's Avatar
    Join Date
    18-12-11
    Posts
    152

    Default

    - Πέφτει ο Καραμανλής και ο Παπανδρέου απο τον πύργο του 'Αιφελ. Ποιός σώζεται;
    - Η Ελλάδα!

  9. #129
    New Member nikomari's Avatar
    Join Date
    22-12-11
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    15

    Default

    Ο Πρωθυπουργός ξεκινά περιοδεία στην Ελληνική επαρχία και σε κάποιο χωριό, το αυτοκίνητό του σκοτώνει μια κότα. - Μην στεναχωριέσαι, λέει στον οδηγό του. Θα πάω εγώ να καθαρίσω με τον ιδιοκτήτη της και σε λίγο επιστρέφω... Μετά από 10λεπτά βγαίνει καταματωμένος, με σκισμένα ρούχα από το αγροτόσπιτο, μπαίνει στο αυτοκίνητο και σχολιάζει εκνευρισμένος:

    -Μα τι χωριάτες που είναι αυτοί! Τόση φασαρία για μια κότα και δεν σηκώνανε και κουβέντα! Με σμπαραλιάσανε στο ξύλο οι αγροίκοι. Πάμε να φύγουμε από δω.

    Σε κάποια άλλη πόλη, το αυτοκίνητο πατάει ένα γουρούνι και το σκοτώνει.

    Ο Πρωθυπουργός τρομοκρατημένος λέει στον οδηγό του. Να πάς εσύ τώρα, να τους πληρώσεις όσα θέλουν και να φύγουμε γρήγορα.

    Πράγματι ο οδηγός πηγαίνει, περνά 1 ώρα, περνάνε 2 ώρες και κάποια στιγμή βγαίνει ο οδηγός, αγκαλιά με τους κατοίκους, σιγοτραγουδώντας, γεμάτος δώρα και μέσα στην καλή χαρά.

    - Τι έγινε; ρωτάει ο Πρωθυπουργός. Πως το κατάφερες αυτό και δεν θύμωσαν;

    - Δεν ξέρω πρόεδρε. Εγώ μπήκα στο σπίτι και τους είπα με σοβαρό ύφος:

    "Καλημέρα σας! Είμαι ο οδηγός του πρωθυπουργού..Το γουρούνι πέθανε!!!!! :P

  10. #130
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    19-11-11
    Posts
    27

    Default

    Δυο πατεράδες συζητούν:
    -Πόσο καπνίζει ο γιος σου?
    -Ένα πακέτο την ημέρα!
    -Α, πολύ καπνίζει. Ο δικός μου μαζεύεται στο σπίτι με άλλους τέσσερις και καπνίζουν μόνο ένα!

  11. #131
    Junior Bodybuilder TheGodfather's Avatar
    Join Date
    08-06-11
    Location
    Athens
    Posts
    166

    Default

    φωνάζει ο πατέρας τον γιο του και του λέει:

    -Γιωργάκη έλα να σου πω τι μου είπε ένα πουλάκι για σένα..

    -τι σου είπε ρε πατερα;

    -ότι παίρνεις ναρκωτικά...

    -εγώ ρε πατερα ή εσύ που κάθεσαι και μιλάς με τα πουλια....
    ''Google Before You Post, Is The New Think Before You Speak''

  12. #132
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default




    Το ευχαριστω στο τελος ειναι ολα τα λεφτα...
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  13. #133
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post



    Το ευχαριστω στο τελος ειναι ολα τα λεφτα...
    χαχαχαχ0αχ0α0χ0αχ0αχ0α0χ0αχα0χ...!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #134
    Bodybuilding Newbie hoffman's Avatar
    Join Date
    18-05-11
    Posts
    10

    Default

    Είναι ένας παπάς στον δρόμο και οδηγεί ένα Yugo. Κάποια στιγμή παίρνει μια στροφή άτσαλα και πέφτει πάνω σε μια? Ferrari. Η σύγκρουση ήταν τρομακτική και τα αμάξια γίνονται χαλκομανία.Παρόλα αυτά, οι δύο οδηγοί δεν παθαίνουν ούτε γρατζουνιά. Βγαίνει από τις λαμαρίνες ο οδηγός της Ferrari και αρχίζει να κατεβάζει ό,τι καντήλι υπάρχει διαθέσιμο στον παπά.
    - Μα καλά δεν βλέπεις ρε κόπανε, ποιος σου το ?δωσε το δίπλωμα γα? το κέρ? μου;
    Ο παπάς ατάραχος, απεγκλωβίζεται από το Yugo του και με χαρακτηριστική πραότητα του λέει:...

    -Τέκνον μου ηρέμησε. Είναι αμαρτία να βρίζεις αυτή τη στιγμή που ένα πραγματικό θαύμα έγινε μπροστά στα μάτια σου. Τα αυτοκίνητά μας καταστράφηκαν εντελώς, εμείς όμως δεν πάθαμε απολύτως τίποτα! Δεν είναι θαύμα αυτό;
    Ο τύπος κοιτάει λίγο γύρω του και συνειδητοποιεί πως έχει απόλυτο δίκιο κι ότι επιπλέον τόση ώρα καθόταν και έβριζε έναν παπά κι έτσι ψιλοδαγκώνεται και λέει:
    -Ε πάτερ μου? ναι, έχετε δίκιο σας ζητώ συγγνώμη.
    -Κι όχι μόνο αυτό τέκνον μου, συνεχίζει ακάθεκτος ο παπάς, αλλά μας δίνεται και η ευκαιρία να δοξάσουμε τον Κύριο πίνοντας από αυτό το κρασί που προόριζα για την Θεία Κοινωνία.
    Του δείχνει ένα μπουκάλι μαυροδάφνη που ήταν άθικτο από τη σύγκρουση κάπου ανάμεσα στα συντρίμμια.
    Το ανοίγει ο παπάς και του το προσφέρει. Ο τύπος σαστισμένος το παίρνει, αρχίζει να κατεβάζει κάμποσο για να στανιάρει από το σοκ.
    -Πάτερ μου, δεν ξέρω τι να πω, είναι όντως ένα θαύμα αυτό που ζω. Πιες μαζί μου για να δοξάσουμε τη δύναμη του Κυρίου.
    -Α, όχι τέκνον μου. Εγώ θα περιμένω την αστυνομία.

  15. #135
    Bodybuilding Newbie hoffman's Avatar
    Join Date
    18-05-11
    Posts
    10

    Default

    Σε γκάλοπ που έγινε με θέμα "τι κάνουν οι Έλληνες άντρες μετά από μια ερωτική πράξη" έλαβαν τα παρακάτω ποσοστά:
    Το 20% ανάβει τσιγάρο.
    Το 10% γυρίζει πλευρό.
    Και το 70% γυρίζει σπίτι....

  16. #136

  17. #137
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Παρθενα ..στον γυναικολογο !!!

    Κυρια μου εχω μεινει αναυδος. Μα καλα πως γινεται να ειστε παρθενα μετα απο τεσσερις γαμους???

    Απλο γιατρε μου....

    Ο πρωτος πιανιστας...μονο χερι ,

    Ο δευτερος δικηγορος...μονο γλωσσα ,

    Ο τριτος ποιητης...μονο υποσχεσεις,

    Και ο τελευταιος βουλευτης καταλαβαινετε...μονο κωλο !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #138
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Λεει η μανα στην ξανθια ελα μεσα χιονιζει , και απανταει ... γιατι εξω τι κανει
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  19. #139
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    3 γυναίκες προσπαθούν να εριθίσουν τους άντρες τους .


    Η ΕΛΕΥΘΕΡΗ??
    Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τ??όσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».
    Η ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ??
    Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει: « Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε, την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα, δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.
    Η ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ??
    Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: « Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Άφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του πήγε στο ψυγείο πήρε μια μπύρα, πήρε και το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε :
    «Δε μου λες ρε Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  20. #140
    Advanced Bodybuilder chris23_32's Avatar
    Join Date
    18-05-11
    Location
    London, UK
    Posts
    846

    Default

    Η γυναίκα φτάνει ξαφνικά στο σπίτι και βρίσκει τον άντρα της να...

    κάνει έρωτα με μια νεαρή κοπέλα?σκέτη μπόμπα!!!

    - Ανήθικε!, πως μπορείς να το κάνεις αυτό σε εμένα, την μητέρα των παιδιών σου, την πιστή γυναίκα σου;;; Θέλω διαζύγιο τώωωωωωωραααααα!!!

    -Περίμενε ένα λεπτό αγάπη μου, σου ορκίζομαι υπάρχει μια εξήγηση.

    -Mμμμμμ? μίλα αλλά γρήγορα, δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτέ πια στη ζωή μου, θέλω να φύγεις αμέσως και για πάντα.

    -Συνέβη το εξής: Γύριζα στο σπίτι μετά από μια τρομερή μέρα στο γραφείο και είδα αυτή την φτωχή κοπέλα που έκανε ωτοστόπ στη λεωφόρο. Μου φάνηκε τόσο ανυπεράσπιστη που αποφάσισα να τη βοηθήσω.

    Πρόσεξα ότι ήταν πολύ αδύνατη, κακοντυμένη και βρώμικη και μου είπε ότι είχε τρεις μέρες να φάει. Συγκινήθηκα, την έφερα στο σπίτι και της ζέστανα τα μακαρόνια που σου έφτιαξα χτες βράδυ και δεν τα έφαγες γιατί παχαίνουν?η καημενούλα τα καταβρόχθισε!

    Έπειτα, όπως ήταν τόσο βρώμικη, της είπα να κάνει ένα μπάνιο και εν τω μεταξύ είδα ότι τα ρούχα της ήταν σε κακή κατάσταση. Έτσι τα πέταξα στα σκουπίδια και της έδωσα εκείνα τα παντελόνια που χρόνια τώρα δεν φοράς επειδή δεν μπορείς να τα κουμπώσεις, την μπλούζα που σου χάρισα για την επέτειο και δεν φοράς, γιατί δεν έχω καλό γούστο και δεν ξέρω να σου διαλέγω ρούχα, το sweater που σου χάρισε η μάνα μου για τα Χριστούγεννα και δεν φοράς, για να της μπεις στο μάτι και τις μπότες που αγόρασες για 1000 ευρώ και τις φόρεσες μια μόνο φορά, επειδή η φίλη σου αγόρασε τις ίδιες.

    Στο τέλος και καθώς έφευγε γεμάτη ευγνωμοσύνη και χαρά η κοπέλα γύρισε με δάκρυα στα μάτια και με ρώτησε:

    .

    .

    - Υπάρχει κάτι άλλο που η γυναίκα σου δεν χρησιμοποιεί;;;

  21. #141
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Πινακίδα σε ταβέρνα: "ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕΙ!"
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  22. #142
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    - Ποια ειναι η διαφορα μεταξυ του AIDS και της αληθινης αγαπης;
    - Το AIDS κραταει για παντα!
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  23. #143
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    no pain...no gain!!

  24. #144
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    02-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Ας πω και εγω ενα.

    Λοιπον μια μερα απο αυτες τις κρισης που περνα η χωρα μας καθοταν ενας αντρας στο μαγαζι του δυστυχισμενος που δεν ειχε λεφτα και δουλεια και σκεφτοταν τι να κανει.Σε μια στιμη ακουει μια φωνη να του λεει "ΠΟΥΛΑ".

    Τι να κανει και αυτος βαζει αγγελια για το μαγαζι του.Την επομενη μερα το πρωι μπαινει μεσα στο μαγαζι ενας και του λεει "Πουλατε το μαγαζι?" "Ναι" του απανταει. "Ποσο το πουλατε"

    τον ρωταει Και πεταγετε η φωνη "ΠΕΝΗΝΤΑ".Α ωραια λεει ο κυριος 50χιλιαδες ευρω τα εχω και πανω μου.Φτιαχνουν τα χαρτια και το πουλαει ο ανθρωπος χαρουμενος που βγηκε

    απο την μιζερια του βγαινει απο το μαγαζι και ακουει την φωνη να του λεει "ΚΑΖΙΝΟ".

    Ακουγοντας την φωνη παει στο καζινο μπαινει μεσα και του λεει η φωνη "Μπλακ τζακ" .

    Παει στο μπλακ τζακ και του λεει η φωνη "ΟΛΑ" .Μα λεει αυτος ολα να τα πονταρω ακομα δεν τα πηρα??Και αν τα χασω? "ΟΛΑ" του λεει η φωνη.Τα πονταρει ολα και παιρνει φυλλα και εχει συνολο 15. Του λεει η φωνη "ΚΑΙ ΑΛΛΟ τραβαει και αλλο φυλλο ο τυπος και εχει 17.Αγχωμενος τωρα σκεφτεται τι να κανει να τραβηξει Η οχι??Φοβοταν για τα λεφτα του.

    Και του λεει η φωνη "ΚΑΙ ΑΛΛΟ" Μα λεει και αλλο??? Θα χασω τα λεφτα μου!! "ΚΑΙ ΑΛΛΟ" λεει η φωνη.Τραβαει και αλλο και εχει 19. Εκει ηταν που τα δε ολα αγχωθηκε και ιδρωσε εχοντας πια απελπιστει για το τι θα κανει.

    Εκεινη την στιγμη του λεει η φωνη "ΚΑΙ ΑΛΛΟ"! Μα λεει αυτος αποκλειεται να κερδισω θα τα χασω σιγουρα!Θα σταματησω. "ΚΑΙ ΑΛΛΟ" λεει η φωνη.Δισταγμενος τραβαει και αλλο και απιστευτο εχει συνολο 21 Και νικαει.

    Και ακουγετε η φωνη "Ε ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΡΕ ΚΩΛΟΦΑΡΔΕ"

    Το μπλακτζακ για οσουσ δεν ξερουν ειναι το λεγομενο 21.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  25. #145
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    18-03-12
    Posts
    130

    Default

    δεν ξερω αν επρεπε να το βαλω εδω αλλα το θεωρησα καλυτερο απο το να το βαλω στα βιντεακια!<BR>αν θελουν ας το διαγραψουν η ας το μετακινησουν οι mod<BR>
    Attached Images Attached Images

  26. #146
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    18-03-12
    Posts
    130

    Default

    ΤΕΛΕΙΑ -ΣΥΝΤΟΜΑ-ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ άθικτη τραπεζαρία λόγω αντικοινωνικότητας...

    -Σε ένα χωρισμό φταίνε πάντα και οι δύο. Και αυτή και η μάνα της.

    -Άμα τσακωθείς μαζί της, πήγαινε και σφίξε όλα τα καπάκια από τα βάζα για να
    μπορείς μετά να πεις "α, τώρα με χρειάζεσαι εεεε;".

    -Θυμάμαι πιτσιρικάδες πηγαίναμε στα νησιά με 200 προφυλακτικά! Και με τόσα
    γυρνάγαμε...

    -Δεξιά βλέπουμε περιστερώνες, καγιεν, ελενιτ, δορυφορικές, στενά σοκάκια,
    ξέκωλα, κλασσικά δείγματα κυκλαδικού πολιτισμού.

    -Σε κάθε διάλογο με σχεδόν κάθε Ελληνίδα μάνα θα έπρεπε να υπάρχει η επιλογή
    skip intro.

    -Θυμήθηκα και ατάκα φίλης μου δευτέρα λυκείου με το που είδε ότι το τεστ
    εγκυμοσύνης της βγήκε αρνητικό: "Όχι ρε μαλακά, τσάμπα τα 20 ευρώ"...

    -Αν η κοπέλα σου παραπονιέται ότι δεν την πάς ποτέ κάπου ακριβά, πήγαινέ την
    σε ένα βενζινάδικο.

    -Tο μεγαλύτερο δείγμα έλλειψης αυτοπεποίθησης, αν το σκεφτείς, είναι το
    καμπαναριό με αλεξικέραυνο.

    -Τα κίτρινα και τα πράσινα λουκουμάκια υπάρχουν, μονάχα για να τσακωνόμαστε
    ποιος θα φάει τα κόκκινα!

    -Ατάκα από το τούρκικο χθες: "Ονούρ είσαι στεναχωρημένος ? Πρόσεξα ότι δεν
    άγγιξες τον μελιτζανοντολμά"

    -Πάντως δε χρειάζονταν τόσες προειδοποιητικές ταμπέλες κινδύνου στην
    Κορίνθου-Πατρών. Αρκούσε μία στην αρχή που να λέει "ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΩΡΕ ΜΑΛΑΚΑ;"

    -Άγνοια κινδύνου είναι όταν στις ανδρικές τουαλέτες επιλέγεις εκείνη με το
    κλειστό καπάκι.

    -Ζω για την ώρα που έλληνας οδηγός φόρμουλα 1 θα αδειάσει το τασάκι του
    μονοθεσίου στην πίστα.

    -Συμπαραστέκομαι ολόψυχα σε όσους μπαίνουν με το αυτοκίνητο σε τούνελ και
    σκύβουν για να μην βρουν.

    -Βγάζεις εσώρουχό, πέφτει πάτωμα, αλλά δεν το σηκώνεις, το μαζεύεις με τα
    δάχτυλα του ποδιού, το πετάς στον αέρα και το πιάνεις. Περηφάνια.

    -Οι πιθανότητες να ξαναδιπλώσεις σωστά το φύλλο οδηγιών φαρμάκου, είναι
    μηδέν στις όσες κι αν προσπαθήσεις.

    -Τελικά ισχύει: Η γυναίκα και το αυτοκίνητο δε δανείζονται. Και το
    κυριότερο, δεν δανείζονται το ένα στο άλλο.

    -Καλοκαίρι είναι να σηκώνεσαι και να σηκώνεται μαζί σου κ η καρέκλα.

    -Πώς χαιρετιούνται οι κάτοικοι της Σπιναλόγκας; "'Έλα μωρή αρρώστια".

    -Όταν λέν οι αριστούχοι των 19.999 μορίων "είχα κάνει προγραμματισμό έτσι
    ώστε να βγαίνω κιόλας", εννοούν "να βγαίνω απτό δωμάτιο για να χέσω"

    -Ας πει κάποιος στον παπά απέναντι ότι αλλιώς βαράμε την καμπάνα όταν πάει
    18:00, κι αλλιώς όταν ξανακατεβαίνει ο Κύριος.


    -Αυτό το αστείο που ο διακόπτης για το κοινόχρηστο φως είναι δίπλα στο ξένο
    κουδούνι πρέπει κάποια στιγμή να τελειώσει.

    -Οι μανάδες έχουν την υπερδύναμη να ξεκινούν το καθάρισμα πάντα απ'το μέρος
    στο οποίο έχεις κρύψει τις τσόντες, όσες φορές κι αν το αλλάξεις

    -Είναι ο Χατζηνικολάου απλήρωτος 8 μήνες. Σαν να είμαι εγώ απλήρωτος 14
    χρόνια.

    -Η γιαγιά στον 4ο βλέπει ειδήσεις. Οι υπόλοιποι τις ακούμε.

    -Αυτό που στον Μυστικό Δείπνο όλοι κάθισαν από τη μία μεριά του τραπεζιού
    για να βγει καλή η φωτογραφία. Πόσο μπροστά
    !

  27. #147
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    18-03-12
    Posts
    130

    Default

    και αλλο ενα ελπιζω να γελασατε!ας με συγχωρησουν οι γυναικες του φορουμ


    1)When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.
    Όταν κάποιος σου κλέβει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει
    Sacha Guitry






    2)After marriage, husband and wife become two sides of a coin; they just can't face each other, but still they stay together.
    Μετά το γάμο, άνδρας και γυναίκα γίνονται δύο πλευρές ενός νομίσματος, δεν μπορούν να συναντηθούν, αν και βρίσκονται πάντα μαζί.
    Hemant Joshi






    3)By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.
    Παντρέψου οπωσδήποτε. Αν πάρεις καλή γυναίκα θα είσαι ευτυχισμένος, αλλιώς θα γίνεις φιλόσοφος

    Socrates






    4)Woman inspires us to great things, and prevents us from achieving them.
    Οι γυναίκες μας εμπνέουν μεγάλα πράγματα και μας έμποδίζουν να τα αποκτήσουμε
    Dumas






    5)The great question... which I have not been able to answer... is, "What does a woman want?
    Το μεγάλο ερώτημα,...που δεν μπόρεσα να απαντήσω...είναι, "Τι θέλει μια γυναίκα;"
    Sigmund Freud








    6)I had some words with my wife, and she had some paragraphs with me.
    Είπα μερικές λέξεις στη γυναίκα μου και μου απάντησε με μερικές παραγράφους.
    Anonymous






    7)"Some people ask the secret of our long marriage. We take time to go to a restaurant two times a week. A little candlelight, dinner, soft music and dancing. She goes Tuesdays, I go Fridays."
    "Κάποιοι ρωτούν για το μυστικό του μακροχρόνιου γάμου μου. Διαθέτουμε χρόνο να πηγαίνουμε δυο φορές την εβδομάδα σ' ένα εστιατόριο. Λίγο φως των κεριών, δείπνο, χαμηλή μουσική και χορό. Εκείνη πηγαίνει τις Τρίτες, εγώ τις Παρασκευές.
    Henny Youngman






    8)"I don't worry about terrorism. I was married for two years."
    "Δεν ανησυχώ για την τρομοκρατία. Ημουν παντρεμένος δυο χρόνια.
    Sam Kinison






    9)"There's a way of transferring funds that is even faster than electronic banking. It's called marriage."
    "Υπάρχει ταχύτερος τρόπος να μεταφέρεις χρήματα από το?e-banking. Ονομάζεται γάμος."
    James Holt McGavran






    10) "I've had bad luck with both my wives. The first one left me, and the second one didn't."
    Ήμουν άτυχος και με τις δυο γυναίκες μου. Η πρώτη μ' εγκατέλειψε και η δεύτερη δεν το έκανε.
    Patrick Murray






    11)Two secrets to keep your marriage brimming:
    1. Whenever you're wrong, admit it,
    2. Whenever you're right, shut up.
    Δυο μυστικά για να κρατήσεις τον γάμο σου:
    1. Όταν έχεις άδικο, παραδέξου το,
    2. Όταν έχεις δίκιο σώπαινε.

    Nash






    12)The most effective way to remember your wife's birthday is to forget it once...
    Ο αποτελεσματικότερος τρόπος να θυμάσαι τα γενέθλια της γυναίκας σου είναι να τα ξεχάσεις μια φορά.
    Anonymous






    13)You know what I did before I married? Anything I wanted to.
    Ξέρετε τι έκανα πριν παντρευτώ;
    Ό,τι μου άρεσε.

    Henny Youngman






    14)My wife and I were happy for twenty years.. Then we met.
    Η γυναίκα μου κι εγώ ήμασταν ευτυχισμένοι για 20 χρόνια. Μετά συναντηθήκαμε.
    Rodney Dangerfield






    15)A good wife always forgives her husband when she's wrong.
    Η καλή γυναίκα συγχωρεί τον άντρα της όταν αυτή έχει άδικο.
    Milton Berle






    16)Marriage is the only war where one sleeps with the enemy.
    Ο γάμος είναι ο μοναδικός πόλεμος που κάποιος κοιμάται με τον εχθρό του.
    Anonymous






    17)A man inserted an 'ad' in the classifieds: "Wife wanted". Next day he received a hundred letters. They all said the same thing: "You can have mine."
    Κάποιος έβαλε αγγελία και ζητούσε γυναίκα. Την επόμενη μέρα έλαβε 100 γράμματα. Όλοι του έλεγαν το ίδιο πράγμα: "Μπορείς να πάρεις την δικιά μου."
    Anonymous






    18)First Guy (proudly): "My wife's an angel!"
    Second Guy: "You're lucky, mine's still alive."

    Πρώτος άντρας (υπερήφανα): "Η γυναίκα μου είναι ένας άγγελος."
    Δεύτερος άντρας (λυπημένα): "Τυχερέ, η δικιά μου ζει ακόμα."

  28. #148
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ένας νεαρός μπαίνει σ ένα φαρμακείο και ζητά προφυλακτικά.

    - Ποια συσκευασία θέλετε; ρωτάει ο φαρμακοποιός. Έχουμε με τρία, έξι εννιά και δώδεκα.

    - Να σας πω, λέει ο νεαρός. Απόψε έχω ραντεβού με μια πανέμορφη και φοβερά καυτή κοπέλα. Θα φάμε με τους γονείς της και μετά θα βγούμε βόλτα. Έχω το προαίσθημα πως απόψε θα το κάνουμε!!! Και είμαι σίγουρος για τις δυνατότητές μου και τα προσόντα μου, που αν αρχίσουμε δε θα θέλει να σταματήσουμε!!! Γι αυτό, δώσε μου τη δωδεκάδα!!!

    Το βράδυ έρχεται, ο νεαρός πηγαίνει στο σπίτι της κοπέλας και κάθονται στο τραπέζι οικογενειακώς για το δείπνο. Ο νεαρός παρακαλεί να πει αυτός την προσευχή και όλοι συμφωνούν. Αρχίζει να μουρμουρίζει την προσευχή και συνεχίζει έτσι για πέντε λεπτά. Η κοπέλα σκύβει προς το μέρος του και του ψιθυρίζει:

    - Δεν μου είχες πει πως είσαι τόσο θρήσκος!!!

    - Κι εσύ δεν μου είπες πως ο πατέρας σου είναι φαρμακοποιός!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  29. #149

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Ένας νεαρός μπαίνει σ ένα φαρμακείο και ζητά προφυλακτικά.

    - Ποια συσκευασία θέλετε; ρωτάει ο φαρμακοποιός. Έχουμε με τρία, έξι εννιά και δώδεκα.

    - Να σας πω, λέει ο νεαρός. Απόψε έχω ραντεβού με μια πανέμορφη και φοβερά καυτή κοπέλα. Θα φάμε με τους γονείς της και μετά θα βγούμε βόλτα. Έχω το προαίσθημα πως απόψε θα το κάνουμε!!! Και είμαι σίγουρος για τις δυνατότητές μου και τα προσόντα μου, που αν αρχίσουμε δε θα θέλει να σταματήσουμε!!! Γι αυτό, δώσε μου τη δωδεκάδα!!!

    Το βράδυ έρχεται, ο νεαρός πηγαίνει στο σπίτι της κοπέλας και κάθονται στο τραπέζι οικογενειακώς για το δείπνο. Ο νεαρός παρακαλεί να πει αυτός την προσευχή και όλοι συμφωνούν. Αρχίζει να μουρμουρίζει την προσευχή και συνεχίζει έτσι για πέντε λεπτά. Η κοπέλα σκύβει προς το μέρος του και του ψιθυρίζει:

    - Δεν μου είχες πει πως είσαι τόσο θρήσκος!!!


    - Κι εσύ δεν μου είπες πως ο πατέρας σου είναι φαρμακοποιός!!!
    χαχχαχαχχαχαχα!!!καλο!!

  30. #150
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    - Πώς λέγεται ο Ισπανός τερματοφύλακας που είναι στη Χρυσή Αυγή;!

    - ΚΑΣΙΔΑΣ!!!

    Υ.Γ. Για τις κοπέλες, Κασίγιας είναι ο γνωστός Ισπανός τερματοφύλακας. Κοντά στο Κασιδιάρη τον Ηλία λοιπόν, εβγήκε και τ' ανεκδοτάκι...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ?
    By freeze in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 02-06-07, 17:30
  2. Αρσεις Θανάτου: Η Καλύτερη Άσκηση?
    By Musclemar in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-04, 02:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •