Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 151 to 180 of 251
  1. #151
    Junior Bodybuilder nuar_space's Avatar
    Join Date
    25-11-11
    Location
    athens
    Posts
    201

    Default

    ΚΑΝΕΛΛΗ - ΚΑΣΣΙΔΙΑΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΟΥΡΟΥ

    Του Παυλοπουλου ειδικα ειναι κορυφη!!!

    1.Εγώ πάντως τον βρήκα πολύ φοβερο τον τύπο.....δυο γυναίκες στο πλατό, η μια έφυγε μούσκεμα και η άλλη αναψοκοκκινισμένη!!!!


    2. το νέο σύνθημα που θα ακούγεται πλέον...ρίξε άλλη μια στη λεσβία ρε Ηλία ρε Ηλία....
    3.
    -Σερβιτόρος: γεια σας τι θα πάρετε;
    -Κασιδιαρης:ένα Freddo capuchino με καννελη καλά
    χτυπημένο..
    -Δουρου:εγώ ένα νεράκι ευχαριστώ..!

    4. Κάποτε μιλούσαμε για το χαστούκι της Λιανή τώρα μιλάμε για τα χαστούκια της Λιανας....τυχαίο!!!!

    5. Αλλη τις τρώει και ζορίζεται (Κανέλη)
    και άλλη τις τρώει και δροσίζεται (Δούρου)...!!

    6. Ευτυχώς δεν ήταν πιο δυνατές οι σφαλιάρες, γιατί αν δεν μπορούσε να καπνίσει η Λιάνα μετά, θα κατέρρεε και η καπνοβιομηχανία.

    7. Ναι αστυνομία; ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο Παπαδάκης είμαι. Στείλτε ΑΜΕΣΩΣ περιπολικό στο στούντιο του ΑΝΤ1. ΤΩΡΑ! Να πάρει την Κηφισίας έχει μπόλικη κίνηση.

    8. Πότε ήταν η πρώτη φορά που χέστηκε πάνω του ο Τσακ Νόρις? Όταν σηκώθηκε όρθιος ο Προκόπης Παυλόπουλος!!!!

    9. Από Δεύτερα ξεκινάει η νέα εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη....''Πάμε Μπουκέτο''!!!!

    10. αν η Κανέλλη αντί Ριζοσπάστη κρατούσε 5κιλο Βήμα της Κυριακής φουλ έξτρα-Μαντόνα-Βημαγκαζίνο-Βημαγκουρμέ-Βημαψαροντούφεκο θα σας έλεγα


    12. Ax κανελακι κανελακι ξύλο που το φας.... το χέρι του Κασιδιάρη με ριζοσπάστη μην χτυπάς


    13. Σαν άλλος σούπερμαν ο Παυλόπουλος σηκώθηκε, έδωσε 3 φάπες στο Κασιδιάρη, έφερε χαρτοπετσέτες στη Δουρου χωρίς να προλάβει να τον δει κάνεις


    15.
    Ένταλμα σύλληψης Κασιδιαρη--->5 λεπτά.....
    Ένταλμα σύλληψης Τσοχατζοπουλου----->10 χρόνια!!!

    16.
    Ρε 'σείς έχω "φάει" σκάλωμα..
    Τα μαλλιά του Παυλόπουλου ήταν πάντα Άσπρα
    ή Άσπρισαν σήμερα μόλις σηκώθηκε ο Κασιδιάρης...?

    17. Μετά την εκπομπή "ΕΧΕΙΣ ΠΑΚΕΤΟ" της Βίκυς Χατζηβασιλείου, τώρα έχουμε και την εκπομπή "ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΟ "με τον Γιώργο Παπαδάκη!

    18. Όπως η Βουγιουκλάκη ερωτευόταν όποιον την χαστούκιζε πλάκα θα χει τώρα και η Καννέλη να δηλώσει φουλ καψούρα με το Κασιδιάρη....!!!!

    19. Στο Θιβέτ αύριο ο Προκόπης Παυλόπουλος. Του ζήτησε συμβουλές ηρεμίας ο Δαλάι Λάμα

    20. Δεν ήταν Ριζοσπάστης αυτό με το οποίο βάρεσε η Κανέλλη τον Κασιδιάρη. Τα χαρτάκια από τα στριφτά τσιγάρα της ήταν.

    21. Αν ανέβουν τα ποσοστά ΚΚΕ μετά το ξύλο του Κασιδιάρη, ο Σαμαράς θα κάνει φάλαγγα στον Παυλόπουλος που δε σηκώθηκε να τις φάει & αυτός

    22. Δεν στέλνουμε τον Κασιδιάρη να μιλήσει με την Μερκελ; Λέω εγώ τώρα.... :P:P

    23. Αυτή τη στιγμή τσακώνονται μπροστά μου δυο γειτόνισσες . Έχω μείνει Προκόπης

    24. δήλωση Παυλόπουλου:"Δεν ξέρω τίποτα για το ξύλο!! Εγώ κοιτούσα τη Γιαδικιάρογλου που κοιτούσε την Πετροπούλου.. που κοιτούσε την Πετροβασίλη!!


    25.
    Ναι γεια σας, ΑΝΤ1 εκεί?
    -Μάλιστα...
    -Τι κάνετε???
    -ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ!!!


    26. Ο Προκόπης θα είναι ο πρώτος άνθρωπος που θα μπει αυτοπροσώπως στο Μαντάμ Τισό...

    27. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, δεν κουνιέμαι με τίποτα. Είμαι ο Προκόπης Παυλόπουλος.

    28. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο SENSEI ΠΑΚΗΣ,ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΖΕΝ. 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ&ΕΔΙΩΞΕ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΞΑΛΛΟ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ.

    29. Μετά το ''πετάει ο γάιδαρος, πετάει'' τώρα θα έχουμε και το ''κινείται ο Προκόπης, κινείται''

  2. #152
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    20-06-12
    Posts
    14

    Talking

    -Βλέπω έχεις πολύ ωραίο σώμα, γυμνάζεσαι, κάνεις κάνα σπορ;
    -Αμέ, κάνω τρία χρόνια..... photoshop!
    Last edited by Chocogirl; 22-06-12 at 23:12.

  3. #153
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-08-12
    Posts
    5

    Default

    Τί διαφορά έχουν τα γουρούνια από τα Πάντα; Τα γουρούνια τρώνε τα πάντα ενώ τα Πάντα δεν τρώνε γουρούνια...

  4. #154

    Default

    - Μπαμπά, εσύ είχες ερωτευθεί ποτέ καμιά δασκάλα στο σχολείο;
    - Τι μου θύμησες τώρα γιέ μου! Φυσικά!
    - Και τι έγινε;
    - Τίποτα..... Το έμαθε η μάνα σου και σου αλλάξαμε σχολείο...!!! ...

  5. #155

    Default

    Ένας επιχειρηματίας, αποφασίζει μια μέρα να διαπιστώσει πόσο έξυπνο είναι το στελεχιακό προσωπικό της επιχείρησης του. Έτσι καλεί με τη σειρά πρώτα το μηχανικό του. Επιχ/τιας: - "Δε μου λες, πόσο κάνει 1+1;" Μηχανικός: - "Τι ερώτηση είναι αυτή αφεντικό; Κάνει 2." Φωνάζει το δικηγόρο του. Επιχ/τίας: "Δε μου λέτε, πόσο κάνει 1+1;" Δικηγόρος: "1+1 κάνει 2, εάν ο νόμος δεν ορίζει κάτι διαφορετικό." Τέλος, φωνάζει και το λογιστή του. Επιχ/τίας: "Δε μου λέτε, πόσο κάνει 1+1;" Λογιστής: "Όσο θα θέλατε εσείς αφεντικό."


  6. #156
    Pumping Iron Kerberos's Avatar
    Join Date
    08-12-10
    Location
    Santa Barbara
    Posts
    415

    Default

    -Πες "γεια" στις φίλες της μαμας!
    -Δε θέλω, είναι χοντρές!
    -Πες "γεια" είπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    -Hello κητη...!!
    Donnot fear...Kerberos is here

  7. #157
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    τι διαφορά έχει ο Δίας ο θεός του ολύμπου,απ την αστυνομική ομάδα Δίας?






    τον Δία τον έβρισκες στον όλυμπο
    ενώ
    την ομάδα Δίας στα έβερεστ

  8. #158
    Junior Bodybuilder Alejandra's Avatar
    Join Date
    10-10-12
    Posts
    247

    Default

    2 φίλοι συζητούν :
    "ο αδερφός μου έπιασε δυλειά σε ένα εργοστάσιο που φτιάχνει σοκολάτες......δε θυμάμαι πώς το λένε...."
    "Toblerone;;;"
    "Εμ, τι;;; Τζάμπα δουλεύει;;;!!!!!"
    ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΣ

  9. #159
    Junior Bodybuilder Alejandra's Avatar
    Join Date
    10-10-12
    Posts
    247

    Default

    -Ζαλιζομαι λιγο
    -Εχεις φαει τιποτα;
    -Ναι δημητριακα μια τυροπιτα μακαρονια με κιμα λιγη σπανακοπιτα, κατι κρακερακια και πατατακια.
    -Εεεε υπογλυκαιμια ειναι

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΣ

  10. #160
    Senior Bodybuilder George239's Avatar
    Join Date
    15-09-12
    Location
    Cyprus
    Posts
    1,451

    Default

    Quote Originally Posted by Alejandra View Post
    2 φίλοι συζητούν :
    "ο αδερφός μου έπιασε δυλειά σε ένα εργοστάσιο που φτιάχνει σοκολάτες......δε θυμάμαι πώς το λένε...."
    "Toblerone;;;"
    "Εμ, τι;;; Τζάμπα δουλεύει;;;!!!!!"
    "Όταν σκέφτεσαι ότι ίσως δεν μπορείς, έχεις δίκιο. Δεν μπορείς"
    Henry Ford

    "The mind always fails first, not the body.
    The secret is to make your mind work for you, not against you"

  11. #161
    Junior Bodybuilder Alejandra's Avatar
    Join Date
    10-10-12
    Posts
    247

    Default

    Τι πράγμα κ αυτό;!.....δεν τολμά μια γιαγιάκα να κάνει το σταυρό της στο λεωφορείο όταν δει μια εκκλησία...αμέσως να τον κάνουν κ οι υπόλοιπες !!!!
    Είναι το λεγόμενο .....
    ...............................σταυροcopy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΣ

  12. #162
    Pumping Iron lambros3000's Avatar
    Join Date
    02-08-12
    Location
    Στρουμφοχωριό
    Posts
    336

    Default

    Χτες έκαψα 2.400 θερμίδες σε δύο λεπτά.
    - Πώς το κατάφερες;
    - Ξέχασα την πίτσα στον φούρνο !!!!
    Δευτέρα κάτι έχω,
    την Τρίτη δεν αντέχω.
    Τετάρτη πώς βαριέμαι,
    την Πέμπτη δεν κρατιέμαι!
    Παρασκευή πρωί...

  13. #163
    New Member nikomari's Avatar
    Join Date
    22-12-11
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    15

    Default

    Της έστειλα ?Σ? αγαπώ ζουζουνάκι μου?
    και μου έστειλε ?Κι εγώ σ? αγαπώ πεταλουδίτσε μου?.
    Τρέφουμε "έντομα" συναισθήματα ο ένας για τον άλλο.



  14. #164
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Το καιρό που άρχισε να ανεβαίνει ο τουρισμός στη Κρήτη, έφτασε σ' ένα χωριό του Αποκόρωνα το λεωφορείο του ΚΤΕΛ και κατέβηκαν δυο Αγγλιδούλες με τα μίνι τους και τις ξέμπετες τις μπλούζες...

    Κάθονται λοιπόν δυό γερόντοι στο καφενείο και πίνουν καφέ και μόλις τις βλέπει ο ένας, κάνει στον άλλο:

    - Μωρέ Γιώργη, θυμάσαι στο στρατός που μας εδίνανε 'κείνανε τα χάπια να μη σηκώνεται η φτόνη μας;!

    - Κι αμέ, δε τα θυμούμαι;! λέει κι ο μπάρμπα Χαραλάμπης.

    - Ε, εδά θαρρώ πώς πιάνουνε!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  15. #165
    New Member
    Join Date
    27-02-13
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά
    Posts
    61

    Default

    Στα σφακιά που είναι τόπος που συγκεντώνει πολύ τουρισμό ιδιαίτερα τους καλοκαιρινους μήνες καθουνται στο καφενείο του χωριού δυο γέροι παραδοσιακά ντυμένοι με βράκες και στιβάνια παραδοσιακά της κρήτης! Οι τουρίστες που βλέπουν αυτα τα πράγματα και τους φαίνονται περίεργα τα φωτογραφίζουν, το ίδιο έκανα και δυο κοπελιές απο την αγγλία μονο που η μια για να έχει να λέει ιστορίες στις φίλες της για τη κρήτη ηθελε να παρει μερος στη φωτογραφία και καθισε πανω στα ποδια του ενός ηλικιωμένου.

    Κοιτάζονται μεταξύ τους οι δυο κρητικοί!
    -ίντα σκέφτεσαι μρε Μανούσο; λέει ο ένας
    -ιντα σκέφτομαι;

    Παντέρμη μου που έκανες τσαντίρι το σεντόνι
    και 'δα που σε χρειάζομαι σε πήρανε οι δαιμόνοι!

    υ.γ ζητώ συγγνώμη γιατί ειναι στη δικιά μας διάλεκτο και λίγοι θα το καταλάβουν!

  16. #166
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default


  17. #167

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post

    εχει δημοσιευτει καιρο αυτη η ερευνα εισαι πισω φιλε μου

  18. #168
    Junior Bodybuilder potos's Avatar
    Join Date
    11-05-13
    Location
    Bg, Sofia
    Posts
    160

    Default

    Πέθανε ο ιδιοκτήτης των village cinemas.
    Η κηδεία θα γίνει αύριο στις: 16:20 , 18:45 , 20:15 και 3D 22:30.
    ''The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens''

  19. #169
    Unworthy
    Join Date
    10-06-13
    Posts
    7

    Default

    Η 19 χρονη κόρη ομολογεί στον πατέρα της ότι είναι έγκυος. Φωνές , κακό και μετά από λίγο ξύλο ο μπαμπάς συμφωνεί να δει τον ένοχο για την εγκυμoσύνη να συζητήσουν την κατάσταση . Το Σάββατο το απόγευμα στημένος ο πατέρας στο παράθυρο περιμένει τον προκομμένο να έρθει , οπότε σε κάποια φάση βλέπει μια Φερράρι να στρίβει από τη γωνία , να σταματά μπρός στο σπίτι και από μέσα να βγαίνει ένα κουστουμαρισμένος νεος με ρολόι γυαλιά και ότι άλλο αξεσουάρ σινιέ και πανάκριβο . Μπαίνει στο σπίτι ο νέος του βάζουν ποτό και ξεκινά η κουβέντα .

    -' Ακούστε κύριε' λέει ο νέος ' για γάμο δεν γίνεται κουβέντα με τίποτε'
    -' Μα . . .'
    -'Όμως αν το παιδί είναι αγόρι του δίνω δύο εργοστάσιά μου , ένα στην Πάτρα ( ελαστικών αυτοκινήτων ) και ένα στην Λάρισα υδροηλεκτρικό. Του δίνω επίσης τρείς πολυκατοικίες στο Κολωνάκι για τα νοίκια , δύο εξοχικά στη Μύκονο , τρία εξοχικά στην Κρήτη και ένα ιδιόκτητο σκάφος. Αν είναι κορίτσι , βέβαια , δεν μπορώ να δώσω τα εργοστάσια γιατί πως θα τα δούλεύει, αλλά τα αντικαθιστώ με δέκα πολυκατοικίες στα βόρεια προάστεια, και κάμποσα άλλα ακίνητα για προίκα. Αν τώρα η κοπέλλα αποβάλει ...'
    -' Αν αποβάλει ' διακόπτει ο μπαμπάς ' στη φέρνουμε και την ξαναπηδάς '

  20. #170
    Unworthy
    Join Date
    10-06-13
    Posts
    7

    Default

    Τρέχει ο λαγός του σκοτωμού μέσα στο δάσος και ξαφνικά βλέπει το
    ελάφι αραχτό κάτω από ένα δένδρο, να καπνίζει χασίσι.
    -Τι κάνεις εδώ; Είσαι τρελός; Είμαστε μέσα στην φύση, στον καθαρό
    αέρα και εσύ ρουφάς μαύρο; Εμπρός σήκω να τρέξουμε παρέα να
    γυμναστούμε.
    -Δίκιο έχεις λέει το ελάφι, παρατάει τα τσιγαριλίκια και αρχίζει να
    τρέχει με το λαγό.
    Εκεί που τρέχανε, συναντούν την αλεπού, να έχει πλακωθεί στην
    κοκαΐνη.
    -Καλά ρε λέει το ελάφι, είμαστε μέσα στο δάσος στον καθαρό αέρα και
    εσύ σνιφάρεις κόκα; Έλα μαζί μας να τρέξουμε να γυμναστούμε να
    ανοίξουν τα πνευμόνια μας.
    -Δίκιο έχετε ρε παιδιά λέει η αλεπού και αρχίζει να τρέχει με τους
    άλλους δύο.
    Λίγο πιο κάτω συναντούν τον λύκο που ετοιμαζόταν να χτυπήσει ηρωίνη.
    -Καλά ρε δεν ντρέπεσαι; Να είμαστε μέσα στη φύση στον καθαρό αέρα και
    εσύ να τρυπιέσαι; του λέει η αλεπού.
    -Άντε σήκω και έλα μαζί μας να τρέξουμε να γυμναστούμε να ανοίξουν τα
    πνευμόνια μας.
    Και ο λύκος:
    -Δε με παρατάτε πρωί πρωί λέω εγώ. Κάθε φορά που παίρνει ο λαγός
    ecstasy, εμείς θα τρέχουμε σαν τους μαλάκες μέσα στο δάσος;;;

  21. #171
    Unworthy
    Join Date
    10-06-13
    Posts
    7

    Default

    Μια αμερικάνα παρθένα πρόκειται να παντρευτεί έναν Έλληνα. Την παραμονή του γάμου, την φωνάζει η μάνα της και της λέει:

    - "Κοίταξε, εγώ ξέρεις ότι είχα αντιρρήσεις για αυτό το γάμο, αλλά αφού τον διάλεξες με την ευχή μου. Πρέπει να σου δώσω όμως μια συμβουλή. Αυτοί οι Έλληνες έχουν κάποιες περίεργες προτιμήσεις στο σεξ. Είναι πιθανό λοιπόν όταν θα κάνετε έρωτα να σου ζητήσει ο άντρας σου να γυρίσεις από την άλλη μεριά. Εσύ πρέπει να αρνηθείς!

    - "Γιατί μαμά;"
    - "Δεν έχει σημασία. Εσύ να ακολουθήσεις τη συμβουλή μου, γιατί πίστεψέ με αυτό που θα σου ζητήσει δεν θα σου αρέσει και θα πονέσεις..."
    Την άλλη μέρα γίνεται ο γάμος, ακολουθεί γλέντι ελληνικό με κλαρίνα χορούς κλπ. Μετά το ζευγάρι πηγαίνει στη γαμήλια σουίτα. Μετά από τρεις ώρες συνεχούς σεξ ο άντρας της λέει:

    - "Αγάπη μου, θέλω τώρα να γυρίσεις από την άλλη μεριά!"
    - "Αποκλείεται", του λέει αυτή.
    - "Μα γιατί;", τη ρωτάει απορημένος.
    - "Δεν γίνεται σου λέω, η μαμά μου με προειδοποίησε να μη σε αφήσω με τίποτα!"

    - "Μα καλά, δεν θέλεις να κάνουμε παιδιά;;;"

  22. #172
    Unworthy
    Join Date
    10-06-13
    Posts
    7

    Default

    Γυρνάει μία κοπέλα από το ραντεβού της, τελείως καταπτοημένη.
    - Τι έχεις; ρωτά η μητέρα της. Χωρίσατε;
    - Όχι, αντίθετα! Ο Μιχάλης μου ζήτησε να τον παντρευτώ!
    - Και γιατί στενοχωριέσαι;
    - Γιατί μου είπε επίσης ότι είναι άθεος. Μαμά, δεν πιστεύει καν ότι υπάρχει Κόλαση!!!
    - Παντρέψου τον. Και μην φοβάσαι, θα του δείξουμε πόσο άδικο έχει.

  23. #173
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    "Αγαπητό Περιοδικό,
    Εδώ και λίγο καιρό υποψιάζομαι πως η γυναίκα μου με απατά. Βλέπω όλα τα κλασικά σημάδια . Χτυπάει το τηλέφωνο και όταν το σηκώνω εγώ το κλείνουν. Αρχισε να βγαίνει συχνά έξω με τα κορίτσια και όταν τη ρωτήσω με ποια κορίτσια, μου απαντά "Kάτι φίλες από τη δουλειά, δεν τις ξέρεις". Όταν επιστρέφει έχω πάντα το νου μου για να δω αν έρχεται με ταξί ή με κάποιον άλλο αλλά πάντα κατεβαίνει στην προηγούμενη γωνία και έρχεται με τα πόδια. Μια φορά έπιασα το κινητό της για να δω τι ώρα είναι και μου το άρπαξε αμέσως από τα χέρια φωνάζοντας πως δεν είναι σωστό να ψαχουλεύω τα πράγματα των άλλων. Μέχρι τώρα δεν της μίλησα ποτέ ανοιχτά γι' αυτές μου τις υποψίες. Ίσως βαθιά μέσα μου δεν θέλω να μάθω την αλήθεια. Χθες όμως, ξαναβγήκε με τις φίλες της και δεν κρατήθηκα. Αποφάσισα να την ελέγξω. Λίγο πριν την ώρα που μου είχε πει πως θα επέστρεφε, βγήκα στο δρόμο και πήγα και κρύφτηκα πίσω από το αυτοκίνητό μου για να δω αν θα γύρναγε με ταξί ή αν θα την έφερνε κάποιος άλλος. Εκεί λοιπόν που καθόμουν σκυφτός και περίμενα, παρατήρησα πως έχει πιάσει σκουριά μέσα στο θόλο της πίσω δεξιάς ρόδας μου. Γι' αυτό λοιπόν θέλω τη συμβουλή σου: Να το πάω σε φαναρτζή ή να πάρω τίποτα από το praktiker και να το φτιάξω μόνος μου?"
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  24. #174
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by nuar_space View Post
    ΚΑΝΕΛΛΗ - ΚΑΣΣΙΔΙΑΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΟΥΡΟΥ

    Του Παυλοπουλου ειδικα ειναι κορυφη!!!

    1.Εγώ πάντως τον βρήκα πολύ φοβερο τον τύπο.....δυο γυναίκες στο πλατό, η μια έφυγε μούσκεμα και η άλλη αναψοκοκκινισμένη!!!!


    2. το νέο σύνθημα που θα ακούγεται πλέον...ρίξε άλλη μια στη λεσβία ρε Ηλία ρε Ηλία....
    3.
    -Σερβιτόρος: γεια σας τι θα πάρετε;
    -Κασιδιαρης:ένα Freddo capuchino με καννελη καλά
    χτυπημένο..
    -Δουρου:εγώ ένα νεράκι ευχαριστώ..!

    4. Κάποτε μιλούσαμε για το χαστούκι της Λιανή τώρα μιλάμε για τα χαστούκια της Λιανας....τυχαίο!!!!

    5. Αλλη τις τρώει και ζορίζεται (Κανέλη)
    και άλλη τις τρώει και δροσίζεται (Δούρου)...!!

    6. Ευτυχώς δεν ήταν πιο δυνατές οι σφαλιάρες, γιατί αν δεν μπορούσε να καπνίσει η Λιάνα μετά, θα κατέρρεε και η καπνοβιομηχανία.

    7. Ναι αστυνομία; ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο Παπαδάκης είμαι. Στείλτε ΑΜΕΣΩΣ περιπολικό στο στούντιο του ΑΝΤ1. ΤΩΡΑ! Να πάρει την Κηφισίας έχει μπόλικη κίνηση.

    8. Πότε ήταν η πρώτη φορά που χέστηκε πάνω του ο Τσακ Νόρις? Όταν σηκώθηκε όρθιος ο Προκόπης Παυλόπουλος!!!!

    9. Από Δεύτερα ξεκινάει η νέα εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη....''Πάμε Μπουκέτο''!!!!

    10. αν η Κανέλλη αντί Ριζοσπάστη κρατούσε 5κιλο Βήμα της Κυριακής φουλ έξτρα-Μαντόνα-Βημαγκαζίνο-Βημαγκουρμέ-Βημαψαροντούφεκο θα σας έλεγα


    12. Ax κανελακι κανελακι ξύλο που το φας.... το χέρι του Κασιδιάρη με ριζοσπάστη μην χτυπάς


    13. Σαν άλλος σούπερμαν ο Παυλόπουλος σηκώθηκε, έδωσε 3 φάπες στο Κασιδιάρη, έφερε χαρτοπετσέτες στη Δουρου χωρίς να προλάβει να τον δει κάνεις


    15.
    Ένταλμα σύλληψης Κασιδιαρη--->5 λεπτά.....
    Ένταλμα σύλληψης Τσοχατζοπουλου----->10 χρόνια!!!

    16.
    Ρε 'σείς έχω "φάει" σκάλωμα..
    Τα μαλλιά του Παυλόπουλου ήταν πάντα Άσπρα
    ή Άσπρισαν σήμερα μόλις σηκώθηκε ο Κασιδιάρης...?

    17. Μετά την εκπομπή "ΕΧΕΙΣ ΠΑΚΕΤΟ" της Βίκυς Χατζηβασιλείου, τώρα έχουμε και την εκπομπή "ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΟ "με τον Γιώργο Παπαδάκη!

    18. Όπως η Βουγιουκλάκη ερωτευόταν όποιον την χαστούκιζε πλάκα θα χει τώρα και η Καννέλη να δηλώσει φουλ καψούρα με το Κασιδιάρη....!!!!

    19. Στο Θιβέτ αύριο ο Προκόπης Παυλόπουλος. Του ζήτησε συμβουλές ηρεμίας ο Δαλάι Λάμα

    20. Δεν ήταν Ριζοσπάστης αυτό με το οποίο βάρεσε η Κανέλλη τον Κασιδιάρη. Τα χαρτάκια από τα στριφτά τσιγάρα της ήταν.

    21. Αν ανέβουν τα ποσοστά ΚΚΕ μετά το ξύλο του Κασιδιάρη, ο Σαμαράς θα κάνει φάλαγγα στον Παυλόπουλος που δε σηκώθηκε να τις φάει & αυτός

    22. Δεν στέλνουμε τον Κασιδιάρη να μιλήσει με την Μερκελ; Λέω εγώ τώρα.... :P:P

    23. Αυτή τη στιγμή τσακώνονται μπροστά μου δυο γειτόνισσες . Έχω μείνει Προκόπης

    24. δήλωση Παυλόπουλου:"Δεν ξέρω τίποτα για το ξύλο!! Εγώ κοιτούσα τη Γιαδικιάρογλου που κοιτούσε την Πετροπούλου.. που κοιτούσε την Πετροβασίλη!!


    25.
    Ναι γεια σας, ΑΝΤ1 εκεί?
    -Μάλιστα...
    -Τι κάνετε???
    -ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ!!!


    26. Ο Προκόπης θα είναι ο πρώτος άνθρωπος που θα μπει αυτοπροσώπως στο Μαντάμ Τισό...

    27. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, δεν κουνιέμαι με τίποτα. Είμαι ο Προκόπης Παυλόπουλος.

    28. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο SENSEI ΠΑΚΗΣ,ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΖΕΝ. 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ&ΕΔΙΩΞΕ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΞΑΛΛΟ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ.

    29. Μετά το ''πετάει ο γάιδαρος, πετάει'' τώρα θα έχουμε και το ''κινείται ο Προκόπης, κινείται''
    χαχαχαχα ωραιος φιλε :)

  25. #175
    Junior Bodybuilder spontzas's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    kerkyra, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Ο συντομότερος και συχνότερος διάλογος σε δημόσια τουαλέτα όταν ο ένας είναι μέσα:
    - Επ!
    -Ωπ..

  26. #176
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Ένας Ταλιμπάν τρέχει στην έρημο για να σωθεί από τούς Αμερικανούς και ψάχνει απεγνωσμένα να βρει νερό. Ξαφνικά βλέπει στο βάθος κάτι σαν ανθρώπινη φιγούρα και με αναπτερωμένο το ηθικό τρέχει προς τα εκεί. Φτάνοντας βρίσκει έναν... γέρο Εβραίο που πουλάει γραβάτες. Τον ρωτάει ο Ταλιμπάν:
    - Μήπως έχεις νερό;
    - Όχι, τού λέει ο Εβραίος και συνεχίζει, μήπως θες να αγοράσεις μία γραβάτα; Λόγω εκπτώσεων κοστίζει μόνο 25 $.
    - Καλά μ@λ@κ@ς είσαι; τού απαντάει ο Ταλιμπάν. Εγώ ψάχνω για νερό για αν επιζήσω και εσύ θες να μού πουλήσεις μια γραβάτα και μάλιστα σε τέτοια εξωφρενική τιμή; Κανονικά έπρεπε να σε «καθαρίσω» ηλίθιε, αλλά έχε χάρη που βιάζομαι.
    - Σαν καλός Εβραίος θα σου δείξω την ανωτερότητα μου παρ' όλο που με μισείς και θες και να με σκοτώσεις, του απαντά ο Εβραίος. Σε δύο χιλιόμετρα από εδώ υπάρχει μία ταβέρνα που έχει όσο κρύο νερό θες και μάλιστα τσάμπα. Αυτό, για να ξέρεις τί άνθρωποι είμαστε εμείς οι Εβραίοι.
    Βρίζοντας ο Ταλιμπάν, τρέχει προς την κατεύθυνση που του είπε ο Εβραίος. Μία ώρα αργότερα,... επιστρέφει σχεδόν πεθαμένος και λέει στον Εβραίο:
    «Ο κ@ριόλης ο αδερφός σου δεν με αφήνει να μπω στο μαγαζί του χωρίς γραβάτα!»
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  27. #177
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Τα πεντε μεγεθη του πεους:
    *Small
    *medium
    *large
    *παναγια μου
    *το εχετε και σε λευκο?



  28. #178
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ντροπηηηηηηηηηηη !!!! ...ακους εκει !!!
    Στριμωξες το 95% του Φορουμ κατω απο τη μεση του ανεκδοτου .....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #179
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Ευτυχως εμεις ανηκουμε στο υπολοιπο 5%! γκουχ..γκουχ.. Τι μ' επιασε, δε μπορω να καταλαβω..χαχαχα
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  30. #180
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    Μπαίνει ένας τύπος στο αεροπλάνο και κάθεται περιμένοντας την απογείωση. Σε λίγο μπαίνει στο αεροπλάνο μια κοπέλα και παγώνουν όλοι. Κουκλάρα με τα όλα της, κρατά το εισιτήριο της και κάθεται τελικά ακριβώς δίπλα από τον τύπο.
    Απογειώνεται το αεροσκάφος και σε λίγο η γκόμενα βγάζει από το τσαντάκι της ένα πορν*περιοδικό. Αρχίζει να το μετροφυλλά και από δίπλα ο τύπος έχει πια τρελαθεί.
    -Θα κάνω το πρώτο βήμα λέει... κι ότι γίνει ας γίνει.
    -Βλέπω μορφώνεστε... της λέει
    -Ε ναι το κατά δύναμην λέει η κοπέλα.
    - Και τί έχετε συμπεράνει από τη μέχρι στιγμή μελέτη σας; Τη ρωτάει.
    -Εχω συμπεράνει πως οι Άραβες έχουν την πιο μεγάλη... και οι Έλληνες την πιο χοντρή.
    -Τέλεια ... της απαντά... και το ονοματάκι σας;
    -Λίτσα. Εσάς?
    -ΧΟΥΣΕΙΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ




 
Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ?
    By freeze in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 02-06-07, 17:30
  2. Αρσεις Θανάτου: Η Καλύτερη Άσκηση?
    By Musclemar in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-04, 02:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •