Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Πανω κατω τις ιδιες ποσοτητες αντοιστηχα εχουν τα μακαρονια και το ψαρι με το ρυζι και το κοτοπουλο ...Χοντρος δεν προκειται να ξαναγινεις αν πας απο αυτο το δρομο,αν δουλεψεις ενα χρονο σοβαρα ,μπορεις το επομενο καλοκαιρι να μπεις σε γραμμωση οχι με υπερβολες ομως, 300-400 θερμιδες κατω απο τη παραπανω διατροφη και λιγο παραπανω αεροβιο ,αλλα πιστευω οτι αν τη κρατησεις αυτη μακροπροθεσμα θα γραμμωσεις γιατι καποια στιγμη οταν θα εχεις παρει και καποια κιλα αυτη δεν θα σε καλυπτει αρα αν δεν ανεβασεις της ποσοτητες θα ειναι σαν να εχεις το παραπανω ελλειμα που σου ειπα ,μη σε αγχωνει αυτο τωρα ,γυμνασου και διαθρεψου σωστα αυτο να εχεις στο μυαλο σου και ολα θα ερθουν ...

  2. #32
    Bodybuilding Newbie nikoslarisa's Avatar
    Join Date
    10-03-11
    Posts
    20

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Πανω κατω τις ιδιες ποσοτητες αντοιστηχα εχουν τα μακαρονια και το ψαρι με το ρυζι και το κοτοπουλο ...Χοντρος δεν προκειται να ξαναγινεις αν πας απο αυτο το δρομο,αν δουλεψεις ενα χρονο σοβαρα ,μπορεις το επομενο καλοκαιρι να μπεις σε γραμμωση οχι με υπερβολες ομως, 300-400 θερμιδες κατω απο τη παραπανω διατροφη και λιγο παραπανω αεροβιο ,αλλα πιστευω οτι αν τη κρατησεις αυτη μακροπροθεσμα θα γραμμωσεις γιατι καποια στιγμη οταν θα εχεις παρει και καποια κιλα αυτη δεν θα σε καλυπτει αρα αν δεν ανεβασεις της ποσοτητες θα ειναι σαν να εχεις το παραπανω ελλειμα που σου ειπα ,μη σε αγχωνει αυτο τωρα ,γυμνασου και διαθρεψου σωστα αυτο να εχεις στο μυαλο σου και ολα θα ερθουν ...
    καταλαβα φιλε μου, θα λειτουργησει καπωσ σαν αρνητικο ισοζυγιο μετα απο καιρο και θα γραμμωσω σιγα σιγα εχοντασ βαλει καποια καλα μυικα κιλα.., αυτο θα κανω... κατι αλλο που δεν καταλαβα τα 2 αυγα που μου εβαλεσ το πρωι, ολοκληρα μαζι με κροκο η μονο ασπραδια???? και τη βρωμη πειραζει να την αλλαζω σε νιφαδεσ ολικησ? η πρεπει να πρατησω εντελωσ τισ νιφαδεσ και να παω σε βρωμη??
    Last edited by nikoslarisa; 11-03-11 at 14:31.

  3. #33
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    ενταξει δεν λεει κατι αμα φας μια φορα νυφαδες ολικης ,αλλα να ξερεις οτι η βρωμη σε ποιοτητα και σε ποσοτητα υδατανθρακων ειναι ανωτερη.

    Τα 2 αυγα ολοκληρα δεν εχεις καποιο προβλημα εξαλου χρειαζεσαι τα καλα λιπαρα που εχουν οι κροκοι.

  4. #34
    Bodybuilding Newbie nikoslarisa's Avatar
    Join Date
    10-03-11
    Posts
    20

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    ενταξει δεν λεει κατι αμα φας μια φορα νυφαδες ολικης ,αλλα να ξερεις οτι η βρωμη σε ποιοτητα και σε ποσοτητα υδατανθρακων ειναι ανωτερη.

    Τα 2 αυγα ολοκληρα δεν εχεις καποιο προβλημα εξαλου χρειαζεσαι τα καλα λιπαρα που εχουν οι κροκοι.
    οκ veg σε ευχαριστω το ακολουθω το προγραμμα απο σημερα κιολασ, οτι χρειαστω στο απωτερο μελλον θα σου στειλω . σε ευχαριστω για ολη την βοηθεια σου στο θεμα μου,και για την υπομονη σου...

  5. #35
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by nikoslarisa View Post
    οκ veg σε ευχαριστω το ακολουθω το προγραμμα απο σημερα κιολασ, οτι χρειαστω στο απωτερο μελλον θα σου στειλω . σε ευχαριστω για ολη την βοηθεια σου στο θεμα μου,και για την υπομονη σου...
    Καλη αρχη !

  6. #36
    New Bodybuilder
    Join Date
    29-02-12
    Posts
    3

    Default

    καλησπερα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει καπου που μπορω να δω και εγω βαση τα κιλα μου και το υψος ποσα γραμμαρια πρωτεινης,υδατανθρακα και λιπος θα πρεπει να καταναλωνω καθημερινα πανω κατω.ξερεις πως μπορω να μαθω?


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Άσκηση και Καύση Λίπους
    By veggeto in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 6
    Last Post: 13-09-18, 17:38
  2. Πρόγραμμα Για Καύση Λίπους!
    By matinaki in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 22
    Last Post: 14-10-12, 17:45
  3. Καλυτερη Καυση λιπους
    By perakis in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 11-06-10, 08:57
  4. Καύση Λίπους Τοπικά
    By magman in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 9
    Last Post: 19-11-08, 01:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •