Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 36

Threaded View

  1. #1
    Bodybuilding Newbie nikoslarisa's Avatar
    Join Date
    10-03-11
    Posts
    20

    Default Βοήθεια Για Καύση Λίπους - Γράμμωση

    γεια σασ αρχικα ξεκινησα με 90 κιλα και γυρω στα 18%λιποσ, πλεον με διατροφη και αεροβια και βαρη εφτασα στα 85 με 186 υψοσ με 15 % περιπου λιποσ, αυτο που θελω ειναι να κατεβασω κ αλλο τα ποσοστα λιπουσ χωρισ να χασω μιυκη μαζα, το προγραμμα διατροφησ που ακολουθουσα ηταν

    μεσημεριανο. στισ 2.00..κοτοπουλο φιλετο 250γρ +ρυζι καμια κουπα +σαλατα απο ωμα λαχανικα

    5.00 ενα γιαουρτακι με 2% λιπαρα

    κατα τισ 7 γυμναστηριο

    μετα το γυμναστηριο 5 αυγα ασπραδια και μια μπανανα


    βραδινο κατα τισ 11.00 3 κοτοπουλο σουβλακια + μια πιτα ψητη αλαδωτη + σαλατα απο ωμα λαχανικα..

    προ του υπνου 1 κεσεδακι γιαουρτι με 2% ή και καμια φορα γαλα κακαο με 0.9 λιπαρα γιατι χανω το πρωινο....


    παρακαλω πειτε μου πωσ ειναι ενταξει γιατι θα σκασω εχω αγχωθει πολυ συνεχεια αλλαζω και αγχωνομαι μηπωσ δεν το κανω καλα...επισησ μου εχουν πει σε αλλα φορουμ πωσ δεν μου ειναι αρκετα και πρεπει να αυξησω τισ πρωτεινεσ...

    αυτο που θελω τωρα ειναι να κατεβω κ αλλο σε λιποσ χωρισ να αδυνατισω μυικα, να σημειωσω πωσ κανω 2 φορεσ την βδομαδα αεροβια δλδ διαδρομο 35-40 λεπτα για καυση λιπουσ.. επισησ κατι αλλο που θελω να ρωτησω ειναι πωσ επειδη το πρωινο το χανω πολλεσ φορεσ γιατι ξυπναω αργα και παω κατευθειαν στο μεσημεριανο ,, μου εχει πει διατροφολογοσ πω αν το χανω να το τρωω το βραδυ πριν κοιμηθω..και σχεδον ετσι το κανω.. σασ παρακαλω απαντηστε μου σε ολο το θεμα οσοι ειστε ειδικοι σε αυτο px personal trainer, γυμναστεσ bodybuilders, ωστε να σασ εμπιστευτω...
    Last edited by nikoslarisa; 10-03-11 at 15:33.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Άσκηση και Καύση Λίπους
    By veggeto in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 6
    Last Post: 13-09-18, 17:38
  2. Πρόγραμμα Για Καύση Λίπους!
    By matinaki in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 22
    Last Post: 14-10-12, 17:45
  3. Καλυτερη Καυση λιπους
    By perakis in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 17
    Last Post: 11-06-10, 08:57
  4. Καύση Λίπους Τοπικά
    By magman in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 9
    Last Post: 19-11-08, 01:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •