Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    19-03-11
    Posts
    2

    Default Complete After Της WarriorLab - Ξεκινάω Για 1η Φορά

    Καλησπερα σε ολους παιδια θα ηθελα να ρωτησω εαν εκανα καλα που το πηρα αυτο κ αν μπορει να με βοηθησει καποιος για τις δοσολογιες κ πως θα το λαμβανω.Ειμαι 28 χρονων,1.79 κ 70κιλα δυστιχως.Δουλευω μεταφορεας σε ηλεκτρικες συσκευες κ πιστευω οτι προπονουμαι καπως στη δουλεια..Βεβαια εχω σκοπο να ασχοληθω με βαρη κ 3 φορες την εβδομαδα αναλογα κ με την κουραση της δουλειας.Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να αυξησω την μυικη μου μαζα.Με βαρη εχω ασχοληθει κ στο παρελθον αλλα περιοδικα...Το σωμα μου ειναι δεμενο αλλα λιγο αδυνατο κ με λιγη κοιλιτσα.Δεν ξεχνω φυσικα την διατροφη αλλα δεν στεκομαι πολυ εδω γιατι γνωριζω μερικα πραγματα.

    Ποτε κ πως θα παιρνω το ροφημα που αγορασα?Κ σε ποσο χρονο θα δω αποτελεσματα (εαν δω)??
    Last edited by capri; 19-03-11 at 22:40.

  2. #2
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Δυστηχως, αν δεν κανεις διατροφη και βαρη δεν γινεται να δεις αποτελεσματα.

  3. #3
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    καταρχας καλως ορισες....φιλε μ δεν το ξερω το συμπληρωμα...αλλα να ξερεις οτι δεν υπαρχει μαγικος ζωμος για την αυξηση της μθικης μαζας......μονο ενας τροπος υπαρχει σωστη προπονηση+σωστη διατροφη+ξεκουραση(οση επιτρεπει η καθημερινοτητα του καθενα) αυτα τα συστατικα για να δεις αποτελεσματα...τα συμπληρωματα το λεει και η λεξη συμπληρωνουν μια ολοκληρωμενη διατροφη και δεν την αντικαθιστουν.....τζαμπα λεφτα ειναι αν δεν τηρεις αυτες τις βασικες προυποθεσεις....μεσα εδω στο φοροπυμ υπαρχουν πολλααααα αρθρα που θα σε βοηθησουν να ξεκαθαρισεις πολλα πραγματα στο μυαλο σου!!!!!!!!!!
    Know your limits, never accept them.

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    19-03-11
    Posts
    2

    Default

    Παιδια εχω μια απορια επειδη εχω μπερδευτει με ολα αυτα τα συμπληρωματα που γραφουν --pre workout,after,whey,mass gainer...Εγω αυτο που εχω παρει ειναι after workout κ ειναι ενα σε ολα δηλ εχει 42g protein--42g carbs--4g creatine--5g glutamine--8800 bcaa--1g taurine κτλ.Τωρα αυτο λεει οτι το λαμβανω μετα την ασκηση.Αυτο ειναι για να κερδισω λιγο βαρος κ μαζα? Κ κατι αλλο εαν παιρνω μιση δοση πριν κ μιση μετα την ασκηση κανει?Εαν μια μερα δεν κανω βαρη κανει να το παρω?Η θα το παιρνω καθε μερα ασχετα την ασκηση...

  5. #5
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Αυτο μπαινει πιο καλα σα μεταπροπονητικο γευμα για γρηγορη αποκατασταση ,το αν θα παρεις βαρος εξαρταται απο το αν θα τρως υπερθερμιδικα ,κανενα συμπληρωμα δε σε φουσκωνει .

  6. #6
    New Bodybuilder
    Join Date
    24-03-11
    Posts
    3

    Default

    sostos o veggeto

  7. #7
    Advanced Bodybuilder jonic's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια
    Posts
    851

    Default

    αμα παρεις κρεατινη κ με λιγη ασκηση θα φουσκωσεις λιγο , αλλα μολις κοψεις την κρεατινη οπως φουσκωσες θα ξεφουσκωσεις

  8. #8
    Pumping Iron cano's Avatar
    Join Date
    30-08-06
    Location
    athens.
    Posts
    538

    Default

    Ρε παιδια αφου ο φιλος λεει οτι δε γυμναζεται γιατι συζηταμε για μεταπροπονητικο ροφημα!!!???
    Θεωρω οτι εκανες λαθος επιλογη, προσπαθησε να διαβασεις λιγο στο φορουμ και να ξεκαθαρισεις λιγο το τοπιο για τα συμπληρωματα.
    Δεν υπαρχουν μαζικοι ζωμοι που θα σε μεταμορφωσουν σε μια νυχτα, θελει διατροφη και προπονηση.
    Και μην πιστευεις αυτους που πουλανε συμπληρωματα οι περισσοτεροι θα σου πουν παραμυθια για να πουλησουν!

  9. #9
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Να το επαναφερω το θεμα .

    Το παιρνω αυτο το καιρο .

    Δοση λεει 2 σκουπ πανω.

    Στα xtr μου πε 1.5 σκουπ το παλικαρι να παιρνω .

    Το εκανα ετσι για 2 εβδομαδες αλλα με πειραζε .

    Το μειωσα στο 1,2 σκουπ περιπου και βλεπω .

    Οι γνωμες σας ? απο οσους το εχουν χρησιμοποιησει .
    Τρωω πιο πολυ και χανω και κιλα ... ωραια πραγματα


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Complete 8 Της WarriorLab - Γνώμες Από Μέλη, Αξίζει???
    By vasilic in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 137
    Last Post: 24-11-23, 11:29
  2. Complete Gainer Της WarriorLab - Απόψεις!
    By diamondhead in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 72
    Last Post: 03-10-17, 14:14
  3. Complete Whey Της WarriorLab - Συμβουλές & Γνώμες
    By laskvas in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 35
    Last Post: 29-12-14, 20:19
  4. WarriorLab Complete Pump - Γνώμες;
    By noSmi in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 11
    Last Post: 13-10-13, 23:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •