Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast
Results 271 to 300 of 357
  1. #271
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
    Μεγιες μεγιες Μυρτω πολυ ωραιο αντεεε δεν περναει ο καιρος να παω και εγω για το 1ο
    Φχαριστω φχαριστω!Ευχομαι και στα δικα σου και μ' ενα πονο
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  2. #272
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Ααα μην με τρομοκρατεις τοσο πολυ θα πονεσω?

  3. #273
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Γατάκια κάνατε 3 γράμματα και λέτε για πόνο, μόνο εγω κοιμάμαι όταν πάω;
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  4. #274
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Χαχαχαχαχαχα ψηλε κλαιω

  5. #275
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
    Χαχαχαχαχαχα ψηλε κλαιω
    Είχα ρίξει φίλε έναν ύπνο με σαλάκι σου λέω. Τότε 112 κιλά μόνο φαί και νάνι.
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  6. #276
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Χαχαχαχαχαχαχαχα με σαλακι λεει δεν αντεχω Σωραιος ρε γιγαντιο μωρο μακ κακα και νανι

  7. #277
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by Optimus Prime View Post
    Είχα ρίξει φίλε έναν ύπνο με σαλάκι σου λέω. Τότε 112 κιλά μόνο φαί και νάνι.
    Αφου ετρωγες σαν μπετονιερα που να καταλαβεις πονο
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  8. #278
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
    Χαχαχαχαχαχαχαχα με σαλακι λεει δεν αντεχω Σωραιος ρε γιγαντιο μωρο μακ κακα και νανι
    Στο μακ μέσα έπεσες iMac για την ακρίβεια..!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  9. #279
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Χαχαχαχαχα τωρα ειδα οτι εκανα λαθος καταλαβα τα ειχες ξετιναξει ολα

  10. #280
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
    Χαχαχαχαχα τωρα ειδα οτι εκανα λαθος καταλαβα τα ειχες ξετιναξει ολα
    Μόλις ξύπνησα είδα ότι το ταττού έλεγε ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  11. #281
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Μαχημος!!!!

  12. #282
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Κι εγω το 4ο εκανα προχτές. :) μαρεσει να ακούω αυτόν τον ήχο απο το μηχανάκι ... Κ την αίσθηση στο δέρμα μου.. :-P
    Πήγαινα για sake στην αρχή, αλλα κατέληξα darkside tattoo society, πρώην crew του sake.
    Αξίζει 100000% ο όλος χώρος και η δουλειά των παιδιών ..
    Κι αν θέλετε watercolour tattoo ειναι εκει ο ειδικός !!! ;)

    (Για έξτρα info, pm me)

  13. #283
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Εγώ το Σεπτέμβριο πάω για το 3ο! Θα περάσει ο καιρός δεν μπορεί!!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  14. #284
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Αφου ετρωγες σαν μπετονιερα που να καταλαβεις πονο
    Χαχαχα, ότι πέταγες μέσα καιγότανε αμέσως...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  15. #285
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Διότι και καθότι you are a BEAST !
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  16. #286
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Ε λογικό δεν ειναι; Άμα είσαι και δυο μέτρα κ έχεις κ ψαχνό, τι να καταλάβεις ; Αν κ για άντρας, οκ, μου κανεις εντύπωση γιατι δεν έχετε καλή σχέση με τον πόνο.. (Οι περισσότεροι τουλαχιστον)

  17. #287
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Με γειααααα! Είναι πολύ ωραίο! Τι γράφει?

  18. #288
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Κι εγω το 4ο εκανα προχτές. :) μαρεσει να ακούω αυτόν τον ήχο απο το μηχανάκι ... Κ την αίσθηση στο δέρμα μου.. :-P
    Πήγαινα για sake στην αρχή, αλλα κατέληξα darkside tattoo society, πρώην crew του sake.
    Αξίζει 100000% ο όλος χώρος και η δουλειά των παιδιών ..
    Κι αν θέλετε watercolour tattoo ειναι εκει ο ειδικός !!! ;)

    (Για έξτρα info, pm me)
    Μαρία καλημέρα, τι έχεις κάνει στον sake? Θέλω ένα ρεαλιστικό και σκέφτομαι να το κάνω εκεί.

  19. #289
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by Elita View Post
    Με γειααααα! Είναι πολύ ωραίο! Τι γράφει?
    Ευχαριστώ πολύ Ελιτακι! Side by side or miles apart sisters will always be connected by the heart.. :-D
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  20. #290
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Side by side or miles apart sisters will always be connected by the heart.. :-D
    Πολύ γλυκό!

  21. #291
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by Elita View Post
    Μαρία καλημέρα, τι έχεις κάνει στον sake? Θέλω ένα ρεαλιστικό και σκέφτομαι να το κάνω εκεί.
    Δεν εκανα στο sake τελικά, γιατι κατεληξα στο dark side tattoo society που ειναι πρώην συνεργάτες του, απο σύσταση φίλου.

    Εγω εκανα ενα απλό καρτουνιάρικο σχέδιο με λίγο χρώμα (απλό ουσιαστικά σαν ελεύθερο σχέδιο) αλλα η κολλητή μου έκανε water colours στον Κυριακο (ο ίδιος μας το χτύπησε) το οποίο απλά δεν υπάρχει ... Ήθελε μα το κανει κ τύπου cover up σε ενα αλλο tattoo της (χωρις να κρύψει το σχέδιο) και ειναι τέλειο.. Ακομα και η τεχνική του δλδ, ο τρόπος που το χτυπάει με τις βελονες κτλ .. Ειναι respect.

    Αν έχεις fb (εγω απέχω απο αυτό) ή Instagram εχουν site να δεις τη δουλειά τους .. Ειναι 4-5 άτομα που ο καθένας εχει ειδικότητα σε διαφορετικό είδος, Δε ξερω όμως ποιο απο τα παιδιά σε εκείνο το crew χτυπάει realistic ..

    Απο το φίλο πάντως που με σύστησε ο οποίος εχει realistic tattoo κ θα χτυπήσει κ αλλο, ο sake (ή καποιος απο το crew του που μου διαφεύγει το όνομα) κανει σίγουρα παντως..

  22. #292
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Δεν εκανα στο sake τελικά, γιατι κατεληξα στο dark side tattoo society που ειναι πρώην συνεργάτες του, απο σύσταση φίλου.

    Εγω εκανα ενα απλό καρτουνιάρικο σχέδιο με λίγο χρώμα (απλό ουσιαστικά σαν ελεύθερο σχέδιο) αλλα η κολλητή μου έκανε water colours στον Κυριακο (ο ίδιος μας το χτύπησε) το οποίο απλά δεν υπάρχει ... Ήθελε μα το κανει κ τύπου cover up σε ενα αλλο tattoo της (χωρις να κρύψει το σχέδιο) και ειναι τέλειο.. Ακομα και η τεχνική του δλδ, ο τρόπος που το χτυπάει με τις βελονες κτλ .. Ειναι respect.

    Αν έχεις fb (εγω απέχω απο αυτό) ή Instagram εχουν site να δεις τη δουλειά τους .. Ειναι 4-5 άτομα που ο καθένας εχει ειδικότητα σε διαφορετικό είδος, Δε ξερω όμως ποιο απο τα παιδιά σε εκείνο το crew χτυπάει realistic ..

    Απο το φίλο πάντως που με σύστησε ο οποίος εχει realistic tattoo κ θα χτυπήσει κ αλλο, ο sake (ή καποιος απο το crew του που μου διαφεύγει το όνομα) κανει σίγουρα παντως..
    Ευχαριστώ! Ναι κάνει ο Sake και κάποιος άλλος που δε θυμάμαι.
    Έχω fb, οπότε πάω να δω το dark side tattoo society.

  23. #293

    Default

    Μου αρέσουν υπερβολικά πολύ τα γεωμετρικά tattoo...


    Attachment 25291
    "..He who's down one day can be up the next, unless he really wants to stay in bed, that is..."
    D.Q

  24. #294
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Τις τελευταίες μέρες μου περνάει πολύ από το μυαλό η ιδέα του piercing στον αφαλό... Το ήθελα στην εφηβεία, μετά μου πέρασε και τώρα σιγά σιγά μου ξαναέρχεται και το σκέφτομαι για κάποια στιγμή στο σχετικά άμεσο μέλλον. Έχει κανείς εμπειρία; Πχ τι φροντίδα θέλει μετά, πόσο καιρό χρειάζεται για επούλωση, πόσο περίπου κοστίζει...;

  25. #295
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Εγώ που έχω κάνει στο nico σου λέω μην πας,
    Ο καλύτερος αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα κι όχι μονο ειναι ο μαυριδης (tattooligans) και πριν 2 μήνες έκανε η κολλητή μου εκεί (αυτός κάνει στους διάσημους, κτλ όμως λέει) και ήταν υπέρ ευχαριστημένη .. (Κι έχει κάνει αρκετά η κοπέλα κι αλλού κι έχει άποψη)
    Απλά θα πρέπει να κλείσεις ραντεβού αρκετό καιρό πριν να ξέρεις ... :)
    πολυ πολυ καιρο πριν!

  26. #296
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Εγω σκεφτομουν να κανω ενα στον λαιμο
    Μικρο

  27. #297
    New Member P2G's Avatar
    Join Date
    10-07-15
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Τις τελευταίες μέρες μου περνάει πολύ από το μυαλό η ιδέα του piercing στον αφαλό... Το ήθελα στην εφηβεία, μετά μου πέρασε και τώρα σιγά σιγά μου ξαναέρχεται και το σκέφτομαι για κάποια στιγμή στο σχετικά άμεσο μέλλον. Έχει κανείς εμπειρία; Πχ τι φροντίδα θέλει μετά, πόσο καιρό χρειάζεται για επούλωση, πόσο περίπου κοστίζει...;
    Καλημέρα Έλενα.... Από ότι ξέρω οι πρώτες μέρες του piercing σε εκείνο το σημείο είναι οι πιο επικίνδυνες και χρειάζονται ιδιαίτερη προσοχή για να αποφύγεις ανεπιθύμητες μολύνσεις.... Αν το κρατήσεις για πολύ καιρό θα σου αφήσει μια ωραιότατη τρύπα η όποια δύσκολα θα επουλωθεί..... το κόστος δεν ξέρω σε τι πλαίσια κυμαίνεται (λογικά γύρω στα 10 - 20 ευρώ) .... Πάντως πολλά ακούγονται για το συγκεκριμένο σημείο και μελλοντικές επιπλοκές σε σχέση με γυναικολογικά θέματα πλην τις μολύνσεις.... (δεν θέλω να σε αποθαρρύνω στα λέω για να ξέρεις) ....

  28. #298
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by P2G View Post
    Καλημέρα Έλενα.... Από ότι ξέρω οι πρώτες μέρες του piercing σε εκείνο το σημείο είναι οι πιο επικίνδυνες και χρειάζονται ιδιαίτερη προσοχή για να αποφύγεις ανεπιθύμητες μολύνσεις.... Αν το κρατήσεις για πολύ καιρό θα σου αφήσει μια ωραιότατη τρύπα η όποια δύσκολα θα επουλωθεί..... το κόστος δεν ξέρω σε τι πλαίσια κυμαίνεται (λογικά γύρω στα 10 - 20 ευρώ) .... Πάντως πολλά ακούγονται για το συγκεκριμένο σημείο και μελλοντικές επιπλοκές σε σχέση με γυναικολογικά θέματα πλην τις μολύνσεις.... (δεν θέλω να σε αποθαρρύνω στα λέω για να ξέρεις) ....
    Το ξέρω, αυτό είναι που με είχε αποθαρρύνει περισσότερο, τα όσα ακούγονται. Αλλά υποθέτω πως εφόσον πάει κανείς σε στούντιο που χρησιμοποιούν αποστειρωμένα εργαλεία και μετά φροντίζει και μόνος του το σημείο μέχρι να επουλωθεί, δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

  29. #299
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Ενταξει πολλά από αυτά ειναι κακες φημες και γενικοτερα spam κι εγώ δε ξερω για ποιο λογο!
    Δε θα πας να το κάνεις με μηχανακι που τρυπανε τα αυτια σε κανα μαγαζι στην ομονοια!!! Εχουμε φυγει πια από το μεσαιωνα στην Ελλάδα τουλαχιστον στα γνωστά κ βραβευμενα διεθνως studio tattoo/piercing

    Αν θες και εισαι κοντα στο Χολαργο, πηγαινε στο uncle chronis tattoo & piercing. Ειτε ο Χρονης ειτε ο αλλος συνεργατης του (τωρα ξεχασα το ονομά του) στο κανει, οι ανθρωποι ειναι "πιο αποστειρωμενοι πεθαινεις" !!!

    Η φροντιδα που θα σου πουν μετά ειναι πολυ συγκεκριμενη, σιγουρα θα χρειαστει ιδιαιτερη προσοχη αν σκοπευεις να πας θαλασσα κυρίως λογω αμμου, κτλ. Σιγουρα θα κανεις πλυσεις με ειδικο αλατονερο κ θα βαζεις ειδική αλοιφή για κανα 20ημερο, θα πας κ να στο ξανατσεκαρουν στο ιδιο διαστημα, κτλ.

    Τιμή 10-20 ειναι ανήκουστη (ουτε εγω δε δινω τοσα που τους ξέρω) !!! 25-50 υπολογιζε (worst case scenario)

    Επειδη εχεις κανει ωραια δουλεια με την κοιλιά σου, θα σου πηγαινει καργα, ειμαι σιγουρη!!! Θεωρώ πολυ θηλυκο το κοσμημα εκει, αρκεί να ειναι ωραια η περιοχή (καλή ωρα σαν τη δική σου) και το κοσμημα να ειναι ωραιο.. (Η κολλητή μου εχει ενα ωραιο κροκοδειλάκι :-P )

    Άντε με το καλο! :)

  30. #300
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Χολαργό μένω. :Ρ Νομίζω κατάλαβα ποιο λες, ένα που είναι στη Μεσογείων, πρέπει να το έχω δει. Σε ευχαριστώ πολύ, θα το έχω υπόψιν όταν αποφασίσω να τρυπηθώ γενικότερα. Χαχα!


 
Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •